Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május végére csinos leszek!Hétfőn kezdem.Gyere segíts nekem, csináld velem! fórum

Május végére csinos leszek!Hétfőn kezdem.Gyere segíts nekem, csináld velem! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
362. szika
2010. ápr. 19. 15:21

Jól telt az első hét. Ma sokkal lazább volt a pont egy hete ilyenkor viselt pantalló. De tényleg. :) Még rángatnom is kellett magamon.


Voltak az étrendben néha kilengések, jó és rossz értelemben is. Szombaton például csak reggeliztem, tegnap meg csak vacsoráztam. A köztes étkezések egyszerűen idő hiányában elmaradtak. A hétvégén mindkét nap kirándultunk, így a sport a sétálás, túrázás volt. Hét közben kicsit elhanyagoltam, de volt rá okom. Ha minden kerek lesz, akkor a héten ráerősítek, és pótolom.


Megtaláltam a kick box dvd-met, és egy csomó másikat is előástam, zumbásat, pilatest, hastáncot.. most minden jöhet.

361. 566c9379cf (válaszként erre: 356. - Veronika27)
2010. ápr. 19. 14:36
köszi, az jó lenne.
2010. ápr. 19. 14:33

Sziasztok!


Elég sokáig aludtam, aztán takarítottam. Ma még eddig 2 almát ettem.

359. Ministry (válaszként erre: 356. - Veronika27)
2010. ápr. 19. 13:29

Nekem is elküldenéd a linket?

A régi oldalon 30 nap után újra le kellett tölteni... :(

2010. ápr. 19. 12:40

Kinek hogy telt az első hét?


Nekem egész jól. Sikerült figyelni a kajára és beiktatni a tornát. Fogytam 2,5 kilót.


Gondolom ez le fog lassulni, de most kitartó leszek.


Tegnap feljött rám egy régi farmer :)

357. Veronika27 (válaszként erre: 352. - CsillagTM)
2010. ápr. 19. 10:47

Nálam is az a baj, hogy a 3/4-es nacijaim alig jönnek rám, és nem tudom begombolni őket!


De! Ma reggelre a súlyom 62kg.

Ki érti ezt? Hétvégén nem is tornáztam, nem is kentem magam... Mégis lejjebb ment majd 1 kilóval?!

Lehet, hogy a vörösbor és a pezsgő vízhajtó hatása érvényesült?:D

356. Veronika27 (válaszként erre: 354. - 566c9379cf)
2010. ápr. 19. 10:45

Szia!

Én tegnap töltöttem le, ma kezdem! 45 perces az 5. rész, ez két részre oszlik, torna székkel, a másik meg nyújtás.

Én is úgy kaptam linket, ha kell, elküldöm priviben!


Na ja, görkori az jóóó :) Bár nekem nincs és nem is tudok, de lesz :))

355. 8264513f31 (válaszként erre: 346. - Sommer)
2010. ápr. 18. 22:47

Látom hasonlítunk. :)

Bár én 21 esztendős vagyok.


Tervek 30 éves koromig:


1. rendőr végzettség

2. ha már elkezdtem, a jogi egyetem befejezése

3. a franciát fejleszteni perfektre és hozácsapni az angolt

4. hegedű, imádom, de nem tudok még játszani rajta, mivel pénzem sincs még rá. :)

5. család

6. végre elérni azt a súlyt, amivel életemben először elégedett lennék, 50-52 kg.

2010. ápr. 18. 21:26
Sziasztok! Egyszer már benéztem ide, és most alig győztem visszaolvasni az írásokat. Erre a Bíró Icás tornára kíváncsi lennék, tud valaki segíteni. Eddig én Norbi kick-box-oztam, de már tudom kívülről.Tavaly én is vettem görkorit, de még nem tudok, mert mindig attól félek összetöröm magam. De pont ma láttam újságban védőfelszerelést hozzá. Holnap lehet meg is veszem.Ja, és valaki nem Debreceni véletlenül. Egyedül unalmas mozogni. De ha már ketten lennénk???????? :-)
353. CsillagTM (válaszként erre: 317. - Mea85)
2010. ápr. 18. 20:25
Kb feleannyit, mint korábban...reggelire 6 fornetti, illetve fél 9-től kb félóránként 1, aztán f2-kor ebéd, és este még valami. Mostanában sajna nem zöldségsali, hanem főtt kaja...lehet ez a baj.
352. CsillagTM (válaszként erre: 311. - Veronika27)
2010. ápr. 18. 20:23

Hát, azért elég elkeserítőek az oszlopcombjaim...tegnapelőtt fel akartam venni egy gatyát, ami ősszel lötyögött rajtam, mondván ez még tuti jó, hát rám se jött...szal szar ügy.


de neked az, h megállt kicsit, az nem para! változni fog az, drukkolok!!

351. Sommer (válaszként erre: 348. - Veronika27)
2010. ápr. 18. 19:47
Azt nem mondanám, hogy nagyon okos vagyok, mert akkor nem ezen a pályán tanultam volna ennyit, hanem valami több pénzzel kecsegtetőbben. De hát nekem ez az életem, én ezt szeretem: általános iskolában tanítok a mellettünk lévő kis faluban. Amikor ott kezdtem egy diplomám volt: tanító. A sulival tanulmányi szerződéssel csináltam meg a számtech tanárit, közben csak úgy egy EU-szakértőit. Utána ismét beiskolázott a főnököm, mert más nem akart menni, gyógypedagógus lettem és közben saját kedvemért a közoktatásvezetőit is megcsináltam. Szóval lehet, hogy hátrány álláskeresésnél, de egy kis iskolában több feladatot tudok ellátni, és ott ez előny is lehet. Főnök pedig egyenlőre nem akarok lenni, jó nekem aki van, pici gyerekkel nem is menne a dolog. 13. tanévet kezdem ott szeptemberben, és ott is szándékozom maradni.
350. Mea85 (válaszként erre: 346. - Sommer)
2010. ápr. 18. 19:35
Az 5 diploma nem semmi!!! Én épp a harmadikat csinálom, de nem tervezek többet. Bár sose lehet tudni. Néha a meglévő kettőt is soknak érzem. Egyébként épp álláskeresés közben vagyok, szóval majd kitapasztalom, hogy hátrány-e a több diploma, persze 2 azért nem ÖT:)
349. Mea85
2010. ápr. 18. 19:32

Sziasztok Csajok!


Ma reggel 6.30-kor kiugrottam az ágyból, kitakarítottam a lakást, majd lenyomtam a 200%-ot Szandrától:) Ez volt az 5. lénapom:) Eredetileg azt terveztem, hogy itt abbahagyom és holnap kezdem a felépítő napokat, de a holnapom nagyon zsúfolt lesz, így szerintem még csinálok egy lénapot, mert most meglepően jól bírom.

Csak ügyesen mindenki!

348. Veronika27 (válaszként erre: 346. - Sommer)
2010. ápr. 18. 19:19

5 diploma???

Akkor te nagyon okos vagy:))

Megkérdezhetem, hogy miből? Mármint nem pénzre gondolok:)

Álláskeresésnél nem hátrány ez?

Mert úgy tudom, hogy nem szeretnek olyat felvenni, aki képzettebb, mint a főigazgató:D

347. Sommer (válaszként erre: 346. - Sommer)
2010. ápr. 18. 19:06
Ja 40.-nek is jó lesz, a 401. kicsit sokI!!! :))
346. Sommer (válaszként erre: 341. - 8264513f31)
2010. ápr. 18. 19:05

Kitartást a tanuláshoz, jól teszed. Én tavaly fejeztem be, 5. diplománál megálltam, de nagyon gondolkodom az angol tanuláson. Évekkel ezelőtt, kb 10 éve elhatároztam, hogy megvalósítom az álmaim, ha törik, ha szakad. Volt több is, és a pipálgatás is halad.

Normális család (két szép lány: 6 éves és 8 hónaposak, klassz apukával)

5 diploma (megvan)

Megtanulok egy nyelvet olyan szinten, hogy értsem és beszéljem (na ez hiányzik)

Megtanuljak zongorázni (még zongorám sincs, de egyszer majd csak tudok venni, egy digitálisat szeretnék)

Lefogyjak (csak annyira, hogy normálisan nézzek ki egy farmerben és egy szűk pólóban)

Lefussam a maratont (401. szülinap előtt, fogyok még egy kicsit és hozzákezdek)


Csak ennyi, úgyhogy nem unatkozom. Valamilyen célért mindig érdemes hajtani.


Hú, de hosszú lettem, bocs.

2010. ápr. 18. 18:46
köszi Csajok!átjött az energia!KIBÍRTAM!most már csak azt kívánom:TEMESSETEK EL!!!!:)
344. Veronika27 (válaszként erre: 342. - Ellacica)
2010. ápr. 18. 18:10

Kitartás!!! :)


Én holnaptól Bíró Ica 5-ösözöm!

343. 8264513f31 (válaszként erre: 342. - Ellacica)
2010. ápr. 18. 17:42

Energia átküldve, kitartás!!!! :)


Én meg megyek hamarosan kocogni, nem vagy egyedül, nyugi. :)

2010. ápr. 18. 17:34
most kezdem a tornát!küldjétek az ENERGIÁT!!!!!!!!
2010. ápr. 18. 17:29

Sziasztok!


Fel ne adjátok Lányok! Szóü sem lehet csüggedésről. :)

Ne haragudjatok, de a gépem miatt nem tudtam eddig jönni.


Én nagy elhatározást hoztam. Visszamegyek a rendőriskolába, megcsinálom. Ez nagy erőt ad majd a fogyáshoz, ugyanis kőkemény fizikai van. Már felvettek annó, de ott hagytam én hülye, pedig az az életem.


Helyre hozom magam. Holnaptól extra gyakorlatokat végzek, elkezdek keményen edzeni, mert a fenekem való üléstől nem lehet fogyni.


Mindenki tud fogyni, csak kitartás és idő kérdése!


Tartsunk ki!!!!!!!

340. fa334a28ef (válaszként erre: 337. - Sommer)
2010. ápr. 18. 11:54
Nekem van,de nem csinálom mostanában.Nagyon kék zöld tudsz ám lenni tőle.Az a baj,hogy járok az uszodába és nem igazán néznék ki nagy lila foltokkal.Mit összatudnának fantáziálni róla:-)De egy idő után megszokod,eleinte nagyon durva,olyanokat tud ütni a csontra,hogy a szemem ugrik ki....mondjuk ezt később sem lehet megszokni.Hatását nem tudom leírni mert soha nem voltam kitartó...
2010. ápr. 18. 10:57

Most itt olyan akció van, hogyha veszel bármilyen narancsbőr elleni krémet, ajándékba adnak egy ugrálókötelet.

Szerintetek hatásos?


A hullahoppot nem tudom... De nekem sosem maradt fent ahol kellett:D

338. Veronika27 (válaszként erre: 335. - Sommer)
2010. ápr. 18. 10:55
Gratulálok, ez már valami!:))
337. Sommer
2010. ápr. 18. 08:39
Mit szóltok az állandóan megjelenő "hullahopp masszázskarikához"? Szerintetek megérné kipróbálni?
336. szika (válaszként erre: 335. - Sommer)
2010. ápr. 18. 08:27
Ez nagyon szép eredmény. Sőt. 9 centi derékról az majdnem 2 ruhaméret. Gratulálok. :)
335. Sommer
2010. ápr. 18. 07:49

Sziasztok! Szép nap ez a mai! Mérlegelés volt és 82,0 kg. Igaz csak 0,6-tal, de megint kevesebb mint amit legutóbb mutatott a mérleg.

Múltkor beszélgettünk itt centikről, valamikor januárban kezdtem volna a fogyit tornával, de nem jött össze a kilócsökkenés. Most az akkori méretekhez viszonyítva: mell: -3 cm, derék: -9 cm, csípő: -6 cm, combi: -3 cm. Hát akkor ezért lötyög a nadrág egy kicsit rajtam. Tudom nem sok, de nekem ez már valami!!!

Hát a torna még mindig nem kezdődött meg, de tegnap délelőtt 2 óra séta, délután 3 óra. Rendezvény volt és mondjuk közbe traccsoltam is egy sort ismerős babásokkal. Na megyek, és ennek örömére továbbra is szívesen reggelizem gyümölcsöt, ma délben és este pedig husika következik.

2010. ápr. 17. 22:54

Nekem is van valahol hullahoppom. Jó, hogy eszembe juttattátok! Meg is keresem holnap.

Csak az enyém is túl könnyű, még fel kell valamivel töltenem.

333. Mea85 (válaszként erre: 331. - Sommer)
2010. ápr. 17. 21:58

Szia!


Igen, a szokásos rózsaszín-fehér csíkos műanyag csoda, amit annyival megspékeltem, hogy teleengedtem vízzel, majd jó alaposan összeragasztottam, így valamivel nehezebb. Remélem, ezáltal eredményesebb leszek:)


Hallottam már olyat is, hogy valaki kaviccsal töltötte meg, de engem idegesítene a zörgés...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook