Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május végére csinos leszek!Hétfőn kezdem.Gyere segíts nekem, csináld velem! fórum

Május végére csinos leszek!Hétfőn kezdem.Gyere segíts nekem, csináld velem! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
452. Sommer
2010. ápr. 24. 21:21
Na jó sokat dumáltam (írtam) úgyhogy ti jöttök! Jó éjt! :)
451. Sommer (válaszként erre: 442. - Dori0005)
2010. ápr. 24. 21:20
Szerintem a hullahopp nem egészségtelen, mert a magic hopp nevű karika vagy a mostanában reklámozott masszázskarika is tuti hagy kék foltokat. Úgy szeretnék egyet, pedig nem tudok hullahoppozni. De a gyerekek nemhiába tudnak könnyebben vékonyak maradni, mert sok-sok olyan mozgásuk van, amit mi felnőttek nem csinálunk. Én nyáron szoktam ugrálókötelezni is. Meg amikor tanítom a gyerekeknek mindig csinálom velük.
450. Sommer (válaszként erre: 434. - CsillagTM)
2010. ápr. 24. 21:17
A diéták között 90 napos néven fut, csak én nem számolom, hogy hány napig csinálom, mert én erre akarok ráállni, majd később kicsivel több engedménnyel, mert én tudom, hogy normál kajálásnál én hízok. De így nagyon jól érzem, most magam, úgyhogy csak sikerül véghezvinnem a nagy elhatározásom!
449. Sommer (válaszként erre: 435. - Csefi77)
2010. ápr. 24. 21:15
Március 17-én kezdtem 89 kilóval, ami a 174 centimhez sok-sok-sok. De haladok!!!!
448. Sommer (válaszként erre: 445. - Dori0005)
2010. ápr. 24. 21:12
De jó neked! Én még 4-5 kilót le akarok adni, majd utána. Kevesebb kilóval csak könnyebb lesz. Utána keresnem kellene valakit, aki segít felkészülni a maratonra. Van egy srác a városban, aki több maratont megnyert, illetve a Balaton körüli futásra is jár. Lehet, hogy megkérem őt. Először is egy jó futócipőt kellene vennem, amihez most a pénztárcámnak igazán nincs kedve. De addig majdcsak összejön valahogy. Mennyit futottál?
447. Sommer (válaszként erre: 446. - Pnéadri)
2010. ápr. 24. 21:09
Hajrá, legalább ti tornázzatok, ha már én nem. Ma délután olyan finom virslis kifliket csináltam a holnapi bográcsoláshoz! Annyit tudtam volna belőle enni, de nem ettem sokat. Egyet sem kellett volna, mert a tészta és a virsli együtt nem megy, úgyhogy bűnöztem. Holnap a gyüminapon majd behozom a lemaradást. Nem iszok csak vizet, és almát eszem csak.
2010. ápr. 24. 20:42

Most kellene tornáznom, de nagyon nincs kedvem.

Benéztem ide, hátha ösztönöz valami, de látom, nincs itt forgalom :(

2010. ápr. 24. 15:25
megyek futni! :)
2010. ápr. 24. 15:10
én megint eltunyultam...
2010. ápr. 24. 14:02

sziasztok

Én sem vagyok teljesen elégedett a tegnapi teljesítménnyemmel.

Kicsit többet ettem, mint lehetne (nem sokkal) és nem is tornáztam.

De eddig volt már 4 tornám ezen a héten és ma is fogok (akármi történik)!

2010. ápr. 23. 20:46

Ma vétkeztem. :(

Egyszerűen szinte semmit nem tudtam ma tartani. Nem mentem futni, viszont 40 percet hullahoppoztam egy műanyag hullahoppal, amibe rizst töltöttem, hogy legyen súlya és ezáltal még hatásosabb legyen. Most is nagyon fáj a hasam környéke, nagyon összeütögetett. Lehet, hogy a rizst inkább kiszedem belőle. Ha nem is mindet, de a felét az tuti. Ez lehet egészségtelen is nem? olyan, mintha hasba vertek volna.. Lehet, hogy megüti a belső szerveket is, nem?

Jaa, és a csoki drazsénak sem tudtam ellenállni, annyira vágytam már a csokira!

Holnap mindent keményen csinálok majd!

Írjatok!

441. Mea85
2010. ápr. 23. 19:01

Ma délelőtt tornáztam, B.A.: Nyerj időt és mivel volt közben egy telefonon, ami teljesen felhúzott, bosszúból nyomtam még egy R.R.: 20 perc hasat-ez egyébként nagyon jó, csak Réka ne lenne ennyire irritáló számomra...


A vacsim: köményes sajt és 8 szem olívabogyó-nyami:)


Kellemes estét Csajok!

440. dori0005 (válaszként erre: 429. - Sommer)
2010. ápr. 23. 16:29
Én is futok, egyre jobban bírom a távot, de eddig egy deka se ment le :( Én is tudom, hogy sokszor nem is kilóban megy le belőlünk, de én elsősorban nem izmosodni, hanem fogyni szeretnék és kevesebb kiló akarok lenni. Elé sportos vagyok, szal nem akarok még izmosabb lenni, csak vékonyabb és szálkásabb.
439. dori0005 (válaszként erre: 433. - CsillagTM)
2010. ápr. 23. 16:27
tuti a helyesebb táplálkozás miatt van! Amúgy akkor egészgéges vagy! :) Ez tök normál! Sőt, napi 1x kötelező lenne nagyjából mindig ugyanabban az időben..
2010. ápr. 23. 16:26

Én szerdán kezdtem a fogyózást. Próbálok nagyon odafigyelni a kajára, szóval azt is mondhatnám, hogy diétázok, ill. sportolok. Futok minden nap 3x5 percet 1 perces sétákkal beiktatva, hullahoppozom, hogy a hasamról is könnyebben lemenjen a zsír, és néha az itthoni fitnesszgéppel is nyomom 10 percig. Ez vmiféle sízést imitáló gép. 65 kiló vagyok, de május közepére/végére 60 szeretnék lenni, ugyanis csak 165 magas vagyok. Meg persze csini szeretnék lenni (nemcsak) nyárra. Most egyébként rengeteg az időm, szóval ráérek ilyenekkel foglalkozni!:) :(

Szerintetek a 100%-os narancsléből mennyit lehet egy nap inni? Elvileg Hoches C, szóval tartósítószert és cukrot asszem nem tartalmaz.

Egyébként mindenkinek ajánlom a citromos vizet (fogsz egy kis csapvizet és belenyomsz kb. egy citromot), mert az jó zsírégető és lugosító, ami nagyon jó a fogyókúrában.

Ma wbédre a husihoz tzatzikit ettem, de alig bírtam megállni, hogy én ne a rizibizit egyem hozzá.

Van vmi fogyasztós, zöld teám is, néha azt iszom.

Kinek milyen praktikái vannak, ami már bejött?


Üdv. Mindenkinek!

437. Veronika27 (válaszként erre: 433. - CsillagTM)
2010. ápr. 23. 16:02

Igen, nálam is így van!

Ez a mozgás meg a kaja hatása.

Régebben nekem kb. 3 naponta volt...

Azért sem tud fogyni az ember, hogyha lassú az anyagcseréje.

2010. ápr. 23. 15:44
mégse tornázok ma se...megyünk színházba...h fogok így lefogyni?!:(
435. csefi77 (válaszként erre: 432. - Sommer)
2010. ápr. 23. 14:21
És mióta csinálod?
434. CsillagTM (válaszként erre: 429. - Sommer)
2010. ápr. 23. 13:39

Köszi a bíztatást!


Mi az a szétválasztásos dolog?

433. CsillagTM (válaszként erre: 427. - 2b9a946b07)
2010. ápr. 23. 13:32

Szia!


Jan. végén mértem meg először magam centistől, és kb. akkortól tornázok. Igaz, heti 2-3 szokott lenni ált. (1-1 óra), az nem sok, ezen a héten akarok először 4-et, és innentől ezt tartani akarom. Enni mértékkel eszem, de nem koplalok, és inni is iszom 2 litert.


Vettem már észre némi változást a bőrömön (mondjuk kenegetem is néha), csak a kilók mozdulnának már...


Egyébként ma eszembe jutott, h mintha az anyagcserém kezdene begyorsuli: korábban nem minden nap volt nagyWC (bocs:)), de most már igen, sőt, van, h 2*. Ez lehet a torna meg az egészségesebb kajálás na meg a pia (régebben max. 1 litert ittam naponta) hatása?

432. Sommer (válaszként erre: 431. - Csefi77)
2010. ápr. 23. 13:24
Én 90 napos szerint eszem a napok számolgatása nélkül, csak a sorrendet tartom be, és egyenlőre torna és mozgás nélkül. Egyenlőre 8 kg ugrott le.
431. csefi77
2010. ápr. 23. 09:22
Ti milyen módszer szerint fogyiztok?Én update szerint táplálkozom.És kosárlabdázok.Néha pedig bicajozok,vagy nagyon néha korizok.De a korihoz abszolute tehetségtelen vagyok.Ja és a legfontosabb,hogy ezt mind csak óvatosan űzhetem,mert az izületeim és a porcaim nagyon rossz állapotban vannak.És orvosilag csak az úszás engedélyezett.De azt útálom.Van közöttetek békés megyei?
430. Sommer (válaszként erre: 428. - Csefi77)
2010. ápr. 23. 09:15
Szia! Üdv köztünk.
429. Sommer (válaszként erre: 426. - CsillagTM)
2010. ápr. 23. 09:14

Tarts ki, ha rendesen csinálod, akkor biztosan változni fog. Pár évvel ezelőtt elkezdtem futni, első nap majd meghaltam a 8 méteren, 2 hónap múlva végigfutottam a 10 km-t megállás nélkül. Kissé fanatikusan csináltam, de mindenki mondta, hogy mennyit fogytam. A mérleg szerint meg híztam egy kilót. A test biztosan alakul közben. Most ezért akarok inkább fogyni még, mert van miből, és utána fogok mozogni.


Nekem most nagyon bejön ez a szétválasztásos dolog. A gyümölcsevéssel sincs semmi bajom. Ma zöldségnap, mexikói zöldségkeveréket fogok enni, pici tejföllel vagy majonézzel. Ennyi engedményt mindig szoktam magamnak adni.


Szép napot mindenkinek, és kitartást!!!!

428. csefi77
2010. ápr. 23. 07:03
Sziasztok!Én is szeretnék május végére csinosabb lenne!Csatlakozhatok?
2010. ápr. 23. 06:51

Sziasztok!

kicsit eltűntem, kórházi tartózkodá miatt...:-((((

megvettem a RR magazint, szerintem irtó jó kaják vannak benne. meg egy 30 napos tornaprogram.én nem azt fogom csinálni, hanem összeválogatom a gyaksikat, dvd-ről, meg saját kútfőből, és csakis térdet kímálőket. nekem sajna kimarad a kardió mozgás, de nem hiszem, hogy csk azzal lehetne fogyni-május végéig most ezt be fogom tartani, ha beledöglök is.már olyan közel van a nyár!!!!

CSillag!szerintem tarts ki, mióta csinálod az alakformáló tornát és a tudatos étkezést?mert állítólag két hét után a bőrödön lehet érezni a hatást, és kb egy hónap múlva kilókban is látszik.RR szerint ne is álljunk mérlegre egy hóig, csak a program végén.én nem idegesítem magamat, ert ha nem látok eredményt, abbahagyom.

gratula itt minenkinek az eddig elértekért!

2010. ápr. 23. 00:56

Na, ma se tornáztam, mert nagyon fáradt vagyok. Napközben kidolgozom a belem kb...a héten minden este aludtam 2-3 órát, mert bealudtam a tv műsorba...csak ez nem túl pihentető, meg akkor a dolgaimmal se haladtam, ergo hajnali 2-f3-kor feküdtem le. Ma sikerül 1-kor, éljen:)


Mindenesetre a mai 4 BA és 2 RR hasnak pont a fele megvolt, holnap akarok még egy BA+RR menetet, és akkor vasárnapra marad egy BA. (hétvégén hazamegyünk hozzánk, ott annyira nem tudok tornázni)


Kicsit egyébként én is elkenődtem: a bőröm feszesebbnek érzem, meg a hasam is laposabb, de kg uannyi, és a combom se lett sztem vékonyabb...furi, mert más érzetű, de nem vékonyabb. Mit kéne? Újra felpattanni a szobabicóra a tornák helyett? V elmenni futni? (azért annyira nem rajongok)...Adjatok tanácsot! (Ja, a napi 2 l folyadék és a kevés, de rendszeres étkezés stimmt!)

425. CsillagTM (válaszként erre: 422. - Pnéadri)
2010. ápr. 22. 22:38
Kitartás!! Én se fogytam még egy kilót se, csak centiket...nem baj, majd beindul! Kezdem is a BA-mat a párocskámmal!!:)
424. Mea85 (válaszként erre: 417. - Szika)
2010. ápr. 22. 22:23
Ügyi vagy! Szépen haladsz:)
423. Mea85
2010. ápr. 22. 22:22

Hát csajok, be kell vallanom, hogy ma bűnöztem. Ebédre chilis babot főztem (hús nélkül) és bizony bele-bele kóstoltam, hogy milyen... Nagyon kitoltam magammal, mert sokkal jobban szerettem volna abból enni, mint a saját kis zöldségleves+zöldsali kombinációmból...


De azt a néhány kóstoló falatot leszámítva kibírtam és este tornáztam is: B.A.: Vitalitás.

Ja, és a vacsi elmaradt:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook