Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Majdnem nem láttam a picimet... fórum

Majdnem nem láttam a picimet... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Majdnem nem láttam a picimet...

1 2
35. Tittike1982 (válaszként erre: 33. - Matyi78)
2014. márc. 7. 11:42

És ez így van!!


Még egyszer gratulálok a tüneményes családodhoz!

2014. márc. 6. 19:06
Kívánok nektek sok boldogságot!
33. matyi78 (válaszként erre: 31. - Nikoletta11)
2014. márc. 6. 10:20
Sziasztok mindenki! Nagyon szépen köszönöm, hogy elolvastátok, és véleményeztétek az írásom, ami eredetileg nem is cikknek készült, hanem egy lezárásnak, összegzésnek, beszámolónak talán... Most már jó minden, úgy érzem lelkileg is stabil lettem (a vaspótlással együtt erősödött a pszichém is). A műtétből nem maradt vissza semmi jelentős negatívum, csak a hólyaggondjaim...de mindegy mert örülni kell annak, hogy egyáltalán van hólyagom (...meg gondjaim :) ) Baba nő és lassan nyílik a világra, egy tünemény. Egyre erősebb bennem a gondolat, hogy ő egy ajándék, aki nem véletlenül érkezett pont ide, pont így. Sokszor belegondolok, hogy újra belevágnék-e...nem tudom. Se nemet se igent nem tudok határozottan mondani mert az kivagyiskodásnak hatna, de inkább igen (persze ha tudnám, hogy tuti lesz a happy az end-ben!) Szó-szó : angyalok léteznek, és vigyáznak ránk, ezt ne felejtsétek!
32. andurka85 (válaszként erre: 30. - Tittike1982)
2014. márc. 6. 09:04
Megjött.... :/ 9 nap késés után.Sose késik ennyit. :/
2014. márc. 6. 05:32
Sirtam is meg nevettem! Koszi hogy leírtad! Hogy vagy ? Minden rendbe jött?
30. Tittike1982 (válaszként erre: 28. - Andurka85)
2014. márc. 5. 20:55
HŰŰŰHA!!! Gyorsan csinálj egy tesztet és írd meg, hogy milyen lett!!!
2014. márc. 5. 12:33

Jól sikerült a cikk, könnyezve olvastam végig.

De a lényeg hogy a végén minden jól alakult.

Kívánok neked sok erőt, és kitartást, gyors felépülést. Sok boldogságot, örömöt az egész családodnak.

28. andurka85 (válaszként erre: 27. - Tittike1982)
2014. márc. 5. 07:50
A műtétjeimmel, a sebbel,gyógyulással nem voltak gondjaim.Az érzéstelenítéssel viszont igen,mert nagydarab vagyok,és nem ott szúrnak ahol kéne,mert nem tudják kitapintani rendesen. :/ Ebből adódtak gondjaim rendesen.A dokim szerint is rendben vagyok bent is,nincs összenövésem,szép volt az előző 2 császár hege. El sem lettem kötve,mert a saját dokim beszélt le róla,azt mondta vállalhatok még negyediket a jövőben. Csak ...igen...van amikor megingok.Hol ezt olvasok,hol azt,mindig csak a ,,bajt keresem,,. Bár már lehet hiába inogok itt össze vissza,8 napja késik. :D
27. Tittike1982 (válaszként erre: 22. - Andurka85)
2014. márc. 4. 20:40
Én is szerettem volna negyedik babát, de a harmadik császárkor lebeszéltek róla. Azt mondta az orvos, hogy nagyon kockázatos lenne, és hogy a meglévő három gyereket is fel kell ám nevelnie valakinek. Így mi nem vállalunk negyedik babát. Nem tudom, ez-e a jó döntés, vagy hogy van-e ilyenkor jó döntés, de a férjem nagyon félt és így végül sterilizáltattam magam a harmadik császárkor. De még néha álmodom azt, hogy terhes vagyok vagy kisbabám van... Viszont a legutolsó műtét után nálam is elég sok komplikáció volt, na azt nem szeretném még egyszer átélni.
2014. márc. 4. 20:36
Hát a hideg kirázott a cikket olvasva... szerencse, hogy meg tudták menteni az életedet és hogy a baba és te is egészségesek vagytok!!! Nagyon szép családod van, ez vigasztaljon, a történteket idővel majd feldolgozod.
2014. márc. 4. 18:36
Én csak annyit mondanék: álomszép baba! :) Minden más már elmúlt!
2014. márc. 4. 17:08

Nagyon gratulálok a három Csodához és a kitartáshoz! Könnybe lábadt szemmel olvastam... :)



Egy gyerekes Anyuka :)

23. matyi78 (válaszként erre: 22. - Andurka85)
2014. márc. 4. 15:17
...semmi sincs véletlenül :-) ma màr ebben hiszek. Làzadoztam sz 5 hónap alatt sokat a sorsom ellen...de így utólag ugyanígy csinàlnàm. Rizikó van...gondold àt szerintem...
2014. márc. 4. 12:42

Kicsit most megtorpantam...3 császár után,szóba került egy 4.-is. Olvastam,hogy nálunk,többedik császárosoknál 60%-os a valószínűsége valamelyik formája ennek a lepényi rendellenességnek. :/ Amúgy is parás vagyok...nem is tudom,mi tévő legyek. Ezt olvasva,és az a 60 %... :/


De gratulálok, a csodás családodhoz,gyógyulj,testileg lelkileg,úgy vélem,vigyáztak rád az égiek!

Minden jót,és boldog életet!

2014. márc. 3. 19:37

De túl vagy rajta. Igen, ezek után érdekes a "normál" élet ismét.


Igen, a gyerekeknek idő kell majd, amíg túl lesznek ezen.


Nálunk is így volt, gáz terhesség, sokszor mentő vitt el.


A legkisebbem - már nem a picibaba, hanem a 3 éves - azóta is mindig, ha mentőt lát megkérdezi, hogy engem visz-e. Hiába éppen vele sétálok.


A nővérével esténként meg kb. 2szer, 3szor játszák el a kistesó születését, ugyanúgy... Legalább gyógyulnak.

2014. márc. 3. 09:52
Bennem is megmozgatott sok mindent a cikk. Minden jót kívánok nektek! Próbálj rajta túllépni, tudom, hogy vannak következményei, amivel együtt kell élned és ezek ezt megnehezítik. De van három csodás gyermeked, szerető férjed és élsz. Ez a lényeg.
2014. márc. 3. 09:00
Nehéz ezután megszólalni.. Sok boldogságot a kiscsaládnak és inenntől kevesebb megpróbáltatást!
18. macs30
2014. márc. 3. 07:44
Legyen olyan az életetek amilyet szeretnétek :-)
2014. márc. 3. 01:41

Megrendítettek a soraid.

Én is jó egészséget kívánok Nektek!


A barátnőmnek úgy vették ki a méhét két éve, hogy egyetlen gyermeknek sem adhatott életet. Most 30 éves.


Vigyázz a három kis csodádra!

2014. márc. 2. 23:35
Nagyon becsüllek!Mihamarabbi felèpülèst kìvánok ès örömteli napokat a kicsikkel és a pároddal!
2014. márc. 2. 20:04
Borzasztóan megható írás, amire nem igazán lehet mit reagálni,így ,ismeretlenként,talán csak annyit: még nagyon-nagyon hosszú,boldog életet kívánok mind az egész családnak, Emmától Imiapuig!
2014. márc. 2. 19:16
Gratulálok és örülök ,hogy minden rendbe jött:)Isten gazdag áldása legyen rajtatok:)
2014. márc. 2. 17:21
Amúgy van egy keped-a gyerekek születési sorrendben, hát Immi és Emma szinte ugyanúgy néz ki:P
2014. márc. 2. 17:17

Hát minden tiszteletem!!Jó egészséget és sok örömöt kívánok nektek!

Amikor azt írtad, hogy lebecsülik a dolgokat wc tekintetben...ma is emlegetem, hogy mennyire jó dolog volt hogy hosszú idő után tudtam pisilni, hihetetlen hogy ennek is lehet örülni:O A másik pedig a zuhany alatti sírás, szintén, valahogy az volt a képzetem hogy a gyerek akkor nem érzi meg...

2014. márc. 2. 14:52

Ilyenkor írni bármit is vagy mondani???.....nagyon nehéz.

Azt kívánom, hogy ezek után csak a jó és a szép dolgok történjenek veled és veletek!!! Nagyon sok boldogságot és még nagyobb egészséget és erőt kívánok!!!

Gyönyörűek a gyermekeid!!!!! Sok sikert!!!!

2014. márc. 2. 14:16

Gombóc van a torkomban...

Nem semmi amin keresztül mentél,de a lényeg,hogy minden rendben van!Nagyon jó egészséget kívánok az egész családodnak!:-))))

2014. márc. 2. 14:02

Megkönnyeztem ;(

Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok a családotoknak :)

2014. márc. 2. 13:00
Csurog a könnyem.A Jóisten tartson meg Benneteket.Sok boldogságot és egészséget az egész családnak.
2014. márc. 2. 11:24

De jó, hogy ezt le tudtad írni!!!


Alap esetben ez egy igen ritka dolog, ami veled történt, DE többszöri császár esetén már sajnos nem nevezhető annak. Mondjuk a tied egy különösen veszélyes szituáció volt. Amit én nem értek, hogy hogyan nem vették észre, mert azért van különbség a diagnózis és a valódi kórképed között. Nem nézték folyamatosan? Nem volt kétségük? Miért nem küldtek MRI-re?


Végül is már mindegy, a lényeg, hogy te itt vagy, le tudod írni, sokak okulására - akár életet is menthetsz vele (mert bizony van úgy, hogy felkapott orvosoknál annyi a beteg, hogy nem mindennek szentelnek annyi időt, amennyit megérdemelne, ilyen esetben sokat számít, ha egy kismama tájékozott és bogarat ültet az orvosa fülébe, persze úgy, hogy az véletlenül se érezze, hogy tanítani akarják valamire, amihez ő jobban ért)


Mihamarabbi teljes felépülést kívánok testben és lélekben egyaránt, meg persze sok boldogságot, egészséget mindannyiótoknak!

2014. márc. 2. 10:54

Szia,


Hihetetlenül jól leírt cikk, és hihetetlenül félelmetes történet.


Nagyon örülök, h happy end a vége. Sok erőt és kitartást kívánok a felépülésedhez mind testileg, mind pedig lelkileg.


Megnéztem a képeid, csodaszép gyermekeid vannak!

Minden jót kívánok Nektek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook