Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Margit Kórházban szülni fórum

Margit Kórházban szülni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1603. marcsika77 (válaszként erre: 1600. - Onca1)
2014. aug. 22. 20:04
Dr. Balogh Beatrix egy istennő, ő volt a fogadott doktornénim a második szülésnél. Szülésznő Takács Betti. Nagyon aranyosak kedvesek mindketten.
1602. Onca1 (válaszként erre: 1597. - Onca1)
2014. aug. 22. 19:10
Textil pelus azt us mindenképp rakjatok be! :)
1601. Onca1 (válaszként erre: 1599. - 180138e586)
2014. aug. 22. 18:59
A vajúdós kérdésre sajnos nem tudok válaszolni:) hááát a kaja az olyan "kórházi" :D nem árt ha rokonok hoznak be :) fürdetni nem fürdethetsz azt végig a nővérek csinálják. Reggel van egy nagy vizit a picinek illetve neked is ha jól emlékszem 6:45ig kellett visszavinni őket és olyan 10fele lehetett értük menni illetve este is olyan 6-7fele kellett vinni és 21 körül értük menni és este már maradt kint a kicsi.
1600. Onca1
2014. aug. 22. 18:55
Sárvári doktor úrnál. Szikszayt sajnos nem ismerem. Nekem nagyon pozitív csalódás volt a kórház! Augusztus 6 voltam kiírva programozott császárra végül július 28.án ctg után felküldtek a szülőszobára magas vérnyomás miatt. Az én dokim az nap pont nem volt bent . Ruzsánszky illetve Balogh drnő voltak fent mind a ketten nagyon jó fejek voltak látták rendesen bepánikoltam mikor mondták hogy hivják a dokim és császároznak:) hétfőn császároztak csütörtökön már jöhettünk haza szerencsére minden tökéletesen rendben volt. A nővérek nagyon kedvesek és segítőkészek voltak illetve a csecsemős nővérekről sok rém hírt lehet hallani lehet nekem volt szerencsém, de ők is nagyon kedvesek voltak és mindenbe segítettek. Volt egy fiatal nővérke sajnos nem tudom már milyen Hajni ő kifejezetten nagyon kedves volt. Összeségében nekem az egész kórház nagyon pozitív élmény volt:)
1599. 180138e586 (válaszként erre: 1597. - Onca1)
2014. aug. 22. 18:50

Hú köszi az infókat! Örülök, hogy kicsit felpörögni látszik a fórum, mostanában kicsit döglődött :(

Szóval engem is bármi érdekel a kórházzal kapcsolatban, általános vélemény, hogy érezted magad, milyen volt a kaja, dokik, stb. Hagynak-e pl nyugiban vajúdni, vagy egyből szülőszoba, oxi, stb?

Mikor "kell" leadni a babát orvosi vizsgálatra, fürdetésre (vagy te fürdeted az első naptól fogva).

Köszi szépen!

1598. Ancsi86 (válaszként erre: 1597. - Onca1)
2014. aug. 22. 14:08

Szia!


Te kinél szültél? :) Nekem Magyar Attila az orvosom de a 'beugrója' valami Szikszay doktor, róla tudtok esetleg valamit?


Egyébként úgy összességében mi a véleményed a kórházról?

1597. Onca1
2014. aug. 22. 08:59
VIP szobába mehet bárki 12.000/éj. Kell vinni pelust, cumisüvegt, popsi krémet és popsi törlöt. Én vittem be neki kis takarót (pont hűvösebb volt) illetve cumit és ruhát (a bentiből folyton kidolgozta a lábát :D ) most lesz egy hónapja, hogy szültem ha valakinek van még kérdése Szívesen válaszolok
2014. aug. 22. 07:33

Egyàgyas vip szobàba bemehet bàrki, kétàgyasba csak apa. Kell vinni pelust. Csak a köldökàpolàshoz adnak cuccot... :-(

Meg kellvinni 2 cumisüveget is.

Szülésfelkészítôn mindenre kitérnek, meg lehet kérdezni...

1595. Ancsi86 (válaszként erre: 1594. - 180138e586)
2014. aug. 21. 17:52

Én úgy tudom hogy VIP szobába Apa is és rokonok is bemehetnek, én is ezért pályázom rá :)


Pelenkát én sem tudom hogy adnak-e, de én is úgy gondoltam hogy viszek be a legkisebb kiszerelésből pár darabot, abból baj nem lehet.. Egyébként itt nem írja..


[link]

2014. aug. 21. 15:40
Sajnos ezekről nekem sincs infóm, de szerintem ha visztek be pelust, azzal nagyot nem buktok. Ill. első napra szerintem nem kell, ott aztán úgyis mondják, ha mégis, akkor Apa beviszi másnapra. Arról esetleg vmi infó, hogy a VIP szobákba Apa bemehet, vagy oda sem mehet be hozzátartozó?
1593. abo07
2014. aug. 21. 12:38
Illetve, attól érdeklődnék, aki volt szülésfelkészítőn, hogy ott miféle infókat közölnek? Hogy miket kell bevinni? vagy magáról a szülésről van szó?
1592. abo07
2014. aug. 21. 12:37

Sziasztok!

Szeptemberre várjuk a kislányunkat és érdekelne,hogy pelenkát kell-e bevinni Neki a benntartózkodás idejére?

2014. aug. 21. 08:15
pff ezt elírtam, bocs. Szóval az alapinfókat tudom róla, csak szüléssel kapcsolatos infóim nincsenek, de ezek szerint Neked pozitív tapasztalataid vannak, ennek örülök!
1590. 180138e586 (válaszként erre: 1589. - Marcsika77)
2014. aug. 21. 08:14

Szia, köszi szépen! Margitban van újra! Magánrendelője a Lajos u.-ban és a Mom-parkban is van. Valóban nem a legolcsóbb, de összesen 4-szer hív be, minden mást a Margitban, vagy a háziorvosoddal tudsz intézni. Plusz persze ha gond van, akkor lehet, hogy többször is ránéz az emberre, de alapvetően nem az a havonta magánrendelésre rángatós fajta. Csak, ha esetleg egy harmadik babát újra nála szeretnél szülni :)

Ezeket az infókat tudom róla, hogy szülési tapasztalatok nem voltak még, de ezek szerint Neked pozitív, ennek örülök :)

1589. marcsika77 (válaszként erre: 1588. - 180138e586)
2014. aug. 20. 14:51

Nagyon jó orvos!!! Igaz 7 évvel ezelőtt szültem nála a fiamat, akkor zárt be a Margit kórház így a Szent Imrébe szültünk, Balatonról hazafele megállt és megnézett a kórházban mivel szülés előtt 1 héttel bennt feküdtem, magas vérnyomás, terhességi cukor stb.

Lányomat már nem nála szültem, mert akkor már ahol volt a magánrendelője ott horribilis összeg volt a rendelés ára, így nem tudtam volna 9 hónapig fizetni. Itt a Lajos utcában rendelt 3 évvel ezelőtt, most nem tudom, meg azt sem melyik kórházban dolgozik! De lelkiismeretes az biztos!!!

2014. aug. 20. 14:42
Raft dokiról bárkinek bármilyen infója? :) Köszi!
1587. Ancsi86 (válaszként erre: 1557. - EsztyMorgan)
2014. aug. 13. 13:23

Sziasztok!


Szomorúan és kétkedve olvasom a negatív hozzászólásokat Magyar dokiról.. bár szülni még csak most fogok nála, már 35. hétben vagyok kezdettől, sőt előtte is hozzá jártam. Első perctől kezdve szimpatikus volt és viccelődő, alapos de nem kergetett az őrületbe hülye tilalmakkal, mindent megkérdezhettem tőle ami érdekelt és nem láttam a fején soha hogy már zavarna ki, sőt hasi uh-knál már a férjem is rendszeresen bejött/bejön velem és jókat nevetünk, megvan a közös szimpátia. Mindezt úgy hogy még mielőtt hozzá jártam volna, már nem mertem elmenni egy fertőzés esetén se dokihoz, annyiban csalódtam már mert bunkók és megalázók voltak.


Én kifejezetten jókat hallottam róla, azóta küldtem hozzá egy barátnőmet és ő is elégedett vele (magánpraxis).


A vizsgálatok nagy részét nem is a Margit kh-ban végeztettem el mert ajándékba kaptuk egy magánrendelőtől az összeset, ez ellen sem volt soha kifogása, nem erőltett ránk semmit.


Soha nem éreztem bunkónak, bár a súlykérdést én is kicsit szigorúnak érzem nála, de ez is a mi érdekünkben van, nyilván nem fogja azt mondani hogy akkor koplalj mert elérted a max. megengedett hízást :D


Bennem a legkisebb kétség sincs hogy a hozzáállása megváltozna a szülőszobán, nyilván nem fogunk kerty party-ra összejárni de végül is elsősorban orvos és nem haver.. Így, Bálint Viktóriával kombinálva meg én halálosan nyugodt vagyok, úgy gondolom jobb kezekbe nem is kerülhetnék :)


Persze, szülés után is írok pár sort, de tuti hogy nem fog változni a véleményem.

1586. siba22
2014. júl. 22. 10:00
Én igaz '99ben szültem,akkoriban 6 hétig feküdtem a Margitban felső magzatburok repedés miatt.Terhes gondozásra dr Szép Józsefhez jártam,eléggé fura alak.Amikor bevitt a mentő egy ügyeletes doki vizsgált meg kutyafuttában,semmit nem mondott.Felkerültem utána a terhes osztályra,miért is ne a kórteremben futó szalagon jöttek-mentek az abortuszos lányok/nők.Kellemes volt 30 hetesen ezt végig nézni.A doki aki a terhes gondozásomat csinálta ő volt az osztályos orvosom is.Kapott boritékban pénzt a gondozáson is és a kórházban.Hát felesleges kiadás volt.Megelégeltem,hogy semmit nem mondanak és nem is csinálnak semmit.Kérdésekre jó esetben a latinnal dobálózott mindenki,amit pedig gyűlölök.Sajnos nem egy alkalommal még este 9-10 óra felé az abortuszosoknál ott volt a hozzátartozó,volt akinél 2-3an is.Nővéreket pedig ez nem érdekelte.Mikor 6 hét után közöltem ebből elég,otthon is tudok feküdni saját felelősségemre kijöttem.Na,akkor közölték milyen felelőtlen vagyok mert ez meg az van.Könyörgöm akkor miért nem mondanak/tesznek semmit????Soha többé nem megyek ebbe a kórházba a rossz tapasztalat miatt.Hál' isten párom révén a Honvéd kórházba járok most terhes gondozásra és ott is fogok szülni.
1585. Jaina (válaszként erre: 1579. - Kiki91)
2014. júl. 18. 20:14
Ő vett fel az osztályra, amikor most 9 napja szültem és vizsgált meg, amíg a dokim beért. Hát basszus, olyan durva volt h azt hittem, lefordulok az ágyról. Köszönni, bemutatkozni persze derogált neki.
1584. Spigi28
2014. júl. 9. 13:43
ctg-re nem mehet be, uh-ra igen
1583. Alexa1123 (válaszként erre: 1581. - Onca1)
2014. júl. 8. 23:39
Annak sem, h bemenjen :) De komolyan mondom, a szívhangot kint is fogja hallani, mert olyan hangos, és ha "nem felejtenek ott", akkor gyorsan végzel is.
1582. Zsuzzsanna (válaszként erre: 1581. - Onca1)
2014. júl. 8. 23:35
Nem mehet be.
1581. Onca1
2014. júl. 8. 09:16
Olyan kérdésem lenne, hogy ctgre apa is bejöhet? Most megyünk az elsőre és elszeretne velünk jönni annak viszont sok értelme nincs hogy kint üljön :)
1580. 180138e586 (válaszként erre: 1579. - Kiki91)
2014. júl. 6. 16:53
Szia! A várandósgondozás árairól sajnos nem tudok, de anno mikor egyszer véletlenül hozzátévedtem, elég drága volt, asszem 10 vagy 12 ezer forint, ezért cserébe csupán konzultált, arra se vette a fáradtságot, hogy megvizsgáljon, pedig tele volt cisztával a petefészkem, de nem kifejezetten érdekelte. Hűvös volt és elutasító, én biztos nem mennék hozzá pocakkal sem :( Bocs, nem akartalak teljesen eltántorítani, de azt gondolom minden tapasztalat fontos lehet ilyenkor. Nekem nagyon pénzéhesnek tűnt, azon kívül h eltette a rendelés árát, nem sokat adott cserébe :(
1579. Kiki91
2014. júl. 6. 14:35

Sziasztok!

Nem tudom,hogy nézi-e még valaki ezt a fórumot.(Remélem igen) :))

Tudna valaki információt adni Tűzkő doktor árairól?Terhesgondozásra és a szülés áraira lennénk kíváncsiak.

Köszönettel: ikres kismama :)

1578. Onca1 (válaszként erre: 1577. - Enchee)
2014. júl. 4. 07:59

Szia,

Én is kb.egy hónap múlva szülők :) a dokiról sajnos nem tudok mondani semmit. Viszont úgy tudom hogy kérésre a pici fülét szúrják utolsó nap mikor bent vagytok.

1577. enchee
2014. júl. 2. 22:27

Sziasztok!

Kb. egy hónap múlva szülök a Margit Kórházban dr. Telek Tamásnál. Egyéb okokból hirtelen kerültem hozzá, de kedves, szimpatikus embernek tűnik.Tud esetleg valaki valami bővebbet róla, vagy esetleg tapasztalatok? Egy másik kérdésem, hogy a Margitban vállalják kislány babának a fülbevaló berakását? Mert akkor úgy készülnék...:)

1576. stella131
2014. máj. 27. 19:31

Sziasztok!


Vidékről költözöm Pestre, sajnos a terhesgondozással kapcsolatban nem találtam semmilyen infót. Segítenétek, melyik doki, mikor rendel? Hétfőn megyek a védőnőhöz, utána kellene mennem a kórházba. Sárvári, Pálffy dokik előnyben. Köszi előre is! :)

1575. 180138e586 (válaszként erre: 1574. - EsztyMorgan)
2014. máj. 21. 10:12
Uhh. tényleg húzós :(
1574. EsztyMorgan (válaszként erre: 1573. - 180138e586)
2014. máj. 20. 20:27
12000ft/éjszaka. És ugye három napot minimum bent tartanak.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook