Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás után, ki hogyan tudta feldolgozni a dolgot? fórum

Megcsalás után, ki hogyan tudta feldolgozni a dolgot? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
214. 76d055b916 (válaszként erre: 203. - E16fe97baf)
2011. okt. 5. 11:19

:) Rengeteg igazság van abban,amit leírtál!Szinte minden! De csak SZINTE!:)

Én nem hiszem,hanem TUDOM,hogy az egyik"kivétel" az én "Istenem"!:D

Hogy miért vagyok biztos benne? Mert már ismerem.Velünk él,nekünk él,és ami a legfontosabb,látom,hogy honnan jött!! Ismerem a szüleit,látom,hogy hogyan élnek ők(egymással),és nap mint nap tapasztalom,hogy milyen értékekkel engedték Őt útjára! És végtelenül szerencsésnek érzem magam,amiért engem választott,mert az alapján,ahogy előtte éltem,nem biztos,hogy Őt érdemeltem volna!:

De ettől függetlenül(vagy éppen ezért),igazat adok,hogy tényleg olyan a pasik nagy %-a, amilyennek leírtad őket!:)

213. e16fe97baf (válaszként erre: 209. - Spiritus)
2011. okt. 5. 11:19

Figyelj! Szeretik ők a párjukat, szeretik hogy van vacsi, szeretik hogy van vasalt zokni, rend van, amikor hazaér a gyerekek jól nevelve, rendben, megfürdetve az ágyban, ha a feleségen új hálócucc az csak a bónusz, és van ebben boldogság. De ha a nő valós vagy vélt féltékenységre ad okot, akkor aztán jön a vihar...senki ne nyúljon ahhoz ami az övé!!!! még ha nem kell akkor sem.

Nem a másik nőre veri el a pénzt, magára - hiszen ő érzi magát jól, és így talán nagyobb isten - szerintük ez jár nekik. Tudom rohadt érzés! Én is végig csináltam. A hegek megmaradnak. Ha nem lettek volna a gyerekeim, kompromisszum nélkül léptem volna. De harcoltam. Vele és magammal is. Nehéz.

212. sysrulez (válaszként erre: 211. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 11:13
találni kell másoktól független élményforrásokat.
211. sysrulez (válaszként erre: 209. - Spiritus)
2011. okt. 5. 11:12
ha csak az emberi kapcsolatokban kesered a boldogságod nagyon kiszolgáltatod magad mások szeszélyenek. Meg kell találni másoktől élményforrásokat.
2011. okt. 5. 11:08
csillogószem: Visszautalnék András írására aki azt írta azért csábult el mert az új lány még nevetett a poénjain a ósdi viccein. -csillogószem bezárva)
209. Spiritus (válaszként erre: 206. - E16fe97baf)
2011. okt. 5. 11:07

Nem értek már megint egyet!


Igenis az emberi kapcsolatokban kell keresni a boldogságot! Esküszöm, még az sem zavar ha hetente félrekúr, de ha átver az igen!!!!

Akkor legyenek ezek a szabályok és mindenkinek hajrá. De úgy, hogy te legyél otthon a gyerekkel amíg ő a szállodában veri el a pénzt egy másik nőre... na az rohadjon meg!

208. e16fe97baf (válaszként erre: 207. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 10:51
Így van. De butaságot csináltam! Nem szabad elvenni mások reményét, álmát. Hiszen még hinniük és hinnünk kell. Keresni az igaz szerelmet. Milyen jó volt! Megtaláljátok ti is, és megtaláltuk mi is, csak nem biztos hogy egy pasiban.
207. sysrulez (válaszként erre: 204. - Spiritus)
2011. okt. 5. 10:45
Dehogy nincs értelme élni. Az a fő hogy ne másiktól és ne pasitól függjön a bologság kizárólag. Ezt úgy lehet elérni hogy az ember talál maganak másik embertől független hobbit elfoglaltságot stb ami csak saját magam múlik. Ne függjön a másiktól minden öröme az embernek.
206. e16fe97baf (válaszként erre: 204. - Spiritus)
2011. okt. 5. 10:45

Tudom hogy kiábrándító lehet, de szerintem az én korosztályom sejti, tudja az igaszságot. Értelmiségiek a fiúk, helyesek, jó fejek, kedvesek, figyelmesek, jól szituáltak, törekvők, akikre azt mondanád de jó pasik. Mindegyik más és mégis egyben megegyeznek. Pasik.

Lelkiismeret? Egy darabig...aztán mindenre találnak okot, és természetes lesz.

205. sysrulez (válaszként erre: 203. - E16fe97baf)
2011. okt. 5. 10:40
Ez egy olyan okos és realista írás hogy a Főoldalra kellene kitenni!
204. Spiritus (válaszként erre: 203. - E16fe97baf)
2011. okt. 5. 10:38

ÚÚÚÚÚúristen hol dolgozol?????


Azért azt már tényleg nem hiszem, hogy mindegyiknek és állandóan, és meg se kottyan a lelkiismeretüknek!

Ha ez igaz, akkor nincs értelme élni szerintem.


BIZTOSAN VANNAK KIVÉTELEK

2011. okt. 5. 10:20

Sziasztok! Nekem csak férfi kollégám van. Amióta velük dolgozom, jobban látom őket és elfogadom a viselkedésüket, hozzáállásukat. Eleinte háborgott a lelkem hogy milyenek és hogyan gondolkodnak, de aztán megismertem őket és rájöttem nem gonoszságból csinálják a dolgaikat. Ők ilyenek. Genetika? Ezt kapták? Vagy mi formáltuk őket ilyenné? Maguk sem tudják.

1. Számukra fontos a csillogószem. Kell hogy Istennek lássa őket a Nő - tehát ha mosod a gatyáját, látod hogy nem tudja használni a távkapcsolót, pakolod utána a ruháit és ha hallgatod hogy horkol, elviseled hogy nem tud egy égőt kicserélni a te szemedben nem lehet Isten. CSILLOGÓ SZEMET FOG KERESNI

2. Sokszor hallom hogy: "HŰ OTTHON MÁR RÉGEN NEM VOLT SZEX, VALAMIT ÖSSZEKÉNE HOZNI. DE NINCS KEDVEM! - ha kérdeztem miért, vállvonogatás volt a válasz, maguk sem tudták. De egy jó menetért (nem az asszonnyal),az ország másik végére is képesek lennének elmenni.

3. Imádják ha a nők levadásszák őket. És megteszik, gyakran. És milyen izgalmas ez. Mennyivel izgalmasabb mint, tesze - toszának érezni magát ötthon.

4. FONTOS! Ők nem az új nőt szeretik, hanem az érzést, a szeretősdit, az izgalmat, az érzéseket amivel ez jár, hogy ő Isten lehet, hogy ő új, és feltétel nélkül rajonganak érte, ő még titokzatos, és bármit elhitethet, bárki lehet az új lány szemében. Az új lányok mindennek örülnek ami az előző pasikjuktól különböző, vagy esetleg hasonló...nekik mindegy.


Sok pont van. Tudom elkeserítő. Mint az is hogy a 18 pasiból mindegyiknek van másod és harmad kapcsolata az állandó mellett és lesz is!!!!!

Hogyan tudjuk feldolgozni ezt! Szerintem nem lehet. Ha akarod viseled, igyekszel méltósággal és reméled hogy egyszer még tud úgy csillogni a szemed hogy egy darabig te légy az első.


Nehéz haza menni egy velük eltöltött nap, vagy buli után, nekem is van otthon egy félistenem, nem tudok mást tenni, mint elfogadni, remélni és fényesíteni a szemem.

Remélem,hogy vannak kivételek. Ti találkoztatok már a kivételellel?

202. sysrulez (válaszként erre: 200. - Spiritus)
2011. okt. 5. 10:01
Az a legfontosabb hogy te hogy érzed magad benne. Ha te úgy érzed haszontokra vált mindenképpen úgy is van.
201. sysrulez (válaszként erre: 199. - Júliusi)
2011. okt. 5. 10:00
Így tudodott ki? Mennyi ideig tartott?
200. Spiritus (válaszként erre: 198. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 09:47

nem így gondolom....


szerintem sok hosszú távú haszon van belőle...


Én ettől függetlenül odafigyeltem magamra...nem ezen múlik

199. júliusi (válaszként erre: 170. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 09:34

Anno,az adatlapján hirdette,milyen boldog,hogy szereti a férjem, stb. gy buta közönséges,nagypofájú nő,aki mindent világgá kürtöl. Odáig elment,hogy letöltötte a férjem egyik képét az enyéimből,és feltette magának "szerelmem " aláírással, regizett a férjem nevében,és hasonló nyalánkságok....

Jelenleg már régóta nem ír ki semmit,sőt rejti a családi állapotát,Az élettársa pedig "egyedülállónak " tünteti fel magát,holott még együtt vannak,két közös kis gyerekük is van...

198. sysrulez (válaszként erre: 196. - Spiritus)
2011. okt. 5. 09:31
Ők 20 éves házasok. És nem tudom ami még ilyen krízisból kinyérhető pozitívum az mennyire lesz tartós... Mert pl a nők ilyenkor jobb kívánják a férfit -összekapják magukat- meg talán a gondolat hogy másnak is kell... de hogy meddig....
197. júliusi (válaszként erre: 171. - Spiritus)
2011. okt. 5. 09:30

Köszönöm szépen,megnézem az oldalt!Hidd el én is sok könyvet elolvastam a témában,és sokat is beszélgettünk róla a férjemmel...

Az eszemmel fel is fogom miért történt,és lehet megköveznek érte, de a sok szemétsége ellenére "hálás "lehetek a nőnek.Mert ez nyitotta fel a szememet...

2011. okt. 5. 09:21

Huhh..sokkal.


Nekünk nagyon zavarosak a lakhatási körülményeink. Olyan penészes szar helyen laktunk, ahol a sógorom által még életveszélyben is éreztük magunkat.. borzalmas volt. Viszont ha eljövünk onnan, tuddtuk hogy elfoglalják, és soha egy forintot nem látunk belőle...űEttől függetlenül én el akartam jönni, mert tényleg tönkretették az életünket, és G. mikor összejött a nővel akkor szakítottunk. (Én szakítottam, gondolom megéreztem valamit). Volt örökölt pénzem, abból vettem lakást. (Az a lényeg, hogy más esetben soha nem vettem volna belőle lakást, hisz vártuk azt a plusz 1-2 millió forintot amiből valami "normálisat" tudunk venni). Elköltöztem, és végül utánam költözött..szóval sokkal nyugodtabb az életünk. Persze másfél szoba és panel és hetedik, de leszarom, mert a nyugalom és a penészmentesség megfizethetetlen.


Aztán egy csomó mindent átbeszéltünk. Amit másképp csinálunk. Pl hogy nem ér annyit az, hogy minden nap több fogásos meleg vacsi legyen, minthogy legyen időnk/energiánk egymásra.


Megtanultam, hogy elveszíthetem. Megtanulta, hogy értékes vagyok.


Megértette, hogy az anyja a kapcsolatunk ellen van, és hogy nem csak kitalálom ezeket több éve.


És még sok minden tisztázódott...


Pl. abbahagytam a fogamzásgátlót, és kiderült, hogy a miatt nem kívántam a szexet...


Többet segít itthon azóta...


Most kb ennyi..

2011. okt. 5. 09:10
Milyen előnyökkel járt ez az egész nálatok?
2011. okt. 5. 09:07
Azt nem tudom ott azoknál mi van. Elég a barátnőm oldala
193. Spiritus (válaszként erre: 192. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 09:02

Húúú de szép történet... :(

És ott mi lett a vége?


Nálunk a párom nője is kibékült a férjével. Azóta megszületett a 3. gyerekük is. Itt rettegtünk,hogy kié a gyerek!

Azóta már teljesen biztos vagyok, hogy ennek a nőnek mindegy volt csak teherbe akart esni, hogy apja legyen a 2-3 gyerekének! Undorító.

192. sysrulez (válaszként erre: 191. - Spiritus)
2011. okt. 5. 08:58
A másik nő férje felkutatta hol lakik becsengetett hozzájuk azzal hogy hagyja békén az asszonyt vagy vigye.
191. Spiritus (válaszként erre: 189. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 08:49

Persze, én is beszéltem a nővel...

Szerencsére nem hazudott rólam neki, csak a problémáinkat beszélték ki.


Vicces volt, ahogy előadta magát egy segítőkész házitündérnek, akit nem becsül meg a párja, pedig ő mindig mindenben csak mellettem állt stb... nah hát vicces, ki hogy látja a dolgokat :)

De mondom amúgy nem hazudott, és ő zárta le a dolgot!


Hogy bukott le?

190. sysrulez (válaszként erre: 188. - Spiritus)
2011. okt. 5. 08:28
A helyedben én is igyekeznnék megbocsájtani. Az egyik vesszőparipám az őszinteség. Amit itt Adras írt hogy a neje nem tudott hozzá visszatalálni..... Azon nem is csodálkozom hisz nem kapott 1 darab őszinte választ sem!
189. sysrulez (válaszként erre: 186. - Spiritus)
2011. okt. 5. 08:24
Megkereste a másik nőt és beszélt vele mert tisztán akart látni. A másik mondta hogy ő úgy tudta a férjtől hogy teljesen el vannak hidegülve. Már csak úgy szereti mint a gyerekei anyját. Akkor azon az állásponton volt a barátnőm hogy elválik mivel két felé hazudik a férje. Aztán még kitudja kinek.. De végülis visszakozott. Sírt a férje sírtak a gyerekek..
188. Spiritus (válaszként erre: 187. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 08:18

:)


köszi, ez jól esett

187. sysrulez (válaszként erre: 182. - Spiritus)
2011. okt. 5. 08:18
Ez bizony nagyon sokat számít hogy önként bevallotta. Tiszteletreméltó.
186. Spiritus (válaszként erre: 184. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 08:18

na ez kamu



és ha nem is az... ha javul a házasság, és meg akarod menteni, akkor legyen már annyi arcod, hogy a másik elé állsz.

Főleg, hogy milyen normális lehet a barátnőd, hogy ezek után még mindig szóba áll vele!

185. Spiritus (válaszként erre: 183. - Sysrulez)
2011. okt. 5. 08:16
Igen, ezt az ember ált. így érzi...
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook