Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás után, ki hogyan tudta feldolgozni a dolgot? fórum

Megcsalás után, ki hogyan tudta feldolgozni a dolgot? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
2011. okt. 1. 21:50
:(
2011. okt. 1. 21:50

Én a szüleim példájárol tudok csak irni. Ök tul tudtak rajta jutni és igy kb 13 év távlatában ki is lehet jelenteni hogy megérte megbocsájtani anyukámnak. Azota is nagyon jol meg vannak. Biztos nehéz volt neki (ráadásul nem is futo kaland volt hanem évekig tarto viszony) de megérte megbocsájtani.

szerintem embere válogatja, van akinek megy van akinek nem. Ha ugy érzed nem tudod magad tul tenni rajta akkor el kell rajta gondolkozni hogy megéri-e együtt maradni. Mert ugy élni valakivel hogy ez álllandoan ott lebeg az szörnyü lehet. Remélem jo döntést hozol és boldog leszel.

2011. okt. 1. 21:46
Nagyon sok fórum van ebben a témában. Legtöbben azt írták, hogy megbocsájtani lehet, de elfelejteni soha. Talán az évek múlásával tompul a fájdalom.
2011. okt. 1. 21:43

Kérem, csak az írjon, akivel már megtörtént,és megbocsátott(legalábbis nem mentek külön)....

Én egy éve estem át a dolgon...:(

23 év házasság után.

Sajnos,az van,hogy egyszer úgy érzem, túlvagyok már rajta,egyszer meg egy ártalmatlan film is előhozza belőlem a fájdalmat...

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook