Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első lombikom... fórum

Első lombikom... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
746. Bius86 (válaszként erre: 745. - Hablaty86)
máj. 14. 16:16
Írtam :)
745. Hablaty86 (válaszként erre: 736. - Bius86)
máj. 14. 12:06

Én csak jót tudok mondani. Ha kérdésed van írj nyugodtan!

Én is héten megyek hozzá lombik miatt.

744. Bius86 (válaszként erre: 742. - Amika0405)
máj. 13. 08:59

Minden leletem megvan, uh ez most jó hír :)

Nem, csak megnézték, hogy mi a helyzet a 2 méh miatt, meg a hüvelyemet elválasztó sövényt vágták át. Nekünk kb 4 hét pihit mondtak, de megszegtük kb a 2-ik hét után mert annyira jól éreztem magam.

Sajnálom az újabb csúszást nálad. Kitartást.

máj. 11. 23:14

Mi már megint nem mehetünk a fagyibabákért 😥😥😥

Ugyan a tüszök eltüntek ,most sárgatesthormon miatt nem inditanak .

742. Amika0405 (válaszként erre: 741. - Bius86)
máj. 10. 21:21

Na akkor az jo .

Megvannak a leletek? Ha nincs akkor ahol feküdtél a növér szobába kérd ki.

Akkor már csak a hiv-hepa vv kel.

És mütöttem is ki valamit ?

Nekem mütét után 3 honap pihi volt.

741. Bius86 (válaszként erre: 740. - Amika0405)
máj. 10. 18:37

Akkor azzal én is jó vagyok, mert 03/26án volt egy laparos műtétem SOTE-n.

Még a végén kiderül, hogy nem is kell sok vizsgálat :)

740. Amika0405 (válaszként erre: 739. - Bius86)
máj. 10. 18:35

A 21 napi hormonsor kell de azt ott csinálják,az elsö konzi után kapod is a beutalokat hozzá.vércsoport + hiv hepa azt a lombiknál kérik de ahoz kell ekg,rögen is ,ezeket még a házi orvos is adhat beutalot.

Nekem nem kellett mert elötte volt mütétem ugyan csak a sotén .

Ezek a leletek egy évig jok

739. Bius86 (válaszként erre: 738. - Amika0405)
máj. 10. 10:50

Szia!

Köszi a választ :)

Akkor ha jól értem a SOTE-n az alábbi vizsgálatok nem kellenek, "csak" amit te írtál le? Mert egy ilyet találtam (Pataki Zita által írt lista) tegnap este a neten (azokat kiszedtem, amit mondtál) és ebben azért több minden van:

Kért női vizsgálatok:

• 21. ciklusnapi vérvétel (nem éhgyomri)

• vércsoport+ellenanyag

• vírus vérvétel: HIV, RPR, HEPA-A, HEPA-B

• 3 pontos inzulin rezisztencia vérvétel

• ált. bakt, gomba és STD tenyésztés

• mell ultrahang

Férfi vizsgálat:

• spermavizsgálat

• spermatenyésztések: ált. bakt., gomba és STD

• vírus vérvétel: HIV, RPR, HEPA-A, HEPA-B (nem éhgyomri)

Viszont ha csak azok kellenek, akkor kicsi jobb lett a kedvem, mert az andrológián kívül minden megvan már az általad írottakból :)

738. Amika0405 (válaszként erre: 736. - Bius86)
máj. 9. 21:19

Szia Bius.

Én személyesen nem ismerem Murbert ,de sok jot hallottam róla.

Amit a Sote kér: egy külsö andrologiai vizsgálat a párodtol,cigologia és egy átjárhatósági töled,

Ha ezek megvannak akkor pár honapot sporolsz és pár konzultáciot is.

A 3ik ciklus napi hormonsor az egy évig jó .

737. Amika0405 (válaszként erre: 735. - SUKI)
máj. 9. 21:10
Köszi
736. Bius86
máj. 9. 20:28

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem.

Indul a lombik program és 05/22én megyek Murber Ákoshoz a Medendbe. Gondolom onnan a SOTE-ra fog "küldeni". Az lenne a kérdésem, hogy mi a folyamat? Gondolok itt arra, hogy esetleg elvégeztetek előre annyi vizsgálatot amennyit lehet. Van egy ciklus 3-ik napján készült hormon eredményem, de azmár kb 3-4 hónapos, az meddig érvényes? Meg ha esetleg valakinek Murber Ákossal és a Medenddel van tapasztalata, akkor megköszönném az infókat :) Meg úgy mindet, előre:)

735. SUKI (válaszként erre: 734. - Amika0405)
máj. 8. 21:30
Drukkolok 😚😚😚😊😘
734. Amika0405 (válaszként erre: 733. - SUKI)
máj. 8. 19:04

Hu akkor kezdödik . .

Ez olyan izgi volt számomra egy éve.

Én pénteken megyek ,tiszta ideg vagyok ,nagyon izgulok remélem azok a tüszök eltüntek és elkezdhetjük .

733. SUKI
máj. 7. 17:41
Na következö mensikor megyek a hormonvizsgálatokra 😊
732. SUKI (válaszként erre: 731. - Amika0405)
máj. 1. 09:25
Köszönjük 😊 hát még sokminden vár ránk de bizom benne hogy szépen haladni fognak a dolgok 😊 Igen, magánba megyek hozzá, de a többi folyamatot oep.re szeretném
731. Amika0405 (válaszként erre: 729. - SUKI)
ápr. 30. 16:15

A Pocsi doktornö száma nekem nincs meg .Tapasztalatom nincs vele de sokkal szimpibb mint a prof.

Többet beszéltem,kérdeztem a doktornötöl egy alkalom alatt, mint a proftol egy év alatt.

Remélem neked más tapasztalatod lesz vele

kivánom a mihamarabbi babásodást nektek 🤗🤗🤗

730. Amika0405 (válaszként erre: 729. - SUKI)
ápr. 30. 16:10

Szia magánba mész gondolom hozzá.

Magánba hamar ad idöpontot de a lombikot a clinikán csinálja,ja és vérvételek is.

729. SUKI
ápr. 30. 10:20
Na felhivtam, emlékezett is rá hogy hivtam, és máris adott idöpontot hétföre 😊
728. SUKI (válaszként erre: 727. - Ttittike)
ápr. 29. 17:40

Hát hú de sok mindent nem, végülis felsorolta a meddöségi központokat, meg ahogy párom leleteit nézte ö is látta hogy ebből lombik lesz. Megírta a javaslatot is, megvizsgált.

Ma próbáltam hívni Urbancsek professzort, de azt mondta holnap délelött hivjam vissza.

Remélem hamar ad idöpontot.

727. ttittike (válaszként erre: 725. - SUKI)
ápr. 29. 13:41
mit mondott a dokid?
ápr. 27. 21:29

Sziasztok

Végül nem tudtunk kezdeni ,mert mind a két oldalon volt tüszö ami nem repedt meg még a 20ik ciklus napon.

Pont akkorák voltak,hogy bezavartak volna a stimuba.

Május 10 én megyünk ujra .

Végül a fet mellett döntöttünk bizunk benne ,hogy felébrednek és velünk is maradnak.

Engem ez a hosszu protokol nagyon megviselt,ezért bizom benne ,hogy most nem lesz gond.

Mindenkinek kitartás.

725. SUKI (válaszként erre: 724. - Orsi16)
ápr. 25. 12:15

Az nincs is olyan messze, meg gondolom a két lombik között kell egy kis szünet is.

Most telefonált a nőgyógyászom asszisztense, hogy volt egy lemondás ugyhogy ma délután tud engem fogadni 😊 olyan jo hogy nem kell jövőhétig várni, majd leírom ő kit javasol.

724. Orsi16 (válaszként erre: 723. - SUKI)
ápr. 25. 05:02
Forgácsékról sok jót hallottam, korábban az endokrinológusom is őket ajánlotta. Hívtam Őket tegnap, és azt mondta az asszisztens, hogy júliusra bezárnak és augusztusban kezdenek újra, úgyhogy júniusban telefonáljak időpontért.
723. SUKI (válaszként erre: 722. - Orsi16)
ápr. 24. 19:50

Sajnálom :( De ne adjátok fel, a következő sikerülni fog 😊 A tapasztalatokra én is kíváncsi lennék, még nem tudom hova megyünk. 2.án megyek nőgyógyászhoz de nagyon lassan megy az idő 😞

Kitartást 😊😘

722. Orsi16
ápr. 24. 16:16
Sziasztok! Mi is túl vagyunk egy sikertelen lombikon, és sajnos fagyasztott embriónk sincs. Az elsőt magánintézményben csináltuk, de most én is gondolkodom a váltáson, mégpedig a Forgács Intézeten. Sokan ajánlották nekem, többek között az endokrinológusom is. Valakinek esetleg tapasztalat?
721. SUKI (válaszként erre: 720. - Klaudia20)
ápr. 21. 18:49
Nagyon köszönöm a segítséget, mindenképp utána járok akkor a BMCnek is.
720. Klaudia20 (válaszként erre: 717. - SUKI)
ápr. 20. 12:58

Érdemes körbejárni a témát.

Mi a BMC be mentünk. Sok ismerős oda járt, és elégedettek. OEP támogatott, és az én nődokim is a BMC-t ajánlotta, mert a mi kórházunkkal kapcsolatban vannak, és a vizsgálatok így ingyen voltak. Így teljesen egyértelmű volt, hogy oda megyünk. Kb 2 hónap a konzi időpont, és nincs várólista.

Tapolca valahogy nem volt szimpatikus, Pécs nekünk nagyon messze van, Győrbe elvileg nagyon jók, csak borzasztó nehéz bekerülni, de ha sikerül (valakinek 2 hónap kitartó telefonálgatás árán), akkor onnan már nagyon gyors és gördülékeny.

719. SUKI (válaszként erre: 718. - Ttittike)
ápr. 17. 21:42
Hááát nekem Budapest lenne legközelebb, ahogy olvasgattam talán a Sote vagy a Kaáli. Remélem egész hamar mennek ott a dolgok.
718. ttittike (válaszként erre: 717. - SUKI)
ápr. 17. 19:23
Mi Tapolcára. Ha OEPre akartok menni, akkor próbáljátok tájékozódni előre hogy hol milyen hosszú a várólista. Ahogy olvasgatom pl Győrbe már első konzultációra is nehéz bejutni , viszont Kaposváron nincs várólista. Nekem a nőgyógyász csak azért ajánlotta Tapolcát mert megyén belül van és pár vizsgálatért nem kellett fizetni.
717. SUKI (válaszként erre: 716. - Ttittike)
ápr. 17. 15:46

Ttittike!

Remélem sikerül a következő lombikotok 😍😊😊

Oepesre szeretnénk menni, még ha egy fizetőset megis oldanánk, de ha nem sikerül a másodikat már elég necces lenne 😞

Másodikán megyek a nögyógyászomhoz, kíváncsi vagyok melyik helyet ajánla.

Te hova jársz?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook