Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megőrülök a férjemtől, pedig nagyon szeretem! Mi a fenét csináljak? fórum

Megőrülök a férjemtől, pedig nagyon szeretem! Mi a fenét csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. dec. 24. 07:53
Békés fa állítást mindenkinek!!! puszi
112. Ami.
2011. dec. 22. 15:31

Én a fejleményekre lennék kíváncsi,észrevettél már valami változást,mióta beszéltél a férjed fejével?

Remélem most a pár nap közelebb hoz titeket egymáshoz,és őt a gyerekekhez.Szurkolunk!:)

111. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 110. - D41005143d)
2011. dec. 22. 11:50

Mi? Jaj, ne már!!

Ezt nem gondolhatod komolyan, szerintem felháborító, amit írtál. Nem is kommentelném, mert azt gondolom, az ilyen véleményt el kell engednünk a fülünk mögött. Csak azért írok, hogy a fórumindító az ilyenre oda se figyeljen. (hát én meg vagyok rökönyödve.... csak azért, mert átmenetileg nincs jó kedve pasikámnak, azért még nem válok!!! jesszus... na mert szerinted egy következő pasinak mindig rózsás hangulata lesz?? ne már!! olvastad te, hogy van két gyerekük.. hálaajóégnek)

2011. dec. 22. 11:29
ez kisse furan hangzik igy.ha igy allnak a dolgok jobb ha ott hagyod es masik pasit keresel magadnak hisz ez elobb-utobb szakitashoz vezet,
109. Miramira77 (válaszként erre: 106. - 94073d53bf)
2011. dec. 21. 14:26

Zúztál mint a hurrikán! XD

[link]

2011. dec. 21. 14:18

sziasztok!


köszi a bátorÍtásokat! most úgy érzem,javulhat a dolog, én spec sokkal nyugodtabb vagyok h kiadtam a fájdalmamat-mérgemet. férjem is türelmesebb,sztem az a karácsonyi időszak sokat fog segteni. nyilván ő is besokallt már mindentől én meg tőle meg az itthonléttől,most lesz 10 napunk egymásra. anyukám elvállalta a gyerekeket is egy napra,szilveszterkor meg elutazunk 4-en,ha m,ásképp állunk egymáshoz remélhetőleg másképp is érezzük majd magunkat. én nagyon szeretem őt remélem nem őrölnek fel minket a gondok..

2011. dec. 20. 05:50
én is gratulálok....ne ess át a ló túlsó oldalára, de amit eddig kimondtál, az legyen meg.....ha lassan is , de legyen, nálam a csajos napok csodát tesznek, feltöltődöm, ez lehet estébe nyúló is, talán most rájön, milyen jó dolga volt eddig, és nem tisztelt érte, különben a gyerek és férj addig húzza, amíg be nem vadul az ember, és megálljt nem parancsol, te most meghúztad a vonalat, határt szabtál és jól tetted....anyósék meg végre vághatják a pofákat jogosan, mert eddig semmi okuk nem volt rá, tettél, hogy legyen, megérdemelték.....
2011. dec. 19. 19:59

anyóst is kiosztottam,ma ilyen napom volt :) jóléesett :)


ez a táblás,mosis ötlet aranyos :) kipróbálom :)

105. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 94073d53bf)
2011. dec. 19. 19:45

vegyél vagy csinálj neki valami vicces táblát és tedd ki minden helységbe, hogy lássa


ilyenek legyenek rajta amit szeretsz benne meg amit a gyerekek


és dicsérjétek minnél többet


pl apa szeretünk

mosolyogj

meg személyesebb jó dolgok


nálunk pl pici korunktól ha a másik szomoru volt azt mondtuk egymásnak hogy mosi ,( moyolyogj röviditve)

és a mai napig hat, ha valaki szomoru mondjuk neki hogy mosi és elmosolyodok:D

tök jó:D



neked meg sok türelmet kivánok

104. b4ca0947f4 (válaszként erre: 100. - 94073d53bf)
2011. dec. 19. 19:33

Csak így tovább, nem baj az, ha néha nagy szája van az embernek , ki kell állnod magad mellett.

Azt a beszólást, hogy remélik nem lesz több gyermeketek- bízom benne, hogy nem hagytad szó nélkül, én tuti kiosztottam volna őket, aztán csak sóvároghatnának az unokák után.

103. Carmena
2011. dec. 19. 18:18

Én is gratulálok!

Remélem sikerül megváltoztatni az otthoni légkört!

102. Ami.
2011. dec. 19. 13:51

Gratulálok,ügyes voltál.Igenis figyelj magadra is.

Remélem jó irányba változik a kapcsolatotok,és a gyerekekhez való hozzáállása.Figyelj rá,h most tartsd magad ahhoz amit kijelentettél,ne sajnáld meg.Így tovább..

101. 94073d53bf (válaszként erre: 99. - 14d5e9b9a1)
2011. dec. 19. 12:08

én is mondtam a férjemnek h ha nem jó neki menjen el és meglátjuk.


tisztellek az erődért!!!

2011. dec. 19. 12:03

hú,köszönöm a sok hozzászólást! hát igen,kicsit bekeményítettem,nem is tetszik a férjemnek :)de megmondtam h ezentúl másképp lesz és kész. itt az ideje h én is képbe kerüljek. én is akarok edzeni,sétálni lazulni bulizni,miért hiszi h csak neki jár?? de szte én ezt intézzem napközben. na eddig ezt hagytam is,de már nem.


eddig folyamatosan hozzá alkalmazkodtam,de elég volt. most azért érezzem én szarul magam mert ő a frusztrációját kivetíti rám? szóval beszélgettem vele szombaton,meglátjuk mi lesz. ennél ami van csak jobb lehet az biztos,bár most csak azon kattog az agya,h mi lesz ha esetleg nem tudja ezután azt csinálni amit akar.


szóval,nem tudom mi lesz. a családdal kapcsolatban is a sarkamra álltam,megmondtam neki és az anyjának is,h ezentúl engem hagyjanak békén. gyerekek mehetnek,a férjem is de családi összejövetelnél ők nem lesznek ott,mert csak pofavágás van. engem utálnak-nem tudom mi a fenéért?- megkaptam már h remélik nem lesz több gyerekünk,mert szegény fiacskájuk halálra dolgozza magát a 2 gyerek miatt!!! és még sorolhatnám. nem tudom mitől táltosodtam meg de most olyan erőt érzek magamban h szembe megyek mindennel h magamat és a gyerekeimet védjem.


az biztos h ti nagyon sokat segítettetek :)

99. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 75. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 18. 12:55
Ezt Én is megkaptam a férjemtől, mikor itt maradtam a három gyerekkel! Még Én voltam a hibás, mert hagytam elmenni! Aki menni akar menjen, még segítek csomagolni is! Aki meg szeret, kidobod az ajtón visszamászik az ablakon is! Amúgy érdekes a hozzászólásokat olvasni, nálunk is király élete volt a férjemnek, lehet ez volt a baj! Már nem tudom meg, de már nem is izgat, előre nézek és nem hátra!:-)
98. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 97. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 18. 08:51

Csak nem minden nő vágyik erre a szerepre, nem minden nő ilyen kiosztós. Nem mindenki irányító típus. Pedig én azt látom, hogy muszáj az lenni.

Az én férjem száz évig is ellenne bizonyos dolgok nélkül (új lakás ,gyerek stb.), és rájöttem ,hogy nekem kell irányítani, azt mondani, hogy most ezt és ezt csináljuk és kész! Aztán majd felzárkózik. Mert ha nem teszem, később én leszek a hibás, h miért hagytam, és ráadásul én akarom ezeket a dolgokat.

97. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 96. - Judith.budapest)
2011. dec. 18. 08:46

Én ezzel maximálisan egyetértek.

Igen, shol kemény az asszony (igen, talán már kegyetlen) az a jó. Én is ezt írtam az ismerősöm törtéentével, hogy tök kis bűbáj volt, a férje csalta, majd lelépett (4 gyerek után), aztán még őt hibáztatta, hogy miért hagyta, és végül most egy veszekedős, kemény, hárpia asszonnyal él, és boldog vele (a gyerekeit lesz.rja).

Az én egyik rokonom nem dolgozik, pedig már nincs gyeden/gyesen, jól élnek, férj visz mindent pénzt, asszony úgy kiosztja, de úgy általában az összes családtagot, és boldogok, mert legalább mindenki tudja,mi a dolga.

2011. dec. 18. 07:06

Sziasztok!

A férfiak nagy része hihetetlenül önző, csak úgy alapból, és felelőtlen, és újabb kihívások érdeklik....nem úgy gondolkoznak mint mi....azt látom, ahol kemény és szinte már gonosz az asszony, ott a férfi tudja hol a helye, egyébként szarik mindenre, ha a kedve úgy tartja...de mindegyikhez van kulcs, és minden nőnek meg kell találnia a saját választottjához a kulcsot, mert egyszer úgy gondolta, holtomiglan-holtodiglan, és a gyerekek családban kell ,hogy felnőjenek, vagy maga marad az ember, és vágyik a társra, vagy a következővel is meg kell vívnia a harcot, akkor inkább a rongyos régit kell újítgatni....

95. Carmena (válaszként erre: 92. - E16fe97baf)
2011. dec. 17. 16:31

Még ez is lehet!

De én erre azt mondom, hogyha valaki akar valamit, akkor tesz érte!

Kirekesztve érezné magát, meg csak pénzügyekben "kell" a családnak! Basszus! Akkor hajrá! Tessék programot szervezni a családnak, élményeket adni a gyerekeknek, a feleségnek és akkor máris kiderül, hogy nem "csak" a pénzügyek miatt kell.

Ez az egész csak arról szól, hogy a pasi nem akar részt venni a családban, nyűgnek érzi, és nem lát az orránál tovább. Nem a nemes célokat látja a gyerekeknél, hanem a napi gondokat, amik fárasztják.


Egyetértek azzal, aki azt írta, hogyha edzeni tud, akkor nem lehet nagy baj! Ha olyan fáradt lenne, akkor az edzőteremig sem jutna el!

2011. dec. 17. 12:33
Talán Churchill mondta, hogy mindig kész vagyok tanulni, de nem szeretem, ha kioktatnak. Ezért tanácsoltam, hogy magaddal foglalkozz, mert az állandó jobbító szándék valóban azt sugallja, hogy te valami különösen jó vagy, ő meg mindenképpen javításra szorul.
2011. dec. 17. 11:53
van egy kozeli ismerosunk,akiknel szinten ez a problema,szinten ilyen a ferj mint amit a Topik indito irt.borzalmas lehet igy elni,az embernek minden plusz energiajat el tudja szivni az ilyen ember
92. e16fe97baf (válaszként erre: 52. - 94073d53bf)
2011. dec. 17. 11:48
nem lehet hogy túl jó vagy? nehéz úgy jó apának, férjnek lenni ha a feleség mindenben a toppon van...nagyon nehéz úgy jónak és férfinek éreznie magát hogy a felesége tökéletes...remélem érted amit mondani akarok...tudod, lehet úgy érzi hiába tesz meg mindent és lenne jó apa ha te szuper anya vagy és a gyerekeidnek te vagy az etalon, vagy hogy csak az anyagi részben van rá szükségetek...lehet hogy nem ígyvan, lehet hogy ez valótlan érzés a részéről, de ő akkor is így érzi, számára ez örlő lehet és egy idő után feszeng otthon, nem találja a helyét, riválisának tekint, inkább egyedül van...nem érzi magát a család részének
2011. dec. 17. 11:46
Szia!Tegnap írtam neked egy másik oldalon. Túlságosan el van kényeztetve. Ahogy írtad,látja a barátaitól,hogy szórakoznak, elhagyta őket,...hogy ő még nem érett a gyereknevelésre. Szereti őket,de csak ideig-óráig.Ezt bizonyítja,hogy 24 órából 3-at foglalkozik velük, a többit te.Nem érzékeli azt,hogy van egy házias,gondoskodó felesége, 2 egészséges gyermeke,lakása,....ezt kell vele megértetni,hogy ezt meg is kell tartani.Nem minden nő ilyen,hogy ennyi mindent eltűr. Tudod írtam neked,hogy a párom a szülei miatt volt ilyen.Elbeszélgettem vele,hogy ez így tovább nem megy.Azóta szerencsére újra a régi.Mondjuk páromnál munkahelyi gondok is voltak,sokat is dolgozik mostanában. Encsi
90. a0c1361e44 (válaszként erre: 89. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 17. 11:39

Pontosan! Ha ezekre képes, akkor tud házimunkát is végezni és a gyerekeivel is foglalkozni.

Én nem olvasnék ugyan be neki (a vita elkerülése miatt), de fokozatosan bevonnám mindenbe és nem kímélném semmitől.

89. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 88. - Caramela)
2011. dec. 17. 11:20

Nem értek egyet. Tehát várjon a sült galambra? Semmiképp.

Ez a legrosszabb, amit tehet. Én pont az ellenkezőjét mondom. Csak akkor lehetsz nyugodt, ha te tudod, hogy MINDENT megtettél.

Miben fogja vissza magát? Ne takarítson annyit? Én beolvasnék a pasinak.

Egyem a kis lelkét. Ha tud teljesíteni a munkahelyén, meg van ereje edzeni, nehogy azt higgyétek, hogy gáz van vele.

2011. dec. 17. 07:30
Továbbra is az a véleményem, hogy önmagadat kell erősítened, jobban érezned magadat a bőrödben. Ez egy nehéz időszak, amit csak kitartással, szeretettel lehet átvészelni. De vissza kell fognod magad, mert ez nem a te problémád. Ez a helyzet a ti problémátok, ami csak akkor oldódik meg, ha mindketten változtok. Őt viszont nem változtathatod meg, csak magadat. Semmiképpen ne hagyd ott, még egy napra se, különösen ne a gyerekekkel. Ezzel akkora sebet ejtenél, amit aztán nem lehetne begyógyítani. Rossz az énképe, az önértékelése, az önbizalma romokban. Neki kell összeszednie magát. Te csak háttér legyél ebben a folyamatban, ne irányító.
87. Carmena (válaszként erre: 85. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 16. 21:41

Nem tudom, hogy feleségként mit tehetne! Talán azok a hsz-ok, hogy egy kicsit hanyagolja és magával törődjön?? Nem tudom.... mindenképpen próbálkozni kell, vagy pedig meg kell próbálni beszélgetni a pasival, de az csak akkor fog sikerülni, ha ő is meg akar nyílni.

Mindenképpen nehéz helyzet, nem irigylem szegénykét!

86. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 77. - 07c4794583)
2011. dec. 16. 21:25
Mi az a szívlapát-kategória?
85. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 84. - Carmena)
2011. dec. 16. 21:25

De akkor mit tud szegény tenni?

Nem depresszió, szerintem se.

84. Carmena (válaszként erre: 1. - 94073d53bf)
2011. dec. 16. 20:17

Szerintem a férjed nem tud örülni az életnek és nem tudja értékelni azt, amit a sors adott neki.


Elolvastam a hsz-okat. Depresszió?? Szerintem nem!

Sok olyan embert ismerek, akik nagy cégeknek, menő kollégákkal dolgozik....és hát sajnos jó példát ilyen ügyben csak nagyritkán látok.


Nem akarok ismeretlenül senkit sem "boncolgatni", de néha a cégnél nagyon-nagyon fontos ember, nem tud otthon beilleszkedni. Nem találja a helyét a családban és nyűgnek érez mindent, ami nem az ő fontosságát igazolja. Márpedig otthon te vagy az irányító és lehet, hogy ez nem tetszik neki. Persze ez inkább csak tudatalatt munkálhat benne, sose vallaná be.


Gyógyír?? Csak akkor fog változni, ha saját maga felismeri azt, hogy jó dolga van. Hogy van két csodálatos gyermeke, szerető felesége és kényelmes élete.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook