Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


1974. 68454605f4 (válaszként erre: 1966. - Atyaisten)
2015. máj. 31. 08:50
Szkkor egy cipőben vagyunk..nekem sem akar megjönni,ma vagyok 31.napban.Szeretnék végre méh-UH-ra bejelentkezni,az lenne az utolsó vizsgálat és ha a TSH-m is beált,kezdhetném a lombikot,de így?? Bezzeg mikor nem kell,akkor jön!:-))Nekünk még nincs gyerek,és olyan jó lenne végre...Minden jót nektek,és a többieknek is!:-))
1973. M Pötty (válaszként erre: 1972. - Atyaisten)
2015. máj. 30. 22:17
Mi Zalaegerszegen voltunk a kórházban az immunológián és genetikán egyszerre, mert együtt szokták a kettőt nézni. Külön kell időpontot kérni, de azt hiszem ha megvan az immunológiára az időpont, akkor a genetika fogad ugyanakkor. Telefonon mindent elmondanak. Elég sokára kaptunk időpontot úgy emlékszem. Tavaly áprilisban voltunk. Együtt kellett mennünk a párommal. Genetikán kérdez a doktornő és vérvétel van, az eredmény pár héten belül megvan. Immunológián szintén vérvétel van (legalább 8 kémcsővel vettek le mindkettőnktől) és ott is kérdez a doktornő. Az eredmény itt is pár hét. Akkor nem találtak semmit egyikünknél sem. Most azért megyek vissza hozzá, amit írtam is, hogy mit szól az immunrendszeremhez. Kiváncsi vagyok mit mond. Olvastam itt a fórumon erről, hogy meddőségiben is próbálkoznak vele, meg konkrét példa is van, akinek a doktornő írta fel a szteroidot és sikerült a baba. Mondjuk nekem tényleg erős az immunrendszerem. Soha nem vagyok beteg, még akkor sem, amikor mellettem mindenkin durván végigsöpör én akkor sem kapom el soha. Lehet, hogy az immunrendszerem nem akarja elnézni nekem, hogy ennyi idősen babát vállaljak. Szóval le kell gyengíteni, hogy ne figyeljen oda. Hát, meglátjuk mit mond. Az hogy nem akar megjönni a mensid azért annak legalább a jele, hogy valamilyen hatással van az inofolic és a melatonin. Ez jó jel, nem hiába szeded, gondolj erre. Legalább kizökkent az eddigi rendszer, reagál a szervezeted! Bízz benne, jönni fog!
1972. atyaisten (válaszként erre: 1971. - M Pötty)
2015. máj. 30. 14:06
Szia!M Pötty!Nagyon sokat jártál te is az eszembe!Nagyon kedves tőled hogy mindenkihez van egy pár kedves szavad!Ti mikor mentek újra?Tudom hogy nem szabadna de kezdek összeomlani!Több mint egy hete hogy voltam Tapolcán megkaptam az injeciókat és látod mi van!Itthon maradtam tápénzen is mivel 3műszakban egy gyárban dolgozom ami nem túl egészséges hely!Már mennem kellett volna tegnap az első uh-ra!Jővőhétközepéig várok aztán elmegyek újra a Gőgős dokihoz maszekba hogy most mi a teendő ilyenkor!Mert ez a hónap kimaradt!Az immunologia vizsgálaton már voltatok?Hogy zajlik?
1971. M Pötty (válaszként erre: 1966. - Atyaisten)
2015. máj. 30. 11:12
Szia Atyaisten, örülök, hogy jelentkeztél. Mostanában sokat gondoltam rá, hogy írok neked, mi van veled. Ne aggódj, jönni fog a mensi és tudtok kezdeni. Irj majd, várom.
1970. M Pötty (válaszként erre: 1965. - Figura ede)
2015. máj. 30. 11:10
Igazad van, én sem szeretnék már fizetni, nem is fizetősre megyek, hanem kórházba. Már voltunk nála vizsgálaton tavaly, akkor nem talált semmi kirívót, de lehet, hogy egy kis rásegítés mégis jól jön. Meglátjuk.
1969. 68454605f4 (válaszként erre: 1961. - Figura ede)
2015. máj. 30. 10:29
Ölelés,puszi mindenkinek!!:-))Örülök hogy tovább fojtatjátok!!:-))
1968. Belián (válaszként erre: 1960. - Bibinka73)
2015. máj. 30. 09:59

Akkor nem lehet könnyű ilyen stresszes munkahelyen most Neked! Azért biztos el tudsz majd menne 1-2 nap táppénzre a leszívás után, igaz?

Nekem van már egy 12 éves "babám" az előző házasságomból, nem lenne rossz egy kistestvérke :)Nálatok is van már baba?

1967. Belián (válaszként erre: 1961. - Figura ede)
2015. máj. 30. 09:53

Egy nagy-nagy ölelést küldök Neked! /és nem sajnálatból :)/

Látszik, hogy van még energiád és pozitív hozzáállásod, ahogy Te is írod, ahogy az ember szíve diktálja, hogyan tovább. Én már tudom, hogy nekem is a júliusi lesz az utolsó lombik, utána hagyom a természetre. És igen, ha az ember megtalálja a legapróbb örömöket is, amiért hálás lehet, mindenen sikerül felülkerekedni, és boldog lehet. Minden szépet és jót kívánok Neked a továbbiakban! :)

1966. atyaisten
2015. máj. 30. 08:52
Sziasztok!Olvaslak benneteket és Úristen mennyien küzdünk azért hogy kisbabánk lehessen!2ésfél hónapja iszom az inofolicot és amelatonint az orvos javaslatára!Az első hónapban ugy éreztem nagyon jó de most egyszerűen nem akar jönni a menszim pedig ezen múlik a következő lombikunk!Már el kellett volna kezdeni a stimulációt!Mit csinálhatnék?Kezdek nagyon összetörni lelkileg hogy még el sem tudjuk kezdeni!Nem tudom!Azt hiszem igazatok van lányok hagyni kell a természetet hogy maga döntsön!Nekem hála istennek van két csoda szép gyermekem!Sajnos az a kapcsolat vállással végződött!De amióta imerem a mostani párom azóta van életem!Amiből egy kis angyalka hiányzik!Tudom hogy ti is mindent megtesztek azért hogy anyukák lehessetek!Ehez kivánok mindekinek sok sikert kitartást és mérhetetlen nagy szeretetet a párjával!Úgyanis mind tudjátok ti is erre csak együttes erővel képes az ember!Hatalmas ölelést küldök mindenkinek!
1965. figura ede (válaszként erre: 1964. - M Pötty)
2015. máj. 30. 08:44
ÉN ELŐSZÖR A VIZSGÁLATOT UTÁNA ODA MERT HA NINCS GOND NEM FIZETEK FELESLEGESEN EGY BESZÉLGETÉSÉRT 15000ET!ELEGET KIADTUNK MÁR!
1964. M Pötty (válaszként erre: 1961. - Figura ede)
2015. máj. 30. 08:22
Szia, én is ezen az úton haladok és úgy gondolom jól döntöttél. Ugyanaz a véleményem. Van normál peteérés mesterséges beavatkozás nélkül is, lehet baba. Főleg azok után, hogy azt mondta a doki, hogy a mesterséges stimulációval "érlelt" petesejt nem olyan minőségű sohasem, mint a normál ciklusban érő. Akkor??!! Szóval minek érlelni többet, ha azok nem jók? Csomó pénzért, csomó gyógyszerrel...??? Én most felhívtam az immunológust, megkérdeztem tőle, hogy a szteroidos módszerrel történő immunrendszer gyengítésről mit gondol. Június 11-én megyek hozzá és megbeszéljük a dolgot. Tök rendes volt. Hiszem, hogy a kitartás meghozza a gyümölcsét. Neked is és minden nőnek. Hiszen mi nagyon erősek vagyunk, sosem adjuk fel és elérjük amit szeretnénk. Mert ennek így kell történnie.
1963. Magocska71 (válaszként erre: 1962. - Figura ede)
2015. máj. 30. 07:06
Teljesen egyetértek Veled.Előre kell nézni, célokat kell kitűzni!Én is megcsináltatok minden elmaradt vizsgálatot, és a következő alkalomkor úgy indulunk hogy most biztosan sikerül!Puszi!
2015. máj. 30. 06:16
Még valami szoktam sírni és most is sírok de inkább azokért akik nem anyukák még ennyi idősen és nagyon szeretném ha van isten ad nekik is gyermeket!Mindenkivel együtt érzek aki kudarc után kudarcot él át legyen az már anyuka vagy nem!Én nem elkeseredett hanem dühös vagyok mert azok kapnak akik nem is akarják és nem becsülik meg a legszebb ajándékot amit egy nő kaphat az életben!
2015. máj. 30. 06:10
Sziasztok csajok most nekem megint nem sikerült de nem akarom hogy valaki azt irja ide nekem sajnálom!Nem kell sajnálni mert csak a természet végezte a dolgát!Nos én vagyis mi ugy döntöttünk a párommal hogy elmegyek immunológushoz megnézetem én is ezeket a vizsgálatokat és megcsináltatom a pete vezetőit mert ha egyébként van márpedig van tűsző érésem és ovum spontán akkor miért adjak kii egyetlen tűszőért 140et!Ha anélkül is van persze ezt ellenőriztetni fogom egy sima nőgyógyásszal!nem lesz több beülti stb!Majd élvezzük is aztán talán bejön nekünk is!Ez az embrió sem volt genetikailag megfelelő vagy nem tudom de spontán lehet kifogni talán egészségeset majd meglátom!Szóval más módon próbálkozunk ennyi a vitaminokat szedem persze!Úgy hogy légyszi ne a mostani kudarcomról beszéljünk!Nincs semmi gond én számítottam rá és fel voltam készülve!Ti meg mennyetek tovább és próbálkozzatok ahogy a szivetek diktálja!Akinek már van gyereke jusson eszébe ő már kapott ajándékot istentől és tanulja meg észre venni és értékelni azt és at próbb örömöket az életben mert sajnos képesek vagyunk elmenni mellette!na és támogassa azokat itt akiknek sajnos nem adatott még meg mert aki nem válhat anyává az borzasztó katasztrófát él át kérlek segítsetek nekik én is azt teszem majd mert itt leszek!Pusz mindenkinek
1960. bibinka73 (válaszként erre: 1955. - Belián)
2015. máj. 29. 20:44

Szia!Én ma kezdtem az első szurit! Rossz, hogy a munkahelyen kell beadni, mellette igyál eleget, egyél sok fehérjét, egy olyan munkahelyen, ahol néha pisilni nincs idő elmenni.... Most az 5. napig nem aggódom, remélem utána sem kell.

Nektek hányadik baba?

2015. máj. 29. 17:39
Mi újság lányok? Nagyon elcsendesedett mindenki?:-))
1958. nadalma (válaszként erre: 1957. - Magocska71)
2015. máj. 29. 12:50
Köszönöm szépen! :) Én még egy kicsit azért reménykedem abban, hogy ez csak egy nagyon erős baba... :) Jövő csütörtökön már többet fogok tudni.
1957. Magocska71 (válaszként erre: 1935. - Nadalma)
2015. máj. 29. 12:34
Most olvastam a HCG értékedet, ez nagyon jó, veled örülök.. :) Mikor mész UH-ra? Tuti kettő babókád van. Gratula Neked!
1956. Belián (válaszként erre: 1953. - 68454605f4)
2015. máj. 28. 21:39
ÍGY LESZ, ÉS KÉSZ :))))
1955. Belián (válaszként erre: 1954. - Bibinka73)
2015. máj. 28. 21:09
Szia! :) Reméljük akkor a stimulációs ciklusban kifogunk majd egy alacsonyabbat. Én is majd rákérdezek a dokimnál, jövő csütörtökön megyünk konzultációra. Te is most mész? Látom egy korosztály vagyunk, én is 73-as.
1954. bibinka73 (válaszként erre: 1945. - Belián)
2015. máj. 28. 19:56
Szia! Nekem 8 volt az FSH-m márciusban, most 11 lett, de az orvosom ettől függetlenül elkezdi a stimulációt. Azt mondta, 15-ig az én koromban még elfogadható. Szerinte havonta változhat, sokmindentől függ.
1953. 68454605f4 (válaszként erre: 1951. - Belián)
2015. máj. 28. 15:58

Szia!:-)) Most utazom haza kedden a munkahelyemről,és másnap megyek is TSH-t nézetni.Az utolsó óta több mint 3 hét telt el,és akkor is már 10,9-ről 6,85-re ment le...Hát,reménykedem hogy jól lement már!??Majd még méh-UH jön és jó lenne még juniba kezdeni..egyenlőre várom,de késik a mensim?!Pedig a mensi-pattanásaim már régen eltüntek...:-))Mindenesetre hosszú protokolom lesz..Köszi a Drukkot..viszont!!:-))



LÁNYOK!!FIGYELEM!! Ebben az évben BABÁSODUNK,és KÉSZ!!!:_))

1952. Belián (válaszként erre: 1950. - Neoma)
2015. máj. 28. 13:55

Köszönöm, hogy válaszoltál. :) Én az 50 mg-ost ápr. 14-én kezdtem, az is lehet, hogy még idő kell neki, 1-1,5 hónap még nem sok. De szorít az idő, júni végén kezdődik a stimuláció. Nekem most a tesztoszteron 0,4 lett, 0,7-ig még jó.

Megnyugtató, hogy Neked több és jobb minőségű sejtek lettek, bízom benne, hogy még én is alakulok. Csak egyetlen szépség maradjon! Köszi a bíztatást! :)

1951. Belián (válaszként erre: 1948. - 68454605f4)
2015. máj. 28. 13:44

Igen, előtte fél évvel meg 9,1 volt, úgyhogy inkább ez volt a valós értékem. Hát sajnos kúszik följebb akkor úgy látszik, de Te még 10 alatt vagy, az jó :).

A stimunál érződött is, max adaggal kellett.

Én csak azt szeretném, ha lenne 1 db szépséges petesejtem, amiből egy gyönyörűség fog fejlődni. Azt már eddig is tudtam, hogy nehezen vagyok stimulálható, nem számít másra az ember ebben a korban.

Nem aggódom tovább, szedem a kis vitaminokat, étrend-kiegészítőket, ahogy eddig, hátha segít a minőségben, a többit pedig Másra bízom.

Akkor lehet, hogy Te is kezdhetsz hamarosan. :)Mikor nézetsz újra Tsh-t? Drukkolok, hogy szépen lemenjen. Nekem most 0,95 lett.

1950. neoma (válaszként erre: 1946. - Belián)
2015. máj. 28. 13:39
Én az első pár hónapban napi 100mg-t szedtem...kb fél után nézettem tesztoszteront mert azt emelheti kicsit. Még értéken belül voltam, de közel a felső határhoz, onnantól 2 naponta szedtem a 100mg-t és teljesen rendeződött az is.Az fsh-m előtte is jó volt, de 24-ről leviszi 10 alá, szóval érdemes használni. Nekem több sejtem is lett tőle, ami volt az meg sokkal jobb minőségű. Az embriók is kivétel nélkül gyönyörűek voltak és fel is ébredtek a fagyiból mintha nem is fagyasztották volna őket.
1949. alexa79 (válaszként erre: 1947. - Judite)
2015. máj. 28. 11:48
Köszönöm neked remélem három hobap mulva öszejön
1948. 68454605f4 (válaszként erre: 1945. - Belián)
2015. máj. 28. 09:29
Szia!Másfél éve??Nekem márciusban még 5,5 volt,április 7,2 április végén pedig 9,5...ilyen gyorsan is vátozhat,fene tudja mitől,de remélem még stimuig így marad!:-))
1947. judite
2015. máj. 28. 08:11

Alexa!


Sajnálom... szorítok Neked! Én nem a Káliba járok, hanem a SE-re.

1946. Belián
2015. máj. 27. 21:05
Kedves Neoma! Van valami ötleted a DHEA szedésével kapcsolatban? Emeljem napi 100 mg-ra az adagot? Sajnos az orvosok nem nagyon nyilatkoznak ezügyben. Köszi előre is!
1945. Belián
2015. máj. 27. 21:02

Lányok, Nektek mennyi az Fsh-tok? Hogy lehetne még kicsit lejjebb tornászni, amíg nem kezdődik a stimu?

Bár tudom, hogy ez sajnos már a korral jár. De elgondolkodtam, hogy másfél éve hogy lehetett 4,6, és arra jutottam, hogy akkor előtte csináltam egy Gynex-csepp kúrát, és abban fito-ösztrogén van, talán az vitte lejjebb. Piszkosul rossz érzés, hogy ennyire ketyeg az a bizonyos biológiai óránk. :( De épp ezért, most nagyon örülök, hogy ennyi jó hírt hoztok, és remélem, hogy most beindul a baby-dömping itt is. Mindenkinek nagyon szurkolok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook