Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első lombikom... fórum

Első lombikom... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
719. SUKI (válaszként erre: 718. - Ttittike)
tegnapelőtt 21:42
Hááát nekem Budapest lenne legközelebb, ahogy olvasgattam talán a Sote vagy a Kaáli. Remélem egész hamar mennek ott a dolgok.
718. ttittike (válaszként erre: 717. - SUKI)
tegnapelőtt 19:23
Mi Tapolcára. Ha OEPre akartok menni, akkor próbáljátok tájékozódni előre hogy hol milyen hosszú a várólista. Ahogy olvasgatom pl Győrbe már első konzultációra is nehéz bejutni , viszont Kaposváron nincs várólista. Nekem a nőgyógyász csak azért ajánlotta Tapolcát mert megyén belül van és pár vizsgálatért nem kellett fizetni.
717. SUKI (válaszként erre: 716. - Ttittike)
tegnapelőtt 15:46

Ttittike!

Remélem sikerül a következő lombikotok 😍😊😊

Oepesre szeretnénk menni, még ha egy fizetőset megis oldanánk, de ha nem sikerül a másodikat már elég necces lenne 😞

Másodikán megyek a nögyógyászomhoz, kíváncsi vagyok melyik helyet ajánla.

Te hova jársz?

716. ttittike (válaszként erre: 708. - SUKI)
tegnapelőtt 08:40

Szia.

ha minden vizsgálat megvan amit kérnek, akkor onnan nem sok idő. Persze függ hogy OEPesre mentek-e vagy fizetősre. A legtöbb intézetben az OEPes várólista igen hosszú sajnos.

Nálunk is a férjemnél van a probléma, mensi eőtt 1 héttel kellett menni a szuirkért, utána stiumláció alatt ultrahangra. nekem a 18. napon volt a leszívás és a 21. en a beültetés. Utána 2 hét múlva teszt.

tegnapelőtt 08:35
Hajrá csajok! nekem a napokban jön meg, és mehetünk a fagyibabákért végre :)
714. SUKI (válaszként erre: 713. - OlgaSi)
ápr. 16. 13:08
Drukkolok, remélem minden jó lesz 😊😊😊
713. OlgaSi
ápr. 16. 10:10

Sziasztok!

Én is új vagyok itt, első lombikot kezdtük most áprilisban. A fő ok párom alacsony spermaszáma, ami miatt lombikra van szükség. Nálam magas prolaktin, de gyógyszerrel jó szinten van tartva. A stimuláció folyamatban van, várhatóan még ezen a héten lesz petesejt leszívás.

Drukkolok én is mindenkinek :)

712. howbowdah (válaszként erre: 710. - Amika0405)
ápr. 16. 10:03
Szia! Mi tegnap kezdtuk, akkor kb egyszerre! :) szurkolok!
711. SUKI (válaszként erre: 710. - Amika0405)
ápr. 16. 08:56

Szia Amika!

2.án megyek nőgyógyászhoz, nálam minden rendben van, egyedül az átjárhatóságin nem voltam még. Párom andrológusa írt már egy javaslatot lombikra, sajnos olyan kevés a spermaszáma hogy 99%-ban inszemmel nem sikerülne, úgymond "időpocsékolás".

Rugalmasak vagyunk, ha kell a munkahelyen is tudnak nélkülözni. Szerencsére nagyon segítőkész főnököm van, igaz mlg a lombikot nem jelentettem be neki, csak akkor szeretnék szólni ha már lesz idöpontunk.

ápr. 15. 21:40

Sziasztok csajok🤗🤗🤗

Holnap nekifutunk a 2ik lombiknak 🥰🥰🥰

Ugy izgulok ,hogy minden oké legyen és kezdhessünk.

Szia Suki

Látom irtál a Sote csopiba is ...

A sote clinikán niNcs váró lista kezdesz ahogy megvannak a vizsgálatok.

Ha neked van papirod rola,hogy csak lombik lehet akkor az 2 honap sporolás de ez rajtatok is mullik mennyire vagytok rugalmasok.

De ahohy olvastam nem nálad van a baj ,ezért gondolom nincs kizárva az inszem sem,de orvos válogatja.

Nálunk velem van a baj ezért csak erröl az oldalrol tudok nyilatkozni ,hogy milyen vizsgálatokat kérnek a sotén .

Sok sikert

709. Amina93 (válaszként erre: 708. - SUKI)
ápr. 14. 14:09
1éven belüliek kellenek. Hormonpanelböl kb 3honapon belüli.
708. SUKI (válaszként erre: 707. - Amina93)
ápr. 14. 12:50

Köszönöm,utána nézek. :)

Esetleg ha valaki leirná kb. a folyamatot megköszönném 😊 elég sok vizsgálaton túl vagyunk, nem tudom mennyire kellenek friss leletek

707. Amina93 (válaszként erre: 706. - SUKI)
ápr. 14. 10:30
Pesti Kaali intézet.nem tudom mennyi idő a várakozás,de azt sokan dicsérik 😊
706. SUKI (válaszként erre: 705. - Amina93)
ápr. 14. 10:20
Igen, olyan helyet ahol oep által támogatva van.
705. Amina93 (válaszként erre: 704. - SUKI)
ápr. 14. 07:54
Szóval akkor Pesten szeretnél intézetet találni?
704. SUKI (válaszként erre: 703. - Amina93)
ápr. 14. 07:35

Közel lakunk Budapesthez, a munkahelyem is ilyen szempontból nagyon segítőkész, úgyhogy ha kell én minden nap megyek vizsgálatokra ha kell.

Hát nyilván kicsit türelmetlen már az ember ennyi év után, de persze ha több hónap akkor több hónap, a lényeg hogy összejöjjön a kisbaba.:) csak pozitívan ;)

703. Amina93 (válaszként erre: 702. - SUKI)
ápr. 14. 06:45

Szia.

Attól függ,honnan jarnatok,es mennyire vagy türelmes 😊

702. SUKI
ápr. 13. 21:25

Sziasztok! Még új vagyok itt, gratulálok akinek sikerült a lombik, és drukkolok azoknak akiknek még nem akar.

Nálunk most derült ki hogy csak lombik útján lehet babánk. Hiába a sok vitamin, nem nőnek a spermaszámok. :(

Ti melyik intézménybe mentetek? Kit tudnátok ajánlani?

Ha elkezdjük a folymatot kb. mikorra várható az első beültetés?

Már évek óta próbálkozunk, bízom benne hogy idén már növekedhetne a kis csoda a pocakomban :)

701. Berner
ápr. 1. 15:25

Sziasztok!

Szeretnék elajándékozni 1doboz,180 Profertil kapszulát. 6.hóban jár le!!!!

ápr. 1. 12:58

Sziasztok!

nekem norcoluttal jött csak meg a lombik után, most vagyok a 11. napon, majd ha megjön a rendes mensim, akkor kell mennem, akkor mehet a FET. szóval nekem még kb 1 hónap :(

Sajnos csak két fagyi babánk maradt, remélem felébrrednek és minden rendben lesz.

márc. 31. 07:51

Sziasztok lányok

Nagyon nagy a csend

Hogy vagytok ki mikor kezd ?

698. Amika0405 (válaszként erre: 697. - Ttittike)
márc. 5. 21:38

Óóóó sajnálom 😢

Akkor elindult de nem maradt meg.

Nálunk semmi nemrég múlt el a második menszim .A harmadik messzinél kell telefonálnom időpont ér a 20-ik ciklusnapra ha minden jó akkor kezdünk .

697. ttittike (válaszként erre: 696. - Amika0405)
márc. 3. 17:09
Szia. Hát sajnos nem maradtak meg ☹️ elkezdtem vérezni, kaptam duphastont, el is múlt. Mikor visszamentrm következő héten, a teszt negatív volt, és petezsákot sem láttak. Már 1 hete nem használom a gyógyszereket de még mindig nem jött meg.☹️ Nálatok mi újság?
696. Amika0405 (válaszként erre: 693. - Ttittike)
márc. 2. 20:38
Szia mi újság látni már valamit?
695. EllaBp (válaszként erre: 693. - Ttittike)
febr. 21. 08:03
Szuper! Várjuk majd a híreket! :)
694. Amika0405 (válaszként erre: 693. - Ttittike)
febr. 20. 22:22
Hurrá na végre valami jó hír is van .Örülök neki ,gratula
febr. 20. 11:44
Pozitív lett a tesztem. 😀 Nem láttak még semmit, jövő héten kell vissza mennem
692. Amika0405 (válaszként erre: 689. - Alba)
febr. 18. 17:05
Én már túl vagyok egy stimun de a dokim sose mondta éppen hol tartunk csak hümmögőt és mondta mikor menjek legközelebb 😁
691. Amika0405 (válaszként erre: 687. - Ttittike)
febr. 18. 17:03
Nem kellett volna tesztelni most azon fogsz kattogni,hogy nem sikerült .Amíg nem jön meg addig van remény 🙏
690. EllaBp (válaszként erre: 689. - Alba)
febr. 18. 15:59
Szia! A méretet nem tudom. Az pedig csak a leszívásnál derül ki, hogy volt-e a tüszőben petesejt.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook