Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

618. Macifül (válaszként erre: 617. - Vincze.era)
2007. dec. 20. 10:01

Nem egyszerű a párkapcsolati része sem az biztos. Őrület, hogy mit kibírnak emberek a gyermekért. Valahogy annyira másképp kezelem az olyan házaspárokat és gyermekeiket akiknek ilyen sokára, ilyen nehezen jött össze, pedig nem kéne különbséget tenni, dehát VAN. Sokat látok akiknek spontán és látom a gyermek-szülő kapcsolatot és sokat látok akiknek spontán, de évek múlva és látom a kapcsolatot és döbbenetes különbségek vannak! (na most ezért verjen aki akar, állom)

Akkor Neked is kicsit magányosan telnek a napok. Magadba beszélsz? Nem durva, van, hogy én is megszólalok. Meglepődöm, aztán megyek tovább :)

Ez aranyos, hogy majd egymás gyerekei lesztek :) az én férjem is olyan pozitívan tud hozzáállni, hogy már félek néha. Előre tervez, hogy majd jövő ilyenkor mi lesz hogy lesz, én meg úgy félek, nem akarok ilyet megszabni, mert aztán meg ott lesz a csalódottság. (bocsi, hosszú lett)

617. vincze.era (válaszként erre: 616. - Macifül)
2007. dec. 20. 07:51

Sok kapcsolat rámegy a gyermektelenségra, de a Tiétek nem fog!

Én is folyton bombáztam a férjemet, hogy váljunk el, mert miattam nem lehet gyerek, aztán keressen magának valakit. (Ráadássul megörül a gyerekekért).

Ö mindig azt mondta, hogy hülye vagyok és nem fogok töle ilyen könnyen megszabadulni!:-)

Meg, hogy majd leszünk egymás gyerekei, utazgatunk stb. De folyton biztatott, hogy sikerülni fog.

Hát sokat gondolkozni nem jó az biztos. Én is folyton egyedül vagyok, mert a párom hétvégén is majdnem mindig dolgozik. Zsófica meg még nem beszél. Sokszor azon kapom magam, hogy magammal hangosan beszélgetek. Ez már durva nem ?

616. Macifül (válaszként erre: 612. - Vincze.era)
2007. dec. 19. 20:13

Köszi, hogy bíztatsz! Tényleg minden elismerésem a küzdelmeitekért! Kicsit talán az is benne van, hogy most látok egy házaspárt szétmenni és talán ez is benne van náluk, hogy nem jött a baba. Idáig. Most jött, de már késő.


A munkahelyeden neked sem volt egyszerű akkor. én is eljöttem betegállományba, de mostmár megőrülök itthon, így nem telik az idő és nehezebb várni. Sok időm van gondolkodni is, ami nem mindig jó!

én is megkaptam mindent, selejtes vagyok meg nem véletlen, ne erőltessem stb.

615. Macifül (válaszként erre: 614. - Marci70)
2007. dec. 19. 20:07

Menni fog ez :) és mostmár majd pörögnek az események!

Persze, hogy lehet. Egyik nap bal oldal, másik nap jobboldal. Nekem így is mondták. Köldöktől nem messze, de amikor a kórházban kaptam sokkal messzebbre szúrtak, így szerintem mindegy.

Néha nem csíp, néha jobban. Szerintem ez mindenkinél így van.

614. Marci70 (válaszként erre: 610. - Macifül)
2007. dec. 19. 19:46
Megvolt a 2. is:-) Ez most egy kicsit fájt, már a beszúrás is, biztosan valamit eltaláltunk, mert meg is akadt kicsit a tű. És jobban is csípett, mint tegnap. Ugye lehet felváltva egyik oldal, másik oldal? És nem kell mindig ugyanarra a helyre bökni, lehet kicsit lejjebb, feljebb?
2007. dec. 19. 18:53

Baltazár nagyon sajnálom hogy így alakult.

Ha jól veszem ki fogadott orvosod is volt.Ez szörnyű !!

Kitartás,kisüt még a nap !

612. vincze.era (válaszként erre: 611. - Macifül)
2007. dec. 19. 13:04

Szia!


Hidd el mindenki azt érzi, hogy mért pont vele történik meg minden rossz.

Nem volt könnyü nekem sem, több cysta leszívásom volt, meg két mütét a négy év alatt. Ráadásul többször volt olyan, hogy a cél elött le kellett állni. Magamba nyomtam 6!! patron Puregont (ami egy lónak is elég lenne, ráadásul nem olcsó dolog) aztán az utolsó pillanatban a doki leállított mindet. Én annyit bőgtem, hogy egy tavat megtölthettem volna a könnyeimmel.

A munkahely az iszonyú, nem elég a szorongás, meg a gyermek utáni vágy miatti stressz, nem toleránsak a fönökök egy cseppet sem.

Most ha elmondom Neked, hogy egészségügyben dolgozom és a fönököm az arcomba vágta, hogy "mi a f.szt ultrahangoznak rajtad ennyit?" Gondolhatod, hogy éreztem magam. Ha itt ennyire toleránsak, akkor gondolom máshol milyenek. Többször megkérdezte, hogy mikor akarom már abbahagyni az egészet? Mondtam, majd ha lesz gyerekem! Na ez után másnap bocsánatot kért, de azért még voltak megjegyzések. Én amikor elkezdtük a lombikot, már az indulástól betegállományba jöttem, mert én nem bírtam volna ezt munka mellett végigcsinálni. Így meg lenyugodtam, már amennyire lehet ilyenkor, de legalább a munka miatt nem aggódtam.

611. Macifül (válaszként erre: 609. - Vincze.era)
2007. dec. 19. 10:10

Szia! én is mindig ezzel nyugtatom magam, hogy ennek így kellett lennie. Na de ennyiszer???

Minden elismerésem, hogy 4 évig küzdöttél! Nem tudom képes lennék e rá.

A munkahelyről ne is beszéljünk. 5 nap szabadságot engedtek kivenni idén. Ha én most visszamennék ki lennék rúgva.

610. Macifül (válaszként erre: 608. - Marci70)
2007. dec. 19. 10:06

Na ez tök jó, hogy van segítség ha mégsem megy éppen valamiért.

Nekem a párom adta be a szurik felét. A végére teljesen belejött, akkor már nem is fájt úgy.

Ha érzel erőt, próbáld meg! Nekem az jött be, hogy nem nézegetem sokáig a dolgokat, hogy hova hogyan, hanem döföm és már kész is :)

2007. dec. 18. 21:23

Sziasztok lányok!


Baltazár nagyon sajnálom!

Ennek most így kellett lennie, tudom milyen szörnyü, én is jártam így, igaz nekem csak két napot kellett ujra várnom, de a szitu ugyan ez volt! Iszonyú érzés!

De ne adjátok fel, sikerülni fog!

Nagyon sok mélypont van, de fel kell tudni állni belőle. Én négy évig küzdöttem folyamatosan hónapról hónapra, egyszer tartottunk két hónap szünetet. Nagyon ki voltam bukva, ráadásul a munkahelyemen sem nagyon tolerálták, hogy kétnaponta megyek ultrahangra. Tartsatok ki, sikerülnie kell!!! Nagyon szorítok Nektek!

608. Marci70 (válaszként erre: 603. - Macifül)
2007. dec. 18. 20:30
Megvolt bizony:-)) Este 1/2 8 körüli lett az az időpont, ami majd pár napon keresztül elkísér. Sokat hezitáltam, hogy ki adja be, hogy legalább az első 1-2-t segítsen. Aztán mivel ma a nagyfiam karácsonyi műsorban szerepelt, és későn értünk haza, nem volt kedvem az ügyeletre sem menni, anyósom, aki a szomszédunkban lakik vállalta. Mondjuk már korábban is beajánlkozott. Ő már adott be magának korábban alvadásgátlót, ez ugyanolyan.Megvolt, úgyhogy asszem maradok ennél a verziónál, ő mindig itt lesz és be tudja adni.Aztán lehet, hogy majd én is megpróbálkozom.
607. Macifül (válaszként erre: 606. - Dee7182d35)
2007. dec. 18. 20:04

Határozottnak tűntem? Az jó!

Csak úgy gondolom, hogy ott vannak a picúrjaink a szalmaszálakban -196 fokon és ők várnak és nem egy idegroncsot várnak, úgy nem fog menni, csak nehéz már nagyon várni, várni mindig. Más ennyi idő alatt megcsinál 2-3 lombikot vagy kihord egy babát.

Feladni is nehéz az tuti és nem is tudnám még megtenni!

606. dee7182d35 (válaszként erre: 602. - Macifül)
2007. dec. 18. 19:56

Biztos én is határozottabb lennék,ha nem volna már gyerekem,de így azért megingok elég gyakran.

Most megint 1 hónapig gondolkozhatok,bár biztos az lesz a vége,hogy megyek tovább.Feladni is egy nagyon nehéz döntés.

605. dee7182d35 (válaszként erre: 601. - Marci70)
2007. dec. 18. 19:55
Még én is köhögök,2 hete voltam beteg,de ez nem lett volna baj,bár jobban megértettem volna.Mivel a doki 48 órája benn volt,így most 4 nap szabi,és ezért nem lehetett holnap a műtét.Tiszta nevetség.
604. dee7182d35 (válaszként erre: 599. - Szilesz78)
2007. dec. 18. 19:53
Van,eddig én sem hittem volna el.Épp hogy be nem altattak.Akkor vajon mit csináltak volna?Megdöbbentő.
2007. dec. 18. 19:51
Marci70, hogy megy a szuri? Ma adtad az elsőt ugye?
602. Macifül (válaszként erre: 598. - Dee7182d35)
2007. dec. 18. 19:51

Hát tényleg nem megy simán semmi. Toporgunk és nem jutunk előrébb, csak iszonyatosan lassan! De nekem is eszembejut, hogy égi jel meg még kb ezerféle dolog kavarog a fejemben és bambán töltöm a napjaimat.

Hogy bírom-e? Hááát muszáj. Nekem még nincs egy gyermekem sem és addig nem adhatom fel,amíg nem lesz legalább egy, csak max egy picit megpihenek, váltok, visszamegyek dolgozni. Szívem szerint már holnap mennék, de az is tök bonyolult.

601. Marci70 (válaszként erre: 596. - Dee7182d35)
2007. dec. 18. 19:09
Megtaláltam. Hát rettentően sajnállak. Nekem 2 éve volt egy nőgyógyászati műtétem, mentünk reggel 6-ra ahogy kell. Doki meghallotta, hogy kicsit mintha köhögnék, és közölte, hogy így nem műt meg, mert az altatás nem lenne biztonságos. Hát nekem is derült égből volt, mert elötte nap déltől már nem ehettem semmit és elég sűrűn kellett mennem kifelé is. Kitartás!
600. Marci70 (válaszként erre: 596. - Dee7182d35)
2007. dec. 18. 18:42
Mi a naplód címe? Szurkoltam neked, de a többiek írásából ítélve nem mentek simán a dolgok.
599. Szilesz78 (válaszként erre: 598. - Dee7182d35)
2007. dec. 18. 18:37

Uhh ez szörnyű!Ilyen van???Megértem,ha ki vagy borulva!

Lehet,tényleg égi jel!Sok erőt nektek is!Nem szabad feladni!!!

598. dee7182d35 (válaszként erre: 597. - Macifül)
2007. dec. 18. 17:47

Mi vagyunk a két szerencsétlen!:)Észre vetted,hogy nálunk semmi nem megy simán?Arra gondoltam,hogy ez egy égi jel!Neked nem jut eszedbe?

Ma úgy jöttem el a kórházból,hogy befejezem,annyira elég már a huzavonából.

Te birod még?

597. Macifül (válaszként erre: 596. - Dee7182d35)
2007. dec. 18. 17:00

Baltazár! Sajnálom! Ez jól kimeríthetett idegileg. Nem is gondoltam, hogy ilyen van, hogy az asztalról vissza. Hihetetlen!


Nálunk sincs semmi jó, megjött, mehetnék előbb, de nincsenek ünnepek között így mégegy ciklust kell kivárni. A sokadikat! Kicsit én is besokalltam. Le sem merem írni mik járnak a fejemben.

2007. dec. 18. 16:41
Itthon vagyok,írtam a naplómba!!
2007. dec. 17. 14:54

Baltazár!


Szorítunk, ne izgulj minden rendben lesz!

594. dee7182d35 (válaszként erre: 593. - Macifül)
2007. dec. 17. 12:03
Köszi!Nagyon tojok,remélem szerdán jelentkezek.Ha van valami gáz,anyukám beírja vagy a nevemen,vagy a Mumu49 nickel.
2007. dec. 16. 18:54

Baltazár! Gondolok Rád holnap és aztán is! Minden rendben lesz!!!! és várom, hogy jelentkezz!

Puszi!

592. Macifül (válaszként erre: 591. - Davider)
2007. dec. 15. 20:41
láttam, remélem a következők már a pici képei lesznek :)
591. davider (válaszként erre: 590. - Macifül)
2007. dec. 15. 20:09

Elmentél Macifül:((


Raktam friss képet naploba:-DD

590. Macifül (válaszként erre: 589. - Marci70)
2007. dec. 14. 19:52

Szia! De jóóó :) Akkor indulás van! Egyre izgalmasabb! Tényleg nem szeretik, ha utánaolvas az ember, de néha muszáj, mert nekik nincs idejük minden kérdésünkre válaszolni, sajnos!

A szurik miatt ne izgulj! Menni fog!!!! Csak a célra gondolj és már bent is lesz :)))

589. Marci70 (válaszként erre: 588. - Macifül)
2007. dec. 14. 17:40
Végre elindultunk:-)Kaptam jövő keddtől (24. nap)decapepthylt napi egyet. Ha megjött, akkor telefon és menni kell ismét, addig kell nyomni a szurikat. Aztán fogja felírni a tüszőérlelőket. Kérdeztem pár dolgot a dokitól, válaszolt, de látszik, hogy nem szeretik, ha az ember kicsit is kiművelte magát a témában. De ha nem mondanak semmit, akkor muszáj utána olvasgatni dolgoknak. Na mindegy, lényeg, hogy most erőt kell gyűjtenem a szurik beadásához keddig.Kicsit megnyugodtam. MOndjuk reggelre esett 5 cm hó, a máskor 40 perces út 1,5 óra volt, de szerencsére nem kellett időre menni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook