Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás után, ki hogyan tudta feldolgozni a dolgot? fórum

Megcsalás után, ki hogyan tudta feldolgozni a dolgot? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
184. sysrulez (válaszként erre: 181. - Spiritus)
2011. okt. 5. 08:16
A férj azt mondja azért nem mert szakítani mert a másik beleesett és hogy tartott attól feldobja ha kidobja.
2011. okt. 5. 08:15
kimaradt: A barátnőm azt hitte kizárt hogy mivel megjavultak, lehet még rajta kívül más.
2011. okt. 5. 08:14
Nálam nagyon sokat számít, hogy bevallás volt, nem kellett rájönnöm!
181. Spiritus (válaszként erre: 179. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 08:14

Mennyire volt rossz?

Mit mond a csávó miért nem tudott szakítani???

180. Spiritus (válaszként erre: 178. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 08:13

itt azért az is számít hány év után, és baromi kíváncsi lennék a körülményekre....

Illetve beleszámítana nekem mennyi vaj van a fülem mögött...

179. sysrulez (válaszként erre: 177. - Spiritus)
2011. okt. 5. 08:13
Három éve nem volt rózsás a házasságuk. Rosszban voltak. Aztán két éve javultak... A barátnőm azt így biztosan csak egyedül... De a pasi a javulás ellenére sem tudott már szakítani a másik nővel..és így még ment plusz 2 évig a viszony. Mire lebuktak.
2011. okt. 5. 08:09
Mit szólnál három évhez?
177. Spiritus (válaszként erre: 175. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 08:09

Jó döntésnek tartom, de kell hozzá kitartás az biztos.

Tudunk róluk még valamit?

176. Spiritus (válaszként erre: 173. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 08:08

Fejlődés.


Amikor sok kimondatlan sérelem és gondolat kiderül. Amikor úgy érzed, most mindent elmondhattok egymásnak, öntsetek tiszta vizet a pohárba, és egy ideig minden tiszta fényes és csodálatos lesz. Egy csomó dolog derült ki, ki mit csinált rosszul, ami máshogy soha nem csúszott volna ki belőlünk. Nem azért mert nem vagyunk őszinték, hanem minden más megvilágításba került!

175. sysrulez (válaszként erre: 174. - Spiritus)
2011. okt. 5. 08:08
a barátomeknél három éves viszony került fényre. Még se válik.
174. Spiritus (válaszként erre: 172. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 08:06

nálunk 1-1,5 hónap (tudomásom szerint)...


már régebb óta ismerték egymást, és rendszeresen találkoztak (levelező, érettségi), gondolom, hogy az érzelmi része picit hamarabb kezdődhetett, és nem rögtön belecsaptak a lecsóba.

10.22-én feküdtek le először (előtte egy héttel volt az első csók), és 11.21-én utoljára!

173. sysrulez (válaszként erre: 171. - Spiritus)
2011. okt. 5. 08:04
Milyen előnyökkel járt?
2011. okt. 5. 08:00
puplikus, mekkora időtartam volt ez a viszony a férjeteknél?
171. Spiritus (válaszként erre: 169. - Júliusi)
2011. okt. 5. 07:57

Szerintem önmagában az idő keveset segít.


Az ember belső hozzáállását kell megváltoztatnia. Addig fog ez az egész zavarni, amíg nem tudod elfogadni, hogy valóban ez történt, és elfogadni minden ezzel járó dolgot az előnyeivel és a hátrányaival együtt!


Nekem van 1 dolog ami nagyon sokat segített...


van egy honlap.... igazabolszerelem.... elég buta cím, de értelmes honlapot takar, és ott van egy letölthető könyvecske. Nagyon jól leírja, hogy mi van.


Olvastam egy másik könyvet is (nem a témában), és ott is leírta, hogy erre és erre a viselkedésre általában a másik fél megcsalásra reagál. És ott akkor megértettem (egy pillanatra), hogy tudat alatt, hogy provokáltam ki a másikból, hogy megtegye... hogy teljesen normális pszichológiai reakció volt az övé, amit még könyvben is leírtak, anélkül, hogy ismernének stb.

Szóval szerintem sokat kell beszélgetni, olvasni, hogy megértsd és feldolgozd a történteket!

2011. okt. 5. 07:56
Mit vársz amikor az adatlapját megnézed, avagy mit félsz, hogy mit találsz ott még?
2011. okt. 5. 07:38

Én már döntöttem,ennek 1 éve.

Benne volt a pakliban,hogy hazudik, és fent tartja a viszonyt továbbra is,vagy hogy újra kezdik, vagy esetleg mással lép félre megint.

De nem!

Úgyhogy,azért kérek mindenkit abban adjon tanácsot,mivel tereljem el a figyelmem,hogy ne nézegessem a nő adatlapját folyton.

Meg hogy kezeljem ha megcsalásos történet megy a tv -ben ,hogy ne zaklasson fel úgy.

vagy az idő gyógyír lesz erre is?

168. Spiritus (válaszként erre: 166. - Ce7317e959)
2011. okt. 5. 07:22

Szerintem elbeszélünk egymás mellett...


az tény, hogy ideges és feszült vagyok (nem gondoltam, hogy ez érződik), de nem a téma miatt!


Nem tudom, hogy látod e a hozzászólásaimat...hogy én is megbocsájtottam, szóval nem értem miért írod amit írt.


Én is átlátom, hogy a párom mire hogyan reagált, és hogy következett be ez az egész, de elfogadni én nem nagyon hiszem hogy lehet. Vagyis nincs jó szó erre... nyilván elfogadom, de nem értek vele egyet, nem tartom helyesnek, nem így kellett volna tennie... de ha már megtette, megpróbálok ezzel a tudattal minél jobban együtt élni.

167. ce7317e959 (válaszként erre: 26. - Ében11)
2011. okt. 4. 21:16
Ez így nagyon nehéz lehet Neked. Örökösen félsz és rémeket látsz, pedig nem valószínű,hogy ismétlődne.
166. ce7317e959 (válaszként erre: 164. - Spiritus)
2011. okt. 4. 21:06

Nézd én is komolyan veszem a hűséget, de pl. egy barát házaspárnál, akik közel 30 évet szépen leéltek, a férfi megcsalta a nejét. Utánna megbánta, és az asszony is összeroppant. Na most lehet elvállni, de addig szépen éltek nagyon. A férfi megindokolta, elmondta, hogy miért és hogyan történt. A felesége, ha hiszed ha nem megértette és elfogadta az indokot. Szerinted mi lehetett az ok?


Csak ha már ilyen ideges és feszült vagy a téma miatt! Csak beszélgetünk, mert az élet nem ilyen egyszerű! Adódhatnak előre nem látott dolgok.

165. ce7317e959 (válaszként erre: 153. - B4ca0947f4)
2011. okt. 4. 20:57

Valóban nem olyan egyszerű, ebben igazad van. Arra utaltam, hogy nem kell azonnal szakítani, "eldobni" azt aki hibázik. Át kell beszélni és megmenteni a kapcsolatot, ha lehet. Sokszor lehetnek az életben különböző helyzetek, amit meg kell oldani. Ez is egy olyan. Az ember mérlegel.


Köszi a kipróbálásra irányuló javaslatot, rajta leszek.

Mi lenne, ha velem történne? Nos biztosan nem lennék feldobva és nem sikoltoznék a gyönyörűségtől, de meghallgatnám, és a döntésemet biztosan befolyásolnál az, hogy szeretem. Gondolom adnék egy esélyt számára.

164. Spiritus (válaszként erre: 163. - Ce7317e959)
2011. okt. 4. 20:51

Csak annyit, hogy a megcsalás nem megoldás.


Szóval, hogy baromság ilyenekre hivatkozni, hogy egy kapcsolat tönkremeneteléhez is két ember kell, meg a másik is tehet róla. Persze arról tehet, hogy nem jól mennek a dolgok, de arról nem, hogy a másiknak annyi esze van, hogy így oldja meg!

163. ce7317e959 (válaszként erre: 152. - Spiritus)
2011. okt. 4. 20:30
Mit értesz azalatt, hogy a "megoldási módban van a probléma? Nem teljesen világos!
162. e705905164 (válaszként erre: 160. - Bnedora)
2011. okt. 4. 20:07

mit vársz,ha egyesek abba is belekötnek,hogy milyen szmájli van a mondat végén?:D


ja ,de nem igazán izgat az olyan kötözködős fajta mint ezek...


a fórumindítónak meg sok sikert....itt 2 féle véleményt kapott ...majd ő dönt!


további szépet!

161. júliusi (válaszként erre: 159. - B4ca0947f4)
2011. okt. 4. 19:32
Köszi!Ha gondolod, írjál privit!Nektek is minden jót!
160. bnedora
2011. okt. 4. 18:19
Valami biztosan van a levegőben, mert mostanában a fórumokon mindig összekap a társaság.
159. b4ca0947f4 (válaszként erre: 158. - Júliusi)
2011. okt. 4. 17:51
Egyetértek veled, úgy látszik teljesen tetejére állt a világ. Minden jót neked/nektek!
2011. okt. 4. 17:14

Nem olvastam végiga sok hozzászólást,mert nem voltam gépközelben.

Viszont látom, kezd félremenni a dolog.

Ezért megköszönöm annak aki segített,építő hozzászólásával....

Ha már pár emberrel sikerült erről eszmét cserélnem ,már megérte,hogy indítottam a fórumot.

A többi pedig nem érdekel,mindenkinek lehet véleménye...

157. tamaraw
2011. okt. 4. 16:50
Jó volna ilyenkor egy alkatrészt kicserélni. Az emberi lélek sokkal bonyultabb annál. Milyen érzéseid kavarognak a társaddal kapcsolatban benned?
2011. okt. 4. 16:22

na akkor sikerült elb'ni egy fórumot....

nekem pl sokat segített volna a feldolgozásban!


Igazad van. Ha szar a tv dobjuk ki, ne javítsuk meg. Ha szar a párkapcsolat dobjuk ki...1 év után még mindig szenvedni vele??? mekkora baromság. Már rég mással lehetnénk, abban a boldog tudatban, hogy ő soha nem csal meg, de ha mégis, hát akkor majd kidobom. Ilyan baromi egyszerű!!!!


Elég pocsék napom van, még az ilyen emberek hiányoznak!

2011. okt. 4. 15:45

ja és ennek a "kiskamasz" nőnek volt annyi esze élete során,hogy sosem ment félre és nem kockáztatta a boldogságát,na akkor kérdem én ki is itt a "kiskamasz felfogású"?:D


na ,először gondoljátok meg mit írtok,ugyanis abban amiket leírtam van igazság és tartom is!


a "DDD" pedig tudtommal nem tilos akit zavar a hsz-em az meg ne olvassa ,menjen máshova :D

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook