Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

528. Macifül (válaszként erre: 527. - Fish)
2007. dec. 4. 23:23

Köszi, igen valószínű, hogy hiperstimuláció lépett fel. Mondta a doki, hogy lehetséges, de ritka. és igen, futószalag, de sajnos ez van.

Lesz fagyibaba is :)))

30 petesejtet szívtak le???????

527. Fish (válaszként erre: 516. - Macifül)
2007. dec. 4. 23:13
ezek szuper hirek, lehet hogy tul vagy stimuzva, nerkem masodszorra 30 petesejtet szivtak le es 12 lett, es mindig fajt utana, de van aki meg sem erzi, mert ha tobb sejted van mint most pl akkor azt jobban meg lehet erezni, ezek szuper hirek, akkor meg fagyibaba is marad:D:D aggodtam mar hol vagy! orulok hogy irtal!!!!sajnalom hogy futoszalag...
526. Macifül (válaszként erre: 522. - Dee7182d35)
2007. dec. 4. 18:44
Milyen fokozott kockázatra hívták fel a figyelmed??? A műtéttel kapcsolatban?
525. Macifül (válaszként erre: 523. - Marci70)
2007. dec. 4. 18:33

Így is kell hozzáállni, bizakodva! én is nagyon bizakodom! :)

Nekünk nem volt inszem, rögtön lombik.

Köszi, igen úgy számolom, hogy 17. körül kiderül :)

524. Macifül (válaszként erre: 522. - Dee7182d35)
2007. dec. 4. 18:31

Köszi, aranyos vagy :)

Az evés ivás nem egyszerű dolog. Nem bírok ennyimindentfélét enni,miközben napi min. 3 liter kell igyak.

523. Marci70 (válaszként erre: 520. - Macifül)
2007. dec. 4. 18:25

Köszi, majd megnézem. Izgulok, és nagyon várom. Nagyon bizakodó vagyok. Bár kicsit azon izgulok, hogy majd a családom mellett mennyire tudok pihizni. A nagy fiam talán azért már megérti a helyzetet, mert nagyon várja hogy legyen tesó.Most nem is emlékszem, neked volt inszem? Vagy rögtön lombikkal indultatok?

Szurkolok nagyon. Mire én megyek, addigra neked már minden kiderül.

522. dee7182d35 (válaszként erre: 521. - Macifül)
2007. dec. 4. 18:11
Mostmár sikerülnie kell!Neked az elején volt nehéz a párod miatt,most már sikerülni fog!Én tudom,érzem!Pihensz jó nagyokat,eszel jókat,tévézel,és egyszercsak megszületik a bébi!:))
521. Macifül (válaszként erre: 519. - Dee7182d35)
2007. dec. 4. 18:00

Szia! Húúú ebbe még így nem is gondoltam bele: kismama leszek.:) Még ne kiabáljuk el, nagyon félek, hogy elkiabálom!!!!

A 10-12. napon kell menni vérvételre, ahogy esik a hétvégék miatt és akkor derül ki, hogy sikeres volt-e a beavatkozás. Aztán rákövetkező második héten lesz az első uh és utána a 6. hetes uh és akkor már kell legyen szívhang is :)


Lehet, hogy tesztelek is majd egyet, csak azért mert még sosem láttam kétcsíkos tesztet :)


Sokat gondolok a picúrokra már most, nagyon várom, hogy itt legyenek a pocimban :)

520. Macifül (válaszként erre: 517. - Marci70)
2007. dec. 4. 17:57

Szia! A naplókra menj rá és írd be a keresőbe: Babaprojekt.

Izgulsz a kezdés miatt? én nagyon izgultam, de végülis simán ment.

519. dee7182d35 (válaszként erre: 516. - Macifül)
2007. dec. 4. 17:50

Szia!Akkor csütörtöktől kismama leszel?:)

Adná az ég!Ha visszakapod őket,akkor mi lesz?Tesztelsz,vagy mégy vérvételre?Ez hogy fog működni,tudod a módját?

518. Marci70 (válaszként erre: 507. - Reménykedő)
2007. dec. 4. 17:10

Reménykedő!

Mi tavaly márciusban kezdtük Tapolcán. Egy ciklus alatt lementek a viszgálatok. Áprilisban volt egy laparoszkópiám,aztán júniusban jött az első inszem. Nekünk azt mondta a doki, hogy így is van esély, de sajna nem jött össze. Jövő pénteken kezdődik a lombik kezelés, aztán jan. elején meglesz a leszívás is. Tapolcán elég flottul mennek a dolgok. Bejelentkezés, aztán de tutira sora kerülsz. Ha időben mentem reggel, akkor volt, hogy már 10-kor Veszprémben voltam (kb. 45 per az út), és elég volt fél napot kivennem a munkahelyen.

517. Marci70 (válaszként erre: 516. - Macifül)
2007. dec. 4. 17:07

Szia!

Örülök, hogy túl vagy, a naplódat hol lehet olvasni? Kíváncsi vagyok, mert nekem sem túl sok van hátra.

2007. dec. 4. 10:56

Sziasztok! Itt vagyok, de csak egy kicsit, mert még mindig nem érzem jól magam. Nehezen megyek, mert úgy szúrja főleg a jobboldalam és ha fekszem sokkal jobb. Most ahogy wc-én voltam (az is nehéz) kicsi véres izé jött ki. Remélem nem erősödik. A hasam kétszerakkora mint volt. Remélem azért minden rendben. Mielőtt eljöttünk szóltam, de mivel nem hánytam csak hányingerem volt így azt mondták majd elmúlik.


A jóhír, hogy tegnap 9 petesejt lett és ma reggel telefonáltunk és már van 5 pici embriónk :)))) , a többi folyamatban van, még csinálják. A beültetés csütörtökön lesz,2-őt kapunk meg, de már használnom kell az utrogestant, amivel szintén feküdni kell, úgyhogy egész nap pizsi téma van :)


Fish, a Z-ét csak a zárójelentésem átvételekor láttam és kb 1 perc alatt lerendezett és már állt is fel, kísért ki, így egy kérdést se tudtam feltenni neki és az üdvözleted sem tudtam átadni. Mást is ilyen gyorsan lerendezett, mert már elmúlt fél 3 is és még mindig voltak. Bocsi, amint tudom átadom!!!


Baltazár,Marci70 a részleteket majd a naplómban leírom, mi hogyan zajlott!


Reménykedő! Nekünk 5 és fél hónap telt el a bejelentkezéstől mire el tudtuk kezdeni a lombikot (nekünk is csak ezzel van esélyünk), szerintem érdemes úgy nekiállni, hogy nem számolgat az ember, mert iszonyat csúszások lehetnek amire nem is gondolunk.

Sok sikert kívánok Neketek is!


Mindenkitől bocs, megint jó hosszú lettem.

515. Fish (válaszként erre: 501. - Reménykedő)
2007. dec. 4. 09:49

ezzel nem ertek egyet, mert ahogy Baltazar irta eleve havi 3 vervetelt kene csinalniuk, a HIV meg egyeb is ket het alatt van meg alatalaban, sot ami sok ido a hepatitis

spermat sem egyszer szoktak nezni, tehat ha a havi 3 hormont neked megcsinaljak, mert megkene ahhoz hogy realis kepet kapjunk, igy ez eleve egy honap

mert nem mindegy hogz pl a ciklus vegen mennyi a progeszteron lh, egyebek, ha ezek nincsenek rendben az eleg gaz

foleg sok helyen kihagyjak a prolaktint, ami ha magas eleve nem is esik teherbe a no, vagy nem tudja megtartani

514. Fish (válaszként erre: 505. - Reménykedő)
2007. dec. 4. 09:46
mindeki jogosult a programra akinek nem volt mar 5 beultetese...kepzeld el hogy hanyan valnak el es szeretnenek az uj ferfitol csaladot es nem jon ossze..
513. Fish (válaszként erre: 492. - Cupika)
2007. dec. 4. 09:42

bmc: sokat kell varni bar ha 9 utan mesz vervetelre akkor mar nincsenek annyian...

kaaliban idopontra mesz, kaaliban minden kivizsgalasert fizetni kell kb 25 e, es az inszminaciokat is fizetni kell mert maganintezetek eseten csak a lombik oldal tagatott az oep altal

bmc ben semmiert nem kell fizetni de csuszopenz...

mindket intezetben vannak nagyon jo szakemberek, sztem a bmc ben Zeke a legjobb, es Katalin sztem az orszag egyik legjobb biologusa, sokkal rugalmasabbak mint mashol

kaaliban Krizsat maguskent emlegetik de o most eppen nem fogad betegeket, ismerem meg szemelyesen Szmatonat, aki nagyon jo szakember, kaaiban ket orvos maganorvos akinel fizetni kell ezert kerdezd meg ha azt valasztod hogy miert mennyit kell fizetni

512. Fish (válaszként erre: 491. - Macifül)
2007. dec. 4. 09:38

Maciful, remelem minden ok es megtortent a leszivas, most biztos izgulsz mert most kell telefonalnod, meg emelekszem mennyire nehez volt kivarni a kedd reggelt

nagyon nagyon szoritok hogy minel tobben legyenek!!!

511. dee7182d35 (válaszként erre: 491. - Macifül)
2007. dec. 4. 09:12
Remélem jól vagy,minden rendben,nagyon várom a beszámolót.
510. dee7182d35 (válaszként erre: 509. - Reménykedő)
2007. dec. 3. 16:39

Köszi,ránk fér!

Nektek is minden jót!

509. Reménykedő (válaszként erre: 508. - Dee7182d35)
2007. dec. 3. 16:35
Sok sikert és kitartást,drukkolok neked.
508. dee7182d35 (válaszként erre: 507. - Reménykedő)
2007. dec. 3. 16:32
Nem pont a BMC-be,hanem mikor hol vizsgálódnak,de februárban lesz egy éve.
507. Reménykedő (válaszként erre: 506. - Dee7182d35)
2007. dec. 3. 16:30
1 éve jársz...(bár én ezt nem tudta)az igen,hogy bírod én már ezt is sokszor nehezzen.
2007. dec. 3. 16:29
Gondolod,hogy úgy járkálok lassan 1 éve,hogy nem vagyok jogosult?Nem függ a gyerekszámtól!
2007. dec. 3. 16:17
Ha van már gyereketek akkor is jogosultak vagyok a programra?
2007. dec. 3. 16:15

Nekünk a páromnál van a baj.Az én eredményeim jó.

Elég hamar kivizsgálták.Januári előjegyzésünk van januárra.Akkor vérvétel,ultsahang és jön a szúri,leszívás,3 nap beültetés.(nekünk csak lombikunk lehet kevés spermaszám miatt)

503. dee7182d35 (válaszként erre: 501. - Reménykedő)
2007. dec. 3. 16:11
Mit értesz első vizsgálat alatt?
502. dee7182d35 (válaszként erre: 496. - Cupika)
2007. dec. 3. 16:10
Én voltam vérvételen a 3-ik,a 20-ik,meg a 24-ik napon.A középső vérvételnél volt egy ultrahangos nőgyógyászati vizsgálat is.A páromnál egyszer vettek vért,ekkor sperma mintát is adott,a második vizsgálatig min.2 hétnek el kell telnie,ekkor viszont csak sperma kellett.2 nap mulva telefonon megmondták,hogy bacira negatív,vagy pozitív.
501. Reménykedő (válaszként erre: 500. - Dee7182d35)
2007. dec. 3. 16:08
az első vizsgálatok dehogy nem.
2007. dec. 3. 16:02
A BMC-ben semmiképp nem zajlik le 2 hét alatt,de szerintem máshol se,mert az utolsó adag vért a ciklus 24-ik napján veszik.Az eredményeket pedig 2 nap múlva lehet megkérdezni.
499. Reménykedő (válaszként erre: 498. - Cupika)
2007. dec. 3. 15:58
A Kaáli költséges,én csak erről az intézetről tudok nyilatkozni.Elég fontos szempont ez is,úgy gondolom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook