Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Majdnem nem láttam a picimet... fórum

Majdnem nem láttam a picimet... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Majdnem nem láttam a picimet...

1 2
2014. márc. 2. 10:05

Szia!


Nagyon-nagyon megrendítő volt. Örülök, hogy még olvashatom a naplódat!

2014. márc. 2. 09:52

Hűha!

Minden jót kívánok, gyors gyógyulást és erősödést!

Egyébként a cikk, mint írás igazán nagyon jó!

2014. márc. 2. 09:48
Huuuu, sztem igy jobb lesz, hgy kiirtad magadbol! Olvasas kozben razott a hideg. Nagy szerencsed volt, vigyaztak rad az egiek! A sok megprobaltatas utan kivanok neked/nektek jo egeszseget es boldogsagot!
2014. márc. 2. 09:21

Csodálatos írás, megkönnyeztem, elszorult a torkom.

Kívánok neked és családodnak boldogságot, egészséget!

2014. márc. 2. 09:08
Mindig három gyereket szerettünk volna. Az első 27, a második 29 évesen sikerült... Így amikor már a 34 is betöltetett, rá kellett állnunk a projektre. A teszt 2013. május 8-án pozitív lett. Szép ajándékként a szülinapos apának. Terveim szerint a 7. hónapig dolgoznék, de ugye ember tervez...
A megerősített graviditásom mellé kaptam egy placenta praevia diagnózist is. Először augusztus 18-án kerültem kórházba 18 hetesen, amikor még bármi lehet... Nem is foglalkoztak sokat velem, mondván hogy a természet majd eldönti mit akar. A természet nem szólt közbe, egy hét múlva hazamehettem. Egy hétre, mert felszökött a vérnyomásom. Legközelebb október 18-án láthattam otthon a szeretteimet, de akkor is csak két hét jutott belőlük: bevéreztem. Ügyelet - mentő - fenyegető koraszülés - Pécs.
Névnapok, évfordulók, karácsony, szilveszter jöttek és mentek... én pedig csak őriztem egyedül a kórházi ágyakat az elöl fekvő lepényemmel. Nehéz volt, főleg a vége...

Ugrás a teljes írásra: Majdnem nem láttam a picimet...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook