Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A mai nap úgy felidegesítettek, hogy konkrétan majdnem... fórum

A mai nap úgy felidegesítettek, hogy konkrétan majdnem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
2023. ápr. 26. 20:11
Normális közeg kéne neki, meg hogy számoljon le a benne lévő ellenségképpel.
2023. ápr. 26. 20:10
Az a baj, ha nekitámadtok csak olaj a tűzre, mert pont az ellenséget látja mindenkiben.
98. krisztikrisz (válaszként erre: 97. - Globus)
2023. ápr. 26. 20:08
De, ez szerintem súlyos paranoia. Nem ismerem a történetet, de az lejött hogy ellenséget lát mindenkiben. Ki kéne békülnie az emberekkel. Elsősorban saját magával.
97. globus (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 11:04
Kik? Ne haragudj, még egy teljesen önbizalomhiányos sem mond ennyire súlyos mondatokat. Nem vagy kicsit paranoiás?
2023. ápr. 26. 11:00
Velem sem fordult még elő ilyen.
95. Pasionella (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 09:26
Ezzel egyet tudok érteni mert velem soha semmi hasonló szituáció nem fordult még elő például és a legtöbb emberrel nem is fordul elő ha minden rendben az illetővel.
94. Pasionella (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 09:23
És üldözési mániás is vagy...
93. Pasionella (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 09:22
Durván végletes vagy :-D
92. Channa* (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 07:05

Hol történt az eset? (munkahely? Otthon? Csak úgy kint az utcán?)

Ki alázott meg? (Munkatársak? Család? Társad? Gyereked? Barátaid?)


Valaki megtiltotta, hogy részt vegyél egy rendezvényen?

Ez valami munkahelyi cucc volt? És a főnököd vagy kollégáid tiltották meg, hogy menj?


Vagy barátokkal akartál menni és a barátaid nem voltak kíváncsiak a társaságodra?


Vagy el akartál menni és a párod nem engedett el?


Amiket itt csak úgy idehánysz, azok nem információk. Abból nem lehet összetenni, hogy mi a bajod és mi történt.


Lehet, hogy csak egy magányosan fröcsögős fórumot akartál, ahol nem vagy kíváncsi senki véleményére?

Lehet, hogy a valóvilágban is ez a gond veled?

2023. ápr. 26. 06:45
Aki esetleg azt hiszi, hogy ezt a fórumot is én indítottam valamint az összes vallomást én írom ki: téved. Le lehet szállni a FI-ról, fogadjátok el, hogy nem én vagyok az.
90. Főnix3 (válaszként erre: 89. - Puncsos)
2023. ápr. 25. 22:31
Biztos nincs rendben, hisz neki ez szórakoztató. Vallomása szerint itt röhög azokon, akik elhiszik, amit ír. Nem gondolom, hogy ez magas értelmi és érzelmi intelligenciával rendelkezik.
2023. ápr. 25. 22:25
Hát én nem tudom hogy ő tényleg depressziós-e vagy csak hangulatrombolóként van jelen a fórum életében, de én baromi álmos vagyok. De ha az előbbi, nem kéne adni alá a lovat, mert ki tudja...Na, jó éjt mindenkinek!
88. Főnix3 (válaszként erre: 86. - Puncsos)
2023. ápr. 25. 22:23

Hidd el, hogy nem!Sajnálom!

Te túl tiszta vagy! Ő meg szereti hülyíteni a népet, nemsokára ki lesz törölve sok hozzászólás is!

87. Főnix3 (válaszként erre: 84. - Főnix3)
2023. ápr. 25. 22:21

Már meg is van a másik szórakoztató vallomásod. Rukkolj jobbal elő. :P

Ájj De jó !

86. Puncsos (válaszként erre: 85. - Főnix3)
2023. ápr. 25. 22:19
És ha tényleg bajban van? Nem tudja senkivel se megbeszélni? Miért lökitek tovább a vonat elé?
85. Főnix3 (válaszként erre: 82. - Puncsos)
2023. ápr. 25. 22:16
Kérlek ne lovald bele magad, mert a kiírás kamu. Sportot űz a hülyeségek kiírásából.
84. Főnix3 (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 25. 22:15
Gondolom mert az életben is ugyan ezt a kommunikációt alkalmazod.Én sem lennék ezek alapján a barátod. De még pár bejegyzés, és nyitod úgyis a másik kitalált hülyeséged. Kitaláltad már mi lesz? Vagy még gondolkodnod kell?
2023. ápr. 25. 22:13
Igyál vmi erőset aztan feküdj le. Holnapra kialszod. ;)
2023. ápr. 25. 22:12
Olyan nehéz bármit is mondani, mert én ehhez kevés vagyok. Tényleg ne görcsölj rá! Majd eljön neked is az igazi. Vagy egy barát aki melléd áll amikor ennyire magad alatt vagy. De nem minden ember rossz.
2023. ápr. 25. 22:08
Nem fogok erre rágörcsölni, sem ismerkedni. Én belefáradtam ebbe az egészbe. Abba, hogy a volt barátságaimat is én akartam megmenteni, próbáltam menteni a menthetőt, ők meg le se ejtettek engem. Hiába próbáltam kedves lenni idegennel, ott is csak elutasítást kaptam. Rohadtul nem érdekel már az egész, az se, hogy világ életemben több szidást, szidalmat, megvetést kaptam, mint amennyit megérdemeltem volna, de soha egy jó szót nem kaptam kb senkitől. A legtöbb szeretet kutyáktól kaptam, akiket a menhelyen látogattam meg...
80. 71ddaa07fa (válaszként erre: 78. - Fokhagyma)
2023. ápr. 25. 22:00
Lehet csak a WC mellé ült és ezért ment fel benne a pumpa.
2023. ápr. 25. 21:56
Tanácsot nem tudok adni, magadat kell helyrerakni, mert egyebkent értelmesnek tünsz, csak elborít az önsajnalat. Sajnalom hogy ez van veled.
78. fokhagyma (válaszként erre: 76. - Alinka01)
2023. ápr. 25. 21:56

Egyetértek. Többen és többször kérdezték tőle, hogy mi volt az a konkrét eset, amivel indított, de nem volt hajlandó válaszolni.

Én úgy gondolom, kamu szöveg trágár szavakkal tűzdelve.

77. Puncsos (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 25. 21:55
Ez baromság. Minden emberben van vmi. A csúnyákban is. Te most egy qrvanagy mély gödörben vagy, és egyre mélyebbre ásod magad. Lehet poénkodni akartak veled, te meg nem vetted a lapot, mert baromira félsz az ilyen helyzetektől. Hogy mások hogy látnak meg mit látnak meg benned.
76. alinka01 (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 25. 21:52
Ez már így annyira nem életszerű, hogy nyugodtan befejezheted itt az önsajnálatot!
2023. ápr. 25. 21:52
Én próbáltam többször is kedves, vagy nyitott lenni emberekkel, de kb nonstop elutasítást kapok. Próbáltam nyitni emberek felé, társaságba járni, ez is kudarc. Én arra születtem, hogy egyedül éljek.
74. Puncsos (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 25. 21:51
Én szóba állnék veled. Szeretem a kemény szitukat. De neked párkapcsolatra lenne szükséged. Vagy egy barátra. Aki kihoz ebből a helyzetből amiben vagy. Nyugodj le. Ne hergeld magad tovább.
2023. ápr. 25. 21:48
Egyébként meg ha tágan értelmezem, engem mindenhol lekoptatnak az emberek. Rokonok, ismerősök, de még vadidegen emberek is. Kb az a szokatlan, ha valaki szóbaáll velem. Az a szokatlan, ha valaki normálisan szól hozzám, mert csak a szitkot kapom általában emberektől..
2023. ápr. 25. 21:47
C*rd le. Legyél kemény csaj. Olyan igazi Szúrószemű Márta. :D
2023. ápr. 25. 21:45
Ilyen helyzetben mondj vmi kedveset, vmi nem odavalót, aztan fordulj sarkon. Miért foglalkozol azzal idegenek mit mondanak? Nem is ismernek.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook