Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meg tud egy nő erőszakolni egy férfit? fórum

Meg tud egy nő erőszakolni egy férfit? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
52. eva25
2007. szept. 12. 16:28
Állitólag igen, de én kétlem. Valahogy lehetetlen szerintem,ha csak ö is nem akarja.
51. 9778ca1817 (válaszként erre: 48. - 1fc6b1dbaa)
2007. júl. 28. 23:22
Tipikus férfi beszéd:D, de gy dologban egyetértek: a BKV ellenőrök valóban brutális erőszaktevők:P
50. ec63a7fc29 (válaszként erre: 49. - 1fc6b1dbaa)
2007. júl. 28. 12:51

Te férfi vagy, és téged megerőszakolt egy nő???


Minden humor nélkül kérdezem: ...és élvezted közben?

Előfordulhatna veled ez újra?

2007. júl. 28. 09:10
Ja... Első a jómodor,tehát kellemes hétvégét mindenkinek!;)
2007. júl. 28. 09:07

Hűha...most néztem be újra ebbe a fórumba... Kaptam én itt hideget-meleget,de azt hiszem,hogy a nőkből az elfojtott indulat szól,a férfiakból pedig a humor és

a megfelelésvágy!:) Nem arról van szó szerintem,hogy fizikailag képes e egy nő megerőszakolni egy férfit,hanem inkább arról,hogy miért kell fondorlatokhoz

folyamodni,ha teszem azt...kérni is lehet.:):) Ja igen... Nem neveznéd férfinak azt a férfit,aki belekerül egy ilyen szituba,de nem annyira erős,hogy ellenálljon?Erre az a

válaszom,hogy én pedig nem nevezném nőnek azt,aki egyáltalán megpróbál egy ilyen szituációt kihasználni.Máshogy is célba lehet érni,nem csak

Copperfield módszereivel. Nyilván elismerem,hogy én voltam a hibás,hiszen nyugodtan kisétálhattam volna az ajtón,de nem tettem.Ennek több oka is volt,

amiről most nem fogok nyilatkozni,hiszen az exet nem illik "befeketíteni",másrészt ez már magánügy.A lényeg az,hogy megesett,de ha tiszta fejjel vagyok

jelen az esetnél,nem pedig "amortizálva",félrészegen,akkor ez nem történik meg!Az erőszak nagyon szubjektív dolog.Szerintem az erőszak definíciója az,hogy

olyan dolgot követünk el egy személy ellen,amit ő józan ítélőképességével nem akar.Mi következik ebből?Minden BKV ellenőr,egyszemélyben erőszak

elkövető is,hiszen ki az a marha,aki önszántából bérletet vesz?;)

2007. júl. 7. 17:45

De szépen írtátok!!

Házasság, meg a férfiak tiszteljék a feleségüket!

Házasság nélkül is tisztelje mindenki a másikat.

A házasság az nem egy isteni szentség, hanem egy egyszerű gazdasági, pénzügyi szerződés, ami biztonságot, vagy éppen kötelezettséget jelent a másik félnek. És pontosan csak egy papír, nem több.

A témáról pedig azt gondolom, hogy egy férfit, már csak a fizikális sajátosságából adódóan, nem lehet megerőszakolni. Ha feláll a tehetség, ott már vágy van.(még ha utólag szégyenli is a pasi) (a drogokat, most hagyjuk)

A nők megerőszakolása az igazán problémás kérdés. Egy női nemet az akár igenként is lehet értelmezni...

46. M_Marcsa (válaszként erre: 45. - Ac1096844d)
2007. júl. 7. 15:28
de nehéz...:)
2007. júl. 7. 11:17

Köszönöm szépen.

Szerintem nagyot változna a világ, és a házasságok, ha a férfiak elkezdenék tisztelni a feleségüket.

A feleség "poszt" a legcsodálatosabb, amivel kapcsolatba kerültem. Nagyon házasság párti vagyok, talán azért mert fantasztikus dolog?

És nem csak egy papír.

44. M_Marcsa (válaszként erre: 41. - Ac1096844d)
2007. júl. 7. 11:11
Nagyon szépet írtál.:)
43. 278c85ecf4 (válaszként erre: 42. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 7. 10:52

Én kicsit lejjebb írtam, hogy régebben olvastam egy ilyen esetet! Viagrát adott be 2nő a pasinak, és hát....


Azt is írtam, hogy másképp én sem tudom elképzelni az erőszakot! Mert mint írtam, ha feláll a lompos, az már nem igazán erőszak... Ha biológiáról beszélnek, akkor arra meg azt mondom, hogy szerintem játszadozhat a dorongjával egy gusztustalan nő ameddig akar, arra tuti nem áll fel!(kivéve ha közben nem egy szépségre gondol, amiből ugye megintcsak az következik, hogy szexelne, csak nem arra gondol közben, akivel csinálja! És mennyi ilyen van...:O)

Ha meg nem olyan gusztustalan, persze, hogy feláll! De az nem erőszak!!

2007. júl. 7. 10:47
Azért ha lesz itt olyan férfi, akit valaki megerőszakolt, legyen szíves számoljon már be róla, mert nagyon kíváncsi vagyok az ártatlan áldozat véleményére.
2007. júl. 7. 10:33

Nem vitatkozol mert tökéletesen egyetértek veled.

Szerintem a sex elsősorban a lelkek egyesítése, és ennek kifejeződése fizikailag az aktus.

Az erőszak is a lelket erőszakolja meg, mert úgy létesít testi kapcsolatot, hogy arra a másik nem mutat hajlandóságot. A lélek hajlandóságára bólint rá a test, és nem fordítva.

Ha csak testi érintkezés van, és lelki nincs (szerelem, szeretet) azt hívják dugásnak, meg egyéjszakás töcsinek, de az annyit is ér.

Teljesen egyetértek veled, ismétlem.

A férfiak, ha észrevennék, hogy a nőknek lelkük is van, és még milyen csodálatos, igyekeznének először azt megelégíteni szeretettel, megbecsüléssel, odafigyeléssel, stb.

És akkor a sex jön magától, és ilyenkor jó is.

Ehelyett kihagyják a lényegi részt, és eröltetik a testi érintkezést.

Az a véleményem, hogy a sex szeretettel a legjobb, a szeretet pedig a másikról szól, nem rólam. A jó sex nekem az, ami a páromnak jó, neki pedig, ami nekem, és így az őszinte kommunikáció mentén kialakul a csoda.

40. ec63a7fc29 (válaszként erre: 39. - Ac1096844d)
2007. júl. 7. 10:27

Ugyan, kinek kell egy férfi a lelke nélkül?


Ha itt végigolvasnád azt a rengeteg hsz-t, láthatnád, (vagy látod is) hogy a nőknek nem a fizikai jó kapcsolat a legfontosabb, hanem a párjukkal a lelkük összeérése.


Bocs, hogy vitatkoztam a témán, nem veled akartam kekeckedni, csak a témán vitatkozni.

2007. júl. 7. 10:22

Nem próbálnám ki, de nem tudok más eshetőséget elképzelni.

Szerintem sem tud egy nő megerőszakítani egy kandúrt csak ilyen fortéllyal.

De a nők már csak ilyenek. Elveszik, ami kell nekik, és dobják a pasit, pedig annak van ám lelke is.

:-)

38. ec63a7fc29 (válaszként erre: 37. - Ac1096844d)
2007. júl. 7. 10:19

Teljesen az jön le, hogy ezt te is kipróbálnád, s tetszik neked ez az eljárás.


Szerintem nem olyan vicces.


( Többen voltak? Több csaj? )

2007. júl. 7. 10:16

Elaltatták egy egyszerű randin. Odacipelték a ágyhoz, kikötötték, de igen erőssen, majd szép lassan felébredt.

Nem akarta a dógot, de hát így járt.

Hát mán' nem érted mán hát?

:-)

36. ec63a7fc29 (válaszként erre: 35. - Ac1096844d)
2007. júl. 7. 10:13

Alvás közben, úgy hogy nem ébred fel közben sem?

Te vagy nagyon huncut vagy, vagy te nem érted.

Kómában nem lehet szexet kivitelezni. Méghogy aludt!

2007. júl. 7. 10:11
Elaltatták! Nemérteeeed?
34. ec63a7fc29 (válaszként erre: 33. - Ac1096844d)
2007. júl. 7. 10:08
Tudod, annak a férfinak akit egy gyenge nő meg tud kötözni, majd erőszakolni nem adnám a férfi jelzőt.
2007. júl. 7. 09:58

Egyetértek. A cerkának nem lehet parancsolni.

Bár ha kikötözik az embert és ingerlik, megeshet, hogy baj lesz:-)

És elfutni sem tud:-)

32. ec63a7fc29 (válaszként erre: 31. - Ac1096844d)
2007. júl. 7. 09:52

Ha egy férfi nem hozható akcióra alkalmas állapotba, akkor egyik nő sem tudja "megerőszakolni".

Ha pedig formába hozható, de nem szeretné, akkor fusson el!

Én még nem hallottam megerőszakolt férfiról. Van ilyen?

2007. júl. 7. 09:47

Ja, acsaj odamegy, befeszít, és aszongya:

-Most pedig megizéllek!

A pasi mögijed, és asszongya:

-Jajjnemá, neizéjjé.

És már annyi si neki:-)

Aztán végeznek, és a pasi aszongya:

-Majd hívsz?

2007. júl. 7. 08:52

Megerőszakolni? Egy nő egy férfit?

Tehát akaratán kívül? Ez szerintem csak vicc.

Anatómiailag nem működik a férfinál:))))

2007. jún. 25. 19:10
Ja igen... Van még egy borzasztóan lényeges külömbség a két nem között.Ha(elnézést:)) egy nőt erőszakolnak meg,ott hámsérüléstől kezdve egy rahedli negatív fizikai dolog történik."Sajnos" ez a férfiaknál nincs így.Egyszerűen más a biológiánk ezen a téren.Egy nő alig várja,hogy vége legyen a dolognak,mert szenved,fáj neki,stb.Egy férfi fizikailag ugyanazt érzi,mint egy nő,mikor a szerelmével bújik ágyba.Nekünk sajnos küzdeni kell a jó érzés ellen.Nálunk ez inkább akaraterő kérdése.Persze ez nem azt jelenti,hogy a "szerencsétlen" férfinak meg kell bocsátani egy-egy elhajlás után,mert ez nem igaz,viszont meg kell értenünk,hogy egy kicsit mások vagyunk.Nekünk férfiaknak nem,hogy hámsérülésünk nem lesz,de szinte imádkoznunk kell,hogy legyen elég erőnk befejezni a nem kívánt aktust.Uff.:)
2007. jún. 25. 18:39
Szerintem a probléma ott kezdődik,hogy egy kalap alá akarjuk venni a nemeket.Szerintem ez a kérdés nem ennyire egyszerű.Abban a formában nem lehet (szerintem)megerőszakolni egy férfit,ahogy egy férfi képes megerőszakolni egy nőt.Itt már valaki említette,hogy ha az illető férfinak erekciója van,akkor az már eleve nem lehet erőszak.Én abszolut nem így gondolom.Teszem azt,ha az utcán sétálok és meglátok egy szexis nőt,hivalkodó öltözetben,akkor is beindul az említett folyamat,még akkor is,ha teszem azt a barátnőmmel vagyok és ráadásul még szeretem is.Viszont ez nem azt jelenti,hogy megcsalnám a párom,ha lehetőség adódna rá,hiszen szeretem.Viszont én már voltam olyan helyzetben,hogy kihasználta valaki ezt a teljesen természetes biológiai folyamatot,pedig én nem akartam.Egy kicsit több ital,szundi,aztán csak azt vettem észre,hogy a hölgy már javában dolgozik rajtam.:) Másnap borzasztóan szarul éreztem magam,mert szerettem a barátnőmet,aki természetesen nem az említett hölgy volt.Tehát összefoglalva... Szerintem egy férfit is meg lehet erőszakolni,vagy ha úgy jobban tetszik,meg lehet "vezetni" akaratán kívül.
27. Virág3 (válaszként erre: 26. - 274c9996b8)
2007. jún. 25. 16:06

De én akkor sem akarom elhinni,hogy minden féfri ilyen.

Vaalahol biztos van olyan is,aki tud tisztelettel nézni a "kiválasztottra",és tud uralkodni az ösztönein.

Vagy akkor minden házassában,minden kapcsolatban megcsalja a férfi a nőt??????????????

Mert kísértés mindenhol van...

2007. jún. 25. 13:56
A szepseg,kifinomultsag , platoi NAGY,SZEP erzesek megeneklese versben,notaban mind nagyon szepek es a "civilizalt!"ember a sajat nagysaganak hirdetesere talalta fel öket ! De mindenki tudja hogy az ösztönök sokkal ERÖSSEBBEK ! es a megfelelö környezet,alkalom azonnal felszinre es muködesbe hozza öket !/es itt közel sem csak a nemi ösztönunkröl van szo!/ Talan ezert van az hogy minden idökben a vallasi es egyebb vezetök megprobaltak kordaba tartani az ember kulönbözö ösztöneit , az egyik jol bevalt modszer a megfelemlites es az ugyessen elvetett buntudat erzese az emberekben!Es mivel vilagszerte ferfi uralom van , tehat minden ugyeskedese ellenere az asszony huzza a rövedebbet! A többnejuseg mind a mai napig fenall,es az asszony többe kevesbe fogoly , nincs szabad valasztasa!Ne is beszeljunk arrol a barbar szokasrol amikor a kisleanyok egyes kulturakban teljessen meglesznek csonkitva/kimiskarolva olyan forman , hogy semmi örömuk nincs a szexualis eletben !
25. Virág3 (válaszként erre: 24. - 274c9996b8)
2007. jún. 24. 19:56
Persze,hogy más.De,ha szerelmes a pasi,és épp egy nő ott terem előtte,oh hát az ösztönök,és egy fél órára nincs szerelem..
2007. jún. 24. 19:35
Igen ! Többe,kevesbe igy van , a megcsalast is lehet nyugodtan az ösztönökre,biologiara fogni ! Azert mert "feletlenul!?" bekerulsz valaki agyaba kotyagossan,piassan stb azert az NEM lesz szerelem ! ? A SZERELEM AZ EGESSZEN MAS !
2007. jún. 24. 19:12

Én nem akarom elhinni,hogy az ösztönök tényleg ennyire dominlának.

De ezt egyben azt is jelenti,hogy a megcsalást is simán foghatják az ösztönökre!És ez így nincs rendben...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook