Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


2015. máj. 27. 08:54
Fognak azok bőgni még meg is unod!Hát mintha én kaptam volna az eredményt!Itt hurrázok a skypon a barátnőmnek ez meg nem tudja mi van!Én reggel kicsit szarul lettem a kávétól de a nélkül is fáj a gyomrom nyomja fel a savat!Én ma veszek tesztet!Vasárnap ellövöm aztán majd meglátom!Irj még!
1913. nadalma (válaszként erre: 1909. - Figura ede)
2015. máj. 27. 08:45
:)))) Aranyos vagy, köszönöm, hogy velem örülsz, el se hiszem, hogy nekem is lehetnek ilyen számaim, meg eredményeim, ezek mindig másokkal szoktak megtörténni... Persze ugye már beszéltünk róla, hogy majd a felsíró gyereknek örülünk, de azért egy kicsit mégis örülök. :) Semmi, de semmi jele, iszom a kávét reggel, bár ma úgy csináltam, hogy fél kanál koffeinmentes, és fél kanál koffeines, hogy leszokjak róla. A hasam puffadt, de nem annyira, mint mondjuk egy hete. Nem vagyok fáradt, nincs hányingerem, nem fáj a mellem. Jaj nagyon izgi! :)
1912. figura ede (válaszként erre: 1908. - Nadalma)
2015. máj. 27. 08:40
Na és azóta tünetek?
2015. máj. 27. 08:35
Na erre iszok egy pohár vizet!
2015. máj. 27. 08:32
Én még mindig szenvedek a gyomrommal megnéztem terhességkor a progi szint emelkedés miatt lehet!Remélem attól van hu nem vagyok magamnál jajj nem baj az a 150 centi te!
2015. máj. 27. 08:26
Te jó égmég a hideg is kirázott!Hujujujj!Nagyon fasza csaj vagy bocsi a csunya dumáértnagyon jóóóóóóóóóóóó!
1908. nadalma
2015. máj. 27. 08:17
Megjött a HCG eredményem: 9335 U/L :) Ez nagyon magas a referenciaértékekhez képest, úgyhogy az aggódás egy magasabb szintjére érkeztem, pfff...:) Lehet ikrek, de ahhoz meg nagyon kicsi vagyok, 150 centi. Ki hogy van ma?
1907. alexa79 (válaszként erre: 1906. - Deakedina)
2015. máj. 26. 22:59
Én is tavaly felhivtam a kaáli intézetet és rá négy holnapra rá kaptam az idöpontot ami november t 3_án akkor és utána vizsgálatokat kellet megcsinálni meg uj ra kellett felmeni novemberbem deceberben pihentünk és január meg februárba volt az inszeminácio amik nem sikerültek áprilisban kezdtem el a fogamzásgátlot szedni kb kétt hétig és utána négy nap mulva kellett metonálal szurnom adig a menszes is ujbol meg jötz egy párnap alatt igaz csak kétt napig merionálol három ampullát kellet beadnom mindig és meg egy másik fata szurit kellet mellé adnom de annak nem eszembe a neve leszivás elött meg másfél adag ovittrell kellet beadnom a másik felét meg a beültetés napján kellett beadnom .most megyünk a következö kozultáciora 19 én de csak három honap mulva lesz a következö stimulácio addigra is feljészülök rá testileg meg lelkileg meg pároramat is fel tunigoljuk vittaminnal hát ha nála is javul a helyzet .lehet hogy hamaram elkezditek a stimuláciot .majd ird meg hogy milyen az intézet remélem ott össze jönn neked a babokák mint a soten kivánom hogy legyen szerencséd bmc ben
1906. deakedina
2015. máj. 26. 21:02
Nem rossz a Sote szerintem és a 40 feletti statisztika ott a legjobb.ők nem küldenek el senkit kortól és problémától függően sem. Csak nagyon futószalag volt már az egész és jobbnak láttunk tovább lépni. A Kaáli nálunk is szóba jött de amikor február elején hívtam őket akkor maszekba is csak május végére tudtak volna időpontot adni Sajgó dokihoz. Ezért lett a Bmc. Mi júni 3-án megyünk a megbeszélésre akkor derül ki merre tovább Remélem kezdhetünk is majd. Már fél éve nem történik semmi csak vizsgálatok .
1905. alexa79 (válaszként erre: 1902. - Deakedina)
2015. máj. 26. 20:41
Nem hallotam hogy soten milyenek .bmc röl saját nögyogyászomtol hallottam hogy milyen anyit mondot hogy futoszalagon megy minden hát nem tudom engem az orvosom a kaáli küldöt igy nem is mentem máshová .remélem neked jo lesz kivánom sikerüljön ott a baboka vagy babokák.és ott mikor kezditek a stimuláciot..nem hallotam még szuri potlásro de lehet hogy sokkal jobb mint az utro .én a beültetés napján még be kellet adnom magamnak egy fél ovitrell inekciot.
1904. figura ede (válaszként erre: 1903. - Nadalma)
2015. máj. 26. 20:14
Nekem meg mint az atom a párom meg is ijedt most nemrég mutattam neki!Szóval alig vártam hogy haza érjen!Együtt könnyebb szenvedni is!na most nyugdíj vagy gyes most vagyok fél úton!Csak hogy poénkodjunk is kicsit!Na te már holnap azért valamit tudsz konkrét!
1903. nadalma (válaszként erre: 1901. - Figura ede)
2015. máj. 26. 20:00
Ó te szegény, de nagyon ismerős a helyzet, érdekes, hogy az első héten mind olyan nyugisak vagyunk, és eljön 10. nap környéke, amikor megbolondulunk, sokan ilyenkor elkezdenek tesztelni meg ilyenek. Hát sajnos az időt nem lehet siettetni, én mindig azt mondom, hogy a kismamákat nem kellene felébreszteni a leszívás után az alvásból vagy három hétig. :) Kitartás, majd öntjük itt beléd a lelket. Én sem érzek most semmit, és a hasam is kisebb lett.
1902. deakedina (válaszként erre: 1883. - Alexa79)
2015. máj. 26. 18:51

Az inszemek és a lombikok a Sotén voltak onnan jöttünk el mert már nem tudott semmi pozitív dolgot hozzátenni a klinika sajnos. A dokival nem volt bajom csak a megtapadásra nem tudtak semmi támogatást adni. Itt a Bmc-be jött össze az egyik barátnőmnek is neki is a 4. volt már és a Szűcs doki volt az orvosa. Ő ajánlotta nekem is remélem jól döntöttem.

A Bmc progi pótlásra sem utrót ad hanem szurit ami gyorsaban felszívódik bár nem olcsó sajnos.

1901. figura ede (válaszként erre: 1899. - Nadalma)
2015. máj. 26. 18:20
Szia én is most ott tartok hogy el kapott az ideg roham nem érzek ma semmit és már tudni akarom mi van mert ez ideg örlő!Eddig nem akartam de már igen mert szétdurranok mármint a pocakom és tehetetlen vagyok!remélem nem csak a progitól nem jön na meg az tartja csak a pocakom!
1900. alexa79 (válaszként erre: 1898. - Nadalma)
2015. máj. 26. 16:26
Én is sokat pihentem nem mentem dolgozni igaz nekem a munkahelyemen sokat kellet volna emelnem igy tápénzen voltam. Szurkolok neked hogy minden rendben legyen .ird hogy mi lett eredményed hcg röl remélem jo magas lesz de jo már neked.én is alig várom már itz tarthasak remélem a második sikerülni fog pozitivan állok hozá remélem három honap mulva én is pozitivat tesztelek.
1899. nadalma (válaszként erre: 1890. - Fb5591f15c)
2015. máj. 26. 15:54
Jó hozzáállás. :) Á, nem sikerült kitörölnöm a rossz gondolatokat, de ma voltam egy laborban, elvileg holnap kapok egy jó HCG eredményt. :) Ma meg bementem dolgozni, így elterelődtek a gondolataim, de nagyon takargattam a hasam...
1898. nadalma (válaszként erre: 1896. - Alexa79)
2015. máj. 26. 15:48
Az előző kettőnél valahogy jobban vigyáztam magamra, most inkább az esélytelenek nyugalmával vágtam bele. Az biztos, hogy most nem paráztam, ha valamit emelnem kellett, a múltkor meg a széltől is óvtam magam. De szerintem nem ez a döntő. Na, de most, hogy már van pozitív tesztem, elkezdtem parázni, ma voltam is egy laborban HCG mérésen, úgyhogy nagyon várom az eredményt...:)
1897. 68454605f4 (válaszként erre: 1895. - Figura ede)
2015. máj. 26. 15:22
Dehogynem..ingadozhat!Bár nekem is növekvő tendenciát mutat!:-( Először 5,56 volt,majd 7,2,legutóbb 9,5.Remélem, ez legalább már nem megy fentebb!!:-))
1896. alexa79 (válaszként erre: 1884. - Nadalma)
2015. máj. 26. 15:18
Te mitcsináltál máskép a harbadik beültetésnél mint elözp kettönél többet pihentél.
2015. máj. 26. 14:54
Szia nem tudom mitől ingadozhat nekem is volt magas de valamiért le ment és maradt is igen ez érdekes hisz azt mondják ez nem igen változik ezek szerint mégis!Itt kiigazodni már komolyan nem tudom hogy lehet!
1894. Belián
2015. máj. 26. 14:43
Sziasztok! Elkészült a hormonsorom, hát eléggé el vagyok kenődve... Az FSH-m eddig mindig 10 alatt volt, most meg 12,5 mIU/ml lett :(. Pedig a DHEA-t is szedem, igaz az 50 mg-ost csak kb. 1,5 hónapja. Szerintetek duplázhatom napi 100-ra? A tesztoszteronom 0,4 lett (0,2-0,7 ng/ml). Nem nyomta meg. Mit gondoltok? A leszívás kb. másfél hónap múlva lesz, hátha addig még lejjebb nyomja egy kicsit.
2015. máj. 26. 10:26
Sziasztok semmi gond m pötty értem én!Ne is mondjátok össze jött volna egy meló de nem tudtam rá mondani semmit!Na hónapok óta vagyis lassan egy éve nincs a lombik miatt amit nem bánok erre puff most telefonálnak!Na amikor jön csőstől!Mindegy első a baba aztán majd lesz valami!Nem de bár?Tamara te meg maradj mindig ilyen pozitív mert ezt jó hallani!
1892. M Pötty (válaszként erre: 1881. - Tavasz007)
2015. máj. 26. 09:59
Azért írtam így, mert úgy értettem, hogy mindannyian szurkolunk neki (életkortól függetlenül!). Ha fiatalabb lennél nálam Figura Ede, akkor is szurkolnék neked, tényleg! Egyébként mindenkinek csak jót kívánok, aki itt van, beleértve magamat is.
1891. fb5591f15c (válaszként erre: 1888. - Figura ede)
2015. máj. 26. 09:58
Itt vagyok, ragyogok!Minden oké veletek?Megy a drukk.Mi jól vagyunk,köszi szépen:-)
1890. fb5591f15c (válaszként erre: 1885. - Nadalma)
2015. máj. 26. 09:56
Szia!3 napos bogyókkal ma tartok a 4. napon.Igazság szeint testileg szinte semmit nem érzek,leszámitva kisebb szurkákat.Lelkileg várandósnak érzem magam:-)Egyenlőre még nagyon pozitiv érzésekkel telnek a napjaim,pihengetek,tévézek sokat.Nálunk 2.napja megállás nélkül esik az eső...Ti hogy vagytok?Sikerült kitörölnöd a negativ gondolatokat?
1889. 68454605f4 (válaszként erre: 1879. - Tavasz007)
2015. máj. 26. 09:51
Nálam ez úgy volt,hogy mindig bennem volt a vágy.Terhes lettem 30 évesen,becsúszott,csak rossz partnerrel,elvetettem,ő nem akarta!De érdekes,mert abba a kapcsolatba eszem ágába nem volt hogy terhes legyek!Szerintem ez úgy van,hogy pártól is függ!Ha jól érzed magad a bőrödben és szeretitek egymást a pároddal,akkor autómatikusan közös gyermeket szeretnétek!Én most magamról írtam,de szerintem ez így van...Egy "szerelmetek gyümölcsét"szeretnétek!:-))Akiben vagy akikben mindkettőtöket látjátok...,de én ezt csak a mostani kapcsolatomban éreztem,azelőtt soha!Nálam így volt...:-))
2015. máj. 26. 08:46
Tamara Tamás tessék jelentkezni mi van veled !Hányadik napnál tartasz?Ja és persze drukk!
1887. figura ede (válaszként erre: 1881. - Tavasz007)
2015. máj. 26. 08:21
Biztos arra gondol hogy én vagyok itt az egyik legidősebb és ha sikerülne akkor talán jobban bizakodna mindenki ezért írja így semmi baj!Gondolom legalább is!
1886. alexa79 (válaszként erre: 1884. - Nadalma)
2015. máj. 26. 07:55
Nekünk nincsen fagyasztot mert csak kettö mard életben .grarulálok pozitiv tesztedhez remélem minden rendben lesz veled. Én addig felkészülök a következöre meg feltunigoljuk a párom smermaképét hátha valamenyire javul neki a helyzet mert sajnos nála vannak gondok.
1885. nadalma (válaszként erre: 1749. - Fb5591f15c)
2015. máj. 26. 05:49
Szia, nálad mi a helyzet, hányadik nap ez neked? Pihengetsz, érzel esetleg valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook