Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik, hogy Franciaországban a bölcsi ill. óvodai wc-t ülőke nélkül használják a gyerekek? fórum

Létezik, hogy Franciaországban a bölcsi ill. óvodai wc-t ülőke nélkül használják a gyerekek? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 11. 14:07
De nagy probléma... :D
14. Jk (válaszként erre: 13. - Alexis1)
2012. máj. 15. 13:53
nincs délutáni alvás itt. illetve a kiscsoportban még van, de a középsőben már nincs. És a szülők sem altatják délután a négyéves gyerekeiket már, pedig igazán szükség lenne még rá.
13. alexis1 (válaszként erre: 12. - Jk)
2012. máj. 15. 13:20
nincs ülőke ! le lett ellenőrizve! elég furcsa megoldás --rá lehet fogni a tisztán tartás rejtelmeire. időközben az is kiderült, h fogmosás sincs. nálunk ebéd után fogmosás és utána lefekvés, és ez nem egy óvoda esetében van így. ugyanis a téma kapcsán kutakodtam és legalább 5 pesti ovi esetében is pozitív visszajelzést kaptam. ezek után azt kell mondani, h ezen területeken elől járunk.
12. Jk
2012. máj. 2. 16:27

bár egy éve volt a kérdés, azért hátha még érdekes.:



nincs ülőke. ha nagyon érdekel megkérdezem holnap az oviban miért van ez így.

De Franciaországban általában minden gyerek wc ülőke mentes. a benzinkutakon van ugyan külön gyerek wc de ülőke mentes.


Gondolom a tisztán tartás így egyszerűbb.

11. alexis1 (válaszként erre: 9. - Era06)
2011. máj. 30. 20:22
sima wc csészének láttam nem tűnt fel semmi extra forma , alak, anyag stb
10. alexis1 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2011. máj. 30. 20:19
nem gond csak a dolog furcsasága késztetett arra, hogy feltegyem a kérdést és mielőbb megtudjam a választ. természetesen, ha megtudom megosztom veletek. (baráti körben elhangzott tippek: biztos minden gyereknek meg van a saját ülőkéje, biztos eldobható egyszeri használatos ülőkét használnak, biztos felújítás alatt áll az intézmény és még nem tették fel az ülőkéket)
9. era06 (válaszként erre: 1. - Alexis1)
2011. máj. 30. 19:47

Nem volt egybeépítve??

A karimája nem volt szélesebb, hogy ne essen bele?

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Alexis1)
2011. máj. 30. 19:15

Sajnálom, ha kioktatásnak vetted, nem állt szándékomban.

Ha meg rá tudsz kérdezni, semmi sincs veszve:)

Remélem megosztod velünk, mert furdalja az oldalam mi lehet az ok. Lehetséges higiéniai szempont. További szép és morcosság nélküli estét!!

2011. máj. 30. 19:10

Nem lehet, hogy valamiféle szokató, hogy ne üljenek rá?

Eléggé hülyeségnek hangzik, de sose lehet tudni...

6. alexis1 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2011. máj. 30. 19:08
nem-nem rendes gyerek wc csészék sorakoztak és egyiken sem volt ülőke. valójában a hiányukat regisztráltam ugyan csak utólag (otthon) esett le de már a kérdés feltevésre nem volt lehetőség.
2011. máj. 30. 18:13
nem lehet, hogy ilyen föléguggolós budik voltak? arrafelé az azért gyakran előfordul, simán lehet olyan az oviban is (bár nem értem, azt hinném, hogy a gyerekeket könnyebb a ráülős wc-re rászoktatni)
4. alexis1 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2011. máj. 30. 18:03
igen , ott kellett volna megkérdezni csak ha ez nem történt meg -- akkor és ott -- gondoltam hátha valaki esetleg találkozott ilyen furcsasággal és felvilágosít (és nem kioktat). meg lesz kérdezve csak sajnos erre csak egy hét múlva kerülhet sor.
2011. máj. 30. 17:58

Ezt ott kellett volna megkérdezni, mert így a legtöbben találgatni tudunk, gondolom én.


Lehet oda ne csukják az ujjukat, netán a fiúk a nemesebb részüket :)

2. alexis1 (válaszként erre: 1. - Alexis1)
2011. máj. 30. 17:51
kiegészítem mert nem voltam elég figyelmes és értelmetlen lett a szöveg: szóval a meglátogatott két intézményben hiányoztak a wc ülőkék de hogy miért hiányoznak nem került megkérdezésre . furcsa lenne anélkül használni de lehet egy újítás?!
2011. máj. 30. 17:47
Létezik, hogy franciaországban a bölcsi ill óvodai gyerek wc-et wc ülőke nélkül használják a gyerekek? a meglátogatott intézményben hiányoz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook