Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Breaktánc oktatás gyerekeknek, létezik ilyen? fórum

Breaktánc oktatás gyerekeknek, létezik ilyen? (tudásbázis kérdés)

5. 52fd553855 (válaszként erre: 4. - VictorHUN)
2010. máj. 21. 18:37

ÓÓÓ te szegény öreg!!

Köszi az infót.Nem kellene 2x mondani neki és ő is középen táncolna.

Nagyon 'laza csávó' a kicsim.

Tegnap egy filmet néztünk ott is breakeltek a fiúk-lányok.Versenyeztek is.A fiam meg táltott szájjal nézte őket.Tudom,hogy kicsi még,de ha van lehetőség akkor miért ne probálja meg.

A POÉN:másfél kilos sulyzokkal'gyúr'mert látta,hogy milyen erősek a táncosok a filmben!

Mégegyszer köszi

2010. máj. 21. 17:43
Vannak ilyen tánciskolák amikben a break is benne van de azok baromi drágák. Meg kell keresni a veszprémi breakeseket. Most már jön ki a jó idő és ha a környéken vannak ilyen táncosok akkor fogod látni őket forgalmas tereken ahogy a linóleumon nyomják. Annak idején én is nyomtam. Elég sok break találkozón ott voltam de a veszprémieket nem ismerem. Kérd meg a barátaidat hogy ha látnak breaket az utcán akkor szóljanak neked és utána nincs más dolgod, hogy leviszed a csöppséget és bemutatod nekik. Nem fog így semennyibe se kerülni neked. Max ha bérelnek termet is közben és be kéne szállni. Anno én is így kezdtem, nem tudtam hol is keressem de aztán a szerencse mellém állt és egyszer összefutottam velük. Nem is késlekedtem, gyorsan be álltam a kör közepére :) Jaj azok a régi szép idők. Ez még tizenéves koromban volt
2010. máj. 21. 17:05
Úgy tudom a break tánc nem igazán kíméli az izületeket... figyelj oda, nehogy baja legyen tőle!
2010. máj. 21. 16:58

7 éves fiam beleszeretett a break táncba.

Veszprém környékén lehet valahol?Be szeretném iratni.

Jelenleg a sláger nála a GOOMI A GIZDA....

2010. máj. 21. 16:57
BREAK TÁNC OKTATÁS gyerekeknek létezik ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook