Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Letöltöttem egy avi-s kiterjesztésű zenét és szeretném CD-re írni. Kérlek, lépésről-lépésre írjátok le, hogyan kell? fórum

Letöltöttem egy avi-s kiterjesztésű zenét és szeretném CD-re írni. Kérlek, lépésről-lépésre írjátok le, hogyan kell? (tudásbázis kérdés)


8. Fiatal nő (válaszként erre: 4. - Cb4c323adf)
2008. nov. 28. 07:55
De ez pazarlás. Audio-nak éri meg kiírni akkor már. De az AVI-t nem lehet. Ha csak nem konvertálja át magának mp3-ba.
7. Marcsi1952 (válaszként erre: 4. - Cb4c323adf)
2008. nov. 27. 19:57
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen avi-sba jött le, egyébként Celine Diont töltöttem, megpróbálom és köszönöm mégegyszer.
2008. nov. 27. 19:48

Nem valami koncertfilmet töltöttél le?

Videó CD-t akarsz? Nem teljesen értem a szándékodat. :-D

2008. nov. 27. 19:40
így van, audio cd írását kell kiválasztani ha sima , adat cd-t ha mp3-ban szeretnéd kiírni.
2008. nov. 27. 19:29
szia!nero start smart beteszed a cd-t kiválasztod fent hogy cd,aztán pedig adat cd létrehozása és felirod a cdre az avis file-t.reméllem sikerül én ma avi filmet irtam fel dvd-re.
2008. nov. 27. 19:28

jó kis leckét adtál fel, ezt leírni:-S

Van msn-ed, mert ott tudnád jól megbeszélni bárkivel is. Egyébként néro-val írok én is, milyen zene ez, hogy avi-ban van, nekem a filmjeim vannak ilyen formátumban:-)

Zenét általában mp3-ban töltök. De ugyanúgy kell kiírni mint egy filmet, behúzom az írólistába és indítom:-)

2008. nov. 27. 19:27
Letöltöttem egy énekes cd-jét és szeretném megírni cd-re. Néró íróm van. Szeretnélek megkérni benneteket, hogy lépésről-lépésre írjátok meg, hogyan kell a cd-t megírni. Köszönöm előre is a választ.
2008. nov. 27. 19:25
Letöltöttem egy avi-s kiterjesztésű zenét és szeretném cd-re irni. Nekem Nero iróm van. Legyetek szívesek lépésről-lépésre leírni, hogy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook