Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petesejtdonoros lombik fórum

Petesejtdonoros lombik (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
19026. bogárandi (válaszként erre: 19015. - Platán)
tegnap 18:40

Szia Platán!

Gratulálok! 😍

Az aggódás kapcsán leírnam a saját paráimat..Eloszor masfel naponta teszt volt,aztan 2 naponta vervetel,hcg. Aztan hetente uh,h ott van e még.. ha volt barmilyen apro szurkalas,azon aggodtam,h nincs e baj. Ha nem volt tunet,azon,hogyhogy most nincs,hol a baba?? Aztan minden rendben lesz e a genetikai uh-on. Aztan aggodas a koraszules miatt,néztem hanyadik hettol jok mar az eselyek.. Aztan nem tekeredik e a kokdokzsinor a nyakara,nem lesz e oxigenhianyos. Hogy lesz majd a szules,hogy jutok be a korhazba,ha a ferjem pont nem lesz itthon.. És nehogy azt hidd,h a szülés után megszünnek a parák 😄😄😄

Tőlem megkerdezték,h az első babámnal is ennyire aggódós voltam? Ott nem,de 22 éves voltam es nem 10 evet vártam rá,csak 1et..

Ugyhogy sztem teljesen helyenvaló at aggódasunk,de minden rendben lesz! Nagy harcosok a babáink! 😍🍀

19025. eper2 (válaszként erre: 19024. - Lexyke)
tegnap 17:21
Elsőre érdemes csak max meg 2 napot rendelni, abból le tudod szűrni, hogy ízlik-e. Puszillak :)
19024. lexyke (válaszként erre: 19023. - Eper2)
tegnap 11:34
Hüha, a vègén még kiprobálom🙂
19023. eper2 (válaszként erre: 19022. - Lexyke)
tegnap 11:13

Szia lexyke :)

Szerintem egész jó :-), és nagyon kényelmes!!!. Annak aki dolgozik és nincs lehetősége előkészítgetni a napi 5-6 étkezést, ideális. Fogytam tőle 1kg-ot 1 hét alatt, soha nem vagyok éhes és rengeteg zöldséget eszem.

19022. lexyke
tegnap 10:33
Eper, milyen a gastroyal?
19021. Deda77 (válaszként erre: 19020. - Berti2)
tegnapelőtt 22:14

Nekem nezik beulti napjan, ami most lesz!

Reggel 9 kor vv es ha ok akkor delutan egykor beulti!

Én kapok ösztrogent is meg ugye progit is!

A progi szint a progi potlas elkezedese elott 1 alatt kell lennie kulonben nincs beagyazódas!

Utana 50 koruli ertek a megfelelo!

Figyi en 4-1-4 progit kaptam multkor is es most is! Nekem jo lett a beulti napjara.

Van akinek nem olyan jó a fekszívódasa ezert kell plusz pótlas is! Beulti utan nekem a 9 dik napon nem csak hcgt ker a klinika,hanem progit is!

De csajok írjatok javítsatok ki ha barmi nem így van☺️

19020. Berti2 (válaszként erre: 18992. - Deda77)
tegnapelőtt 21:11

SziA Deda!

Neked a klinika kontrollálja a mért ösztr.és progi szintjeidet?

Mit tudsz az értékekről? Az ösztrogén is fontos?

Iscare nem kíváncsi rá, nem kéri, nem foglalkozok vele.

Nekem a progi a múlt FET-en jól túl lett lőve. Minden tufományos cikk nagy hangsúlyt feketet erre. Most én adjam ott elő ezt és a 3 múlt értékemet, vagy variáljam én? 😕

19019. Eszterlánc09 (válaszként erre: 19015. - Platán)
tegnapelőtt 07:43

Kedves Platán!

Ez mostantól már csak így lesz, állandó aggódás valamiért...

Az elején még én sem éreztem a tüneteket, de azután szépen jött az émelygés és róka koma is rendszeres vendég volt nálam.

A szülőszobáig még hosszú, de csodálatos és aggódásokkal teli út vezet.

Puszi

Eszter

19018. Deda77 (válaszként erre: 19015. - Platán)
jún. 14. 21:13

Mi mindig duplan fogunk aggodni szerintem! Tudom azt kene írnom h nyugi, ne aggódj, de ez vicc lenne az en szamból😂🤦🏻‍♂️

Hetfon megy a drukk aztan írj h mi volt!🥰

19017. Ágio8405 (válaszként erre: 19015. - Platán)
jún. 14. 21:10
Mindig lesz valami dac per kb életed végéig. Ez az anya sors 😬 persze az első pár év kicsit húzósabb. Mindig van miért aggodni.
19016. Berti2 (válaszként erre: 19015. - Platán)
jún. 14. 20:48

🤗✌🤞

Ne aggódj! ☺

19015. Platán
jún. 14. 19:11

Sziasztok lányok!

Mivel napok óta semmilyen tünetet nem érzek, eléggé beparáztam, úgyhogy ma, a FET+21. napon elmentem HCG-t nézetni, hogy megnyugtassam magam.

Meg is jött az eredmény: HCG 21215 :D

Hétfőn megyünk ultrahangra, nagyon-nagyon bízom benne, hogy jó dolgokat fogunk látni és mind a két kis beültetett embrió termelgeti ezt a HCG-t. :)

Ez mostmár végig ennyire izgulós lesz? Azt hittem hogy majd a szép tesztek után már csak várni kell, hogy vigyenek a szülőszobába, de erre most azon aggódom, hogy semmi bajom. :)

19014. majdreggel (válaszként erre: 19013. - Deda77)
jún. 13. 22:15
Annát szeretettel üdvözlöm:)
19013. Deda77 (válaszként erre: 19012. - Majdreggel)
jún. 13. 21:12
Hétfőn délután megyünk, kedden reggel 9 kor progi szint és uh aztán délután egykor beülti😬
19012. majdreggel (válaszként erre: 19011. - Deda77)
jún. 13. 21:10
Deda hány nap van még az utazásig?
19011. Deda77 (válaszként erre: 19008. - Timi7979)
jún. 13. 16:40
Nagyon szuper csak így tovább!:)🙏🏻🥰🤰
19010. Babyonboard (válaszként erre: 19008. - Timi7979)
jún. 13. 15:43
en kb a 10. hettol kezdtem leepiteni a verzes es b baba elvesztese miatt a veteles megakadalyozasara szedett plusz gyogyszereket, amikor mar 2 hete nem barnaztam. Ez kb 14. hetre fejezodott be, utana kezdtem leepiteni a normal protokollt. Az osztogent pont matol 15+5 naposan nem szedem mar. Az utrot 2 naponta csokkentem egy gomboccal. Ma 3-0-3-nal tartok, holnap mar csak napi 5 lesz. A magnezium tovabbra is 3×500 mg, amit a sandimmun miatt kellett szednem. Azt kerte a szuleszorvos es a haziorvos is, hogy azt tartsam tovabbra is.
19009. Eszterlánc09 (válaszként erre: 19008. - Timi7979)
jún. 13. 11:51

Szia Timi!

Én nagyon örülök Nektek!!! :))

Boldogságos és problémamentes babavárást kívánok!

A leépítésben a biztosra mentem, az Estrofemet csak a betöltött 12. hét után kezdtem leépíteni, 5 naponta 1 szemmel.

A progit a 16. héten kezdtem csak leépíteni, mivel én sokáig véreztem. Szintén 4-5 naponta csökkentettem 1 szemmel az adagot. Húztam, mint a rétestésztát :)

19008. Timi7979
jún. 13. 08:55

Sziasztok! Régen írtam itt magunkról. Tegnapi uh szerint 21 mm Pötyi (8+4), szépen ver a szíve, és járt a feneke 😃❤️ Reméljük minden szépen alakul a továbbiakban is.

Azt szeretném kérdezni, ki hogyan építette le az estrofemet és a progit?

Köszönöm szépen 🤗

19007. Pötyi1.0 (válaszként erre: 19005. - Ágio8405)
jún. 13. 07:53

Sok mindent nem értek én sem. Pl azt sem, h sok orvos miért csak szűken, a saját területét nézi és nem hajlandó átfogóan a komplex embert, jelen esetben engem.

Egyik küld a másikhoz, és sok esetben szétteszik a kezüket, h ez már nem hozzám tartozik. Mondom ezt úgy, h a fél családom orvos, szóval nem vagyok orvos ellenes, látom, milyen helyzetben vannak ők is sokszor. Ezek emberi tényezők - lennének. Na, mindegy.

A pm alulműködésem 4 éve derült ki. Ez rendben van, járok fél évente kontrollra, jók az értékeim, szedem a gyógyszert. Eddig 2-szer csináltak nekem cukorterhelést, mindkettő oké volt. Múlt héten volt egy újabb vizsgálat, a cukor része itt is jó volt, de a HOMA index lett 3,8.

Fura ez az egész, ilyenkor mindig jön egy "hátha csak ez a gond" gondolat, de annyi minden volt már és annyira nem lehet biztosra tudni semmit. Ettől függetlenül, elindítjuk a kinti vonalat, aztán ha véletlenül jön a baba, akkor örülünk neki. :)

Megyek akkor tovább, köszönöm, h írtatok! <3

19006. majdreggel (válaszként erre: 19004. - Pötyi1.0)
jún. 13. 07:16
igen, befolyásolja. írtam privit.
19005. Ágio8405 (válaszként erre: 19004. - Pötyi1.0)
jún. 13. 06:07
😞😡 sosem fogom megérteni miért nem kötelező vizsgálat minden meddőségi kezelés elején a terhelés.... miért évek után kell hogy kiderüljön????Az egész procedúra sikerét befolyásolhatja igen. 😞 a magas inzulin szint sajnos sok mindent befolyásol de nagyon egyéni. Millió esetet láttam az évek alatt hogy több sikertelen meddőségi kezelés után jött a spontán baba ahogy javult, helyre jött, kezelve lett az ir.... vagy épp megmaradt a baba előtte meg több vetélés is volt. Mindenképp tényleg hozzáértő endokrinologushoz menj sajnos sok nincs igazán képben. A másik amit még kevés orvos tudja hogy szinte mindenkinek együtt jár pajzsmirigy alulmukodéssel. Sajnos azzal még kevesebben vannak képben. Elavult a tsh ref határ, nem nézetnek t3 t4 et és Anti testeket pedig a t3 t4 az igazi pm hormon nem a tsh.
19004. Pötyi1.0
jún. 13. 00:39

Sziasztok!

Ma tudtam meg, h IR-es vagyok.

Ez befolyásolhatja a tervezést, van vkinek tapasztalata?

Köszönöm szèpen!

Jó éjt ✨

19003. Varrolany (válaszként erre: 18988. - Wkatalin2)
jún. 12. 23:28

Ha minden ok, akkor is van egy plusz tényez9 amit nem irányíthat ember.

Azt Ő dönti el...

19002. majdreggel (válaszként erre: 18991. - Wkatalin2)
jún. 12. 19:16
Szia, Kata, kell egy jó orvos, aki a plusz dolgokat mondja és hozzáteszi. Ez nagyon fontos. A kudarcon ne rágódj - nekünk is minden tökéletes és szuper volt, mégsem lett belőle sajnos kisbaba... Erre a koordinátorunk azt írta, hogy a petesejt donoros történet egy eléggé kiszámíthatatlan dolog, nagy adag szerencse is kell hozzá. Nekünk az nem volt, sajnos. Bízzál abban, hogy a FET-nél nagyobb a siker valószínűsége, és menj tovább. Deda fog tudni neked jó orvos ajánlani, ha majd olvassa.
19001. babuka2017 (válaszként erre: 19000. - TAndi86)
jún. 12. 19:10
Én tennék még 1 próbát más lombikos orvosnál is, mert a pergoveris az egyik legdrágább lombikos injekció. Telefonon is talán meg tudja mondani az asszisztens, hogy érdemben tud-e az orvos valamit segíteni?
19000. TAndi86 (válaszként erre: 18998. - Babuka2017)
jún. 12. 19:05
Igen, a gonapeptyllel úgy számoltam, hogy nem támogatott de a pergoveris elvileg mehetne támogatással. Timmermann nem lombikos ugyan, de a facebookos csoportban őt dícsérték, hogy mennyire segítőkész a brnói lombikosokkal és kiírja a gyógyszereket támogatással. Felhívtam a geniumot ahol azt mondták, hogy ezt a gyógyszert (pergoveris) nem tudják kiírni támogatással, mert nincs olyan jogcím a rendszerben. Fussak még vajon köröket lombikos orvossal?
18999. babuka2017 (válaszként erre: 18986. - Wkatalin2)
jún. 12. 18:44

Sajnálom, de menni kell tovább.

Ugye tudod, hogy a PGS tesztelt embrió sem garancia a beágyazódásra?

Jó, ha 2 darabból 1 megtapad.....

18998. babuka2017 (válaszként erre: 18997. - TAndi86)
jún. 12. 18:41

A gonapeptylre sajnos nincs tb támogatás :(

A pergoverisre elvileg igen, ha lombikos orvos írja fel.

18997. TAndi86 (válaszként erre: 18996. - Turodudi)
jún. 12. 18:39
Basszus most jövök Timmermanntól a geniumból és teljes árra írta ki. 3 percet voltam nála 16 ezer Ft-ért. Komolyan, mindjárt felrobbanok.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook