Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Malév helyzet, így foglalj nyaralást, lehet, hogy itthon maradsz.. fórum

Malév helyzet, így foglalj nyaralást, lehet, hogy itthon maradsz.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. Pahet a vadász (válaszként erre: 9. - Zizi.82.)
2012. febr. 3. 08:49
majd írd már meg légyszi mit mondanak.
2012. febr. 3. 08:46
Próbáltam hívni az utazási irodát,nem vették föl....
2012. febr. 3. 08:38
Szomorú... Már Mohácsi Viktória is Kanadában kért politikai menedékjogot... országosan ismert politikus és jogvédő létére idehaza nem talált megélhetést, komoly anyagi gondokkal küszködött... és ő politikus... akkor mi mire számítsunk?
2012. febr. 3. 08:32

A következő a BKV lesz.

Még, hogy nem lesz államcsőd?? Már van...

6. Pahet a vadász (válaszként erre: 5. - Zizi.82.)
2012. febr. 3. 08:31

nektek adtak valami infót? vagy még nem tudtatok megkérdezni senkit?

Az a vicc, hogy én szerdán voltam egy utazási irodába, ahol Malév gépekkel repültetnek... kinéztünk utat, de mondtam a csajnak, hogy mi lesz ha??? ÁÁÁÁ olyan nem lehet, no para!

Hát lett :(

Szerencsénk van, mert nem fizettünk be még sehova.. de borzasztóan sajnálom azokat, akiknek a jegye már megvan, és ki tudja, hogyan oldják meg...

Ezután jön majd a B K V, majd a M Á V?

2012. febr. 3. 08:25

Mi is lefoglaltuk mallorcába 3 hete a nászutat.

Tiszta ideg vagyok.

2012. febr. 3. 08:03

én is azt nézem...

félreértés ne essék, nem az én nászutam a probléma...hanem a kialakult helyzet!!!

2012. febr. 3. 08:02
Elkeserítő,most van riport róla a tv 2-n.
2012. febr. 3. 08:00

A Malév Zrt. sajtóközleménye


2012. február 3-án 06:00 órakor leállt a Malév


Az Igazgatóság döntése alapján a kár minimalizálása érdekében elrendeli a magyar nemzeti légitársaság üzemszerű működésének beszüntetését. Ennek értelmében február 3-án 06:00 órától, 66 évnyi csaknem folyamatos működés után, nem szállnak fel Malév repülőgépek.


„Sajnos bekövetkezett az, amitől a legjobban tartottunk, és aminek elkerüléséért mindent megtettünk. Bár az utóbbi napokig még volt remény az üzemeltetés folytatására, és az utasok bizalma töretlen volt, de az utóbbi napokban megjelent információk hatására a szolgáltató partnerek elvesztették bizalmukat, és egyik napról a másikra elkezdték előre kérni az általuk nyújtott szolgáltatások kifizetését. Ez olyan mértékben gyorsította fel a pénzkiáramlást, hogy mára már tarthatatlanná vált a légitársaság helyzete. Ismert az is, hogy a tulajdonos a legjobb szándéka ellenére az EU elmarasztaló határozatát követően nem tud további anyagi forrást biztosítani a működéshez. Mindezeket figyelembe véve az Igazgatóság úgy döntött, hogy elrendeli a magyar nemzeti légitársaság üzemszerű működésének beszüntetését. Valamennyi utasunktól elnézést kérünk.” – jelentette be Limburger Lóránt vezérigazgató.

2012. febr. 3. 07:56

ok, ez nem vicces, hanem szánalmas, és elkeserítő... sajnálom... csak belegondoltam, hogy szeretnénk nászútra menni, na de így hogyan foglaljak le utat? Persze van más légitársaság is, de ha éppen pont Malévvel lenne amit kinéztünk? Mit csinál az aki már befizetett? Azt mondták most a híradóban, hogy nem adják vissza a jegy árát.

Mi lesz még?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook