Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1024. csgybzs (válaszként erre: 1023. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 10:52
Ha párkapcsolatos chat akkor megértem, vagyis inkább nem mondok valótlant, mert soha nem chatelek, nem tudom, hogy működik, de ahogy itt is szóba állnak Veled (a nem leszbik is), úgy azt gondolom ott is. De biztos rosszul gondolom... na érted...
1023. 00a194caf9 (válaszként erre: 1020. - Csgybzs)
2011. aug. 10. 10:48

Erre nem tudok mit mondani. Próbáld ki!

A market nevemmel nyomultam, reagálgattak is, addig, amíg nem derült ki, hogy nő nemű vagyok, és beszélgetni akarok.

Amikor kiderült, vagy nem válaszoltak nekem többet, vagy azt írták, ők nem leszbik, és kopjak le!


Ott alapvetően mindenki párt keres, vagy alkalmi kapcsolatot.

1022. csgybzs (válaszként erre: 1021. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 10:48
És hogy fér bele, hogy van olyan barátnőd, akivel csak úgy együtt alszol és barát, egy másikkal meg "szexelsz" is??? Ez olyan, mintha én egy másik fiú barátommal aludnék, a párom meg otthon tévézik....
1021. 00a194caf9 (válaszként erre: 1018. - A56fa55821)
2011. aug. 10. 10:47

Na várjál csak. :) Ne keverjük a szezont a fazonnal.

Én is így voltam a barátnőmmel általánosban... De az egy tök ártatlan dolog volt. Ebben nincsen benne a szexualitás. Ez egy olyan szoros kapcsolat, ami még a testvériségnél is erősebb tud lenni. Ez a mély barátság...


Ezzel a barátnőmmel a mai napig együtt alszunk. Igaz, már nem járunk kézen fogva. :)

1020. csgybzs (válaszként erre: 1014. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 10:46

Nem egy dologról beszélünk. Én a családban élő, a férjük által elhanyagolt nőkről beszélek, akiknek valamikor megvolt, de már nincs, így a férfiakból kiábrándulva másfelé fordulnak.


A chatszobás hszhez nem írok újat.. de ne haragudj, elég elképzelhetetlen, hogy sehol egy darab nő nem állt veled szóba, csak a leszbiszobába.......

1019. 00a194caf9 (válaszként erre: 1015. - A56fa55821)
2011. aug. 10. 10:44

Persze! Más ha a balcsi parton romantikázol, vagy egy eldugott helyen piknik kosár mellett ültök. De ahol minden szem rátok tapad? Kamionon, ahol kamerák vesznek? Jjajj


Ugyan ez a véleményem a BKV-n is. Engem nem zavar, ha más ezt csinálja, de én nem csinálom ezt. Volt, amikor megtettem, még régen, de ki nem? :) Viszont nagyon hamar leszoktam róla.

1018. a56fa55821 (válaszként erre: 1010. - Csgybzs)
2011. aug. 10. 10:43

Én gimis koromban csodálkoztam el ezeken a dolgokon.


Voltak olyan lány osztálytársaim -akik azóta már boldog kapcsolatban élnek férfiakkal, sőt gyerekük is van- hogy simán végig mentek a folyosón egymás kezét fogva.


Vagy pedig 4 ágyas szobában úgy aludtak, hogy ketten aludtak egy ágyon a másik két ágyat pedig a táskáik ruháik tárolására használták.

1017. 00a194caf9 (válaszként erre: 1013. - A56fa55821)
2011. aug. 10. 10:42

Tudod mi az érdekes? Hogy én ezt soha nem tudtam elképzelni! Nem volt undorom tőle, de nem is agyaltam ezen.

Aztán, amikor helyzet elé kerültem, az elején szintén nem undorodtam, majd kicsit később jöttem arra rá, hogy de hiszen ez undorító... meg nem normális. Stb. Amit a többiek is írnak....


És aztán az érzéseim erősebbek lettek, mint az, hogy ez undorító, és beteg dolog.

1016. 00a194caf9 (válaszként erre: 1011. - Csgybzs)
2011. aug. 10. 10:41

Alapvetően nem oda akartam felmenni. Csak szerettem volna valakivel/valakikkel beszélgetni, aki nem férfi. Mert épp csalódott voltam.

És a chaten nem álltak velem szóba nők. Beszélgetés erejéig sem!

És ezért mentem oda be...

1015. a56fa55821 (válaszként erre: 1012. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 10:40

Én ugyan így érzem. Nem tudnám magam elképzelni, hogy nyilvános helyen elkezdek mondjuk csókolózni a feleségemmel.


Ez csak ránk tartozik.

1014. 00a194caf9 (válaszként erre: 1010. - Csgybzs)
2011. aug. 10. 10:40

Persze. Az érzelmi biztonságot az ember bárhol megtudja kapni. De ha saját magadban, egyedül nem leled meg, akkor hiába keresed bárkiben is. Én így gondolom.


Hogy érted, hogy nőként hol vagyok? Teljesen nőnek érzem magam.

Én ezt szerelemnek érzem, igen. Bár még nem definiáltuk, hogy mi a szerelem.

1013. a56fa55821 (válaszként erre: 1004. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 10:37

Nem gondolom hanem tudom :-)))


Nem egy fórumon fordultam már meg ahol erről olvasni, és én is beszéltem már olyan hölggyel, aki elmondta számomra, hogy nagyon izgatja ez a dolog.


Pedig már nem fiatal, férje és felnőtt gyerekei vannak.



Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy vannak olyan nők is akiket egyáltalán nem izgat ez a dolog, sőt inkább undorodnak tőle.

2011. aug. 10. 10:37

Persze, hogy nem azt akarom elfogadtatni. Mert nem is természetes az, ami ilyenkor megy!

De ha hetero emberek csinálnák, akkor sem tartanám annak.

Az sem lenne normális ha férfi és nő művelné ezt kamionon, amikor mutatja őket a tévé... Hiszen ez senkire nem tartozik...


Na, arról ne is beszéljünk, hogy akik ezt nyilvánosan művelik, azok mennyire vannak komoly kapcsolatban egymással. Szerintem semennyire, hiszen a pároddal ezt az intimitást nem tárod nyilvánosság elé.

Alapvetően a másik fajtát sem, de ezt... Szóval. jajj


Ja, én nem lökném őket Dunába, hanem pszichológushoz küldeném őket TB-re. :)

1011. csgybzs (válaszként erre: 1009. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 10:37
A leszbi chatszoba akkor micsoda???
1010. csgybzs (válaszként erre: 1008. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 10:36
Ehhez én már nem tudok mit hozzáfűzni... én undorodom a gondolatától is, hogy egy nő hozzámérjen.... de egy nagyon jó barátnővel is érezheti az ember a szeretetet, tiszteletet, közös problémákat, örömöket,... akár egy lakótárssal is.... Az érzelmi biztonságot tehát Te is megtalálod. De nőként vajon hol vagy?? És vajon ez szerelem?
1009. 00a194caf9 (válaszként erre: 1007. - Csgybzs)
2011. aug. 10. 10:34

Én nem akartam semmit nyomatékosítani. Ezt tapasztaltam.

Nem írtak száz meg százan. :) De jó páran írtak. Meg is lepődtem. Főleg azon, hogy gyerekes anyák.


Én nem nyitottam tudatosan, de tényleg nem!

1008. 00a194caf9 (válaszként erre: 1005. - Csgybzs)
2011. aug. 10. 10:32

Igen, szerintem sem arra van kódolva. Ezzel teljesen egyet értek.

De ezen túl, ugyan úgy megvan benne minden, ami egyébként egy kapcsolatban.

Ugyan úgy működik a szeretet, a tisztelet, a hűség, az összetartozás érzése, a közös problémák és közös örömök. Közös küzdelmek. Nézeteltérések, marakodás...

Minden ugyan az. Kivéve azt, hogy biológiailag rossz irány. Vagy mi. :)

1007. csgybzs (válaszként erre: 1004. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 10:32

Na ezzel például máris nyomatékosítod, hogy ez jó dolog. Most lesz aki azt gondolja majd, hogy száz meg száz levelet kaptál is mindenki nővel akar ágyba bújni... ugyan már.......


Ezek a nők legtöbbször csak odafigyelésre, gyengédségre, kedves szavakra és szeretetre vágynak. Ehelyett elkezdenek egy másik világra nyitni (ahogy Te is), mert az biztos jobb..... tök bosszantó, de tényleg.....

1006. 00a194caf9 (válaszként erre: 1003. - Csgybzs)
2011. aug. 10. 10:30

Azért ahogy hallom régebben is megvoltak ezek a dolgok.

Anyukám pl. azt mesélte, hogy az ő idejében a szipuzás volt divat, amit mindenki meg is tett, már általánosban, a hátsó kert végében, csak ő nem....


Szóval, tény, hogy nagyon kinyílt a világ, de szerintem a szülőknek kell ezt valahogy kordában tartani. Beszélgetni a gyerekkel.


Én azért nemrégen jártam középiskolába, ott melegnek lenni ciki lett volna, viszont volt egyéb más borzasztó dolog, amitől menő lehettél. Ennél ezerszer borzasztóbb dolgok. Tudnék mesélni. :(


Az erkölcsi szint valóban nulla, de én úgy gondolom, hogy nekem van erkölcsi szintem. Sőt, példát lehetne rólam venni, 1-2 hetero kapcsoalatban élő embernek is, ezt bizton állíthatom!

1005. csgybzs (válaszként erre: 1002. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 10:30
Az értékeiről nem tudok nyilatkozni, de szerintem egy nő nem arra van kódolva gyárilag, hogy egy másik nővel éljen...
1004. 00a194caf9 (válaszként erre: 1001. - A56fa55821)
2011. aug. 10. 10:27

Gondolod? Nekem elég sokan írnak priviben.


Van akinek több gyereke is van már, komoly kapcsolata, de nem tud szabadulni a gondolattól hogy... Pedig próbálta leküzdeni, de a dolog egyre erősebb benne.


És több ilyen nő is ír nekem, akik ide, a fórumba nem merik beírni a véleményüket, vagy az érzéseiket, mert félnek a következményektől. Valószínűleg az életükben is azért nem lépték ezt meg soha, mert féltek.

1003. csgybzs (válaszként erre: 1001. - A56fa55821)
2011. aug. 10. 10:27
Ez nem így van. Főleg egy befolyásolható tinédzser esetében. Lövésem nincs hány éves vagy, de tizenévesen mindenki kipróbál ezt-azt. Elég csak megnézni, hogy a felállított nőideálok miatt hány kislány lesz bulímiás vagy anorexiás.... hányan isznak, party drogoznak, füveznek... Egyiknek sem jutna eszébe, ha nem mutogatnák nekik, hogy ezt mind megteheted!!! Fene nagy szabadság lett, erkölcsi szint nulla, az emberek egyre butábbak. Naná, hogy ki fogja próbálni... ugyanolyan "bulinak" fogja felfogni, mint azt, hogy pink színűre festesse a haját.... ez a szomorú.
1002. 00a194caf9 (válaszként erre: 1000. - Csgybzs)
2011. aug. 10. 10:25

Azért én ezzel nem igazán értek egyet. Mármint a következményeivel. Van, ahol pl. a teve mögé kötnek, és húznak végig a sivatagon, amíg meg nem halsz. Nem hiszem, hogy ezt érdemelném én, vagy bárki más.


Na igen, ha helyette egy jóra való férfivel ismerkedek meg, akkor biztosan másként alakul az életem. De nem így történt.

Amúgy mint kapcsolat normális, egy dologtól eltekintve. De ugyan azok az értékek vannak benne, mint bármely más kapcsolatban.

1001. a56fa55821 (válaszként erre: 995. - Csgybzs)
2011. aug. 10. 10:22

Éjszaka nem voltam itt és holnap nappal sem leszek :-))))


Én úgy vagyok vele, ha én berzenkedek valamitől akkor nem fogom kipróbálni.

Ilyen például a kávé, cigi, alkohol, de mondhatnám a homoszexualitást is.


Egyébként rengeteg fórumon olvasni, hogy nagyon sok nőt izgat milyen lehet egy azonos neművel szeretkezni.

Olyanokat is akik teljesen heteronak mondják magukat.


Ez azt gondolom nem az ilyen cikkek miatt van, hanem azért mert ez a dolog rengeteg nőbe így van gyárilag táplálva.

1000. csgybzs (válaszként erre: 997. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 10:21

Talán nem véletlenül voltak ilyen következményei... és nyilván nem véletlen, hogy ez emberek nem elfogadóak ezzel a témával kapcsolatban.


Én csak azt sajnálom, hogy nem egy jóravaló férfivel ismerkedtél meg, akivel át tudtad volna élni a normális párkapcsolat varázsát. De talán egyszer majd!.. :)

999. 00a194caf9 (válaszként erre: 994. - A56fa55821)
2011. aug. 10. 10:21

Hogy érted, hogy idő előtt távoznod kellett?


Szerintem a felvonulás egy baromság. Semmire nem jó. Maximum arra, hogy az ellentétek még inkább kiéleződni látszanak. És egyébként is, mi értelme?

Nem értek vele egyet, és nem is mennék el egy ilyenre.


Egyébként a pszichológiáját lehetne egy ilyen felvonulásnak vizsgálni.

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek. Utáltok? Hát gyertek, itt vagyok, és rázom magam! :) Nem tehettek semmit.


Valószínűleg ezek az emberek tele vannak elnyomottsággal. Egész évben bujkálnak, nem tehetik amit akarnak, és egy nap alatt kiélik magukat ezzel.


Ami szerintem marhára nem jó, mert semmire nem megoldás, sőt...

998. 00a194caf9 (válaszként erre: 996. - Csgybzs)
2011. aug. 10. 10:18
Igen, tudom. :) De ő így kérte. Szerinte a cikk olvasóinak tartozom ennyivel. Nem akartam csalódást okozni, így megírtam a kedvéért.
997. 00a194caf9 (válaszként erre: 995. - Csgybzs)
2011. aug. 10. 10:17

Igen. Hát, nem tudom, hogy igazad van-e vagy sem. Majd az idő választ ad erre, azt hiszem.


Egyébként véleményem szerint most azért van "hullám", mert végre megtehetik az emberek, hogy beszéljenek róla. Azért ne feledjük el, hogy régebben ennek komoly következményei voltak, tehát az illető jobb járt, ha titkolja. Még a mai napig vannak olyan helyek, ahol halálbüntetéssel ítélnek, ha csak a gyanúja felröppen rólad. Persze, hogy hallgat mindenki, és senki nem vall színt.


Nekem nem célom hogy valakit félre vezessek, vagy jónak tüntessem fel ezt a dolgot.

996. csgybzs (válaszként erre: 993. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 10:13
Hát ennyivel megírhattad volna neki priviben is... :)
995. csgybzs (válaszként erre: 994. - A56fa55821)
2011. aug. 10. 10:12

Ejha... Te aztán mindenhol ott vagy.... valami non-stop 24 órás szolgálatot teljesítesz a Hoxán? (ez félig volt vicc)


Nekünk sincs egymással gondunk markettel... sőt, én is azt mondtam neki éljen úgy, ahogy neki jó, azzal akivel akar (bár szerintem nem leszbikus).


Úgy összességében nem is pont rá gondoltam, hanem erre a mostani hatalmas leszbi-homi hullámra.... Azt sem mondtam, hogy ő lyukat beszélne bárki hasába a leszbikusság mellett. Egyszerűen nem értem miért kell ebből témát csinálni. Miért próbálják elfogadtatni? Miért kell erről beszélni? (persze ha nem akarom nem olvasok, nem írok) De!!! Nagyon sok olyan fiatal lány olvassa, aki talán ezek hatására kíváncsiságból kipróbálja és megzavarodik tőle... Nem vagyok prűd, vagy bármi, de abnormális dolgokat kár a neten nagyon jó dologként feltüntetni......

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook