Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magas vérnyomás, mindent csak gyógyszert ne fórum

Magas vérnyomás, mindent csak gyógyszert ne (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. nov. 17. 14:21

Igazából halottnak a csók..


Édesapám is kipróbált mindent. A foghagyma kapszulától, a rendes foghagymás löttyön át a varga gombákig.. Lókaki.

4. Kirizsu (válaszként erre: 3. - Alessandro)
2021. nov. 17. 14:15

A fokhagyma kapszulát már több mint 1 éve szedem. Valamennyire használt, de nem okozott jelentős változást. Ezért gondoltam további intézkedésekre van szükség és kb 1 hónapja kezdtem el inni a teát.

Még nem tudok beszámolni róla, mert azt mondták az eredményhez több idő kell.

Nem mértem meg a vérnyomásom 2 hete. Csak azért nem mert nem akarom, hogy kudarcként éljem meg ha még most sincs hatás. De azt is tudom, hogy ez a két dolog még nagyon kevés.


Amit még megtehetek és meg is teszek egy új étrend bevezetése. Jelenleg ezt a témakört szeretném körbe járni, illetve a rendszeres napi mozgás.


Biztos vagyok benne, hogy ez sem fog azonali véltozást hozni. Sajnos nem vagyok türelmes ember, ezért probálom most kényszeriteni magam a türelemre.


Azért is irtam a forumra, hogy lássam mások tapasztalatit.


Egy biztos, hogy ha semmit nem teszek, akkor semmi nem fog változni.

3. Alessandro (válaszként erre: 2. - Kirizsu)
2021. nov. 17. 14:03

És elértél velük vérnyomáscsökkenést?

Mi is kíváncsiak vagyunk a te tapasztalataidra.

Különben a magas vérnyomás nem játék, ha ezek a természetes szerek nem túl hatásosak, akkor bizony marad a gyógyszeres kezelés, nehogy valami maradandó károsodásod legyen.

2021. nov. 17. 13:54

Sziasztok. Évek óta magas a vérnyomásom, de nem szeretnék gyógyszereken élni. Tudom sokan azt mondják, hogy ez felelőtlenség, de én mégis ragaszkodom hozzá.


Jelenleg egy természetes alapanyagból álló foghagyma kapszulát szedek és 1 hónapja iszom a galagonyás György teát.


Szeretnék találni olyan diétás módszert ami segit, illetve csökkenti a túlsulyt is.


Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2021. nov. 17. 13:50
Szeretném, ha megosztanánk a tapasztalatainkat a magas vérnyomás természetes módon történő kezelésének tapasztalatairól.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook