Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petesejtdonoros lombik fórum

Petesejtdonoros lombik (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
23611. lien (válaszként erre: 23600. - Nenece)
ma 22:55
Drukkolok neked. Szlovákia vagy a Csehek? Majd írd meg mi van a határon.
23610. lien
ma 22:27
Köszönöm mindenkinek.
23609. Olaszlány (válaszként erre: 23602. - Marthanagi)
ma 22:10

Szia!

Megmutatja az optimális időpontot a beültetésre, amikor a legreceptívebb a nyálkahártya. Nálam kiderült, hogy nem elég az általánosan alkalmazott 5 nap progeszteron, hanem 6 nap szükséges.

De az era sem garancia semmire, az utána következő beültetés nem sikerült. Ma voltunk újra, meglátjuk.

23608. forgiii (válaszként erre: 23607. - Szonáta)
ma 17:58
Köszi😊
23607. Szonáta (válaszként erre: 23596. - Forgiii)
ma 17:13
A jövő héten akkor hátha ez a gnrh meghozza neked a sikert! Drukkolok, hogy sikerüljön!
23606. Csibe 35 (válaszként erre: 23601. - Marthanagi)
ma 17:05
Szia! Ebben az esetben,újra kell kezdenetek mindent? Ki kell fizetni az 5250eurót?
23605. poll (válaszként erre: 23598. - Trefort)
ma 16:52

Köszönöm a választ :)

Timmermann dokit ismerem, ő csinálta az inszemeket.

Unica-ról leves szó esik, ennek lehet valami oka?

23604. TAndi86 (válaszként erre: 23602. - Marthanagi)
ma 16:37
Megmutatja, hogy mikor a legreceptívebb a méhnyálkahártyád az embrió befogadására.
23603. EvEtkete (válaszként erre: 23586. - Lien)
ma 16:36
21 eves donor. 8 petesejtet sikerült leszívni, abból 6 volt alkalmas megtermékenyítésre, 5 embrió lett es csak 2 maradt beultetesre.
23602. marthanagi (válaszként erre: 23580. - Olaszlány)
ma 16:25
Szia! Pozitív tapasztalt az ERA-val kapcsolatban? Mit mutat meg pontosan?
23601. marthanagi
ma 16:20
Nekünk Szlovákiában 25 éves donortól 5 petesejtünk lett, mind megtermékenyült, de csak kettő jutott el az 5. napig. Egyikkel sem sikerült sajnos. A többiektől úgy látom h ennél jóval több leszívott petesejt az általános.
23600. nenece (válaszként erre: 23586. - Lien)
ma 15:57
Szia.Nekünk 25 éves a donor 12 petesejt lett ,abból 8 db termékenyült meg.4.-én lesz beültetésem az az 5. Nap.
23599. EvEtkete
ma 14:31
Sziasztok! Akinek vérzése jelentkezett(nem kevés) 5-6. hêten, leállt a Clexannal vagy az Aspirin protectel ameddig elmúlt a vérzés?már ha elmúlik...
23598. trefort (válaszként erre: 23597. - Poll)
ma 13:09

szia.

A többség szerintem Reprofit-os a fórumon. Én a Genium-med-en keresztül jelentkeztem (dr. Timmermann) és ő a Reprogenesissel van kapcsolatban, így nekem adott volt. A Róbert Károly klinika a Reprofittel van kapcsolatban. Amúgy a két klinika egy utcában van, a szolgáltatás kb. egyforma, de a Reprogenesis úgy látom kicsit drágább.

23597. poll
ma 12:00

Sziasztok, nem rég óta olvaslak benneteket, nem rég került szóba nálunk a donor petesejt szükségessége.

Rólunk: 6 éve próbálkozunk sikertelenül. 5 inszem, majd 3 sikertelen stimuláció (nem sikerült petesejtet nyerni) után most magas FSH miatt javasolták ezt a lehetőséget. Hashimotom van, magas NK, ACA pozitivitás.. szóval van pár dolog az utunkban.

Azt szeretném kerdezni, ki hogyan választott intezményt Brnoban? Mi alapján? Reprofit, Reprogenesis, Unica amiket néztem, de el vagyok veszve.

Köszönöm a segítséget. :)

23596. forgiii (válaszként erre: 23595. - Szonáta)
ma 11:21
A GnRH igen 3 a minimum
23595. Szonáta (válaszként erre: 23592. - Forgiii)
ma 10:35

Köszi, azt hiszem most bizakodom és hátha nem kell később sem gondolkodnom ezen a gnrhn és a műtéten sem.:)

A gnrh is több hónapos kúra, igaz?

23594. lien
ma 09:35

Sziasztok.

A mostani protokollba beépíteték a Prednison, ami immungyengitő, szedet ilyent már valaki? És mi a véleménye?

23593. lien (válaszként erre: 23587. - Nita05)
ma 09:31

Köszönöm a választ, Nita05.

Nekem az első körben, 23 éves és 9 petesejtet szívtak le tőle ebből 5 maradt meg.

23592. forgiii (válaszként erre: 23591. - Szonáta)
ma 09:16

Szia!

Miómára meg kellene próbálni a GnRH kezelést. Az javíthat a helyzeten, nekem ezt mondták.

Én most egy GnRH kúra után futok neki a beültinek.

Nekem most tegnap azt mondták szép tiszta a Méhem, pedig nekem igaz nem akkor mint neked, hanem több apróbb mióma volt, hozzáteszem tavaly mellettük is megtörtént a beágyazódás.

Én most azon gondolkodtam változtatok a protokollon, mert Én az utrora allergiás vagyok prolutexet kaptam 1 db-ot, mivel clexant is kapok így a múltkor is sokanak éreztem a naki 2 szurit és a Timmemann bedobta, mi lenne ha prolutexet lecserélnék cyclogestre 2*1-re.

Hát nem tudom, de kiválthatnék 1 szuri naponta.

23591. Szonáta (válaszként erre: 23590. - Forgiii)
ma 08:32

Nekem is Brno-ra bízza Timmermann, azok meg azt mondták, hogy követik azt a tervet, amit még Balla rakott össze a Kaaliban az 5. beültikor, - ami a 9. héten vesztettem el, de legalább a beültetés 'sikeres' volt.

Az egyedüli kérdés, ami Timmermannban felmerült, hogy a méhfalamban beágyazódva van egy 37x27mm mióma göb, - azt mondta, hogy az ilyen típusú miómáknál, amik nem nőnek befele, sem kifele, csak ott vannak, azoknál ők 25mm feletti méretnél már szokták a műtéti eltávolítást javasolni. Daniela azt mondta a konzin skypeon, hogy szerinte az ott nem gond. Remélem neki lesz igaza..és tényleg nincs rossz helyen. Járt már vki így? Ilyen méhfali nem belülre növő miómával?

23590. forgiii (válaszként erre: 23589. - Szonáta)
ma 08:23

Szia!

Én is így csinálom, tegnap nem nála voltam UH-n, de 10.06-án lesz a beültim foglalom nála Időben 11.02-re UH-ra.

Gyógyszert éppen most írtam a rendelőbe, így írjon fel nekem gyógyszert mindig felírja pedig tavaly dec. Óta nem voltam nála.

Nem is Ő állította össze a protokollt hanem Brno.

23589. Szonáta (válaszként erre: 23576. - Forgiii)
ma 08:13

Szia Forgii:) Akkor kb. hasonló érzéseink vannak. Rám az első részben figyelt, de bent voltam vagy 15-20 percet és a végére szerintem érezte, hogy túl sok időt foglalkozott velem. Ledarálta a szokásos kérdéseket, hogy tehet e értem még vmit, van e kérdés, - kérdeztem, hogy méhkarcolást végez e, - annyit mondott, hogy nem is tudta, hogy az már ilyen bevett általános eljárás lombiknál, - és azt mondta, hogy ő nem csinálja.

De ekkor már éreztem, hogy tenne kifelé az ajtón, mert nincs több ideje rám.

A gyógyszerek meg az uh miatt , hogy rugalmas lesz a hozzájutás így még mindig azt hiszem, hogy jó ez így, vele.

23588. Szonáta (válaszként erre: 23582. - RosaGina)
ma 07:58

Igen, ott van.

Az időpontot 2x lemondta, sok a páciense és a Róbertes elfoglaltsága és egyik nap egyik, másik nap az jött közbe. Azt mondta, hogy ha eljön az idő jelentkezzek és csináljuk, amit kell.

23587. Nita05 (válaszként erre: 23586. - Lien)
ma 03:22

Szia Lien,

Az én donorom 24 éves, 10 petesejtje lett, ebből 6 termékenyült meg, minősége 5-nek nagyon jó, 1 gyengébbke.

23586. lien
tegnap 23:23

Sziasztok.

Hát most ott tartok, hogy megjött a donor leírása, a 31 évével örülők meg egy kicsit aggódok is hogy kevés petesejt lesz. Meg kérdezhetem kinek menyi petesejt lett a donortól és életkora?

23585. lexyke
tegnap 22:51
Nemrég irta valaki, hogy rosszul hasznosul nála a progeszteron, sajnos nem emlèkszem ki volt,de kérdezném, hogy talált rá végül megoldást?
23584. Balamber28 (válaszként erre: 23540. - Eszterlánc09)
tegnap 22:35

@Eszterlanc

Probaltam neked privat uzenetet kuldeni.

Nem tudom atment e. Majd szolj.

Mindenkinek Jo ejszakat!

23583. Angel1974 (válaszként erre: 23571. - Gamon)
tegnap 22:03

Szia.

Én voltam Dominikahoz akupunkturan es sok lany akikkel kapcsolatba vagyok.

Nekem csak pozitiv tapasztalatom van vele kapcsolatba.

100 euro a kezeles kb 20-30 perc beulti elott es utan is.Ad egy doboz vitamint ami pont a 14 napos vv tart.😊

Dominika egy nagyon kedves aranyos lany.

Jah es a fuledbe is hagy tüket amivel hazajossz es az is 14 napig kell maradjon a füledbe..Fogja kerdezni melyik oldaladon alszol mert pont ellenkenző fuledbe fogja rakni..

Igazabol nem is ugy nez ki mint a tű hanem ragtapasz szerűseg 😊

Szoval en csakis pozitiv dolgot tudok irni .

Van aki viszont nem de hat minden mindekinek nem lehet jó.😃

23582. RosaGina (válaszként erre: 23575. - Szonáta)
tegnap 21:30
Timmermann még van a Geniumban?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook