Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május végére csinos leszek!Hétfőn kezdem.Gyere segíts nekem, csináld velem! fórum

Május végére csinos leszek!Hétfőn kezdem.Gyere segíts nekem, csináld velem! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
482. 8264513f31 (válaszként erre: 476. - Veronika27)
2010. ápr. 28. 13:04

Az nem rossz ötlet, de hogyan csináljam? Én néha csináltam már, de max 2-3 nap. Viszont azt mondják, hogy csak 10 nap után indul be a folyamat?


Javaslat?

2010. ápr. 28. 13:03

[link]


A tea nem csak a vesét tisztítja:) Hisz felszívódnak a benne lévő dolgok.

480. CsillagTM (válaszként erre: 478. - Veronika27)
2010. ápr. 28. 12:25
jaa értem. hát ez a méregtelenítés nekem tök ködös, mindenki mást mond. én nem a vesém akarom megpucolni, hanem a beleim, azt h kell?:) (tudom, viccesen fogalmaztam, ez van:D)
479. Fanna1
2010. ápr. 28. 12:24

Sziasztok! Olvasgatom a fórumot, tetszenek a hozzászólások.:)

Én is épp fogyókúrában vagyok(mint mindig). Azt kell tudni rólam, hogy régebben az Update módszerrel 12 kg-t sikerült lefogynom. Nem figyeltem utána, szépen lassan (2 év alatt) visszacsusszantak. Egy hónapja elkezdtem a 90 napos diétát, 4 kg-t fogytam vele, és nem mozdult azóta. Úgy döntöttem,hogy ismételten visszaállok a Norbi rendszserére, az az ami bejött. Hétfőn kezdtem, és most eldönöttem, hogy minden nap tornázni is fogok. Eddig 3ból 3 nap. :) Főképp Norbi és Réka dvd-re tornázok. Megvettem az Alakreform újságot is, amiből sok étel ötletet lehet meríteni. Így fősuli mellett elég nehéz főzöcskézni, de azt hiszem, hogy hétvégén előre fogunk főzni Anyuval. Remélem így a mozgás és diéta sikeres lesz együtt. Muszáj már fogynom!! Hajrá Mindenkinek!! :)

Mai menüm:

R: 1 szelet update kenyér, 2 szelet cs.mell sonka, paradicsom

E: Borsos sült cs.mell

U: 1 zöld alma

V: 2 tojás, mustár.

Mozgás: 45 perc Norbi Aerobzóna

478. Veronika27 (válaszként erre: 477. - CsillagTM)
2010. ápr. 28. 12:05

Mármint mit?

A méregtelenítést?

Én nem csinálom, csak K-nak írtam a pattanásai miatt, hogy szépen kitisztuljanak.

Szerintem teával érdemes próbálkozni, lehet kapni DM-ben, Rossmannban...

Én egyszer próbáltam, de munka mellett lehetetlen volt... mivel folyton a wc-n ültem...

477. CsillagTM (válaszként erre: 476. - Veronika27)
2010. ápr. 28. 11:59
te h csinálod?
476. Veronika27 (válaszként erre: 474. - 8264513f31)
2010. ápr. 28. 09:31

Az én hízásomra is rátett a fogamzásgátló...


Szerintem csinálj egy méregtelenítést, ha tudsz!

475. Erusss (válaszként erre: 469. - 8264513f31)
2010. ápr. 27. 23:08

Szió, rég "láttalak" :)


Megvettem Réka magazinját, az Alakreformot, tudom ajánlani, nagyon jó, és 30 napos.....nézz utánna, mi már egy hétnél tartunk, nem éhezünk.....


pusza :)

474. 8264513f31 (válaszként erre: 471. - Mea85)
2010. ápr. 27. 22:56

Tudom, mondom, hogy le is tettem. Ennyit nem ér a szép arc, nekem arra kellett. Azt vettem észre, hogy az 57-58 kg-ról 1-2 kilóval fokozatosan elértem azt, hogy most 67-68 vagyok, és egyszerűen nem megy le, pedig nem eszek többett,mint akkor.

Befejeztem, inkább elmegyek a bőrgyógyászhoz, majd az ad valamit az arcomra.

Kiváncsian várom, változik-e így a súlyom, ha nem, valami gond van, mert 1-2 éve lazán tudtam fogyni.

473. CsillagTM (válaszként erre: 472. - Mea85)
2010. ápr. 27. 20:26
én is :D BA: Menni fog, RR: 20 p has (Napi 20 p...), meg 6 p szobabicó...többet nem bírtam idegekkel, annyira nyikorog:S
472. Mea85
2010. ápr. 27. 20:22
Ma nagyon jót tornáztam: B.A.: Nyerj időt, R.R.: 20 perc has + 25 perc hullahopp:) Most tele vagyok energiával.
471. Mea85 (válaszként erre: 469. - 8264513f31)
2010. ápr. 27. 20:21

Szia!


Nekem is volt olyan gyanúm, hogy a fogamzásgátló közre játszhatott a hízásomban, abba is hagytam a tabletta szedését, de nekem nem ment le 1 dkg se. Szerintem ehhez az kell, hogy letedd a tabit és életmódot válts! Én most a nuvaring-ot használom, de nemrég gondoltam rá, hogy azt is abbahagyom...

470. Mea85 (válaszként erre: 468. - Dori0005)
2010. ápr. 27. 20:18

Én reggel szoktam 1 fél citromot kicsavarni és ezt 2 dl forró vízzel megiszom. Ehhez képes a 1,5 liter soknak számít. Ezért írtam, hogy "ipari mennyiség" - ez amolyan vicc akart lenni:)

Egyébként én is ki akarom próbálni a módszered, szerintem hatásos lehet!

2010. ápr. 27. 18:48

Sziasztok!


Bocsi, hogy ilyen ritkán, de sajnos tanulnom kell, nyakamon a vizsgaidőszak.

Most nagy lépést tettem. Egyszerűen nem mennek a kilók, max 2-3, de semmi több. Pedig keveset eszek, tornázok és kocogok, de mégsem. Bár drasztikus módon is jött fel, egyre inkább hiszem, hogy a fogamzásgátló az oka. Sajnos az arcom miatt szedtem, de hétfő óta nem szedem. Jönnek is a pattanások már, de nem érdekel. Ez nem állapot, mi lehet a baj? Most, hogy abbahagytam, szerintetek visszaáll a szervezetem, le tudom adni a felesleget?

468. dori0005 (válaszként erre: 466. - Mea85)
2010. ápr. 27. 08:22
én sem iszom a citromos vizet ipari mennyiségben, 1, max. 2 citromot (vagy inkább másfelet) használok fel kb. 1,5-2 liter készítéséhez, a többi folyadék, amit megiszok, az a sima csapvíz.
2010. ápr. 26. 21:09

Sziasztok!


Én is haladok, de csak lassan. De most nem is baj, nem sürget semmi.

Mától újra odafigyelek a folyadékra. Pár napig nem foglalkoztam vele és így egy liter sem ment le.

De ma minimum 2 litert megittam. A kajával is jól "gazdálkodtam" ma.

Torna még nem volt, egész nap takarítottam és Manómmal sétáltam. Mozgás ez is, de nem biztos, hogy elég hatékony, úgyhogy valamit még kell ma csinálnom.

466. Mea85
2010. ápr. 26. 20:21

Sziasztok Csajszik!


Hétvégén a kajával nem volt baj, viszont én is kerti partyn voltam és bizony az alkohol az fogyott rendesen...:) Sebaj, rég rúgtam ki a hámból:)


Már 3 napja nem tornáztam, de holnap ha minden kötél szakad, akkor is összekapom magam és nyomom!!!!


A citromos víz nagyon jó, én imádom, de nem szoktam ilyen ipari mennyiségben fogyasztani, de holnaptól ezen is változtatunk.

465. dori0005 (válaszként erre: 464. - Sommer)
2010. ápr. 26. 15:33
a futástól csak minimális izomgyarapodás várható. lehet, hogy egy ideig nem mutat majd kevesebbet a mérleg, de cm-ekben meglátszik. legalábbis szerintem. persze ez a te döntésed, és végül is nem kell semmit sem elhamarkodni!:)
464. Sommer (válaszként erre: 454. - Dori0005)
2010. ápr. 26. 14:07
Kalóriát nem számolok, az nekem bonyolult, bár biztos bele lehet jönni. A futást pedig azért nem merem elkezdeni, mert akkor ugyebár az izom is fejlődik, és lehet, hogy megállnának a kilók lefelé menet. Lehet, hogy rosszul gondolom, de egyenlőre így is halad.
463. Sommer (válaszként erre: 455. - Dori0005)
2010. ápr. 26. 12:51

Köszönöm az ötletet, úgyis gondban vagyok már, hogy mit igyak. Vizet szoktam általában, én szeretem az itthoni csapvizet.

Számomra is érdekes, hogy ennyire bírom a 90 napos szerű étkezést. Eddig nem ment ilyen jól, lehet, hogy tényleg fejben dől el minden. Én azt mondtam, hogy most vagy soha, két gyerek után itt az ideje, hogy jobban nézzek ki, mint bármikor az életemben. Elvégre két lányom van, mutassak már jó példát. Bár a nagyobbik az született manöken alkat, apától örökölte, de a kicsinek majd vigyázni kell.

Délután megyek, veszek egy rakás citromot.

Ja, és a mérleg újabb négy nap után megint kevesebbet mutatott, már 80,6 kg. Kibírtam a tegnapi bográcsozást, csak gyümit ettem pedig mindenki vitt sütit, meg babgulyást csináltak, de kibírtam. És nem is volt nehéz. :)

2010. ápr. 26. 12:47
jaa, félreértettem! azt hittem nem mondom jól ! :)
461. dori0005 (válaszként erre: 460. - CsillagTM)
2010. ápr. 26. 12:46
mit nem mondok jól? nem értem.
460. CsillagTM (válaszként erre: 457. - Dori0005)
2010. ápr. 26. 11:40
nem, jól mondod! bár teához a csapvizet szoktam felforralni...
2010. ápr. 26. 11:31

Nekem meg megjött a női bajom, felfújódtam, mint egy lufi :S

Bűnöztem hétvégén, mert zsemlét is ettem meg fagyit is:(

Viszont a mérleg ma reggel 62,3kg-ot mutatott, tehát lényegében nem rakódott le...


Valami használja a Relax & Tone nevű gépecskét?

458. szika
2010. ápr. 26. 11:17
Jó reggelt! A hétvégét nem mondanám túl diétásnak, de legalább szombaton egész nap kalória hegyeket égettem el, tehát mentesítem magam a felelősség alól. ;)
457. dori0005 (válaszként erre: 456. - CsillagTM)
2010. ápr. 25. 16:02
jaa, tényleg, Pesten brutál a víz! Annyira nem finom! Én vidéki vagyok, és bárhol jártam eddig Magyarországon, nálunk volt a legfinomabb a víz! Hát, akkor neked azt tudom mondani, hogy sima bubimentes ásványvízbe facsard bele a citromot! Úgy is jó! De ne forraljál vizet, meg ilyenek! Gondolom amúgy is ásványvizet iszol, ha már a csapvíz nem jó. Vagy tévedek?
456. CsillagTM (válaszként erre: 455. - Dori0005)
2010. ápr. 25. 10:50

ez jó, én is kipróbálom!


sima csapvízbe teszed? v azt előtte felforralod? v hogy? (Pesten lakom, szóval nem épp hegyi patak vize folyik a csapból :D)

455. dori0005 (válaszként erre: 450. - Sommer)
2010. ápr. 25. 10:44
Én sose tudtam megállni a 90 napos diétát, számomra az unalmas volt. Amit ajánlok neked az, hogy vegyél sok jó, lédús citromot és facsard bele 1-2 liter vízbe, még a rostjait is belekaprhatod, és idd azt jóformán egész nap! Persze még ezen felül is igyál vizet, mert napi 2-3 liter simán kéne. A citrom lugosít, ami jót tesz a szervezetnek és közben oldja a zsírt is. Több oxigénhez jut a véred, ami szintén jó dolog! Így könnyebben salaktalanít a szervezeted. Na, meg tök jó frissítő ital és jó szomjoltó is. Én szeretem! Ezzel bajt sem tudsz csinálni, és könnyebben fogysz majd remélhetőleg.
454. dori0005 (válaszként erre: 448. - Sommer)
2010. ápr. 25. 10:39

Szia! Én próbálom tartani azt, hogy naponta futok 2x de inkább 3x 5 percet 1 perces sétálással közbeiktatva. Több helyen is olvastam, hogy eleinte elegendő ennyivel kezdeni, sőt, azt írták, egy héten 3x elegendő a 2x 5 percet csinálni, majd minden héten 1 perccel növelni a futási időt. Én szerdán kezdtem a fogyit, azóta majdnem minden nap futottam is, de ha nem futottam (mert mondjuk sokan voltak a sportpályán, vagy zárva volt), akkor bicikliztem egy jó izzasztót (kb. 4 kilométert elég gyors tempóban), és az itthoni sígépen vagy min is nyomtam 10 percig, ami szerintem még izzasztóbb mint a futás, mert itt a kezünket is jobban használjuk. Tegnap nem hullahoppoztam, mert nagyon fájt a hasam, mivel azelőtti nap nagyon összeütögetett. Kiszedtem belőle kb. a fele rizst, majd így próbálkozom feszesebbé tenni a pocim.

Jaa, és az örömhír! Már csak 64 kilót mutatott reggel a mérleg!!:) (65,5 voltam a héten mindig)

És azt is olvastam, hogy a reggeli torna a leghatásosabb, mielőtt még megennéd a reggelidet, mert akkor a test lerakódott energiatartalékából veszi el a mozgáshoz szükséges engergiát, mivel a gyomrod üres és onnan nem tudja elvenni. Ma kipóbáltam, reggel bicajoztam egy jót és futottam egy kicsit, bár csak kb. 7 percet. Azért jól leizzadtam, úgyhogy egyelőre meg vagyok magammal elégedve. Reggelire tojásrántottát ettem, amiben paprika, paradicsom, meg egy kicsi párizsi volt, és nem számolgattam, hogy hány deka, annyit ettem, amennyi jól esett. Ma még a sígépen akarok edzeni és hullahoppozni akarok. A menüm pedig brokkolis leves lesz, meg még majd valamit kitalálok hozzá, ha még éhes leszek.

Szerintem ne várj a futással, nyugodtan elkezdheted most is! Az is fogyaszt, és akkor még előbb belejössz a futásba. Nem tudom mennyire vagy sportos (és mindig sportolgattam valamit, még ha nem is annyira intenzíven), de ha nem bírod eleinte a 2x 5 percet, akkor mondjuk kezd el 2x 3 perccel. De a maratoni futó ismerősöd biztosan jobban ért a dolgokhoz, nyugodtan kérdezd meg! Egy ismerősöm, akin volt kb. 10 kiló felesleg, egyik napról a másikra beleszeretett a futásba és minden nap csinálta. Most már ő is maratonokra jár és fogyott is egy csomót! Nagyon csini lett!

Amúgy te hány kalóriát eszel egy nap? Azt számolod?

2010. ápr. 24. 23:21

ma végül mégis mozogtam: szűk egy órát sétáltam anyuékkal és az egyik öcsémmel, utána a párommal és a másik öcsémmel fociztunk+kosaraztunk kb. 1-másfél óráig:)


de cserébe teleettem magam, legalábbis a szokásoshoz képest...itthon vagyok, ez van.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook