Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
964. andi6020 (válaszként erre: 961. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 09:15
Az egy dolog, de akkor sem lehet így beszélni senkivel. Hogy jön ahhoz, hogy hülyézzen. No a többiről nem is beszélek. Szánalmas bunkó. :P
963. 18e55ba98f (válaszként erre: 960. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 09:14
Most megsértődtél? Ha nem érdekelne az emberek véleménye, nem indítanál ilyen fórumot! Kíváncsi voltál mi a helyzet, de úgy látom az nem tetszik, ha valaki nem ért veled egyet! Pedig sajnos van olyan az életben, hogy a másik véleménye nem vág egybe a tiéddel! Vagy ilyet még nem is hallottál?
962. 00a194caf9 (válaszként erre: 957. - 18e55ba98f)
2011. aug. 10. 09:13
Egyébként nem gondoltam, hogy nem valós adatokat adtál meg! Azt hittem, hogy ha valaki ekkora erkölcs csősz, az nem ferdíti a valóságot.
961. 00a194caf9 (válaszként erre: 958. - Andi6020)
2011. aug. 10. 09:11
Andi, egy olyan ember, aki még a korát is letagadja. :) Arról is hazudik az adatlapján!
960. 00a194caf9 (válaszként erre: 957. - 18e55ba98f)
2011. aug. 10. 09:11
Igen, megnéztem a profilodat. Nem is érdekel, hogy valójában hány éves vagy. Igazából nem is reagálnék egy olyan ember hozzászólására, aki még a korát is hazudja. Nagyon hiteles vagy! :)
959. 18e55ba98f (válaszként erre: 958. - Andi6020)
2011. aug. 10. 09:08
És te? Üdv!
958. andi6020 (válaszként erre: 950. - 18e55ba98f)
2011. aug. 10. 09:01
Ki vagy Te, hogy így beszélj valakivel????
957. 18e55ba98f (válaszként erre: 956. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 09:00
Nem vagyok 29. Gondoltad volna, hogy nem valós adatokat adok meg? De rendes tőled, hogy utánanéztél a profilomnak :)Mi a támadás oka? Az a legjobb védekezés? Csak mulattat, hogy milyen tapasztaltnak gondolod magad. Azt hallottad már, hogy ha az ember sokat mondogat magában valamit, egy idő után el is hiszi? Persze nem rád értettem, nyugi! És mi a helyzet a gyerekvállalással?
956. 00a194caf9 (válaszként erre: 955. - 18e55ba98f)
2011. aug. 10. 08:55

Nem baj! Nem is hisztizek! De azért a te 29 éved is bazi nagy idő, és borzasztó sok tapasztalat. ;) Szerintem a világ összes bölcsességét magadban hordod hozzám lépest, annyi plusz dolgot megéltél már az alatt a 6 év alatt. ;)


Nem is kell nekem ide vitapartner, aki megvéd. :)

2011. aug. 10. 08:48
Egyre gyengébbek a magyarázatok, de azért alakul! Szerintem értékelendő, amikor valaki ilyen nagy erővel próbálja védeni a nézeteit! Ja, 23. Biztos nem jutottam odáig, hogy megtudjam a korodat! Én kérek elnézést! A 23 év az nagy idő, sok tapasztalattal! Még egyszer bocs! Úgy döntöttem én is elfogadom a te véleményedet, mert az maradt a vitapartnered, aki nem állt melléd! Mert aki az elején azt mondta, legyetek boldogok, az már nincs itt! Te sem ismersz, úgyhogy ne hülyézz le! Mert én csak leírtam a véleményemet! Nem rólad, hanem úgy általában a melegekről! Szóval kár a hiszti!
954. 00a194caf9 (válaszként erre: 951. - 18e55ba98f)
2011. aug. 10. 08:37

Látod, ismét olyan dologról beszélsz, amiről fogalmad sincsen. Lehet egyéni véleményed, gondolatod, amivel nincsen gondom, és elfogadom. De légy szíves előtte tájékozódni.

23 éves vagyok, de ha hiszed, ha nem, talán több élettapasztalattal is rendelkezem mint te. A koromat tudhatod, de azt, hogy milyen ember vagyok, és hogy miken mehettem keresztül a 23 évem alatt, azt nem! Így ne ítélj, hanem ismerj meg. S akkor nevezzél hülye gyereknek, ha annak tartasz továbbra is. Én sem nevezlek téged sehogy sem.


Nem azért vagyok belé szerelmes mert kitud elégíteni. A kettő nem egymásból következett.


Persze, egész életem során gátoltam a jó szexet, csak azért, hogy egyszer nővel lehessek! Ez nagyon nagy hülyeség! És primitív gondolat. Senki nem lenne ennyire a saját maga ellensége, és egyébként is, nem kell ehhez indok, vagy magyarázat.


Nem sok év barátság után találtunk egymásra. És egyébként is, barátnőm előttem konkrétan 6 évig élt együtt egy nővel. Szóval nem egyszerre tévedtünk erre az útra. :)


És ha vissza olvastál volna, olvashattad volna azt is, hogy ez a történet nem arról szól, hogy egy nő jobb vagy rosszabb mint egy férfi. Hanem arról, hogy ő számomra jobb, mint bármilyen férfi. Tehát ha hirtelen farka nőne, vagy férfiként ismerem meg, ugyan ezzel a jellemmel, személyiség vonásokkal, akkor ugyan úgy kell, mint férfi. Érted? Áh, úgysem érted. :)

953. 00a194caf9 (válaszként erre: 950. - 18e55ba98f)
2011. aug. 10. 08:29

Cicus, én nem mondtam hogy utálom a férfiakat. Semmi problémám velük. Nem értem miért kell ezt feltételezni?

Bocsánat, de egyre butábbak a hozzászólások.

Hordjatok le, de kérlek ne olyan dolog miatt, amit soha nem is állítottam.

Köszönöm :)


A többi butaságra meg már reagálni sem óhajtok, mert úgy ahogy van fárasztó!

952. 00a194caf9 (válaszként erre: 948. - Kotyesz)
2011. aug. 10. 08:27

????? Várjál, nem nagyon értelek!


Szerinted én hogy fogok találni egy általad leírt férfit akkor, ha valakivel együtt vagyok, akit szeretek. Tehát, ha nem keresek férfit. Akkor hogyan fogok találni? És ha tegyük fel találok is, akkor szerinted elfogom hagyni érte azt, akit szeretek? Vagy majd egyből kiszeretek belőle, és beleszeretek a másikba, akinek pontosan én kellek? :) Azért szerintem ez nem teljesen így működik, lássuk be!

A felsorolásod pedig nagyon jó, bár én ritkítanám annyival (ha lehet), hogy a jól keresőt kihúznám. Ugyanis ha valakit szeretek, és valaki nekem kell, akkor egy szál lyukas gatyával vagy anélkül is kell. Nem kell ahhoz jól keressen. Ez a jó kereset dolog csak a mai szar világ feltétele. Soha nem ez alapján válogattam vagy néztem meg az embereket.


Egyébként meg az, hogy nem vagyok férfival, hanem nővel élek együtt, az miért jelenti számodra azt, hogy férfi gyűlölő vagyok? Egyáltalán nem gyűlölöm a férfiakat. Semmi problémám nincsen velük. Én csak leírtam a saját tapasztalatomat, ami nem a gyűlölködésből eredt, csupán tapasztalt. A kettő szerintem nem ugyan az. Őszinte voltam, de nem gyűlölöm őket. Ez badarság, ilyet szerintem én soha nem mondtam...


És nagyon fantáziadús vagy, ezt elismerem, de sajnos ki kell ábrándítsalak, nem nyomjuk egymásba az öklünket. :) Valóban nem szükségesek segédeszközök. Örömöt szeretni simán lehet úgy is, hogy nem dugdosunk semmit be magunknak...

951. 18e55ba98f (válaszként erre: 947. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 08:24
Nem ezt mondtam, de mindegy! Olyan jó, hogy te mindent tudsz, minden oldalát ismered a dolgoknak! Le merném fogadni hogy egy huszonegy-két éves hülye gyerek vagy,és mindenkit meg akarsz győzni, hogy igazad van! Persze az van, de szerencsére a nagy többség nem így gondolkodik! Szerelmes vagy egy nőbe, mert ki tud elégíteni? Nevetséges. Egy pasi is ki tudna, de szerintem direkt nem is akartad, hogy jó legyen, mert tetszik ez a leszbi dolog. Mit tud egy nő, amit egy férfi nem? Érzelmesebb vagy mi? Szerintem rossz helyen keresgéltél és túl hamar feladtad. Na de hátha majd kinövöd! Amúgy érdekes, hogy sok év barátság után egyszerre lettetek b.zik :D :D :D
950. 18e55ba98f (válaszként erre: 939. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 08:16
Ezzel a dumával nyugtatod magadat és a családodat, hogy nem is vagy annyira aberrált, mert vannak nálad rosszabbak is??? Hát igen, vannak. Olvastam a többi hozzászólásodat és úgy látom, aki minden áron b.zi akar lenni, az az is lesz! Amúgy ha már a faroknál tartunk, a leszbikusoknak miért van szüksége néha-néha férfi nemi szervet utánzó segédeszközre? Ennyit az utálom a pasikat hisztiről! Divatleszbik!!!!
949. kotyesz
2011. aug. 9. 18:02

Szóval mire is gondolok, sok helyen találkoztam olyan nézettel h a női homoszexualitás másképp működik és alakul ki mint a férfi, ha valaki nem akarná a másik fórumot is végigolvasni hát áthoztam egy igen lényegretörő kis párbeszédet. A végéről kezdjétek!

(heteróságom története)


93. market 2011-07-28 21:48


Jujj! Nagyon egyet értek veled! :) Már én is rájöttem, hogy a csalódások erre jók! És a rossz kapcsolatok is. Egy darabig mindig a tökéleteset keresi az ember. De tökéletes ember nincs. Tökéletes pár, viszont van. És az lesz a tökéletes, akinek a hibáit el tudod viselni, sőt, szeretni tudod, és rá tudsz jönni, hogyan kezeld ezeket a hibákat gyakorlatban úgy, hogy jól járjon mindenki. Ő is, te is. És az értékeit meg tudod szeretni, és értékelni, mert fontosak számodra. Ehhez sokat kell csalódni. És sok olyan emberi hibával kell találkoznod, amit hosszú távon képtelen vagy elviselni. . . Nekem ilyen pl. a féltékenység. Lehet valaki a tökéletes ember, kívül belül tökéletes, és etalon, ha féltékeny típus, akkor lőttek. Képtelen vagyok elviselni. . . Ugyan ez a szitu a saját hibáinkkal is. Sokat kell hibázni, hogy megtudd, mit NE kövess el. Hogy ne viselkedj. Miben változz. Hogy kiforrott legyél, mire megtalálod a magad hibátlan hibás partnerét. :)


Tudod, lehet, hogy nálam eleve ott volt a gond, hogy az első pasim elszúrta nálam ezt a dolgot. Nem tudom. Bár utána még sokáig reménykedtem. És mondtam is egy darabig, hogy hát nem volt, és kéne valami. De ha valamelyikük erőlködött egyáltalán, akkor csak kellemetlennek éreztem, mert az ég világon semmit nem éreztem, de tényleg semmit. Így nem tudtam rávezetni senkit, hiszen mire? :) Tehát igen, volt, aki erőlködött, de csak kínos lett a végén, mert várták a hatást, és semmi. . . Ez nagyon rossz. És miután több helyről kaptam, hogy frigid vagyok, én azt hittem, tényleg így van. Így, maga a szex már nem jelentett számomra túl sokat. . . Nem is rugóztam egy idő után a dolgon, mert nem is hittem, hogy lehet ebből több. És a pasikat sem érdekelte onnantól a dolog.


A páromnál is a vesztesek csodás nyugalmával léptem a tettek mezejére. Azért is, mert ezt a sztorit korábban vele már barátnőként kiveséztem. Így még nyugodt is voltam, hogy nincs semmi elképzelése a dologról, tudja a valóságot. És akkor egyszer csak (második futamnál), derült égből villámcsapááááááááás. Azóta is így megy ez.

Ennyi vívódás után, az vesse rám az első követ, aki nem ment volna egy hétig egy irányba az örömtől. :)

(válasz Kanalasorvosság 91. hozzászólására) Válasz erre Privát üzenet



91. Kanalasorvosság 2011-07-28 21:18


A sértődésnél nem rád gondoltam!

Egyébként a félreértések elkerülésére, annó jó béna voltam amin most már csak nevetek! Utólag látom hogy a csalódások azért voltak jók hogy kialakuljon hogy mi a fontos számomra egy kapcsolatban! A nélkül sok mindent nem becsülnék és mást meg túlbecsülnék. . .

Úgy gondolom ha az ember 25 év alatt elküld valakit vagy őt küldik el azt bár nehéz akkor elviselni de nem szabad komolyan vennie!

Nah itt a pasik vannak előnyben mert még ha ki is dobják őket, jól berugnak a haverokkal párszor és helyre áll a világ míg a csajok minden áron bedumálják maguknak hogy biztos nem szépek vagy velük van a baj! Közben lehet hogy csak a pasi száll virágról virágra és ugyan úgy otthagy egy szép és egy csúnya lányt mert fiatal(vagy fiatalnak hiszi magát!!) és csak du. ni akar! Ami a csajnak lehet hogy rossz de nem őt minősíti hanem csak a pasi ledérségét! Persze rossz dolog ha így "kihasználják" a lányt de ebből nem azt kell leszürni hogy biztos azért hagyta ott mert nem szép! Inkább azt tanulja meg hogy felismerje ha a pasi csak egyéjszakást vagy egy pár hónapos futó kalandot akar és onnantól ő döntse el hogy ebbe bele akar menni(hisz lehet hogy a csaj is ezt akarja) vagy sem!


És még a jó szexhez és a 1. 5 éves kapcsolathoz! Elhiszem hogy jó voltál az ágyban mert ez pasiknál eléggé észrevehető :DDDDD

Viszont ha neked nem volt jó akkor ott abban hibáztál hogy nem nyaggattad a pasit! Persze nem azt kell mondani hogy szar az ágyban de gondolom nem ezt mondanád(remélem!!) hanem hogy mikor és hogyan jó! Mondjuk ha soha nem jutott el oda a pasi hogy legalább pár pillanatra jó legyen és megszólalhass hogy "ez az, így jó neked", az elég gáz! Bár nyelvvel még akkor is alkothat valamit :))

És még annyit hogy ezért fontos hogy finoman de mihamarabb elmondjuk a pasinak hogy hogyan jó mert ha a 15. alkalom után szólunk csak erről, nah az aztán akkor is frusztráló ha valójában nem hibás! Hisz úgy érzi 15ször volt szar az ágyban. . . És onnantól már a kapcsolat elkezdhet nagyon elromlani. . .


Szóval nem akarok igazán komoly kritikát megfogalmazni hisz én sem voltam jobb! És így 30 évesen is bőven tanulok még újat :)) Bár a nőket teljesen megérteni soha nem tudom :DD

(válasz market 88. hozzászólására) Válasz erre Privát üzenet


88. market 2011-07-28 20:40


Szia! Kő keményen oda mondok, ez tény. De nem vagyok megsértődve. Az, hogy kő keményen megmondom, amit gondolok, az nem jelenti, hogy sértődött vagyok. :) Mert nem. Jogod van másként gondolni. És leírni ezt. És mindenki másnak is.

De azért helyesbítenék egyet nálad is. :) Vagy párat.

Szóval. . .

Teljesen egyet értek azzal, hogy meg kell mondani, hogy mi a jó. Ezt így gondolom én is. Mondtam volna én, hogy mi a jó nekem, ha éreztem volna, ha amit csinálnak, bármi is jó. De bárhogy értek hozzám, bármit tettek, semmire nem volt jó. És hiába mondtam volna bármit, ha mondtam is nem volt jó. Bár mondani sem tudtam, mert magam sem tudtam. Illetve, magamnak megtudtam tenni, egyedül sikerültek a dolgok. De náluk egyszerűen nem működött. Tehát, lehet, hogy a hazai pálya előnye, vagy az érzelmi alapok. . . Nem tudom. Egy biztos, semmiképpen nem történt másképp erről a részről a dolog.


Ja, és még egy dolog: Én nem a jó szexet kerestem. . . Illetve persze, kerestem azt is, meg a jó pasit. De ki ne keresné a jó szexet? De ha a jó szexet kerestem volna, akkor nem maradok esetenként 1-1, 5 évet egy olyan pasival, aki soha nem juttatott örömhöz. Igazából a jó szex, az nekem azt jelentette, hogy nem fájt. Ha ezt megkaptam, akkor kitartó voltam. És tettem is a kapcsolatért. Az ágyban a visszacsatolások alapján nagyon is jó voltam nekik. A többit meg aztán lerendeztem magamnak. Szóval, nem a jó szex, vagy a nem jó szex vezetett rá arra, hogy valakivel együtt legyek, vagy ne legyek együtt. Természetesen benne volt a pakliban, de melyik kapcsolatban nincs?

És igen, a jó szex, az persze, hogy összetart. . . És pont ezért fontos is, én úgy gondolom. Ez tagadhatatlan.

(válasz Kanalasorvosság 86. hozzászólására) Válasz erre Privát üzenet



86. Kanalasorvosság 2011-07-28 20:24


Nem értem páran miért sértődnek meg ha nem csak gyönyörűeket és szépeket írnak a történet kapcsán??

Ahogy olvastam Market kő keményen odamond!! :))

Hisz amúgy is leírja hogy volt több pasi az életében akik vagy rendesek(1db) vagy szemetek(az összes többi) voltak de jó bénák! Magyarán a jó szexet keresi és nem normális pasit. . .

És valljuk be, ha a mostani kapcsolatában rossz lenne a szex akkor otthagyná!

Az hogy csajjal jár max annyiban lényeges hogy valószínű vele oldottabb!! A leírásból pedig kitűnik hogy a szexről és hogy mi jó neki, valszin semmit nem beszélt a pasikkal!!

Egyébként nekem a hasonló koromból való kapcsolataimra hasonlít az egész történet(pasi vagyok. . . )! Sok csajt rendkívül nehéz vagy szinte lehetetlen volt rávenni hogy nyugodtan beszéljen arról hogy mit szeretne az ágyban! És 20-21 éves csajoknál kezdődött el hogy nem kellett szenvedni velük hogy maximálisan jól érezzék magukat az ágyban!

Egy csaj mindig előnyben lesz egy pasival szemben ha "szavak nélkül" kell kitalálni hogy mi jó egy nőnek!

Mint már írtam szerintem a jelenlegi pároddal is egy ilyen tanulási folyamaton mész át! A szex lehet olyan dolog ami miatt úgy érzed hogy ő életed párja! Ha majd a nélkül is úgy gondolod akkor lesz igazán az!!

Legjobb lány barátom aki pont tavaly házasodott, összejött egy kedves és nem is rossz pasival és pár hónap alatt profi lepedőakrobatává nevelte mert már az elején nyíltan elmondta hogy neki mi a jó és ezt fordítva is megbeszélte! Az ő taktikája szerintem a legjobb! A pasi 5 éve nem csalta meg, boldogok és most várnak egy babát!

Szóval szerintem eddigi hibád az volt hogy a pasikkal nem beszélted meg hogy mi a jó neked! Hisz ha megtetted volna akkor ezekre térsz ki és nem arra hogy milyen kritikákat kaptál. . .


Szóval én csak tanácsolni tudom Neked és minden csajnak a legjobb barátnőm példáját!

Aztán aki nem akarja az ne fogadja meg! Mindenki a saját életét éli :)))

948. kotyesz (válaszként erre: 944. - C33bd8536b)
2011. aug. 9. 17:37

Vanneki mindenféle hosszúja, vastagja, véknya, húsa (apunak)!

Gondolom a topikindítóra célzol, amúgy különböző potenciálú stílusú korú fiúk férfiak terelgették jelen boldogsága felé "heteróságom története" címen megtalálhatod leírva.

Az a mondat amit idézel a komolyabb része mondandómnak mert ebben a fórumban célozgattak rá többen h majd megúnja egyszer és családot fog alapítani (férfi férjjel), mert most csak élvezkedik egy kicsit, és majd megjön az esze.

És ha találna is egy férfit aki nem italozó, nagyképű, öntelt, nőelnyomó-kihasználó, frigiddé tevő, szarul kereső, játékgépező, önző, koránmagömlő, féltékeny, hazudozó, éretlen tacskó, ....stb. nos akkor majd változtatni fog.

Tehát ha egyáltalán létezhet ilyen (majdnem megfelelő férfi) akkor ha az ő élvezetre, szeretetre, szenvedélyre, megértésre, boldogságra harmonikus életre stb való jogát figyelembe veszzük akkor a topikindítót javasolnád a számára megfelelő partnernek? Amikor a homoszexualitás (bocs leszbikusság) mellett elkötelezett enyhén férfigyűlölő egyébként fizikailag mindenben NŐ-vel ez a férfi mire fog menni? meddig és hogyan élnének együtt? Az ököl és kar ötletet pedig egy kismalac képregényből vettem (Nő párt keres jön, a cigány, a néger, az eszkimó egyik sem megfelelő - na akkor maradjunk a jól bevált partnerünk öklénél) . Itt egy hatalmas fórum szól arról , hogy a nők elégedettek-e a partnerük péniszméretével - nem érzem magam túl különlegeset kitaláló embernek hogy ezt is kicsit beljebb hoztam a közbeszédbe, hogy a szex nem feltétlenül csak segédeszközökkel működik a leszbikus párok között.

947. 00a194caf9 (válaszként erre: 945. - C33bd8536b)
2011. aug. 9. 17:13
Szerinte az olyan embereknek mint én, nincs értékrendje, érzése, és fertöben élnek. :) ismerem a dolgok ezen oldalát. Apukám szerint pl. az ilyen kapcsolatban nem is létezik érzelem,mert az kivancsukva, és aki mást mond,az hazudik! :)
946. 00a194caf9 (válaszként erre: 944. - C33bd8536b)
2011. aug. 9. 17:08
Jól látod. Az igazság az,hogy a férfiak nagy része nem igazán tudja elképzelni,hogy létezik nöi boldogság,ami nem általuk van,és nöi figyelem ami nem rájuk irányul. Ha nem ök az origo azt nem is értik.
945. c33bd8536b (válaszként erre: 938. - 18e55ba98f)
2011. aug. 9. 15:25

Na most megnyugtattál.:)


Én is úgy gondolom, hogy több a normálisan gondolkodó ember. Aki elfogadja, hogy más embernek más lehet az értékrendje, a gondolkodása, a véleménye, mint az övé. Szerintem az a normálisan gondolkodó ember. Szerinted nem?

944. c33bd8536b (válaszként erre: 942. - Kotyesz)
2011. aug. 9. 15:14

Basszus, apunak nincs karjahossza?


"Szerinted létezik olyan férfi aki jól érezné magát melletted?"


Nem mindegy, hogy talán létezik olyan férfi? Itt nem a lehetséges férfiakról van szó, hanem a topikonditóról. Akinek pillanatnyilag nem az a legnagyobb gondja, hogy a potenciális férfiak komfortérzetéről gondolkodjon. A saját boldogsága foglalkoztatja. Amit -- úgy tűnik -- megtalált. Férfiak közreműködése nélkül.


Tényleg ilyen nehéz megérteni? Nem arról szól a történet, hogy ki érezné jól magát mellette, hanem arról, hogy ő hogyan érzi jól magát!!

943. 00a194caf9 (válaszként erre: 942. - Kotyesz)
2011. aug. 9. 12:49

Jujj, te kis perverz! Ki beszélt itt öklökről meg karhosszról? Ki gondolt rá? Mert én nem. Te igen... :)


Nem egy férfi kedvéért, senki kedvéért nem mondanék le a saját boldogságomról és élvezetemről.


S nem nagyon érdekel, hogy létezik-e férfi aki jól érezné magát mellettem. Ugyanis anno létezett. Jelen pillanatban pedig nem érdekel.

942. kotyesz (válaszként erre: 940. - 00a194caf9)
2011. aug. 9. 12:41

Igazad lehet: van olyan pénisz ami versenyezhet egy nő öklének keménységével, és karjának hosszával?


Én nem javasolnám hogy egy férfi kedvéért lemondj az élvezeteidről!

Szerinted létezik olyan férfi aki jól érezné magát melletted?

941. 00a194caf9 (válaszként erre: 933. - 763f627c6f)
2011. aug. 9. 08:43

Persze, szerintük normálisabb.

Az is, ha apu alkoholista, meg veri anyut. Minden normálisabb.

Éljél bármekkora mocsokban és fertőben, még mindig emberibb vagy, mintha meleg lennél! :)

940. 00a194caf9 (válaszként erre: 927. - 18e55ba98f)
2011. aug. 9. 08:41

Haha! Figyelj, én belátom, neked van igazad, és belátom, hogy egy mocsok vagyok.


El is hagyom a páromat, minek nekem boldogság? Nem érdemlem meg, hisz én egy mocsok vagyok.

Keresek magamnak egy farkat, ami majd soha nem elégit ki, és reménykedek benne, hogy legalább megbecsül, és nem fog megcsalni! Hátha akkor majd normális ember leszek.

muhahaha

939. 00a194caf9 (válaszként erre: 926. - 18e55ba98f)
2011. aug. 9. 08:38

Valóban egészséges érzésekkel születtem, és egészséges érzésekkel vagyok most is. Nem kell aggódni értem...


Apukám azért áll másként a dolgokhoz, mert neki más a véleménye. Annyira más, hogy szíve szerint kikövetelné tőlem, hogy most azonnal lépjek ki a kapcsolatomból, keressek egy pasit, menjek hozzá férjhez, és szüljek neki gyerekeket. Szerinte ez lenne az egészséges, és ő ettől lenne boldog. Ezzel nincsen egy percig sem gondom, bááár nem igazán tudom, hogy mi a fenéért nem érdekli őt az, hogy a lánya ebben a szerepben boldogtalan lenne, mert mást szeret?


Szerintem egyáltalán nem gáz amit csinálok. Van egy EMBER akit szeretek, tisztelek, megbecsülök. Ez természetesen kölcsönös. Akivel boldogan élek. És akivel számíthatunk egymásra. Azt mondom legyen ez a legaberráltabb szexuális szokás, és emberi magatartás amit valaha tapasztalsz!!!

Kívánom, bár mi lennék a legaberráltabb emberek a világon.


És egyébként meg, nem akarok senkinek semmit sem megmagyarázni. A cikkem eljutott a hozzám hasonló aberráltakhoz, akik privát üzenetben írtak nekem. Más nem túlzottan izgat. :)

938. 18e55ba98f (válaszként erre: 932. - C33bd8536b)
2011. aug. 6. 15:04
Persze, hogy nem aggódom! Még mindig több a normálisan gondolkodó ember, mint a ferde hajlamú! Tehát amíg az arány nem változik, nem kell aggódni!
937. d62762eb79 (válaszként erre: 930. - C33bd8536b)
2011. aug. 6. 07:13

végre valaki észrevette. már vártam:)))

a többinek nincs é-r-t-e-l-m-e

936. c33bd8536b (válaszként erre: 934. - Sercegnő)
2011. aug. 6. 06:39
Szíved joga. Biztosan olyan is van, amit te hiszel, és én nem.:)
2011. aug. 6. 00:17

Hű, de pörög ez a fórum!

Úgy 2 naponta beszóltok...

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook