Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elkértem a telefonját, nem adta ide. Majdnem vége lett. Jogosan?! fórum

Elkértem a telefonját, nem adta ide. Majdnem vége lett. Jogosan?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. szept. 21. 05:55
100 hozzaszolasbol nincs 1 aki jo indulattal allna hozza. Vagy lebaszas vagy okitas. Ugyanebben a kicseszett szituacioban forgok evek ota, felfogtam hogy kenyszeresen bizalmatlan vagyok. Voltak idoszakok amikor tudtam menedzselni, most depresszios vagyok es visszajott. Ha meg relevans azt ajanlom a topic szerzojenek hogy menjen el egy konzultaciora pszichologushoz, nekem is idoszeru mar.
95. mr.az (válaszként erre: 90. - Bichi)
2020. jún. 27. 07:42

Ebben nem értünk egyet. Nekem is felvették koräbban a hiväsokat de leällitottam a folyamatot. Miért? Mert nem tudjäk sokszor kivan a hivo szäm mögött,nem tudjäk akarok-e vele beszélni és ha a fönököm hiv nem akarok elérhetö lenni. Egy ideje valamilyen alkusz cég biztositäst akar räm sozni,nem veszek fel titkositott szämot.

Lassan megszokjäk hogy ha akarom ugy is visszahivom azt akit akivel akarok beszélni,arrol még nem sikerült teljesen leszoktatni öket hogy utänam hozzäk a telot.

94. NomNom (válaszként erre: 90. - Bichi)
2020. jún. 27. 07:34

Ugyan ez. Én is odaadom neki, van hogy nála nincs és mondja hogy vmit megnézne. Semmi gond, odaadom.

De hogy elkezdjen keresgélni benne hogy mit csinálok... Elsüllyednék ha megtalálná a hoxámat.xD

93. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 27. 07:12
Szerintem tedd össze a 2 kezed. Még egy ilyen birkát nem fogsz találni, aki eltűri ezt az infantilis hisztit.
92. fincsi5 (válaszként erre: 87. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 27. 06:37

Na, az én családom is elcsodálkozna, ha megnézné az előzményeket!

A gyerek igencsak nagyot nézne, hogy vén anyám miket nézeget. DD

91. mr.az (válaszként erre: 87. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 27. 06:17

Mär 15 éve olvasok itt forumokat,visszatérö téma. Régebben többen älltak volna melléd de gäz a téma bärmerröl nézem. Komoly önértékelési gondjaid vannak és nem ismered azt akivel együtt élsz.

Vagy unod magad és névtelenül kamuzol!

90. Bichi (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 21. 22:58
Nálunk nem tabu a másik telefonja. Nincs kód, ha csörög a másik felveszi, akár játszik rajta. Na de az, hogy "akkor add ide a telefonod, hogy átnézzem", hát ez nagyon más kategória. Először is megalázó rá nézve, másodszor is szánalmas rád nézve. Az embernek miért ne lehetnének titkai, amit a párjával nem akar megosztani? Nekem is van, gondolom neki is, de ez rohadtul nem azt jelenti, hogy megcsaljuk a másikat. Vannak női és férfi dolgok, máshogy írok anyámnak, stb. Simán lehet hogy találna benne valami félreérthetőt, aminek nem is az a jelentése, csak nem tudja az előzményt. Persze mindketten bízunk a másikban, ami rád sajnos nem igaz, pedig ezek szerint a munkahelyen és otthon is ellenőrzés alatt tartod. Mondjuk pont ezért fog melléd menni... És meg is érdelmed...
89. Érdekes73 (válaszként erre: 87. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 21. 22:27
Balfék egy h.apsi hogy még szóba áll veled.
88. 8d00a82c06 (válaszként erre: 87. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 21. 21:04
Legalább bocsánatot kértél a hiszti miatt?
2020. jún. 21. 21:03
Ma beszélgettem vele a történtekről, mert azóta most találkoztunk szinte először a munkánk miatt és azt mondta, hogy vannak dolgok amikre az emberek rákeresnek az interneten megnéznek dolgokat stb, vagy tárolnak régi üzeneteket vagy bármit amit már észre sem vesz vagy nem tud róla de amennyiben én ebbe belenéznék én tuti félreérteném az egészet
86. Ellacica (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 21. 09:58
Nagyon nem érted! Itt nem a telefon a lényeg! Az a lényeg, hogy eszünkbe sem jut ellenőrizgetni a másikat! Főleg nem olyan gyomorforgató kijelentéssel, hogy "jogom van hozzá"! Az, hogy valaki ilyet mond...na ez az "eszméletlen"!
85. Epresturmix (válaszként erre: 82. - Bözsi néni)
2020. jún. 21. 08:40
Vagy nem foglalkozik vele a hapsi. Így akar egy kis törődést. Csak közben szétcseszi az egészet. Idióta. Mindenhogy. :D
84. Érdekes73 (válaszként erre: 75. - Bless the child)
2020. jún. 20. 21:42
Kontrollmánia.
2020. jún. 20. 21:42

[link]

------------------

Filmajánló a telefonokról.

82. Bözsi néni (válaszként erre: 79. - Brandy85)
2020. jún. 20. 20:37

Nem biztos, hogy van. Ellenőrzi párja minden percét, a munkahelyén is. Ok nélkül. Szóval eleve féltékeny, gyanakvó.


Szerintem önbizalom hiányos. Ez a baj.

2020. jún. 20. 20:06
Jól van. Persze.
80. Bless the child (válaszként erre: 79. - Brandy85)
2020. jún. 20. 20:03
Akkor nem nyit fórumot
79. brandy85 (válaszként erre: 78. - Bözsi néni)
2020. jún. 20. 19:58
Igen,de ha van oka?
78. Bözsi néni (válaszként erre: 53. - Brandy85)
2020. jún. 20. 18:55
Más felvenni a telefont és teljesen más turkálni benne gyanakvóan.
77. brandy85 (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 20. 18:38
Meg az is,hogy nem nyúlnak egymás tárcájába közös kassza mellett. Hát mi simán megtesszük közös,nincs enyém tied ebben. Nem mindegy melyikből fizetünk ha közös? Szerintem amúgy hagyjuk. Ha okod van rá és együtt éltek tedd meg nyugodtan ne más véleményére várj,te tudod milyen a kapcsolatotok!
76. unom (válaszként erre: 73. - Birebora)
2020. jún. 20. 18:33

Szerintem meg kontroll mániás, betegesen ellenőrizni akarja a pasit.

Írta, hogy a munkahelyén is tudja ellenőrizni, tehát az jó.

2020. jún. 20. 18:28

Mindenki a telefonra koncentrál.


"Egyébként nem jár el sehova, munkán kívül de ott simán tudom ellenőrizni."



Ebben a mondatban ott a kulcs

74. 8d00a82c06 (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 20. 17:52

Nem csak a telefon, ha ez vígasztal!

Táskámba sem nyúlhat bele!

2020. jún. 20. 17:33

Ha jól értem itt most arról van szó, hogy a fórumindító szagot kapott, lehet már voltak jelek amire felkapta a fejét és kérte a párja telóját. A pasi nem adta, erre ő bizonyítva látta a sejtését, hogy van mit titkolnia.

Gondolom ha nincs ez az érzése, akkor eszébe sem jut és számára is "tabu", eszébe sem jut nézegetni a másik telefonját.

Azért általában a nők megérzik ha valami nem oké. Amíg nem érzik, nincs gyanú, nem merül fel senkiben, hogy ellenőrizgessen. Hány fórumot láttunk itt is, hogy megdőlt a férj vagy barát és a barátnő vagy feleség igenis a telefonból nyert bizonyságot.

72. Piroska52 (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 20. 16:42

mi ebben az eszméletlen,a másik tárcájába se nyúlunk bele szó nélkül,akkor mért nyúlnánk bele a telefonjába,

még mindig nem érted,

2020. jún. 20. 16:40
Nálunk nem tabu, de biztos eszembe nem jutna feleségem telefonjába kutakodni.
2020. jún. 20. 16:36
Megdöbbentő számomra, hogy a nagy többség számára tabu a telefon úgy, hogy egy lakásban élnek vagy házasok... Eszméletlen
69. buspics (válaszként erre: 63. - Lianax)
2020. jún. 20. 14:30
Ez baromira nem erről szól. Inkább a tiszteletből. Ha egy ősrégi butatelefonom lenne, azt se nézegessen senki. Az okosat meg főleg. Ha meg gyanakszik, vagy problémája van, akkor kérdezzen.
68. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 20. 13:18
Nekem tőled lenne herótom. Vszinu megkonbyebbult, hogy elmehet.
67. brandy85 (válaszként erre: 61. - Epresturmix)
2020. jún. 20. 10:50
Ki így,ki úgy,én is írtam naplót,rendesen,régiesen napló meg toll segítségével,de eszébe nem jutott volna beleolvasni a páromnak,pedig nem is dugtam el,a könyvek között volt!:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook