Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
364. 00a194caf9 (válaszként erre: 354. - C33bd8536b)
2011. máj. 6. 12:04

Igen, valóban, ez így igaz.


Azt a gyereket azért csúfolják a kis társai, mert otthon pont ezt látta, és ezt tanulta meg a szüleitől.


Félre téve a leszbi témát, nekem ha lesz gyerekem, én arra fogom tanítani, hogy fogadja el önmagát, és a világot olyannak amilyen Az energiáit a csúfolódás helyett, más életén való csámcsogás helyett fektesse bele pozitív dolgokba. Sportba, zenébe, tanulásba... Ami neki tetszik. Olvasson, kösse le magát. Találja meg azokat az embereket akik számára jók, és fontosak. A többiekkel pedig ne foglalkozzon, és ne gyűlölje őket.


A gyűlölet, a harag, a düh az egy nagyon keserű és negatív érzés, szerintem minden irányban romboló. De leginkább annak, aki érzi. Tehát jelen esetben nem nekem.

363. 00a194caf9 (válaszként erre: 353. - Tücke)
2011. máj. 6. 11:59

Valóban nagyon vékony a határvonal. Egyébként visszájára is fordíthatnám.

Ha elhagynám a páromat, és keresnék egy férfit magamnak, hogy az velem legyen, csak azért, hogy szüljek gyereket, mert tegyük fel nagyon akarok, akkor is önző vagyok, bizony ám, hogy az!


Önző, mivel a férfiú valószínűleg nem tudja, hogy ő csupán azért kell, hogy termékenyítsen, és ott legyen, mint családapa.

És önző azért, mert a gyerekemet egy olyan légkörben nevelem, ahol társadalmi elvárások miatti együttlét van, de szeretet és megértés nincsen.

362. c33bd8536b (válaszként erre: 359. - 00a194caf9)
2011. máj. 6. 11:59
Elég régi, de hátha valahol megtalálod.
361. c33bd8536b (válaszként erre: 350. - Anyucika3)
2011. máj. 6. 11:58

"Hanem kik tehetnének mégis róla,ha nem a "szülők"?"


De bizony a szülők tehetnek róla! Csak nem a kicsúfolt gyerek szülei, hanem azok szülei, akik csúfolódnak.

360. 00a194caf9 (válaszként erre: 352. - Dcf348385f)
2011. máj. 6. 11:57
Köszönöm szépen! :) De kedves vagy.
359. 00a194caf9 (válaszként erre: 351. - C33bd8536b)
2011. máj. 6. 11:56
Köszönöm. Felírtam, és előbb utóbb, tutira megfogom nézni, nem felejtem el. :)
358. 00a194caf9 (válaszként erre: 350. - Anyucika3)
2011. máj. 6. 11:55
Szerintem is sokkal jobban kellene őket védeni! De talán a gyerekek szempontjából vannak ennél ezerszer súlyosabb kérdések is. Sajnos! Ha ez lenne a legszörnyűbb dolog ami létezik a földön(mármint a leszbi párok gyermekeinek sorsa), akkor szép lenne a világ.
2011. máj. 6. 11:54
El lehetne azon is gondolkodni, hogy ki szeretne gyermekként ilyen szituációban felnevelkedni...
356. 00a194caf9 (válaszként erre: 348. - Tücke)
2011. máj. 6. 11:51

Minket olyan 18 éves korunkig ketten neveltek, de sajnos utána már nem tudta anyukám leszedni róla a férfi mintáját. Nem főz, nem most, nem takarít, de még a poharát sem viszi el a mosogatóig. :)


Szerintem ha nincs apa minta, annál ezerszer rosszabb, ha van, csak épp rossz irányba terel.

355. 00a194caf9 (válaszként erre: 347. - F1fee9d062)
2011. máj. 6. 11:50

Igen, ez elgondolkodtató. Sajnos így van.


És ha lent leírt történet válna valóra, amit gondolom sokan támogatnának, akkor aztán nem sérülne az a szerencsétlen gyerek...? Dehogy nem!

354. c33bd8536b (válaszként erre: 341. - Mosoly30)
2011. máj. 6. 11:33

Tudod, a leszbik nemcsak leszbik. Elsősorban emberek, aztán nők, pont olyan vágyakkal, ösztönökkel, jó és rossz tulajdonságokkal, mint akármelyik másik ember. Vagy másik nő. Pont annyira lehetnek jó anyák, és nemjóanyák, mint akármelyik másik nő.


Hogy a gyereknek apamodell is kell(ene)? Igaz... És mit kezdesz a gyereküket egyedül nevelő nőkkel? Nem volna szabad nekik sem megengedni, hogy gyereket neveljenek?

Végülis engem is két nő nevelt fel, miután meghalt az apám. Az anyám és a nagyanyám. Egész jól működött a dolog.


Hogy a magyar társadalom nem elfogadó a mássággal szemben, azzal nem kellene dicsekedni. Még szerencse, hogy ez így nem igaz. A társadalmat nem te képviseled, és nem anyucika3. A társadalomnak azok is a részesei, akik tőled eltérő véleményen vannak.


És mégcsak annyit, hogyha egy ilyen gyereket csúfolnak az ovodában, iskolában, az a csúfolódó gyerekek szüleit minősíti. Egy gyerek otthon tanulja meg, hogy tisztelni kell a másik embert, akkor is ha más, vagy más körülmények között él, mint a többség. Vagy nem tanulja meg...

353. Tücke (válaszként erre: 350. - Anyucika3)
2011. máj. 6. 11:10
mért önzőség ha egy nő úgy dönt szeretne gyereket??? mégha nincs is férfi az életében olyan akivel leélné az életét? mért önzőség az ha az adott nő szeretné átélni az anyaság örömeit? mért baj az ha 2 nő nevel gyereket? már az is elitélendő akk ezen felfogás szerint ha esetleg 2 lánytestvér neveli az egyikük gyerekét mert megözvegyült? v otthagyta a pasi? honnan tudod azt pl ha látsz 2 nőt az utcán hogy most mi van a háttérben hogy szeretők-e vagy testvérek? esetleg lakótársak és nagyon jó barátnők?
352. dcf348385f (válaszként erre: 339. - 00a194caf9)
2011. máj. 6. 11:06
Szeretem olvasni ezt a fórumot:) Sok szeretetteljes ember van itt, s Te market,lenyűgözöl a nyugalmaddal, a tudatosságoddal.Tudod, ezekután azt gondolom, sok heteronak és heteroszülőnek lenne mit átvenni tőled:)De, inkább nevezzük őket Embereknek:)
351. c33bd8536b (válaszként erre: 337. - 00a194caf9)
2011. máj. 6. 11:01

Tudom én jól, hogy egy férfi is képes gyereket nevelni. Főleg ha muszáj neki. Ismertem olyat, aki csecsemőkorától nevelte a gyerekét, mert az anya az ország másik végében dolgozott, és olyat is, aki elvált, és mindhárom(!) gyereke velemaradt. Ez utóbbi pld. elvégzett egy főzőtanfolyamot, hogy el tudja látni őket rendesen.


Valahogy mi, nők szorítjuk ki az apákat a gyereknevelésből, aztán megszokják.:)


Azt is tudom, hogy sok meleg pasinak van nőies természete, és bizony remekül ellátja a háztartást, és alighanem a gyereknevelésben is megállná a helyét.


Amúgy a figyelmedbe ajánlom az "Őrült Nők Ketrece" című filmet, ami egy remekmű, és igaz, hogy vígjáték, a könnyed kicsordul a nevetéstől, de azért mégiscsak elgondolkodik az ember rajta.

350. anyucika3 (válaszként erre: 343. - Gota)
2011. máj. 6. 10:53

Hanem kik tehetnének mégis róla,ha nem a "szülők"?

Én úgy gondolom el lehet fogadni a létezését annak,hogy ilyen van,de az érintetteknek meg azt kellene elfogadni,hogy ez nem normális,a normális életvitellel összeegyeztethetetlen.És nem kellene belerángatni egy ilyen kapcsolatba ártatlan gyerekeket.Éljék a magánéletüket zárt falakon belül,és kész.Ne akarják elfogadtatni ezt másokkal,hogy rendben van ez a dolog.Miért nem elég nekik,ha a számukra fontos emberek elfogadják őket?Hiába jönnek azzal,hogy sok gyerek nő még fel nem megfelelő körülmények között,sok a felelőtlen hetero szülő.Ez nem mentesíti őket fel a felelősség alól,ha egy életért felelősséget vállalnak.Az sem normális,ahogy sok gyereknek fel kell nőnie olyan családban ami alkalmatlan lenne arra,hogy neveljék őket,de ettől még nem változik az,hogy nekik sem való gyerek.Minden gyereknek normális körülményekre,szerető szülőkre,anyára és apára van(sok esetben csak lenne) szüksége.Nem 2 férfira,vagy 2 nőre,hanem 2 szerető nem egynemű szülőre.De akik valahogy érintettek a dologban,őket úgy sem lehet erről meggyőzni,mert ennél önzőbbek.Szigorítani kellene a törvényeket,az a helyzet,sokkal jobban védeni a gyerekeket.

349. Tücke (válaszként erre: 346. - 00a194caf9)
2011. máj. 6. 10:51
valahol az elején már írtam neked hsz-t csak visszanéztem és léátom gépelsz lelkesen minden hsz-re szinte
348. Tücke (válaszként erre: 347. - F1fee9d062)
2011. máj. 6. 10:50
én csak egyet tudok érteni veled :D minketz is egyedül nevelt anyum és mi 2en voltunk érdekes mégis mindent tud öcsém is ( süt-főz mos takarít és egy igazi lovag)
347. f1fee9d062 (válaszként erre: 341. - Mosoly30)
2011. máj. 6. 10:48

Hm... törvényileg eddig még semmit nem tudtak hatásosan betiltani, még azt sem, hogy a gyerekkel az apa fajtalankodjon az anya szeme láttára! Megtörténik. Hidd el, naponta...

A világ nem a leszbiktől szar.


Most olyat mondok, hogy nem leszek kedvenc: én egyedül neveltem a lányom, és nem tudok jobbat elképzelni, nem azért, mert állat pasikat ismerek, hanem mert tökéletes volt az összhang, a figyelem, a szeretet.


Mindent lehet jól és rosszul csinálni.


Hogy akadályoznád meg, hogy a leszbik gyereket neveljenek??? Razziáznál, ahol két ivarérett nő van egy lakásban??? És ha az egyik terhes, kényszer-abortuszra vinnéd?? Vagy ha megszületik a bébi karhatalommal bevinnéd a kölköt egy intézetbe, vagy odadobnád nevelőszülőknek??

346. 00a194caf9 (válaszként erre: 344. - Tücke)
2011. máj. 6. 10:46
köszi :)
345. Tücke (válaszként erre: 343. - Gota)
2011. máj. 6. 10:46
sztem nem zavarja meg a gyereket ha annak a gyereknek el van magyarázva minden szépen elég okosak a mai gyerekek és egyébként is ha egy terry black megkapghatta a gyereknevelés jogát akkor más miért is ne?????
344. Tücke (válaszként erre: 339. - 00a194caf9)
2011. máj. 6. 10:45
ez tisztelendő benned hogy nem lépsz le a cikk megírása után mint sokan mások teszik...
343. gota (válaszként erre: 341. - Mosoly30)
2011. máj. 6. 10:20
Valahogy nekem az a fura, hogy mindig azzal jönnek, hogy ez a gyereknek azért rossz, mert csúfolnák, holott erről aztán tényleg nem a szülők tehetnének. Egyébként azzal, hogy ne nevelhessenek gyereket, alapvetően egyet értek, de nem ezért, hanem azért, mert az a gyereket megzavarhatja.
342. 00a194caf9 (válaszként erre: 341. - Mosoly30)
2011. máj. 6. 09:36
Még jó, hogy senki nem döntheti el, (te sem), hogy adott esetben én vállaljak-e gyereket vagy sem. :)
2011. máj. 6. 09:28
Leszbikusoknak nem szabadna engedni, hogy gyereket neveljenek!!! Ez egy abnormális viselkedési forma, ami ma sajnos egyre nagyobb divat. A gyereknek egy apa és egy anya modellre van szüksége nem két anyára. Egy torz családba nő fel torz világnézetekkel. Nem utolsó sorban mennyit kell annak annak a szerencsétlen gyereknek szenvednie az óvodai, iskolai csúfolások miatt. Ez a mai magyar társadalomban nem elfogadott család model. Nagyon remélem sose lesz az. A leszbik legyenek csak leszbik, de akkor mondjanak le az anyaságról, a két dolog nem össze egyeztethető!!!!!
340. f1fee9d062 (válaszként erre: 338. - 00a194caf9)
2011. máj. 6. 09:11
:) Akkor jó!
339. 00a194caf9 (válaszként erre: 331. - Demeeri)
2011. máj. 6. 09:03
Ha az ember ír egy cikket, bármiről is, akkor szerintem kutya kötelessége annak a fórumán jelen lenni. Mivel ő írta, neki szólnak a hozzászólások. Ha ti megtiszteltetek azzal, hogy elolvastátok a cikkemet, és veszitek a fáradtságot, hogy írtok is rá kommentet, akkor nekem arra reagálnom illik, függetlenül, hogy pozitív vagy negatív a visszajelzés.
338. 00a194caf9 (válaszként erre: 330. - F1fee9d062)
2011. máj. 6. 09:01

Nem gondoltam én sem, hogy jobbak lesznek. De tényleg kíváncsi voltam a reakciókra. És kíváncsi voltam arra is, hogy ezek milyen arányban lesznek pozitívak illetve negatívak.

És kellemesen csalódtam, mert sokkal több volt a pozitív mint én azt hinni mertem. :)


Ó, nekem rengetek erőm van. Ha ehhez a fórumhoz sem lenne erőm, akkor nem ott lennék, ahol most vagyok, hanem valahol nagyon máshol a világban... erősnek kell lenni. :)

337. 00a194caf9 (válaszként erre: 329. - C33bd8536b)
2011. máj. 6. 08:59

Hehe, nem azért, mert melegek, hanem mert férfiak! :) Olyan jót nevettem, nagyon nagy aranyköpés. :)


Egyébként szerintem közülük is lenne rá alkalmas. Ugyan úgy szeretőek, és gondoskodóak, sok esetben jobban is, mint egy átlagos nő. Egyik meleg ismerősöm is, kis házi tündér, főz, mos takarít. Igazi tyúkanyó típus. És még egy játszóteret is tud építeni, ha nagyon akar. :P

336. 00a194caf9 (válaszként erre: 323. - Gota)
2011. máj. 6. 08:55
Jajj neeem, dehogy, ők nem. :) Nem is rájuk értettem. :) És nagyon is örültem neki, hálás vagyok érte. :)
335. 00a194caf9 (válaszként erre: 313. - Gota)
2011. máj. 6. 08:53

Na, azért maradjunk annyiban, hogy öcsém szerintem ezerszer jobb ember, és ezerszer jobb férfi lenne, ha két nő mellett nő fel, és nem egy olyan apa mellett, aki azt tanítja neki, hogy a férfi dolga a sz*rás meg a fi*gás, továbbá hogy a számítógép előtt addig üljön, míg el nem ájul, mert anya úgyis mindent megcsinál, és elintéz.

Neki szerintem két nő sokkal jobban megtanította volna azt, hogy hogyan viszonyuljon a világhoz.


Vagy a párom testvére, aki egy apa és egy anya mellett nőtt fel, és amikor elkezdett udvarolni egy lánynak mégsem tudta, hogy kinyitjuk neki az ajtót, haza kísérjük, és az első randin nem fizettetjük ki vele a saját fogyasztásunkat. Még szerencse, hogy felnézett barátnőmre, aki odafigyelt rá, és nő létére elmagyarázta, hogyan kell férfinak lenni, és hogyan kell egy nőt kezelni. Azóta ajtót nyit, kabátot ad, és én is úgy látom, hogy a srác egy lovag! :)

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook