Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire normális az, ha a párom mikor több időt tölt a gyerekével, nem igazán foglalkozik velem? fórum

Mennyire normális az, ha a párom mikor több időt tölt a gyerekével, nem igazán foglalkozik velem? (beszélgetős fórum)

2022. aug. 26. 10:31

Nem tudom meddig tart még az üdülésük, de egy felnőtt 24/24-ben előbb utóbb megun egy kölyköt, - számomra nem derült ki milyen idős a lány, mégha az övé is, legyen az bármilyen tündéri teremtés is. Akkor fog igazán visszatalálni a FI-hoz.


( imádtam a gyerekemet, de férj ill. szüleim nélkül nagyon uncsi lett volna a kiskora )

24. Érdekes73 (válaszként erre: 22. - Gyöngy:))
2022. aug. 26. 10:02
Nem derült ki hogy mennyire a párja...
23. temmp (válaszként erre: 20. - Pteri)
2022. aug. 26. 09:21
Ez nem hiszti. Ez jogos igeny. Most fektetik le a szabalyokat, es ha a FI ezt szo nelkul benyeli, azzal alairtaa "velem mindent lehet csak ne hagyj el szerzodest"!
22. gyöngy:) (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 25. 22:50
Egyértelmű, hogy neki ez a kapcsolat nem azt jelenti, mint neked.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Pteri)
2022. aug. 25. 22:44
Valóban 4 napja, hogy nem beszéltünk. Nem mondanék semmit normális esetben, de nagyon sokat fenn van messengeren is, és eléggé fáj, hogy 2 szót nem tud írni…
20. pteri
2022. aug. 25. 22:30
Nem 5-10 napról van szó, hanem 3 napja nem hívta! A gyerek mindig az övé lesz és jó esetben foglalkozik vele, te meg tavaly nyáron még sehol se voltál, ha hisztizel, jövő nyáron csak ex leszel.
2022. aug. 24. 15:57

AZért nem esne le az aranygyűrű az ujjáról, ha naponta telefonálna. Te tudod hogy van gyereke, a lány tudja, hogy Te vagy a párja, nem valami illegitim dolog, ha felhivna. Én tuti nem lennék ilyen béketűrő és türelmes, becsszó nem uszitani akarnálak, de napi 10-15 perc mit ártana a kisasszonynak ? állandóan a szoknyája szélén ül ? vagy amikor már alszik nagylány, igazán telefonálhatna. A csaj anyjának sem lehet telefonálni vagy csak feléd áll fenn a tilalom?

hivd fel Te !

18. temmp
2022. aug. 24. 15:49

Hát én nem tudnék ennyire buddha lenni. 10 nap az sok idő, én is biztos kiakadnék, hogy annyira sem vagyok fontos, hogy egynap egyszer fel bírja emeleni a telefont.

Rendben van, hogy érezze jól magát a lányával, nyilván nem zaklatnám, de ha nem veszi figyelembe, hogy én is a világon vagyok és hiányzik, jól esne pár szó esténként akkor nagyon csalódott lennék.

Kíváncsi lennék fordított helyzetben, a pasi elviselné-e, ha a FI nem jelentkezne napokig...

17. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 14:23

10 nap nem a világ, pláne, hogy amikor lekötötte az utat, te még sehol nem voltál. Nincs mit számonkérned rajta, elvárnod tőle. Hagyd békén, hogy önfeledten nyaralhasson a lányával! A helyedben a hazaérkezése után se említeném meg neki azt, ami számodra most probléma. Viszont részletes élménybeszámolót kérnék, melynek során esetleg választ kaphatnék kérdésekre.

(Ha elutazom akárhová, akkor mindent és mindenkit otthon hagyok, senkire nem vagyok kíváncsi, és mindenki bírja ki azt a pár napot nélkülem! 😀)

16. Alnisa (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 12:59
Én nyaralás alatt nem keresek senkit és nem írok senkinek. Jó mondjuk ez más, mert ő párod. De én olyankor teljesen ott vagyok és nem vagyok hajlandó semmi itthoni dologgal foglalkozni. Az meg természetes, hogy a lányával foglalkozik, mert gondolom nem látja minden nap normál esetben.
15. Bichi (válaszként erre: 14. - Amaunet)
2022. aug. 24. 07:14

Szerintem meg pont nem normális, hogy egyáltalán nem jelentkezik.

A fél óránként keresesés, és hogy néha küld egy képet, vagy néhány kedves szót, az teljesen más.

Szerintem ha egy férfi napokig nem jelentkezik magától, főleg így az elején annak ez a kapcsolat nem sokat jelent...

14. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 23. 22:12

Ő ezt a 10 napot a lányával tervezte megélni. Minden idejét és figyelmét az kötheti le, hogy a lányának emlékezetessé tegye ezt a nyaralást. Hagyd őket! Sokkal jobb benyomást keltesz benne ezzel, mintha naponta nyaggatnád, türelmetlenkednél.

Később, ha itthon lesz elmondhatod neki, hogy mekkora erőfeszítés volt tőled, hogy nem kerested félóránként, hogy mennyire hiányzott.:)

2022. aug. 23. 20:15
Ahogy a többiek írták,, hagyd,,,és tényleg ha itthon egyébként rendben minden akkor nincs okod aggódni.
12. temmp (válaszként erre: 11. - 641159ede0)
2022. aug. 23. 20:15
Miert kellene elvarasok nelkul elni?
2022. aug. 23. 19:47

Kedves Fórumnyitó!


Elhiszem, hogy nem esik jól, hogy a párod nem keres, hiszen mindenkinek arra van ideje, amire szeretné. Pár perc erejéig igazán kereshetne ő is.

Bár, azt szokták mondani, ne legyen elvárás, akkor nem érhet csalódás.

Szerintem most ne agyalj, ha hazaért, finoman jelezheted, hogy nem esett jól, hogy nem keresett. Biztosan kiengesztel majd.

Addig foglald le magad, jó film, vagy könyv, ne vegye el a kedved, azzal nem oldódik meg semmi.

10. Natasa🌸 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 23. 19:38

Szia!

Nekem volt még regen ilyen kapcsolatom.

A parom elment a lányaval nyaralni ,igaz hosszúhetvégere ,de ő mondta h küld képeket a nyaralasról.En nem is akartam őket zavarni ,neki örömet okozott h megoszthatja velem a lanyaval való élmenyeket.

Nagyon jól esett ez a gesztus.

Fontos voltam neki .

9. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 23. 19:37

Ezen kivul milyen a kapcsolatotok?

Voltak hasonlo eltunesek, figyel rad, szeretve erzed magad?

8. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 23. 19:37

szerintem csak el van alélva Itália csodás világától, hagyd nyaralni, majd ha hazajön, akkor mesél.

hagyd, hadd élje meg az élményeit nélküled, hisz ő van nyaralni és nem te.

7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 23. 19:35
Jól érzi magát, nem baj.
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 23. 19:31
Hagyd most szerintem nyaralni.
5. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 23. 19:30

Nincs ilyen tapasztalatom.

Ilyenkor tanácsnak azt szoktam mondani (gyanítom fiatal vagy) hogy első párkapcsolata (házassága) az embernek legyen független.

Sok problémát tud okozni ilyesmi amikor van gyerek az első házasságból.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. aug. 23. 19:29
Párszor írtam neki, vissza is írt, de ő magától nem igazán jelentkezik…
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 23. 19:27
Írjál neki te.
2. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 23. 19:18
Ne várj el semmit,mert akkor csalódás lesz a vége,ha majd ír vagy hív,kb 5 nap múlva reagálj rá te is:)
2022. aug. 23. 18:58

Pár hónapja vagyunk együtt. Tavaly lefoglalt egy 10 napos nyaralást Olaszországba a lányával. Nyilván ő se tudta akkorra, hogy köztünk mi lesz. Ezzel nincs is semmi probléma, én voltam nyaralni már, most 5 napja ő van a lányával. Viszont teljesen el vagyok hanyagolva… nem igazán tudom, hogy mit szóljak, mivel teljesen megértem, hogy a lányával akar lenni, de 3 napja még 5 percre se hajlandó felhívni, vagy akár egy üzenetet írni…

Nem igazán voltam még ilyen helyzetben, nem tudom mit kellene most elvárjak tőle…

Valakinek valami tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook