Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
19843. Pancsa2
ma 17:28

Sziasztok!

Meddig kell tartózkodni a nemi élettől ill inkább az orgazmustól?Mielőtt még bárki letámadna nem nem fontosabb a szex főleg így kb 1,5 hónap eltelte után csak érdekel h ki mit tud mert én elfelejtettem h annak idején (12 éve) mit mondott a doki most meg szóba sem került...

Köszi előre is a válaszokat 😊

19842. timon333
ma 14:30

Nem literszámra adják csak nagyon lassan csepegtetik :D

Jövőhéten amint megjön indul a 3. lombik,érzem hogy most sikerülnie kell. Most megint úgy felvagyok dobódva,mint az elsőnél amikor nagyon izgalommal várja az ember :)

Ha most sikerülne pont a 30. Születésnapom környékén születne ❤️

19841. Penny2 (válaszként erre: 19839. - Timon333)
tegnap 17:35
Dejóó, hogy már itt tartasz, mi lesz a következő lépés?
19840. Hope :) (válaszként erre: 19839. - Timon333)
tegnap 17:22
10 óra? Úr Isten! Mennyit adnak, hány litert?
19839. timon333
tegnap 12:10
Szerdán megkapom az IVIG infúziót :) Már előre félek,hogy 10 óra alatt fog lecsöpögni,szombaton vettem egy jó kis könyvet szerintem lesz időm kiolvasni :D
19838. Bianconera (válaszként erre: 19834. - Szaffi10)
jún. 22. 14:39
Én megmondtam anno, de nem ilyen helyzetben voltam, mint te. Másnak korábban javasoltam, hogy mondja azt, hogy fogorvoshoz jár, így a reggeli/délelőtti fél nap szabadságok hihetőek, leszíváskor és beültetéskor meg 1-1 nap szabi.
19837. Szaffi10 (válaszként erre: 19836. - Penny2)
jún. 21. 22:58
Hàt igen...azt hiszem meg kell probàlnom elengedni, majd kiderül mi van megírva...
19836. Penny2 (válaszként erre: 19834. - Szaffi10)
jún. 21. 22:50
Megértelek, szeptemberig még sok idő van. Ne aggódj még ezen ☺️. Kiderül mi lesz hamarabb, szerződés hosszabbítás vagy stimu.
19835. Bogica33
jún. 21. 20:16
Sziasztok ! 7 napja kezdtük a stimulálást 6. Menszi napon volt az első kontroll 5 petesejt 8mm mnyálkahártya . 9.napon lassabban fejlődtek a sejtek 6-7 sejt. Volt már valakinek ilyen ,hogy nem akkorák a sejtjei mint kellene ? Ha igen lett belőle babó? Nem az első stimulációnk és mindig ez van 😐
19834. Szaffi10 (válaszként erre: 19833. - Giczus)
jún. 21. 19:11
Hàt nagyon szerencsés vagy ebből a szempontból.Gondolom régóta vagy ezen a munkahelyen.Én sajnos màrcius óta vagyok ezen a munkahelyen és egy új munkakört kaptam, tehàt pont betanulàsi időszak van és megvan, hogy mikor nem mehetek szabadsàgra.Hatàrozott idejű szerződéseket kapok.A mostani is szeptemberig tart.Szeptemberre vagyunk kiírva a lombikra, ami még nem is biztos, mert 1 hónappal előtte fog kiderülni(ha kiderül), hogy kaphatunk-e hímivarsejt donort.Nyilvàn, ha elmondanàm,hogy lombik programban vagyunk, szerződés hosszabítàsra nem szàmíthatok. Még nem tudom mi lesz. De szerintem nem toleràlnàk, hogy szeptemberben szinte alig lennék(ugye van az a két hét pihenő is,ami szükséges a beavatkozàs utàn).Nagyon nehéz...
19833. giczus (válaszként erre: 19830. - Szaffi10)
jún. 19. 08:06
Én természetesen elmondtam a munkahelyemen, és nagyon megértőek. Szerencsémre van kolléganőm aki tud helyettesíteni, így nálam ez nem probléma. Hol dolgozol, hogy ennyire elzárkózol az elől, hogy elmond min mész keresztül? Oké, persze, ez mindenkinek a legbelsőbb magánügye, de én nem kezelem titokként és hálistennek nagyon sok pozitív tapasztalatom van. Igaz most a legutóbbi lombikból csak inszem lett és az sem sikerült, de nagyon sok erőt tudok meríteni a körülöttem lévő emberek együttérzéséből és megértéséből.
19832. Szaffi10 (válaszként erre: 19831. - Ildo36)
jún. 18. 19:38
Köszi
19831. Ildo36 (válaszként erre: 19830. - Szaffi10)
jún. 18. 18:57

Szia!Hát ezt sehogy nem fogod tudni megoldani, sajnos. Ha csak nem olyan helyen dolgozol ahol bármikor el tudsz menni szabira. Főleg a punkció előtt van sok váratlan ultrahang. Nekem muszáj volt elmondanom a munka helyemen azt nem mondanám, h együtt érzőek voltak , de végül is megoldották, h el tudjak menni.

Kitartást kívánok Neked!

19830. Szaffi10
jún. 18. 18:26
Sziasztok! Ti, hogy tudtàtok összeegyeztetni a lombik- os vizsgàlatokat, beavatkozàsokat a munkahellyel( főleg, ha nem rég vagy ott)?Engem ez ki készít, elmondani nem mondhatja el az ember, ugye...,mert ez egy privàt küzdelem és jàtszani, hogy minden rendben van.Meg a szabadsàgok...Hogy oldottàtok meg?Kivàncsi lennék a véleményetekre,tapasztalataitokra.
19829. Alexa98 (válaszként erre: 19828. - Bianconera)
jún. 18. 15:39
Rajtunk nem fog múlni. Amit lehet megteszünk.Aranyos vagy. Köszönjük szépen! 🙂 😘
19828. Bianconera (válaszként erre: 19827. - Alexa98)
jún. 18. 14:36
Szívesen. Három hónap kell a spermiumoknak is ezekkel a vitaminokkal,hogy összeszedjék magukat. Mire mentek legközelebb hátha nem kell biopszia. Szorítok!
19827. Alexa98 (válaszként erre: 19826. - Bianconera)
jún. 18. 13:43
Nekünk is azoospermiával indult. A visszérműtéte 2015-ben volt. Utánna folyamatosan voltak spermavizsgálatai, hátha javul az eredmény, de semmi. Aztán idén, egy áprilisi spermavizsgálat után Nocrozoospermia. A mostani biopsziás zárójelentésén pedig megint azoospermiát írtak. Most arra gondoltam, hogy megrendelem neki a Trimeszter Ment. Mivel mást nem savasoltak, így kénytelenek vagyunk magunkra és az internetre hagyatkozni, és kiprobálni/megprobalni amit csak lehet. Én is szedem a női változatát már egy ideje, és az összes eredményem jó lett. Plusz.. akkor megveszem még neki, ezt a 3 dolgot amit írtál, hogy nálatok is bevált. Hátha nálunk is csodát tenne. 1 próbát megér.🙂 Most 3 hónapot ki kell hagynunk a szervezetem regenerálódása miatt, de neki be kell majd járni az intézetbe mintát adni közben, hátha tudnak belőle kinyerni használható dolgot amit lefagyaszthatnak. Valahogy fel kell túrbóznunk a katonákat, hogy elindulhasson bármi is. Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatotokat. 😘
19826. Bianconera (válaszként erre: 19825. - Alexa98)
jún. 18. 11:21

Nálunk a páromnak azoospermiája volt, kétszer műtötték hereviszérrel, nálunk is még kevesebb jól mozgó sperma lett az "eredmény". Később olvastam, hogy fél év is kell a regenerálódáshoz.

Gonál F-et az első lombik előtt szúrt. Amúgy Profertilt, ginseng méhpempőt, 500-as C vitamint és halolaj kapszulát szedett 3 hónappal a tervezett lombik előtt. Nekünk ez bevált.

19825. Alexa98 (válaszként erre: 19824. - Timon333)
jún. 17. 11:09
Szia. Probáltuk már azt is. Amikor kiderült, hogy probléma van az eredmenyeivel azonnal merendeltem neki a Fer 14-et. Ezt követően megműtötték herevisszérre, és az orvos is kiírta neki, de sajnos sem a műtét, sem a gyógyszer nem segített. Az eredménye semmit nem javult. Sőtt.. a legelső vizsgalati papírjához képest még romlott is. Sajnos ezeken kívül nekünk semmi mást nem ajánlottak. Igazából azt se tudjuk, hogy mi lehet a probléma forrása. Genetika, hormon vizsgalatok rendben. Visszérre megműtötték. Betegsége nem volt aminek ez lehet a következménye. Minimális van neki a mintába, de mozdulatlanok és hibásak. Most is csak azért mertünk reménykedni, mert csináltak vitalitás tesztet, és párat fel tudtak valami szerrel éleszteni.
19824. timon333 (válaszként erre: 19823. - Alexa98)
jún. 17. 09:55

Nem próbált a férjed sperma javító vitaminokat szedni ?

Fer14 stb...

Lehet,hogy kicsit furcsán hangzik de nálunk pl. az első inszemnél páromnak kellett magát Gonal f-el szúrni és nagyon sokat javított a spermaszámon :)

19823. Alexa98 (válaszként erre: 19822. - Bianconera)
jún. 16. 19:21
Köszönjük.😔Én is ebben reménykedtem, és ez volt az első felmerülő opció nekem is, de sajnos nem lehet őket fagyasztani. 😔 Másnap reggelig tudták még eltárólni, hátha lesz olyan állapotban a férjem, hogy tud mintát adni, és abból sikerül a megtermékenyítés, de persze olyan mértékű fájdalmai voltak, hogy ez lehetetlen volt. Mivel erre a helyzetre, egyáltalán nem voltunk felkészülve, hogy biopszia során se sikerül megfelelő mintát nyerni, így most eléggé kétségbeejtőnek érzem a helyzetet. Normál minta adásnál találtak neki, de minimalisat, és azoknak a nagy része is hibas volt. Akkor azt mondta a biológus, hogy 200-ból 1 amit fel tudnak éleszteni és hasznalható. A biopsziát ezért választottuk, hogy hatha sikerül az esélyeinket növelni. Sajnos nem jött be. 😢 Hozzá teszem, ez őket is megdöbbentette. Bár azt eleggé furcsának találom,hogy csak az egyik oldalról vettek csak mintát. Kicsit utánna olvastam, és azt írják több helyen, hogy ilyenkor mind a két oldalról szoktak.
19822. Bianconera (válaszként erre: 19819. - Alexa98)
jún. 16. 14:31
Sajnálom, hogy így jártatok. Ilyenkor a petesejte(ke)t le lehet fagyasztatni, hogy legközelebb megússz egy stimulációt?
19821. Alexa98 (válaszként erre: 19820. - Amina93)
jún. 16. 09:36
Én is ebben reménykedem.❤️
19820. Amina93 (válaszként erre: 19819. - Alexa98)
jún. 16. 09:05
Sajnálom,remélem minél előbb talaltok megoldást rá ❤
19819. Alexa98 (válaszként erre: 19818. - Amina93)
jún. 16. 01:10
Szia. Végülis a stimulació jól alakult. Eljutottam a punkcióig, ami nálam eredmenyes is volt, de sajnos még aznap véget is ért az álom. Az en punkciómmal egyidejűleg volt a férjem herebiopsziája. ( Az ő eredményei miatt nem lehet természete úton babánk). Sajnos a biopszia során egyaltal@n nem talaltak nala spermát,így a megtermékenyítés nem történhetett meg. 😞😢
19818. Amina93 (válaszként erre: 19815. - Alexa98)
jún. 15. 08:12
Szia! Hol tartasz?
19817. Baba9004
jún. 15. 06:53
Sziasztok! Melyik dr.nőt tudnátok ajánlani akihez viszonylag gyors a bejutás? Köszönöm
19816. Pancsa2
jún. 7. 12:44
Sziasztok 😊
19815. Alexa98 (válaszként erre: 19814. - Timon333)
jún. 6. 09:59
Szia. Hát, a helyzet úgy alakult, hogy vissza mentem uh. - ra és vérvételre. Akkor voltam a 4.napon. A vérzésem valóban szombaton jött meg. A doktornő azt mondta, hogy nem baj,de majd a véreredménnyel okosabbak leszünk. Nah.. Mikor az meglett, akkor jött a "fekete leves". Enyhe pcos-em van, ami miatt nem igazán hatnak a szurik. Alig változott valami, nehezen vagyok stimulálható. A szurik mennek tovabbi 3 napig, de a GONAPEPTYL-t a felére kellett csökkenteni. A következő vizsgalatok eredményétől függ, hogy mehet e tovabb a stimu tovább. Persze, ha ez még nem lenne elég, most meg nem akar elmúlni a vérzésem. 6.napon vagyok, és még csak nem is enyhül. Max 5 napig szokott tartani, de akkor már szinte semmi nincs. 😔😞
19814. timon333 (válaszként erre: 19813. - Alexa98)
jún. 6. 09:14
Miújság ?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook