Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudnám rávenni a gyerkőcöt, hogy ne a szülői ágyban aludjon? fórum

Hogyan tudnám rávenni a gyerkőcöt, hogy ne a szülői ágyban aludjon? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 14. 13:23
Hát az tényleg nem ajándék, nálunk szerencsére nem volt ilyen gond. Nekünk a hasfájással gyűlt meg a bajunk.
2009. jan. 14. 13:22

Tény, hogy hibáztam, ha ezt hibának lehet nevezni.

Lányom nagyon bukós volt, nem egyszer a saját "trutyijában" szörcsögött, szóval azokat az időket nem kívánom senkinek, így jobbnak láttam, ha mellettem alszik.

2009. jan. 14. 13:19
Bocs, néhol lemaradt egy-egy betű:)
2009. jan. 14. 13:18

Hát hibáztál, mikor beszoktattad az ágyatokba...

Biztos nagyon nehéz lesz leszoktatni, és óriási hisztik lesznek, de légy erős, rakd le a saját ágyába aludni, és ha éjjel átmegy hozzátok, akkor vidd vissza, simogasd meg, takargasd be, és menj vissza lefeküdni. Lehet hogy egy éjjel ezt 50szer, vagy 100szor is meg kell csinálnod, de idővel egyre kevesebbszer. El fogtok jutni odáig pár hét alatt, hog a saját ágyában fog aludni. De nagyon sok türelem és kitartás és főleg következetesség kell hozzá. Volt az egyik csatornán egy műsor amiben egy gyerekpszichológus adott tanácsokat a szülőknek, aban láttam ezt. De ha belegondolsz van benne valami:) A kislányomat hasonó módszerrel szoktattuk rá, hogy ne kelljen esténként félórákat ringatni. Sok sikert!

2009. jan. 14. 13:06

Kicsi kora óta velünk alszik, de már kezd "terhes" lenni.

Sok szülőtől hallom, hogy amint lecserélték a kiságyat rendes ágyra ott alszik a gyerek, nem a szülőkkel.

Valakinek hasonló tapasztalat? (lányom 19hós)

2009. jan. 14. 13:05
Hogyan tudnám rávenni a gyerkőcöt, hogy ne a szülői ágyban aludjon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook