Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meddig alhat egy ágyban a szülő a gyerekével? fórum

Meddig alhat egy ágyban a szülő a gyerekével? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. szept. 24. 16:56
Semeddig sem
2019. szept. 21. 20:16
Semeddig sem.
81. Channa* (válaszként erre: 75. - Ab61752c45)
2019. szept. 20. 19:45
De miért gondoljátok azt, hogy mások bámulják egymást?
2019. szept. 20. 15:03
Szerintem nem egészséges, ha a gyerek rendszeresen a szülei ágyában alszik! Persze ha beteg a gyerek és a szülő nyugodtabb, ha ott van mellette, akkor azzal nincs gond szerintem.
79. Amaunet (válaszként erre: 78. - Ab61752c45)
2019. szept. 20. 13:50
Mi csak egy szobában, de külön ágyban aludtunk a testvéreimmel. Aztán serdülő koromban külön szobát kaptam.
78. ab61752c45 (válaszként erre: 77. - Napfény 1)
2019. szept. 20. 11:03
szerintem sem.mikor kinőtt a kiságyból,kapott egy kisgyereknek valót.akkor aludtunk egy ágyban,mikor festették a lakást,aztán az anyámnál aludtunk két napig.de alig vártuk,hogy hazamenjünk.az egy ágyban való alvásból nekem elegem volt.hárman aludtunk egy ágyban gyerekkoromban.de jó is volt.
2019. szept. 19. 20:31
Semeddig
2019. szept. 19. 19:52
ameddig akarják
75. ab61752c45 (válaszként erre: 66. - Fincsi5)
2019. szept. 19. 19:51
az biztos nem tetszene.én is,ha elfelejtem ,néha meztelenül megyek be a törölközőért,de nem bámuljuk egymást.kisebb korában,ha akkor jött az apja,mikor fürdött,benézett köszönni.
74. Channa* (válaszként erre: 73. - 8d00a82c06)
2019. szept. 19. 19:44
Igen, nálunk is így volt:DDDD
73. 8d00a82c06 (válaszként erre: 72. - Channa*)
2019. szept. 19. 19:40

A mi lányunk is fürdés közben mesél. Mindegy hogy ő fürdik, apja vagy én. Olyankor rögtön mesélhetnékje van.

A titkait mindig olyankor tudom meg !☺️

72. Channa* (válaszként erre: 66. - Fincsi5)
2019. szept. 19. 19:36

Túl színes a fantáziátok!:DDDD

Az, hogy időnként látjuk egymást meztelenül, nem azt jelenti, hogy meztelenkedünk!:DDD


Pl. ha tusolok és bármelyik fiúnak kell valami bentről, akkor nem zavar, ha bejönnek.


Azt el sem tudom képzelni, hogy meztelenül legyek otthon, mert meleg van, és aludni sem szoktam meztelenül. Van egészen rövid nadrágom és hozzá trikó. Ez egyáltalán nem divat nálunk, de senki nem dől a kardjába, ha véletlenül benyit valaki, amikor épp öltözik, stb.


A gyerekkel fürdés szerintem nem egészséges, és nem azért, mert túl élénk a fantáziám, pusztán egymás bacijai miatt nem tartom egészségesnek.


Amikor a gyerekem kisebb volt rendszeresen beült a fürdőbe beszélgetni, amikor én fürödtem, illetve az apjához is, valamint sokszor nekünk kellett bent ülnünk mert ő akkor akarta elmesélni a napját:D Nálunk ez simán belefér.

Ja, az apjával akkor fürdött együtt, ha strandon, stb. közös fürdő volt és nem akartuk, hogy egyedül legyen ismeretlen férfiak között.

2019. szept. 19. 15:34

Nekem multkor egy gyerekpszichologus mondta miutan elmondtam h a 10eves kislanyom sokszor az apjaval alszik egy nagy agyon h ez milyen egeszsegtelen😳

Aztan miutan elmondtam h ez azert van mert az öccse kruppos es asztmas sajnos rendszeresen így ilyenkor nekem vele kell aludnom akkor igy megertette.

De tovabbra se ertem miert baj h az apjaval alszik?Kifejezetten szeret vele aludni.Ha keson er haza megpuszilja es ugy alszanak tovabb.A fiam meg velem nyugodt h barmikor rajon a fullaszto kohoges en ott vagyok.Szoval engem nem erdekel kulso velemeny en ugy vagyok vele h mi vagyunk a gyerek szulei latjuk h ez jo e neki vagy sem.

70. Piroska52 (válaszként erre: 69. - Amaunet)
2019. szept. 19. 13:22
😂🤣😀
69. Amaunet (válaszként erre: 68. - 0adc8842b1)
2019. szept. 19. 13:10

Igen, felsősnek már lehet felnőtt méretű ágyat is venni.:D


Viszont a kereskedelemben kaphatóak külön gyerekágyak (az a rácsos) és gyermek méretű ágyak is.

A javaslatom az volt, hogy a már nem csecsemőkorú gyermeket ne a rácsos, hanem a gyermek méretű ágyban altassuk. Ebbe nem fér bele sem apuka, sem anyuka. Lehet ez egy kifogás is akár.:) Mellette egy székben viszont lehet mesét olvasni a gyermeknek.


Nem egy felsősre gondoltam akkor, mikor azt írtam, hogy ha elalszik a szülői ágyban, át lehet pakolni a sajátjába.:D Viszont egy 2-3 éves simán.


Azt hiszem ezek után olyan részletességgel kell írnom, fogalmaznom, hogy kispisti is megértse.:D Rajzoljam is?

68. 0adc8842b1 (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2019. szept. 19. 09:43
Egy felső tagozatosnak, már külön rendes ágy is lehet, nem gyerek ágy. Milyen magas, vagy hogy forgolódik? A szülő cipeli valamikor át a saját ágyába? Egészségtelen, ráadásul ezzel akár az önállóságát is késlelteti. Vagy fél egyedül?
67. f8db0709b8 (válaszként erre: 65. - Channa*)
2019. szept. 19. 08:06

Szerintem leírtam.

Innentől kezdve csak a vita lenne szülők között,hisz nem egyeznek a vélemények.

Ennél többet nem kívánok hozzáfűzni.

66. fincsi5 (válaszként erre: 65. - Channa*)
2019. szept. 19. 08:01

Pl. én is. Semmi értelme az értelmetlen meztelenkedésnek. Ha valaki nudista strandra jár, rendben van. De otthon nem tudom normálisnak elképzelni még 2 felnőtt közt sem az "értelmetlen" meztelenkedést. Gyerekkel együtt fürdést sem.


Ahogy (na ez már végképp nem tartozik ide) a férfiak félpucérkodását sem. Arra hivatkozva, hogy melege van. Hát nem, nem fog meggyulladni egy lenge ingben.

Nem tudom, azok a férfiak mit szólnának, ha feleségük is 34 fokban egy bikini alsóban járkálna az udvaron, engedné be a postást, stb.

65. Channa* (válaszként erre: 62. - F8db0709b8)
2019. szept. 19. 06:36

Dehogy kötök beléd!


Csak érdekel, hogy mit gondolnak ezen az emberek:)

Gondoltam tőled megkérdezem, mert "ismerjük" egy ideje egymást és elmondod esetleg.


Meztelenség úgy tartozik ide, hogy azt is betegesnek tartják sokan...

64. f8db0709b8 (válaszként erre: 60. - Channa*)
2019. szept. 19. 05:11

Egyébként nem mondtam olyat,hogy nem egészséges,csak annyit mertem,hogy tudni kell meddig "egészséges".

Bár gondolom az idézőjel az láthatatlan maradt egyrészről,másrészről pedig mindenki úgy csinálja,ahogy neki(k)jó.

Feltettek egy kérdést,válaszoltam,ennyi.

2019. szept. 19. 04:37

[link]


Kb erről van szó.

62. f8db0709b8 (válaszként erre: 60. - Channa*)
2019. szept. 19. 04:32

Te állandóan belémkötsz,miért?


Nem hiszem,hogy egy kamasszal már egészséges együtt aludni.

Meztelenség nem tudom hogy tartozik ide,gondolom ha valaki a gyerekével alszik nem pucéran teszi,de hát izlesek és pofonok.Mondjuk nem csoda hogy ennyi kapcsolat megy tönkre egy gyerek megszületése után.

2019. szept. 18. 22:37

Értem, hogy az igények különbözhetnek.

Én akkor érzem komfortosan magam, ha a párom mellett alszom, hozzábújok, érzem a teste melegét.Ez nem csak a szexről szól, amiről, írta valaki, hogy “megoldható” akkor is ha a pár sosem alszik egy ágyban, mert a gyerek az anya hálótársa.Ez az intimitásról szól.Valószínű így érzi, érezte az anyám is, aki több mint negyven éve él házasságban és alszik egy ágyban az apámmal, és két olyan gyereket nevelt fel, akik csecsemő koruktól nemcsak külön ágyban, hanem külön szobában is aludtak.Pedig nagyon kötődő családunk van, pl az apám és az öcsém együtt fürödtek amíg öcsém kisgyerek volt, vagy szerettünk pl. egy “kupacban” tévézni, kb egymás ölében fetrengve a kanapén.

Más meg akkor érzi komfortosan magát, ha maga mellett tudhatja a gyerekét.Illetve, biztos van olyan gyerek is, aki tizenegy-két-három évesen is anyuval szeretne aludni, mert fél egyedül, vagy nem tudom...Mert ahhoz, hogy este beszélgessünk meghitten egy jót, kibeszéljük a nap történéseit, ahhoz nem kell egész éjszakára együtt maradnunk.Miután beszélgettünk, mehet mindenki a maga ágyába.

60. Channa* (válaszként erre: 38. - F8db0709b8)
2019. szept. 18. 21:47

Meddig egészséges?


Nem tudom miért alakul ki sok emberben az, hogy bizonyos kora után a gyerek és szülő kapcsolatának egészségességét vitatja, mert esetleg együtt alszanak, látják egymást ruha nélkül.


Te mire gondolsz, amikor azt mondod, hogy nem egészséges?

59. Channa* (válaszként erre: 45. - Globus)
2019. szept. 18. 21:39
Nekem fiam van:D
58. Channa* (válaszként erre: 43. - Globus)
2019. szept. 18. 21:38

Én egy 30 évest tudok írni:D

Már nagyon de nagyon ritkán, de előfordul, hogy együtt filmezünk, ilyenkor mind a hárman egy ágyban fekszünk, mint régen:DDDD

Még jó, hogy 2,5 méter széles az ágyunk, így van hely bőven.:D

57. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 55. - L.luiselotte)
2019. szept. 18. 21:38
És a szülőnek is jól esik, amikor a kamasz gyereke megosztja vele a "titkait"
56. Piroska52 (válaszként erre: 55. - L.luiselotte)
2019. szept. 18. 21:38

jó is az,összebújva megbeszélni a világ nagy dolgait,

kibeszélni a fiúkat,

55. l.luiselotte (válaszként erre: 54. - 9b10f3d7ff)
2019. szept. 18. 21:26

persze hogy nem..


de gondolom a FI a mindennapi alvásra gondolt.


De nekem is olyan jól esett gimis koromban anyukámhoz bujva megvitatni a titkaimat.

54. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 47. - Be95e6ff22)
2019. szept. 18. 21:21

De miből következtetsz arra, hogy aki a szüleivel alszik, az nem alhat a barátnőnél, barátnál, nem megy táborba stb.?

A kettő nem zárja ki egymást.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook