Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története fórum

Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. máj. 8. 02:30
igen ezt végom,de mosta csontokra gondoltatok,hogy megtalálták?
315. Manhattan22 (válaszként erre: 305. - ManóFiú)
2008. máj. 8. 02:16
Ez a sajnálatos eset Portugáliában történt...
2008. máj. 8. 02:13
oksi,köszi. jóéjt
313. spinneli (válaszként erre: 312. - ManóFiú)
2008. máj. 8. 02:12

másfél hónapja tv-ben hallottam, szerintem a google-n biztosan találsz infót.


én meg mentem feküdni, jó éjt.

2008. máj. 8. 02:10
erről hol olvashatok? ez mostanában volt?
311. spinneli (válaszként erre: 310. - ManóFiú)
2008. máj. 8. 02:04

mondtam, én csak nagyvonalakban követtem, utolsó infom, hogy valószínű Madeleine testét találták meg a közelben.

A többi a kórboncnokon múlik.

2008. máj. 8. 02:02
egyet nem értek.ha nem ismeri be a nő a tettét pl akkor soha nem vonnak majd senkit felelősségre, kutyák kiszimatolták a hullaszagot.A DNS vizsgálat eredményei stb...
309. spinneli (válaszként erre: 308. - ManóFiú)
2008. máj. 8. 01:59

én nem foglalkoztam ennyit a témával.

körülbelül ugyanannyira látom lehetségesnek az elrablást, vagy idegen kéztől való halált, mintha a szülők gyilkoltak volna.

Bár szerintem utóbbi esetben inkább balesetről beszélhetünk.

2008. máj. 8. 01:56
hát ja. neked amúgy mi a véleményed ?
307. spinneli (válaszként erre: 304. - ManóFiú)
2008. máj. 8. 01:41

hű, hát ezen agyaltál egy keveset.


eléggé elméleti, de akár...

2008. máj. 8. 01:32
Uhh az jutott még eszembe,hogy mivel minden csupa vér volt...Mivel felváltva nézték mega gyerek. A nő megölhette mielőtt a férjére került a sor,gondolván,hogy a férje csak nem gondolná azt,hogy ő tette.Nem tudom ti,hogy vagytok vele ,de én a véletlen emberölésben,ami ezt az esetet illeti,nem hiszek!
2008. máj. 8. 01:25
Ja meg ez valami reklám fogás a spanyolok részéről??? Ismerje be,hogy véletlenül túl adagolta mert pszichésen zavart és megússza egy év börtönnel.Jófek a spanyolok.Ismered be,hogy véletlenül öltél meg bárkit is akkor csak 1 évre sittelünk le.Szép világot élünk...............
2008. máj. 8. 01:15

Sziasztok!Tavaly hallottam először az ügyről,nem sokkal a megtörténte után,május közepén a "Tényekben".Igazából akkor valahogy nem foglalkoztam vele.Igaz meglepődtem,devalahogy nem zaklatott fel.Nem rég Alsó Ausztriában,Amstettenben derült fény a"vérfertőző apa" gonosz tetteire,aki a lányát és a tőle születő 7 gyereke közül,hármat a sajátjaként nevelt,hármat pedig a lányával tartott fogságban a saját pincéjében.Már több mint egy hete énis ezzel az üggyel foglalkoztam.Néha a googleban láttam olyan cikkeket,hogy:"Madeleine szüleinek reményt ad az Amstetteni rémtörténet híre"........Így figyeltem fel erre az esetre is és meglepődtem,hogy ez még mindig ugyan az az ügy ami tavaly május óta folyik.......Hát komolyan mondom elképesztő,hogy milyen világot élünk.Kár,hogy az ember okosabbnak hiszi magát az állatoknál.Nem akarok senkit megbántani,nem vok szakember,igaz 5 évig intenzíven foglalkoztam Pszichológiával,Pszichiátriával,meg Neurológiával....Hogy ez a nő attól függetlenül,hogy tettes vagy nem beteg...Én ezt akkor szúrtam ki mikor előző héten egy cikket sem olvasva róla és nem tudva,hogy kicsoda is ő.Megpillantottam a Googleban.Mindig kiszúrom a gyanús embereket sajnos.Ez a nő gyengeidegzetű depresszióra hajlamos,akinek az évek alatt valamilyen személyiségzavara fejlődött ki és egy kicsit anorexiásnak tűnik,meg úgy néz ki,hogy jó szinésznek.Van egy kép róla ami nekem azt mutatja,hogy produált érzelmeket mutat,hogy felhívja magára a figyelmet.Az én verzióm a következő már ha valakit érdekel:)


Ez a nő szerintem már eleve gyengeidegzete révén és depresszióra hajlamossága miatt eleve nehezen esett át azon,hogy megszüljön 2 gyereket...Imsert,hogy sok anya azért öli meg gyerekét,vagy lesz a szülés után depressziós,mert a születendő gyerek kihordása olyan fájdalmakkal jár az ő esetében,hogy lekűzdhetetlen vágyat érez annak későbbi bántalmazására,vagy súlyos esetben annak megölésére.Az,hogy orvos ellene szól a bíróságon.Azért aztis eltudom képzelni,hogy orvosnak tanulni és utána annak lenni nem könnyű dolog.Sokan nemis bírják,kibuknak az egésztől.Ezek lehetnek befolyásoló tényezők.További befolyásoló tényezők lehetnek és ez csak feltételezés:a nő gyerekkora....Nagyon sok családban ahol több gyerek él együtt,a szülők hajlamosak arra,hogy az egyiket vagy a másikat megülönböztessék azt,hogy miért abba neis menjünk bele,hisz nem a nagyszülők elmeállapotáról van szó,bár sztem ezis érdekes,ha összképet szeretnénk kapni a nőről.Egy cikkből kiderül azis,hogy a férje nem állt mellette a gyerek nevelésben és,hogy a DNS vizsgálat szerint nemis édesapja a kislánynak.Nem értem miért nem kérik az anya és az apa elmeszakértői vizsgálatát.Pedig egy ilyen ügyben közelebb juthatnának amegoldáshoz.Persze ezt a nőt meg a férfit jobbnál jobb ügyvédek képviselik.Akinek van pénze és "a kormány tanácsosa" az akár ölhet is ??????Ha sok pénzem lesz mindkettőt bátran megölöm:-)

Az jutott még eszembe,és az arra az esetre vonatozik,ha a nő megölte a saját lányát.

Tegyük fel valami történt vele és már nem volt termékeny.Tegyük fel,más férfi spermájá által született Madeleine.Tegyük fel a férfi spermájából született a kislány.Mind két esetben egy olyan nőnek aki már eleve bevallja,hogy nehezen nevelte az első két gyerekét akiket bántalmazott,sőt mikor elaltatta őket nyugtatókkal szinte már égett a vágytól,hogy mikor tudja őket végre elhallgattatni örökre...Aztis eltudom képzelni,hogy egy ilyen gyengeidegzetű nőnek mekkora trauma lehetett,hogy a harmadik gyerek nem természetes úton született,hanem orvosi beavatkozással.Ezis megmagyarázhatja azt,hogy miért "bőgött a lánya napi 18 órát és miért volt hiperaktív".Lehet,hogy azért mert nem tudta feldolgozni,hogy ez csak félig az ő gyerek,persze ha igaz,hogy esetlegesen más férfi spermája termékenyítette meg és ezáltal a saját csődjüket a gyereken bosszulta meg.Gyűlölettel nevelte,de őt sokkal jobban mind az első kettőt.Lehet,hogy hülyének néztek,de sztem eza nő komoly eset.Az ember látott már médiában kétségbe esett nőket,férfiakat akik sírnak a gyerekük után.Én minden képen egyet látok,egy beteg nőt aki nem tudja mé maga sem elhinni,hogy ő maga őrült és elhiteti magával,hogy nem ő őlte meg a saját lányát és még vissza fogja kapni...Na meg ilyet,hogy az apa beismeri,hogy mind három gyereket ő is nyugató injekciózta?Meg itt olvastam olyat,hogy orvos csak nem képes agyonverni a saját gyerekét.Ugyan már az orvos is csak ember és lehet beteg pszichésen.Nem értem a rendőrök mire várnak.. Nézzétek meg Josef Fritzl-t a lányát vérfertőző viszonyra kényszerítő apát ,24 évig eltitkolta elhitette a médiával az InterPollal és mindenkivel,hogy.......Eza nő meg eza faszi ugyan ezt csinálja.Világ szenzációt keltettek és a sok hüly még adományoz is nekik ........Kinyírták a lányukat és nem véletlenül.Miért sikított a pincér elmondása szerint a nő mikor felmnet a szobába?Persze minden csupa vér volt...Még érthető lenne azis ha tényleg eltűnt,hogy mikor látja,hogy nincs meg sikít.Szerintem sokkal valószínűbb,hogy felmentek mind ketten megnézni a szobába,hogy alszik-e még a kislány.Az én elképzelésem az,hogy mivel már tartósan volt gyógyszerezve,tabletták,injekciókkal,ezért hozzászokott és lehet,hogy hamarabb felébredt vagy elsem aludt,mint ahogy azt ők tervezték.A gyengeidegzető nő akinek kitudja még milyen pszichés bajai vannak..Már nem bírt az idegeivel és nem tudta más,hogy elhalgattani a kislányt,,a férje előtt elborult az agya(rövidzárlat)és fizikaierejét alábecsülve neki esett és olyan sérüléseket okozott,amit nemis nehéz okozni egy ekkora kislánynak,amik miatt elvérzett.Dolgoztam olyan pszichiártiai betegekkel akiknek az erejük a rövidzárlat alatt meg 5x-dött......A sok év szenvedése a gyerekek miatt és az amúgy is gyengeidegzete..Esetleg még a rossz házasélet..Esetleg a férje is agresszív volt.Azt is eltudom képzelni,hogy a férje mivel nem foglalkozott a gyerekekkel és a feleségére hagyta a gyereknevelést.Az évek során megsajnálta a feleségét és azt javasolta,hogy kímélje meg magát a felesleges stressztőlorvosok révén bármikor nyugtatókhoz juthattak...Ha egy kicsi is igaz az általam felsoroltakból akkor a két okos egymásra talált.Akkor a férfinek feltételezhetően nehéz gyerek kora volt és nem tudta megadni a szeretetet a gyerekeinek.Kiváncsi lennék mit tudtok arról,hogy a szülőknek közül lehetett a gyermek elraboltatáshoz?Erről csak keveset olvastam.Ja de én nem értem,hogy miért kerestetik minden hol mikor elis lehet égetni hamuvá a holttestet.

2008. ápr. 25. 12:46
Nincs igazság a Földön, hogy ilyen megtörténhet.
2008. ápr. 24. 22:11
Azóta is várom a választ...
301. S.Krisztina (válaszként erre: 297. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 9. 15:08

Szia Jal!


Honnan való ez a cikk amit beírtál?

300. Dizzz
2008. ápr. 4. 14:33
Létezik tényleg, hogy a kicsi csontjait találták meg??? vagy csak megint ez is kacsa?
299. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - 5a5c6c6a02)
2008. ápr. 4. 14:31

Sosem értettem, egyesek hogy hagyhatják így magára a gyereküket??? Óriási felelőtlenség! Sajna olyan világot élünk, hogy soha nem tudhatod!


Ez a kislány is még csak négy éves (volt?). És ez olyan dolog, amit meg lehett volna előzni. Örök büntetés nekik a bűntudat, de meg is érdemlik, szerintem. Én a szomszédba nem mennék úgy, hogy a gyermekem letettem a házunkban aludni. Arra nem gondoltak, hogy ha felébred a kislány, mit érez, hogy edgyedül hagyták? Bár csak ezt érezte volna. Sajna a legrosszabb dolog történt vele meg.


Tudjátok, lehet, hogy ez már soha nem derül ki. Hogy mi lett vele. Én elképzelem neki, hogy egy szeretőbb anya vette magához, akinek nem lehet gyereke. S lehet, hogy elrabolta őt, de úgy vigyáz rá, mintha a sajátja lenne! Ez legalább jó végkifejlete lenne a dolognak.

298. spinneli (válaszként erre: 297. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 1. 10:12
ez talán támpontot ad a további nyomozáshoz.
2008. ápr. 1. 09:16

Zacskóban találták rá a kis Maddie McCann csontjaira.


Lehetséges, hogy a kis Maddie csontjait találták meg nyolc hónappal az eltűnése után egy tóban. A nyomozáson dolgozó ügyvéd biztos benne, hogy ezzel pontot tehetnek az ügy végére, a szülők azonban tovább bizakodnak.

Feltehetően egy kisgyerek csontjait találták meg húsz perce a brit kislány, Madeleine McCann eltűnésének helyétől, Praia de Luztól. A portugál nyomozók búvárokkal immáron másodszor derítettek fel egy tavat, amelyben ezúttal két zacskót találtak: az egyik üres, a másikban azonban apró emberi csontokat találtak. A nyomozásban dolgozó ügyvéd, Marcos Aragao Correia biztos benne, hogy a zsákban a kis Maddie földi maradványaira leltek rá.

A portugál nyomozók búvárokkal immáron másodszor derítettek fel egy tavat

– Alvilági forrásokból értesültem róla, hogy Maddie-t megerőszakolták, megölték, majd a holttestét egy közeli tóba dobták. Emiatt az információ miatt kutattuk át másodszor is a tavat. A csontok valószínűleg egy kislánytól származnak, és az előzetes vizsgálatok szerint körülbelül nyolc hónapja dobhatták a vízbe, vagyis akkor, amikor Maddie eltűnt. A bizonyítékokat átadtuk hatóságoknak DNS-vizsgálatra – magyarázta a CNN-nek az ügyvéd. A szülők és magánnyomozójuk továbbra sem hiszi el, hogy nincs már remény: – Egyelőre semmi sem bizonyítja, hogy a kislány csontjait találták meg. Még mindig úgy hisszük, hogy Maddie él – mondta el a McCann szülők szóvivője Clarence Mitchell.

2008. jan. 21. 19:59
2008. jan. 14. 08:09
Kíváncsi vagyok nagyon, vajon találnak-e valamit abban a tóban...
2008. jan. 14. 08:08
2008. jan. 10. 14:39

Igen, sajnos én is azt hiszem már nem tudjuk meg mi történt igazából.


De nemrég szökött meg az a Natasha is (azt hiszem így hívják) remélem azért Maddie is életben van és egyszer előkerül...

2008. jan. 10. 14:38
2008. jan. 7. 18:00
Persze, hogy érdekel, csak ezek a hírek olyan ellentmondásosak, kezdem azt hinni, hogy sose fogjuk megtudni az igazat. Szegény kislány, remélem, nem szenved(ett) nagyon sokat...
2008. jan. 7. 10:14

Miért nem írtok?

Remélem, még érdekel titeket szegény Maddie...

Friss:

[link]

2008. jan. 1. 20:27

Friss:

[link]

2008. jan. 1. 01:34

Kíváncsi vagyok hogy telt a Karácsonya a családnak vagyis a szülőknek...

Szegény kislány.... Remélem kiderül valami hamarosan...

2007. dec. 28. 16:05
Szerintem véletlenül tették el láb alól a szülei és most azért a nagy felhajtás.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook