Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

498. Cupika (válaszként erre: 497. - Reménykedő)
2007. dec. 3. 15:41
Reménykedő köszönöm szépen az infókat, még töprengek -e két intézmény között
2007. dec. 3. 15:36
Ha ügyesek vagytok minden lezajlik 2 hét alatt +2 hét mire megvannak az eredmények.(nekünk a Kaáliba ennyi idő kellett)Illetve a menzestől is függ mert a menzes második napján veszik a hormonvizsgálathoz szükséges vért tőled.
496. Cupika (válaszként erre: 495. - Dee7182d35)
2007. dec. 3. 14:51
Mennyi idő a párok kivizsgálása?
495. dee7182d35 (válaszként erre: 494. - Cupika)
2007. dec. 3. 13:21
Igen,az egy állami intézet,csak megmondják mikor milyen vizsgálatra menj,és kész!
494. Cupika (válaszként erre: 493. - Dee7182d35)
2007. dec. 3. 11:09

Sziasztok!


Baltazár és a BMC-ben a medőségi kivizsgálás tb-é támogatott??

2007. dec. 3. 08:39
Én a BMC-be járok,és nem bántam meg!
492. Cupika (válaszként erre: 491. - Macifül)
2007. dec. 2. 22:13
Az egyik a BMC-é, a másik meg a Kaáli
491. Macifül (válaszként erre: 490. - Cupika)
2007. dec. 2. 20:55

Szerintem mielőbb válassz egyet és kezdjétek el!

Melyikek között vacilálsz?

490. Cupika (válaszként erre: 489. - Macifül)
2007. dec. 2. 20:26

Mi is lombik elött állunk, vagy is elöször találni kell egy medőségi központott, utána szükség van egy kivizsgálásra, utána eredmény, és félév a lombik.

A dilemám az itézmény kiválasztása...?:-(((

489. Macifül (válaszként erre: 488. - Cupika)
2007. dec. 2. 19:57
szia
488. Cupika
2007. dec. 2. 19:47
Sziasztok
487. Macifül (válaszként erre: 486. - Marci70)
2007. dec. 2. 19:43

Köszi! :) Majd megírom mi hogyan volt. Mostmár izgulok rendesen!


Mi is megvettük már az összes ajándékot és itt vannak becsomagolva, már csak oda kell majd adni, ha eljönnek érte, hiszen most én nem fogok menni sehova, de nem bánom!

486. Marci70 (válaszként erre: 485. - Macifül)
2007. dec. 2. 19:17

Hajrá, ügyes legyél holnap a nagy napon. AZtán majd számolj be a történtekről.

Én is már elterveztem, hogy mit csinálok, maikor itthon fogok pihizni. Karácsony elött üvegmatricát fogok készíteni, szép nyugisan becsomogolom az ajándékokat. A beültetés után meg dvd-zek, olvasom azt a sok könyvet, ami eddig elmaradt.

485. Macifül (válaszként erre: 484. - Fish)
2007. dec. 2. 08:35

Értem. Köszi, majd rákérdezek!

Megvolt az éjféli injekció és a ma reggeli utolsó orgalutran is :)

484. Fish
2007. dec. 1. 23:43
ugyes vagy igy is kell mert kulonben begolyozol:D astrix noveli ameh verallatasat, talan jobban megtapadnak:D
483. Macifül (válaszként erre: 482. - Fish)
2007. dec. 1. 23:34

Igen, lehet, hogy jót lehetne kaszálni ezen. Volt egy időszakom mikor ilyen helyen akartam dolgozni, hogy munkaügyi főfelügyelőség. Voltam interjún is :) Szívvel lélekkel tudtam volna csinálni, dehát a fizu az valami siralmas lett volna.


Szóval akkor csütörtökön lesz a beültetés? Jajj, az nagyon jóóó :))) Még autópályamatricát is vett a párom, hogy ne zötykölődjünk hétfőn és csütörtökön sem :)

Igen, feszül már és meg is nagyobbodott kicsit a hasam. én írtam át egy csomó dvd-ét egyik kollegámtól és majd azokat nézegetem szép sorban és pihenek. Így tervezem, meg alszom nagyokat :)

Akkor megmondom a dokinak, hogy üdvözlöd. Persze, ha lesz alkalmam, mert általában nem sokat beszélünk.

Az astrix mire jó?

482. Fish (válaszként erre: 481. - Macifül)
2007. dec. 1. 23:19

igen egyik sem jo...amugy ebbol jol lehetne elni:D az iylen kocsog cegeket be kene perelni mind, minden interjut fel kene venni es birosagra menni

megerdemelnek...

basszus hetfon mar leszivas:D tok jo, feszul a hasad? kerdezd meg az astrixot, ne felejtsd el, es mond meg hogy udvozlom, onnan fogja tudni hogy angol a ferjem es hogy a kislnayom omphalocele s volt, igy talan emlekszik, nem tudom ugyan hogy mennyi harmas ikrese van neki:D

imadom a dokit:D

neked akkor csut on lesz a beultetes...

nekem is ogy volt, mindig hetfon leszivas, es csut beultetes, megtanultam gyongyot fozni hogy ne oruljek meg a varakozastol:D meg kozben az uccsonal volt egy melom amire egy hetre 80 e ft ot fizettek es azt csinaltam egy adatbaziost kellett helyrepofoznom:D es azzal jol elvoltam, es addig amig meloztam a gepen nem voltam ideges...otthon ultem es meloztam napi 9-10 orat, es le sem fekudtem pihenni, elotte meg orrba szajba fekudtem:D

481. Macifül (válaszként erre: 478. - Fish)
2007. dec. 1. 10:45

Egyetértek. Felháborító, hogy azért nem vesznek fel. Képzeld én egyszer voltam 20 évesen egy állásinterjún és már akkor azért nem vettek fel (és ezt a szemembe is mondták, ráadásul egy nő!!!) , mert nemsokára fogok szülni. De hogy honnan vette??? Mondtam neki, hogy nem fogok még tuti egy ideig. Dehát...

Sajnos itt az is probléma, ha kisgyerekes valaki. Már nem arról szól egy állásinterjú, hogy mit tud az ember, hanem hogy hogy oldja meg a gyermek felügyeletét, ha pl beteg.

Na jól eltérem a fórum témájától.


Egyébként hétfőn lesz a leszívásom, ma éjfélkor kell beadnom a tüszőrepesztőt és holnap még egy Orgalutrant és jöhet a mehet :)))

Neked hány napra ültették vissza a picúrokat?

480. Macifül (válaszként erre: 479. - Fish)
2007. dec. 1. 10:41

Hiszünk benne, hogy sikerül!!! :)


és melyik kórházban feküdtél? A Szent Jánosban?

479. Fish (válaszként erre: 477. - Macifül)
2007. dec. 1. 10:15

visszanezve nem szornyu hanem jo emlekkel ogndolok a korhazban tolott idore, sot nekem felidotol bent kelett elnem a korhazban, de amikor ragondolok jo emlekeim vannak, azert mert az orvosok megszepitettek

a lombiknal el kell hinnetek hogy sikerul!!!

478. Fish (válaszként erre: 477. - Macifül)
2007. dec. 1. 10:13

na, azon csodalkozom hogy valaszoltak...

mi gyujtogettuk az alairasokat tavaly ilyenkor, sikerult is 10e felett gyujteni, de hat tudod mit er:(

en egyebkent perelnek, sot engem mar az is felhaborit amikor azert nem vezsnek fel mert nicns gyereked, nekem konkretan az utolso korben egy vezetoi poziciora nem vettek fel mert 30 evesen meg nem volt gyerekem, es egy olyan not vetek fel aki nem tudott angolul (felsofok alapkovetelmeny lett volna) de megigertettek vele hogy nem szul meg gyerekekt..undorito

arra nem gondolnak hogy nem lehet pl?

itt a terheseket, rokkantakat teljes mertekben tamogatjak, ebben jobb ez az orszag es pl nalam en mondhatom meg mikor erek ra dolgozni eddig sehol nem volt baj hgoy van harom gyerekem, nem kellett titkolnom, ami tok jo erzes

477. Macifül (válaszként erre: 476. - Fish)
2007. dec. 1. 09:26

Durva amiket írsz. Szörnyű lehet!

Szóval kuratóriumi tag vagy?? Itt is küzdöttek sokan és aláírásokat is gyűjtöttek és így nem született végleges döntés, hogy végül mennyit támogatnak. Mi még egy levelet is írtunk a min-elnök-nek, nem durvát és sértőt, csak leírtuk, hogy mennyire nehéz és csak azt szeretnénk, amit minden házaspár, családot alapítani, neki 5 gyereke van, tőlünk azt a lehetőséget vonná meg, hogy akár egy legyen. A válasz elkeserítő volt. 2 mondat

-még nem döntöttek, a törvény nem visszamenőleges hatályú lesz

-alapítványoktól és az önkormányzattól lehet kérni segítséget (persze baromi nagy harc és legtöbbször felesleges)

A törvény meg, hogy nem rúghatnak ki, tök jó, hogy van, biztos van ereje egy olyan párnak pereskedni akik mindezeken keresztülmentek és még a munkájuk is elvesztették. Ááááá, jó, de itt sem ér semmit!

én is itthon vagyok, mivel nem engedtek el sose és folyton fenyegettek, hogy kirúgnak (pedig még nem is tudták, hogy mi van) aztán a magyar főnöknek elmondtam (miután eljöttem táppénzre, előtte neki sem mertem)és ő tanácsolta, hogy maradjak amíg csak bírok és szorít. Szóval ez van és úgy tűnik mindenhol. Felháborító és elkeserítő egyben!

Bocs mindenkitől, hogy hosszú lett!

476. Fish (válaszként erre: 475. - Macifül)
2007. nov. 30. 13:02

ja mondta egy no a kondiban hogy hazakuldtek mert mondtak neki hogy kover es fogyjon le, de kozben nem is kover csak picit husi..

na utana kiborult mert azt is mondtak szokjon le a cigirol, akkor meg meg koverebb lett, most 32 eves es mondta hogy nem birta igy idegekkel a kocsog orvosoakt es feladta...sokan mennek kulfoldre mert ott jobbak az eredmenyek, eggyel aztan nem sok esely van

tudom a lombikos alapitvany ahol kuratoriumi tag vagyok ezert kuzdunk hogy jobb legyen

csak eleg nehez harc, legalabb msot levettek napirendrol..

az a baj hgoy titkolni kell hogy lombikozol mert a munkahelyen meg ki is csesznek veled ha megtudjak, es hiaba a jogi vedettseg, akkor is az emberek nem mernek perelni, meg lassu is egy per:(

nekunk egy millioba kerul a harom lombik, a ferjemnek volt ket heremutetje meg mindert keleltt fizetni mert o ugye angol, akkor az ultrogesztanok, progi injekviok stb azt hiszem nem kell itt senkinek reszletezni, de megeri, ha visszagondolok mindent megszepit az ido, pedig amikor kuzdottunk soha nem tudtam elkepzelni hogy valaki az mondja on terhes...

Z biztatott amikor fel akartuk adni, es ezert nem adtuk fel, kitartast csajok!!!

475. Macifül (válaszként erre: 473. - Fish)
2007. nov. 29. 20:19

Egyet engednek csak????? Hú ez brutál. Még jó, hogy kiborultak a nők.

én is felháborodtam mikor itt arról volt szó, hogy csak kettőt támogatnak majd, hisz itt még annyira sincs pénzük az embereknek még így sem tudnak nagyon sokan belekezdeni.

474. Fish (válaszként erre: 471. - Marci70)
2007. nov. 29. 17:56

ne felj toluk ki lehet birni, nem lesz gaz:D

engem a ferjem szurkalt mindig, mindig mondta hogy idegeljem fel hogy kepes legyen belemvagni a tut:D

473. Fish (válaszként erre: 470. - Macifül)
2007. nov. 29. 17:55
mindenesetre egyet visszaultetni a legnagyobb hulyeseg, itt Angliaban a kormany csak egyet enged most es csak egy tamogatast fizetnek, es a nok toltal kiborulétak ettol, mert igy nicsn sok eselyuk, es baromi draga
472. Macifül (válaszként erre: 471. - Marci70)
2007. nov. 29. 17:15

Akkor a hosszú protokoll lesz biztos, de majd 14-én megtudod mi hogyan lesz.

Az a legjobb, ha otthon tudsz maradni és nyugodtan csinálod végig az egészet.

A szuriktól ne félj, én is nagyon féltem, még sosem adtam magamnak, de most mégis sikerült. Nagy erőt ad az amiért ezt az egészet csináljuk. Párod tud segíteni? Nekem ő segít.

Már csak két hét és indulsz, az tényleg nem sok!

471. Marci70 (válaszként erre: 470. - Macifül)
2007. nov. 29. 16:49
Az az igazság, hogy egészen pontosan nem tudo, mi vár rám, de asszem Decapeptyl. De hogy meddig, hányszor az még rejtély. Utána hogy lesz azt sem tudom, majd gondolom 14-én már okosabb leszek. Úgy számolom, hogy valamikor jan. első hete, második hét elején lesz leszívás. Mindenestre a mhelyen már szóltam, hogy 14-e után ne számítsanak rám. nem kockáztatom meg, hogy stresszes legyek a benti dolgok miatt.Úgy szeretnék menni januárban, hogy pihiztem. Amúgy én is borzasztóan várom már hogy elkezdődjön az egész, bár a szuriktól tartok kicsit. Nem magától a szuritól, hogy fogom beadni vagy beadatni.
470. Macifül (válaszként erre: 466. - Marci70)
2007. nov. 29. 11:46

Értelek. Valóban sok veszélye van egy hármas ikerterhességnek, de nagyon kicsi az esélye, hogy mind a 3 megtapadjon. Persze, ha nem szeretnéd, akkor nem tesznek vissza annyit és úgy is van esély, de szerintem még javasolni is fogják a 3-at. Úgy dönts, hogy utána ne aggódd szét magad vagy azért, mert keveset engedtél beültetni vagy azért, mert túl sokat!

Akkor 14-én kezdődik. Mivel kezdesz? Decapeptyil?

Persze, majd leírom milyen volt a leszívás. Furi, de ahogy közeledek hozzá, egyre jobban nem izgulok, alig várom, már majdhogynem türelmetlen vagyok :)

469. Fish (válaszként erre: 468. - Marci70)
2007. nov. 28. 21:45

olyan mint az aspirin, aspirin protectet szoktak adsni a kaaliban, regebben mindig adtak astrixot a bmc ben

kutatasok kimutattak hogy az aspirin noveli a meh verellatasat, errol kerdeztem meg anno z dokit, de mondta ne azt szedjek mert kicsinalja a gyomrot hanem szedjem ezt, kerdezd meg a dokidat, csak magadtol ne szedjed..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook