Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megőrülök a férjemtől, pedig nagyon szeretem! Mi a fenét csináljak? fórum

Megőrülök a férjemtől, pedig nagyon szeretem! Mi a fenét csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
143. Timky
2012. febr. 12. 15:33
Sztem ez a viselkedés amit írtál a férjedről,azt jelenti,hogy nagy a valószínűsége annak,hogy van valaki a láthatáron! Légy résen!!!!
142. a4c8977f3e (válaszként erre: 141. - Judith.budapest)
2012. jan. 18. 05:35

Jó, hogy vagyunk, akik egyetértünk!

:-)

Szép napot!

2012. jan. 18. 05:09
teljesen egyet értek Katinka és Molyírtó.....!nagy a nyomás rajtuk, amelyiken nem, az is otthon páváskodik.....csak ez nem olyan szép, mint a madár-:(((((
2012. jan. 18. 02:23

A férfiak az elmúlt 10-20 évben egy furcsa szerepkőrt kell hogy megéljenek.

Van egy "farkas", "vérengző" társadalom, ahol elvárják a férfiaktól a klasszikus családfenntartó szerepet.

(Ha te nem várod el, akkor is ő úgy érzi, hogy ez az ő tiszte.)

Évről évre növekszik rohamosan a depressziósok száma. A férfi depressziósoké még fokozottabban.

A tehetetlenség az nagy nagy "depi csináló".

Ami itt, az első hozzászólásban van, az a depresszió előszobáját festi le.

139. a4c8977f3e (válaszként erre: 137. - Judith.budapest)
2012. jan. 18. 01:52
Á, hagyd, Judit, ez még viccnek is rossz! Egy embernek elég 1 halál, és AZ legalább mindenek UTÁN következik... :-)
138. 03e8385f6c (válaszként erre: 137. - Judith.budapest)
2012. jan. 17. 06:34

No azért van egy pár piszok dög:) aki az én idegeimen is mesterien hárfázott(zik)...


De a méreg tuti. Minden idők leghíresebb gyilkosa, Agatha Christie kedvence volt - amelyik könyvében nem virágvázával, vagy piszkavassal öltek ott rendszerint méreggel.

137. judith.budapest (válaszként erre: 129. - A4c8977f3e)
2012. jan. 17. 05:45

Igen hasonlóan érzem!

Tetszik ez a méregkeverés dolog-:))))

Az a baj, hogy a férjek, gyakorolják is, az idegeinken táncolnak, és virtuálisan mérgeznek bennünket a hülyesyégükkel, akkor nekünk a valódi marad?-:)))))

136. a4c8977f3e (válaszként erre: 134. - 03e8385f6c)
2012. jan. 16. 02:58

Eggen...

"Szeretni és meghalni egy pillanat műve..."

:-D

135. e1ba0e35af (válaszként erre: 134. - 03e8385f6c)
2012. jan. 15. 07:31
Nem kell olyan messzire utazni,tuti receptet adnak a "Viharsarki"nyanyák:-)
134. 03e8385f6c (válaszként erre: 133. - A4c8977f3e)
2012. jan. 15. 07:16
Figyel!Bejött (állítólag) Betrixnak, Lucrezia Borgiának, Anyiszjának és Daisy Melkernek is.
133. a4c8977f3e (válaszként erre: 132. - 03e8385f6c)
2012. jan. 14. 14:30

Na de ilyet?!

:-D

132. 03e8385f6c (válaszként erre: 131. - A4c8977f3e)
2012. jan. 14. 14:24

Azért javasoltam egy kis méregkeverést.

Akkor betyáristen, hogy nem fog nyafogni a pasas többet:)

131. a4c8977f3e (válaszként erre: 130. - 03e8385f6c)
2012. jan. 14. 05:47

A férfiaknak/férjeknek pedig a nyafogás??

...Szerintem MINDENKINEK ROSSZUL ÁLL, HA NYAFOG - ha már elmúlott (mondjuk) 6 éves...

2012. jan. 14. 05:38

A nőknek általában a méreg válik be...

Biztosan van kedvenc étele, vagy itala:)

129. a4c8977f3e (válaszként erre: 126. - Judith.budapest)
2012. jan. 14. 04:48

Judith, bocs, csak most látom...!

...Apróságok tudnak igazán bántóak lenni, igazad van... S főleg, ha azzal indul a nap, hogy "jaj de rossz kedvem vaaaaaan!" (Mert rám nézett a kiskakas - ahogy mondani szokták...) Nah, de ez van, s akkor vagyok boldog, ha meg tudom állni, hogy az ilyesmitől ne boruljak ki, föl, be stb. :-D

Még egyszer: köszi, hogy megszólítottál!

128. Ami.
2012. jan. 13. 22:28

Örülök h próbáltok összecsiszolódni újra.

Szurkolok továbbra is.

2012. jan. 13. 21:08
javult valami.?a forum inditotol kerdezem.nagyon erdekel?
126. judith.budapest (válaszként erre: 124. - A4c8977f3e)
2012. jan. 2. 06:10

Katinka! Ki nincs így?

Ma már 6-ra sikerült is összeveszni vele, jönnek a kolléganőim, és kértem azt a borzasztó nagy dolgot, hogy ne a tróger ruhájában jöjjön haza, öltözzön át, van irodája, meg a munkája sem kívánja ezt, de spúr és inkább vállalati munkásruhát hord, hogy ne kopjon az övé...szépen kértem, erre felhúzta magát, hogy mekkora sznob vagyok....hogy ő mekkora bunkó, azt meg én gondoltam.....

125. judith.budapest (válaszként erre: 123. - 94073d53bf)
2012. jan. 2. 06:05
Örülök!....és szurkolok, hogy így legyen....
124. a4c8977f3e (válaszként erre: 122. - Judith.budapest)
2012. jan. 1. 16:47

Sajnos érintett vagyok a dologban, tehát köszi!

NEked is BÚÉK!

2012. jan. 1. 15:50

sziasztok!


nektek is BUÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


nemrég jöttünk haza, elég strapás volt az elutazás a 2 gyerekkel,de azért volt időnk picit egymásra.


átbeszéltünk sok mindent és azt mondta h nagyon szeretné ha minden jó irányba menne ezentúl. azt is megbeszéltük-anyukámmal is-h ha törik,ha szakad havi 1 hétvége a miénk. eddig ezt nem tartottuk,mert hát kicsik a gyerekek,meg ragaszkodnak stb. ez persze most is igy van,de mi is itt vagyunk,és ez nem mehet tovább. ha megoldható lesz,akkor nyáron elmegyünk a tengerhez,kettesben kicsit romantikázni :)


most mindenki nyugodt,jól érzi magát. nekünk most az volt az újévi fogadalom h nem hagyjuk eltávolodni a másikat :)

2012. jan. 1. 06:09
Mindenki, aki csak egy kicsit is megőrül a férjétől, legyen nagyon boldog 2012-ben, szeretettel és nagy pusszantssal !!!!
2011. dec. 30. 09:01

Szerintem nagyon jó dolgokat írtok. Nálunk nincs gyerek, de még így is nagyot változott az élet a házassággal, és bizony elhangzott már az a mondat ,h régen így meg úgy...

Nagyon oda kell figyelni, ügyesen, én például összevesztem ünnepekkor a férjem családjával, és nagyon rossz, hogy a férjemmel szereztem olyan embereket, akikkel rosszban vagyunk (ezalatt értem az ő családját). Egyszerűen korábban nem voltak ilyen helyzetek, most felül kell kerekednem ezen a helyzeten, és nekem kell úgy kezelnem ,hogy ne érdekeljen, vegyem lazán, tudjam, hogy nekem van igazam, és tudni, hogy úgysem kezdhetnek ki engem, ja és közben a férjemmel nagyon jóban lenni, nehogy rajta töltsem ki..

120. Pitypang (válaszként erre: 118. - 94073d53bf)
2011. dec. 28. 14:26

Örülök, hogy jó útra terelődnek a dolgaitok. Lehet, hogy kellett az az egymás fejére olvasós beszélgetés, még ha fájt is picit. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Már te is látod, hogy fontos vagy neki igenis, csak van néhány dolog, ami nem okés. Nincs tökéletes kapcsolat, mindig akad vita, akármi... Viszont ha okosan kezelik, akkor igenis tud jól működni egy páros. Mondom én, a nagy tapasztalatommal. :D Viszont nálunk is az van, ha borul a bili, akkor a férjem a duzzogós kisgyerek, nekem KELL észnél lenni és normális mederben tartani a dolgokat.

Van egy orosz mondás (vagy ha nem is orosz, de én oroszul hallottam először), miszerint a férfi a fej, de a nő a nyak, ami forgatja. Nem úgy kell érteni, hogy a nő diktál és parancsolgat, de igenis a nő kifinomultabb érzésekkel bír, sok mindenre jobban rálát a háttérből és tud segíteni, irányítgatni. Nem véletlen mondják, hogy a nő dolga volt a tűz őrzése. :D Bármerre is fordult a világ, a vadászat a férfié maradt és a nőé a család, az otthon melege. Ez nem jelent elnyomást, uralmat, csak így kerek a világ és kész. Én is akartam bizonyítani sok mindent. Nekünk is 2 gyerekünk van, 2 és 4.5 évesek, szóval épp aktuálisak nálunk is egy ilyesmi család hétköznapjai. Rájöttem, mit várhatok el, mit kérhetek, mi az, amit jobb ha magam intézek. Néha nálunk is előjön az önzés, hogy ő régen ezt és azt szokta... Ilyenkor elmesélem, hogy régen nekem is voltak barátnőim és mi is elmentünk ezer helyre, bulizni, beülni beszélgetni, edzeni, utazgatni. Régen... amikor még nem volt családom, gyerekem és csak magamért feleltem. Azóta NEKEM lett két gyerekem, még ha neki ez nem is tűnt fel... Ilyenkor elgondolkodik, hogy basszus tényleg, nem csak neki lehet kedve programokhoz, hanem nekem is, de hát a gyerekek vannak és nem kérték, hogy legyenek.


Ügyes vagy és tarts ki! Fogd össze a családot és rázd gatyába a házasságotokat! :) Nagyon család és házasság párti vagyok, nagyon drukkolok, hogy jó történet kerekedjen ki a tiédből is. :)

119. Pitypang (válaszként erre: 39. - Eda2332104)
2011. dec. 28. 13:09
Egy válás jobb valóban, mint egy menthetetlen kapcsolatban szenvedni. Viszont az övék még nem biztos, hogy menthetetlen és butaság azonnal felrúgni mindent, mert épp nem tetszik valami. Amikor már MINDKETTEN próbálják és nem menthető, az más. Viszont szerintem családcentrikus emberek, kicsi gyerekekkel ezerszer gondolnak át minden lehetőséget, mint hogy váljanak. Ami a vicc, hogy a szóban forgó férjnek piszok jó dolga van. Tényleg lehetne benne annyi, hogy félretolja ezt az önző, hisztis viselkedést. Lehet, hogy magával van baja, de intelligens ember ezt nem a szerettein tombolja ki. Illetve elsőre lehet, de ráeszmél a baromságára és keres megoldást.
2011. dec. 28. 12:51

egy gond van csak,annyi a sérelem,h mindketten azonnal ugrunk ha úgy érezzük,bánt a másik..


de szerencsére sokat tudunk együtt lenni most,és mivel ő nyugodtabb,én is az vagyok és a gyerekek is. remélem látja,h milyen hatással van a családra. mondjuk már megjegyezte h most milyen harmonikus minden. persze mert ő is az. tudom nem jó ha ennyire függök valaki hangulataitól,de ott a két gyerek ezért reagálom le igy.


az intimitás is visszatért,sokat ölelkezünk,bújunk,már nem úgy telik az este h én a szoba egyik sarkában vagyok ő meg a másikban,inkább közös dolgokat csinálunk.


remélem feltöltődünk annyira,h a hétköznapokra is marad az energiából. én mindenesetre ezen vagyok.


köszönöm nektek h ennyit segitettetek,boldog új évet kivánok mindenkinek!!!


ui: valamiért a gépem nem ir hossuú i-t..

2011. dec. 25. 20:48

vannak feladatai és elismerést is kap. beleszólása is van mindenbe,semmiről sem döntök néküle,voltaképpen ő sem tudja miért érzi ezt.. pont én érzem magam elnyomva,én érzem azt amit ő,szóval valahol nagyon elcsúszott as kommunikáció,ha mindketten ugyanazokat a dolgokat sérelmezzük a másiknál..


de nagyon bizakodó vagyok,h rendbehozzuk,talán jókor kaptuk el a dolgokat...

116. b4ca0947f4 (válaszként erre: 114. - 94073d53bf)
2011. dec. 25. 17:30

Amiket mondott neked a férjed, hogy pl."félelemkapcsolatban élek melletted... te nagyon jól tudsz manipulálni a háttérből" arra utal, hogy tényleg te irányítasz és ő nem érzi férfinek magát melletted. Tudom, hogy nem vagy ebben hibás , teszed a dolgod, rendezed amit kell.... de azért kérlek adj neki is feladatot, ami konkrétan férfi munka legyen... ami csak az ő dolga, és néha dicsérd meg érte. Érezzen felelősséget, érezze, hogy van beleszólása a dolgokba, kis tekintélyt adj neki, mert az mindenkinek jól esik.

Remélem minden oké lesz, és jót fog tenni pár nap kettesben.

Boldog karácsonyt nektek.

2011. dec. 25. 06:48
számomra megdöbbentő és nagyon tanulságos, hogy ilyen értelmesen belátta ő is és te is , hogy hol kell a kapcsolaton segíteni, építeni, hogy hol a baj, nekem példaértékű, nálunk az elején amikor gyerekünk lett, fordítva volt, mindenért a férjem kapott, amikor visszamentem dolgozni, akkor még megkapta a munkahelyi beszámolókat is, szóval későn jöttem rá, de lelki szemetesnek használtam, és ez mérgezte rendesen a kapcsolatunkat, menekült itthonról, elkezdett inni, már régen megfordult minden, én segítem őt, én hallgatom a munkahelyét, de az az összhang, ami kettőnk között volt az elején, már nem jött vissza soha, én járok el itthonról, csajos napok, kirándulások a kollégákkal, soha nem csaltam meg, ő próbálkozott más nőknél is, úgy látom, ti okosabb lesztek mindketten, mint mi voltunk, bár így is sok örömet kaptunk mindketten a házasságunkban egymástól, és remélem még sok év van hátra, és egyre jobban értékeljük a kettőnk kapcsolatát....
2011. dec. 24. 20:34

megint beszéltünk,és furcsa megjegyzéseket kaptam:


bassza a csőröd ha elmegyek valahová-pont h ő piszkál ha én elmennék

félelemkapcsolatban élek melletted-állandóan lelkiismeret-furdalást gerjeszt bennem

te nagyon jól tudsz manipulálni a háttérből-mindig úgy igyekszem a dolgaimat csinálni,h neki és a gyerekeknek a legjobb legyen


szóval nem igazán értettünk egyet


mit ne mondjak nagyon fájt,főleg mert semmi bántót nem mondtam neki csak az érzéseimről beszéltem,h nem érzem h tisztelne,h belémköt stb


utána elgondolkodtam,miért támad így? aztán megkérdeztem tőle: nem lehet h az a bajod,h tudat alatt engem "hibáztatsz" azokért a dolgokért amelyek egy házasságban, gyerek vállalással jönnek? frusztrált vagy és rajtam töltöd ki ezt? azt mondta h igen,ez a baj.. szeret minket de túl sok ez neki. és tudja h nem szép tőle és nem direkt csinálja,de most h mondtam már ő is érti,h ez a baj,ezért piszkálódik,ezért tiszteletlen és sokszor bunkó,mert én vagyok az "ok".


arra nem jöttünk rá h a megoldás mi,hiszen én vajmi keveset tehetek,hiszen igazából nem én vagyok az oka. azt sem tudjuk merre induljunk. a lényeg h a szándék megvan arra,h rendbe tegyük,mert én nem akarok már így élni,ő meg nem akar ilyeneket irántam érezni,mert mint mondja-és tudom is-h nagyon szeret.


most h én is megyek majd dolgozni,az anyagi terhek már nem csak az ő vállát nyomják majd,ez már megoszlik. a gyerekek nagyobbak,egyre önállóbbak,talán ez is segít majd. januárban elmegyünk ketteseben kicsit,és most ebben a pár napban is igyekszünk építeni a kapcsolatunkat,mert abban is egyetértettünk,h ha nem vigyázunk,eltávolodunk teljesen,és azt nem akarjuk.


nem könnyű ez az időszak,de hiszem h menni fog.


másik pasit nem akarok,nekem a család szent és szeretem őt,a válás csak azért fordult meg a fejemben,mert mindenki boldogtalan volt


köszönöm h drukkoltok,és én is drukkolok mindenkinek akinek szüksége van rá!!


boldog karácsonyt mindnyájatoknak!!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook