Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Margit Kórházban szülni fórum

Margit Kórházban szülni (beszélgetős fórum)


2009. nov. 20. 10:46
nekem is Zsófi volt a szülésznőm, én idén októberben szültem Pálffy doktornál
2009. szept. 28. 15:55

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. .

Ismeri vki Dr. Koniorczyk Katalin doktornőt?

Választ előre is köszi!

2009. szept. 18. 09:38
Sziasztok! Szül még valaki a elkövetkezendő 1-2 hónapban itt?
2009. febr. 23. 18:06
Én 1hónapja szültem a Margitba Pálffy Imre doktornál!!!Én csak jót tudok mondani róla, szinte mindennap bent van a kórházba, egész terhességem alatt nagyon figyelmes volt és mindig rendesen megvizsgált, pénzt konkrétan soha nem kért a vizsgálatokkor,én azért mindig adtam neki.Szülés után mindennap bejött hozzám a kórterem megnézni jól vagyok-e, még vasárnap is. Én teljesen meg voltam vele elégedve és csak ajánlani tudom!!Ja a szülésért szintén nem kért konkrétan ,én adtam amennyit gondoltam!!!
2009. febr. 11. 14:35
én Dr Magyar Attilánál szültem egy fiatal 29 éves doki és nagyon profi és lelkiismeretes. Mindenkinek ajánlom !!! Nagyon jó !!!
8. Kovács Viki (válaszként erre: 7. - 89b99f816e)
2009. febr. 11. 13:59

Sziasztok!

Én pont most 6 éve Lacza Tibornál szültem a fiacskámat, és most megint Babát várok,és újra Őt választottam.

Szerintem szülésnél pont erre van az embernek szüksége,hogy ennyire profi, nyugodt, kedves, mosolygós emberek vegyék körül.

Csak superlativusokban tudok beszélni.

Több barátnőm is szült Nála és csak jókat mondtak.

2008. dec. 19. 16:14

Sziasztok!


Kit ajánlanátok még ebből a kórhátból terhesgondozásra, illetve szülésre? Én pár éve Dr. Lacza Tiborhoz jártam, mikor volt egy kisebb méhszájsebem, vele végülis meg voltam elégedve. Sztk-ban már műteni akartak volna, ő pedig mondta, h nem kell, előbb gyógyszer. Hamar el is múlt.

Mennyit kérnek ott általában a dokik egy terhes nőtől, ha vizsgálatra megy? Mi még nem várunk babát, de ha lesz, normális orvost szeretnék tudni magam mellett, mégha fizetni is kell. Köszönöm!

2008. okt. 24. 10:11
Nekem pár héten belül lesz tapasztalatom, de eddig le a kalappal előttük :)
2008. okt. 23. 20:35
Én már a harmadik babámat fogom ott szülni nem véletlenűl.Kedvesek,aranyosak a kórház pedig tiszta ez sem mindegy.
4. csuccsu (válaszként erre: 1. - Nika2)
2008. júl. 8. 08:00

Mindegyik szülésznő nagyon aranyos, az enyém Bálint Viki volt és nagyon meg voltam vele elégedve, fiatal, kedves, segítőkész!

A terhesgondozásra csak annyit jártam, amennyit feltétlenül szükséges volt, ami fontos: fél 12 és fél 1 között ne menj, mert ebédelnek! És nyáron rengeteg türelemmel, mert ált. csak 1 nővér dolgozik, a többiek szabadságon vannak!

Nagyon kellemes babavárást és gyors szülést kívánok neked! Mikor szülsz?

3. csuccsu (válaszként erre: 2. - 19ba18c379)
2008. júl. 8. 07:56
Én ott szültem az elsőt és csak szuperlatívuszokban nyilatkozhatok: mindenki nagyon kedves és segítőkész volt!!! A másodikat sajnos a bezárás miatt máshol szültem, tehát van viszonyítási alapom...
2. 19ba18c379 (válaszként erre: 1. - Nika2)
2008. júl. 6. 11:12
Ha lesz tapasztalat írok én novemberben megyek :))
2008. júl. 6. 10:19

Sziasztok! Kérlek benneteket, írjátok meg a tapasztalatotokat a Margit Kórházzal kapcsolatban?

- milyen volt ott szülni? (orvosok, csecsemős nővérek, szülésznő?)

- milyen oda terhesgondozásra járni?

- ki a választott orvosotok, milyen a tapasztalatotok vele kapcsolatban? Tudtok-e orvost ajánlani?

- tudtok-e szülésznőt ajánlani?

Én a Margit Kórházban gondoltam szülni, a lakóhelyi közelség miatt, de szinte semmit nem tudok róla. Előre is köszönöm a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook