Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik olyan, hogy megszépülhet valaki a másik szemében? fórum

Létezik olyan, hogy megszépülhet valaki a másik szemében? (tudásbázis kérdés)


10. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 27. 19:53

…annak annyi az esélye, mint lakatlan szigeten a tömegverekedésnek.

Esetleg rokonszenvesebbé válik a pozitív tulajdonságai miatt.

dec. 27. 17:57
Minden csak pénz kérdése. Ha vki csúnyának is születik, ott a plasztikai sebészet. Csodákra képesek már.
8. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 27. 17:34
létezik aha 😊
dec. 27. 17:33
Én elképzelhetőnek tartom, igen.
dec. 26. 08:35
van ilyen hisz van akinek nem a kulso az elsodleges/bar zome embereknek igen/hanem a belso tulajdonsag.
dec. 24. 18:31
Úgy érted, hogy a semmiből hirtelen vonzó lesz? Nem. Barátzónában marad.
4. Bigus2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 13:02
Egy csúnya férfi nem szépül meg a közös hang, közös gondolkodás,közös humor, stb hatására. A számunkra csúnyaság vagy a szép szem külső jellemzők. Viszont szimpatikussá válhat egy "nem az esetem vagy" ember a belső tulajdonságok miatt, de akkor nem a külsejére bókolnák, az biztos.
3. Betta80 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 11:57
Hát simán van ilyen .Nekem volt egy 2 évig tartó kapcsolatom egy fiúval aki előtte 5-6 évig a baráti kör tagja volt -nagyon bírtam őt de sosem tetszett nem volt az esetem .Aztán egy nap el hívott magával az ország másik felébe egy 2 napos programra és ott közölte velem hogy évek óta tetszen neki és ő többet szeretne mint barátság .Meglepett a dolog hirtelen nem is reagáltam le .A 2 nap “ együttélés “alatt láttam hogy milyen igényes ,házias,gondoskodó és élhető ember .Ott valami meg változott bennem is .Utána pár héttel össze is jöttünk .Jól el voltunk de sajnos nem tudtam szerelmes lenni és hamar kiütközött ez bennem -elkezdődött egy se vele se nélküle kapcsolat.Szépen ki is nyírtuk lassan egymás idegeit és külön is mentünk azóta pedig még csak nem is köszönünk egymásnak .Szóval én nem hiszek abban ha elsőre nem tetszik valaki akkor később megtetszik és meg szeretem .
dec. 24. 11:29
50-50%
dec. 24. 11:25

Mit gondoltok arról hogy idővel megszépülhet egy csúnya férfi, ha jo a személyisége, tehát pl. egy munkahelyen ha össze van zárva egy csúnya férfi és egy nő, akkor idővel megszépül a szemébe, ha megvan a közös hang, közös gondolkodás, közös humor stb.?


Csak mert nekem volt már olyan hogy egyik kolléganőm az elején így mondta hogy nem vagyok az esete, aztán egy év után így rám nézett és így mondta hogy tök szép szemeid vannak meg végül is tök helyes vagy de akkor már nekem volt párom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook