Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

649. Marci70
2008. jan. 7. 10:49
Megjöttünk Tapolcáról! Megvan mind a 12, és nőttek szépen, nyálkahártya is 11 mm felett van. :-)) Szerdán kell 2 ampulla Ovitrellet kapnom este, azátn pénteken leszívás.
648. Marci70 (válaszként erre: 643. - Macifül)
2008. jan. 6. 20:51
Már biztosan nőttek, mert eléggé feszít és szurkál a hasam. Mintha egy nagy gombóc lenne benne. Még szerencse, hogy nem dolgozom. Nem is tudom hogy lehetne odafigyelni így. Itthon jó, mert jól esik kicsit elfeküdni a hasammal. Holnap megint doki, remélem mond valamit, hogy mikor lesz a leszívás.
647. Macifül (válaszként erre: 646. - 6f4afb08a4)
2008. jan. 6. 19:32

Üdv itt! Hova jársz?

én is beadadtam a gynevacot, bízom benne, hogy segít majd.

2008. jan. 6. 15:31
sziasztok! én most regisztráltam magam én is lombikos vagyok sajnos, és már harmadjára megyek majd március felé remélem most sikerülni fog de elötte szeretném beadatni a gynevac nevezetü injekciot mert azt mondják jo.sok sikert mindenkinek aki babát szeretne.
645. vincze.era (válaszként erre: 644. - Davider)
2008. jan. 5. 21:03

Gratulálok a kislányodhoz, gyönyörü!

Nem semmi a történeted, de a lényeg, hogy túl vagytok rajta. Minden jót Nektek, nöjetek nagyra!:-)

644. davider
2008. jan. 5. 17:42

Sziasztok irtam storit csak erős idegzetűeknek ajánlom:)


Puszi mindenkinek és köszi mineden jo kivánságot:)

643. Macifül (válaszként erre: 642. - Marci70)
2008. jan. 5. 15:06

Örülök Nektek! :) Jó sok tüsző lesz akkor és a mnyh is jó és ez még csak vastagodni fog.

Drukkolok nagyon! :)

642. Marci70 (válaszként erre: 641. - Macifül)
2008. jan. 4. 11:07
Most jöttünk Tapolcáról, jó hírekkel:-)) Mindkét oldalon 6-6 szép tüsző van (van köztük 12 mm-es is), a mnyh is 8,3 mm körüli. A doki szerint minden nagyon szép, és a tüszők száma is optimális. Hétfőn ismét megyünk, szerinte akkor talán már meg is tudja mondani, hogy mikor lesz a leszívás, addig megy tovább a fél ampulla decapeptyl, és a 2 adag Gonal-F.
641. Macifül (válaszként erre: 640. - Marci70)
2008. jan. 2. 16:06
Igen, feszített a hasam rendesen és szúrkált is. Sőtt meg is duzzadt picit. Most tuti több lesz, de ha nem az sem gond, kevésből is lehet baba :)
640. Marci70 (válaszként erre: 639. - Macifül)
2008. jan. 2. 15:38
Szerencsére azért a Gonal-F-hez ampulla nincs,hanem csak a fecskendővel kell a por alakú szert felszívni. Amúgy neked feszített a hasad, amikor több tüsződ is fejlődött? Vagy a milyen érzés? Inszeminél nekem csak 1-2-3 db volt, de remélem most több lesz.
639. Macifül (válaszként erre: 637. - Marci70)
2007. dec. 31. 18:13

Köszi, már jól vagyok!

Örülök, hogy minden rendben halad a szurikkal! Ügyes vagy!

Igen, az összekutyulás elsőre picit rémisztő, de végülis nem vészes, nekem a merional volt csak amit keverni kellett, egyszer rendesen el is vágtam az ampullával a kezem, nem akart letörni, béna voltam :)


én is mindenkinek Nagyon Boldog BABÁS Új Évet kívánok!!!

2007. dec. 31. 18:10

Most írt Davider barátném. :)

Ma 14:08 perckor megszületett Lídia Eszter. 3520 g és 53 cm. :)))

Ő is lombikbaba! :)

637. Marci70 (válaszként erre: 636. - Macifül)
2007. dec. 31. 18:06

Hogy vagy Macifül, meggyógyultál?

Tegnap megkaptam az első Gonal-F-et. Ez nem csípett:-))Vicces, mert egy megy jobb oldara, egy meg balra. De ez a kikutyulás! Azért aki ebben nem jártas, hát elsőre azért kicsit stresszes. Talán ma már jobban megy majd.

Amúgy BUÉK mindenkinek és sok babát a 2008, évre!!!

636. Macifül (válaszként erre: 635. - Marci70)
2007. dec. 28. 19:29

Na, ez tök jó hír! Akkor megy minden szépen ahogy kell :)

Biztos, hogy lesz "épkézláb" petesejt és manapság már inkább az ICSI-t alkalmazzák, ritkán a sima lombikot. Ha meg inszem is volt akkor jók a srácok és odatalálnak a helyükre, ne izgulj :)

635. Marci70 (válaszként erre: 633. - Macifül)
2007. dec. 28. 16:20
Ma Tapolcán várakozás közben megjött:-))Hogy lehet ennek is örülni.Fájt is a hasam, megjöttünk, lefeküdtem aludni, síelés elmaradt. Volt vérvétel, uh. Szerencsére doki nem talált semmi oda nem valót, úgyhogy kaptam a köv. adag szurit, Gonal-F-et, vasárnaptól napi 1x 2 ampulla, ja és már csak napi 1/2 decapeptyl. Pénteken kell mennem megint vérvételre és uh-ra. Remélem nagyon, hogy jól fogok reagálni, és majd lesz épkézláb petesejt. is , és hogy a srácok majd meg is találják.
634. Marci70 (válaszként erre: 633. - Macifül)
2007. dec. 27. 13:45
Nem tudom, mert attól függ, hgy holnap mikor érünk vissza. 8-ra megyünk, ha nem lesznek túl sokan, akkor még de. visszaérünk. Ha nem fog a hasam fájni a mensitől, akkor lehet hogy elmegyünk du.
633. Macifül (válaszként erre: 632. - Marci70)
2007. dec. 27. 11:57

Sajnálom! de ami késik nem múlik, hamarosan ott lesz a pocidban egy-két babóca! :)

Akkor a síelés kimarad?

632. Marci70 (válaszként erre: 630. - Macifül)
2007. dec. 27. 09:50
Hát persze, hogy negatív lett a teszt:-(( Ma telefonáltam tapolcára, hogy akkor mi legyen. Közölték, hogy ja igen a decapeptyltől lehet ilyen, hogy akár 5 nappot is csúszik. Kösz! Holnap azért megyünk vérvételre, uh-ra. Kell újabb adag szuri is, mert hétfőn elfogy és most megint az ünnepek miatt muszáj felírni.Kicsit megnyugidtam, de én azt gondoltam, hogy a jövő héten meglesz a leszívás, de hát az tutira nem.
631. Marci70 (válaszként erre: 630. - Macifül)
2007. dec. 26. 16:56
Esély van, persze. Holnap reggel veszek tesztet (ha addig nem lesz semmi), aztán telefon Tapolcára, hogy mit tegyek, menjünk-e és mikor.Amúgy utóbbin már túl vagyunk:-))A forró fürdő ma este jön majd. Kint voltunk Eplényben (Bakony), megnéztük az új sípályát. Sok hó volt, gyönyörű fehér fák. Kedvet is kaptam a síeléshez. Ha úgy alakul itt a pár nap, akkor lehet, hogy elmegyünk.
630. Macifül (válaszként erre: 629. - Marci70)
2007. dec. 26. 12:46

Ne legyél feszült, meg fog jönni! /vagy esetleg van esély, hogy nem??? baba?/

Ha gondolod tornázgass kicsit, vegyél forró fürdőt, és legyetek együtt a pároddal. Nekem ezek szoktak segíteni.

629. Marci70 (válaszként erre: 626. - Macifül)
2007. dec. 26. 08:29
Tisztára feszült vagyok, még mindig semmi. Azt hittem, holnap megynk Tapolcára, de most biztosan nem. Van valakinek olyan tapasztalata, hogy a Decapeptyl szuriktól késett a mensi? Az én logikám szerint nem kéne, mert az másra hat, de hát ki tudja.
628. Fish
2007. dec. 24. 22:11

BOLDOG KARACSONYT KIVANUNK


___________/;)\

___________< >

__________ /.-.\

__________ `/&\`

_________,@.*;@,

________/ I %_\

________(`'--:o(_-@;

_______/`;--. ,___ `')

______;@`o % O,*'`&\

______(`'--)_@ ; )\

______/`;--._`''--._O'o@;

_____/&*,()~o`;-.,_ `""`)

_____/`,@ ;+& _() o*`;-';\

_____(` .,_0 +% @' &()\

_____/-.,_ ``''--....-'`) * o \

_____/@;''%;o`:;'--,.__ __.'\

__ ;*,&(); @ % ^; o;@();

__ /(); o~; & ().o@*&`;&%O\

___s `"="==""==,,,.,="=="="`

___.----.(\-''#####---..._...----.

_____________#

2007. dec. 23. 23:11
Békés Karácsonyt kívánok mindenkinek és Babákban Gazdag Boldog Új Évet! :)
626. Macifül (válaszként erre: 624. - Marci70)
2007. dec. 23. 23:09

Akkor bízzunk benne, hogy még nem jön meg majd csak kedden vagy szerdán. :)

Nem tudom a mellfeszülés és a szurkálás mitől lehet. Ez a szuri még nem tüszőrérlelő, nem tudom mitől lehet. Mellékhatás? Talán.

625. Marci70
2007. dec. 23. 20:15
Boldog karácsonyt mindenkinek, és babaszempontból sikeres új évet!
624. Marci70 (válaszként erre: 623. - Macifül)
2007. dec. 23. 20:15
Még mindig nem jött meg, ha holnap teszi, akkor csütrötökön lesz a 4. nap, az már azért nem hangzik olyan rosszul. Amúgy továbra is fájnak a melleim, és szurkál, nyomaszt a hasam. Lehet hogy az már a szuriktól van?
623. Macifül (válaszként erre: 622. - Marci70)
2007. dec. 21. 09:46

A hosszú protokollnál nem tudom hányadik napon, szerintem ott is az elején, 1.2. nap.

Ha a doki el merte így kezdeni akkor biztos, hogy nem lesz baj!

Azért szorítok, hogy kicsit később jöjjön meg :)

622. Marci70 (válaszként erre: 621. - Macifül)
2007. dec. 20. 21:47
Hát nekem a 6 inszemnél volt szerencsém használni. Hányadik napon kezdik a tüszőérlelést? Most azért azon aggódom egy kicsit, hogy most inkább kicsit később jöjjön meg (30-31. nap), mert az ünnepek miatt legközelebb csak 27-én tudunk majd menni és nem tudom, hogy az 4-6. nap az nem késő-e. Bár azt gondolom, hogy talán éppen hogy a szurikkal tudják annyira befolyásolni, hogy mikor érjenek a tüszők és majd mikor kell az utsó szurit kapni. Amúgy ma a 3. szuri másik oldalra ment, és jól sikerült. LAssan belejövünk:-)
621. Macifül (válaszként erre: 620. - Marci70)
2007. dec. 20. 15:02

Nekem fájtak az utrótól (bár nem használtam sokáig sajnos). Néznek egy terhességi tesztet vizeletből mielőtt újabb szurikat kapsz úgy tudom. Legalábbis a BMC-ben láttam és rákérdeztek a pont előttem lévők és nekik mondta a nővér, hogy megnézik, sosem lehet tudni!

Ajánlom a tornát, ha azt akarod, hogy megjöjjön, nekem segített. Konkrétan az aviva torna, de szerintem már maga az intenzív testmozgás is rásegít na meg a sex :)

620. Marci70
2007. dec. 20. 14:03
Az utrogestantól nem fájtak a melleim mielött megjött volna. Most meg... Nem is értem a logikát, ez hogy lehet. Inszemek elött éreztem utoljára ilyet. Remélem az ünnepek altt megjön, aztán csütörtökön mehetünk vissza a dokihoz a köv. adag szuriért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook