Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története fórum

Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. jún. 13. 23:42
én is abban bízom, hogy egyszer nagy betükkel ki lesz írva, hogy MEGTALÁLTÁK MADELEINE MCCANN-t!!!de attol tartok, hogy nem él, és az anyja olte meg, soha nem fogjuk a szájábol hallani az tuti!sajnos nagyon rég ota tunt el, és semmi nyom!! :(
345. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 343. - ÁgiSwarley)
2009. jún. 13. 23:40
Szia! Az lehet, hgoy eladták és nem emléxik a szüleire, de ennek a kislánynak az eltünése az EGÉSZ VILÁGOT bejárta!!! a szeme az ami árulkodik róla!már csináltak egy képet is, hogy most hogy nézhet ki!!!én nagyon drukkolok,mert egy tündéri kislány tünt el ebben a világban!:(
344. ÁgiSwarley (válaszként erre: 340. - S.Krisztina)
2009. jún. 12. 21:34

Szerintem meg nem a szülei ölték meg. Addig nem fogom elhinni, hogy megölték, amíg az ő szájukból nem hallom...


Egyébként nem lett elfelejtve, folyamatosan keresik!

343. ÁgiSwarley (válaszként erre: 342. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 12. 21:31

Szia!


Én is olvastam és nagyon bízom abban, hogy még él. Gyakran megnézem a kislányt kereső hivatalos weboldalt és remélem egyszer ki lesz hatalmas betűvel írva, hogy megtalálták!


Egyébként én el tudom képzelni, hogy tényleg eladták egy családnak és a kislány már nem emlékszik a szüleire, ami logikus lenne. Mert szerintem nem nehéz egy kis faluba a világ másik oldalára vinni a kislányt...

2009. máj. 20. 20:27
sziasztok! megint vannak fejlemények, állítolag elfogtak valakit aki hasonlit az elrablora, de még tagad h koze lenne az elrabláshoz... de sajnos szerintem a kislány már nem él... :(
2008. dec. 3. 10:59

Van itt még valaki egyáltalán?

Ne haljon ki a fórum.... vicces...

Már rég kihalt...

2008. nov. 3. 21:06

Szerintem egyértelműen a szülei ölték meg szegényt de tartok tőle ez sohasem derül ki. Valahogyan sikerült eltussolni nekik...

A bizonyítékok is mind ellenük szólnak... egyszerűen felfoghatatlan, hogy nem látja senki...

Főleg a rendőrség aki elvileg ért hozzá...


Nagyon elfelejtődött szegény...

A homályba vész úgy ahogy Szatmári Niki (azt hiszem így hívták) és Farkas Helga...

2008. okt. 31. 13:21
manapság nem is lehet hallani a kislányrol! kiváncsi vagyok,hogy mi történt az elmult 1-2 honapban, van e elore lépés ez ugyben!
2008. szept. 18. 23:01

Nenene ne haljon ki eza fórum ,kérlek Titeket!


volna pár észrevételem nem tom ki fogja ezt olvasni egyéltalán de azért leirnám...

szóval,Maddie halála után 25nappal bérelt kocsoban talált testnedvek ,haj és vér alapján állapitották meg ugyebár hogy a DNS tulajdonosának szervezetében annyi altató volt ami egy felnöttet is leOFFolna,erre jött a kontra hogy de a szülök ám oda dobálták az ikrek pelusait...Nana ha az ikrek testnedvéböl szerezték a DNS-t és abban volt a hatalmas mennyiségü altato akkor hogy lehet hogy nekik kutya bajuk?

bár lehet hogy valamit nagyon benéztem,valojában én 1-2 haonta veszem elö magamnak a Madeleine-témát,mert rettenetesen érdekel hogy ki az az elvetemült aki bántani tudna egy ilyen teremtményt!

2008. júl. 23. 22:30
Oh szegény kislány :(
2008. júl. 23. 21:55

Praia da Luz – Ismét bajba kerültek a tavaly Portugáliában eltűnt skót kislány, Maddie McCann (4) szülei. Kate és Gerry McCannt eddig gyanúsítottként kezelték, ám abban a pillanatban, amikor elkerült nevük mellől a megjegyzés, felkerült az internetre a portugál rendőrség teljes nyomozati anyaga. A kopók hullától származó nyomokat találtak kocsijukban, és anyja ruháin is – jelentette a Skynews

A szülők csak a napokban olvashatják mindazt, ami miatt a rendőrség hosszú hónapokon keresztül gyanúsítottként, azaz „arguido”-ként kezelte őket. Kislányuk, Madeleine McCann az alatt az idő alatt tűnt el május 3-án tengerparti nyaralójukból, amíg ők egy közeli étteremben barátaikkal vacsoráztak.


A portugál rendőrség aktájában az áll, hogy a halottak kiszimatolására kiképzett kopók olyan szagokat vettek a család hálószobájában, nappalijában és több használati tárgyukról is, amelyek csak halottól származhatnak. Ilyen szagot észleltek a kislány plüssmacskáján, a slusszkulcsukon és az autójuk csomagtartójában is, amelyet ráadásul jóval a kislány eltűnése után béreltek.


Egy másik véreb is megdöbbentő nyomokra bukkant, Maddie vérének nyomait találta a heverőjük alatt és az anya ruháján, kulcstartóján és a kocsijuk csomagtartójában is. A vér DNS-vizsgálata igazolta a kutyát: Maddie vérét tartalmazta a minta, ám mivel a kontrollvizsgálat nem erősítette meg, mellőzték a nyomot. A szülők azt sem tudják még, hogy egy tanú szerint az apa mobilján valakit arra kért az eset napján, hogy ne bántsa Madeleine-t.


A szülők, akik még mindezek előtt perrel fenyegették meg a portugál rendőrséget, csak a napokban szembesülhetnek ezekkel az eredményekkel, amelyekkel kapcsolatban napokig vallatták őket. – Nem tudni, hogy kerültek föl az iratok az internetre, de nagy erőkkel nyomozunk, hogy megtudjuk, egy kollégánk vagy más személy tette-e – mondta a Skynews riporterének a portugál rendőrség egyik alkalmazottja.

2008. júl. 1. 16:01
Jah a Blikk hozta le ma...
2008. júl. 1. 16:01

Komolyan mondom megáll az eszem. Nincs bizonyíték??? A vérnyomok, hajszálak a bérelt kocsiban?? Ilyen nincs...


A portugál rendőrség hamarosan lezárja a nyomozást Madeleine McCann, a 14 hónappal ezelőtt Portugáliában eltűnt brit kislány ügyében.


Keddi portugáliai lapjelentések szerint a rendőrségnek nincs a vádemeléshez elegendő bizonyítéka a McCann szülők ellen, akik maguk is gyanúba keveredtek kislányuk eltűnésével kapcsolatban. A hatóságok várhatóan néhány napon belül jelentik be hivatalosan a nyomozás eredmény nélküli lezárását, mert nem találtak sem emberrablásra, sem gyilkosságra utaló egyértelmű nyomot az ügyben.


Az akkor négyéves Madeleine-nek tavaly május 3-án veszett nyoma a dél-portugáliai Praia da Luz egyik üdülőközpontjában, miközben szülei a szállodától nem messze baráti társasággal vacsoráztak. Az esetet példátlan nemzetközi figyelem kíséri, mivel a szülők világszerte kampányt indítottak a kislány felkutatására. A portugál rendőrség azonban szeptember elején éppen a szülőket, Gerry és Kate McCannt nyilvánította gyanúsítottá az ügyben.

2008. jún. 7. 08:52
nem sajnálom a szüleit.kéne őket valamiért?
2008. máj. 26. 14:06
en naon sajnalom a kislanyt,meg a szuleit is,akar megoltek,akar nem....naon edes(volt?Madeleine.1 csomo kep van rola a youtubon is....olya edes es szep...en naon sajnalom.....:(
2008. máj. 17. 17:39
ez most csak szimpátia vagy nem szimpátia kérdése.
330. spinneli (válaszként erre: 328. - ManóFiú)
2008. máj. 17. 17:39
de ha a keresésére fordítanák az összeget, akkor?
2008. máj. 17. 17:39
Azt nem értem,h mit akarnak még kutatni ilyen állszentmódon...jA PERSZE MI,a kutatására fordítani a kesst.Ahoz lenne eszük.Ki hiszi ezt el ????
2008. máj. 17. 17:37
előtte meg azt nyilatkozták a sajtónak,hogy nincs is ilyen tervük.. ezek aztán az emberek....
2008. máj. 12. 23:32
nah ez a nem mindegy!
2008. máj. 12. 23:30
Eladhatja eltűnt kislányuk történetének jogait Kate és Gerry McCann. Képviselőik nemrégiben tárgyalásokat kezdtek egy ügynökséggel, az IMG-vel, amely a becslések szerint akár 2 millió fontot is adhat a sztoriért. Az összeget a szülők a Madeleine utáni kutatás folytatására fordítanák.
2008. máj. 8. 17:18
Jóvan gépelni meg majd megtanulok:d na bye :)
2008. máj. 8. 17:17
Nem Spalyonban rabolták el hanem Portugáliában,mégis egy Spanyolbíró és ügyész vette a kezébe az ügyet.......Szerintem félrteértettél valamit,én nem azt mondtam,hogy a spanyolok rossz emberek,vagy logikátlaok.Hanem elintézték volna annyival,hogy vallja be a nő véletlenül tette és akkor 1 év börtönnel megússza.Mind ezt egy ajánlat formájában kapta a hatóságoktól!Csak azért,hogy tegyenek már pontot a végére.Miért te ,hogy vélekednél erről,Ennek köze nincs ahoz,hogy ki él ott vagy ki nem.Bármelyik országban ilyet hallana az ember,furcsállaná.
323. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 322. - ManóFiú)
2008. máj. 8. 17:12

Nem Spanyolorszagban raboltak el a kislanyt!

Egyebkent ismered a spanyolokat, elsz koztuk, hogy tudd milyenek?

2008. máj. 8. 17:08
Hát szépen.A spanyol hatóság kezdett nyomozásba annak idején is
321. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 305. - ManóFiú)
2008. máj. 8. 15:35
Hogy jonnek ide a spanyolok???
2008. máj. 8. 10:54
z ikreket tegnap láttam a googleban,tök édik:-)
2008. máj. 8. 07:55
Maddie a nagyobbik gyerek volt, az ikrek a kisebbek.
2008. máj. 8. 02:37
kiváncsi leszek mi lesz a vége...jóéjt
2008. máj. 8. 02:33
Most nagy a csend róla....
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook