Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lenzetto gyógyszer tapasztalatok? fórum

Lenzetto gyógyszer tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
11. mongi
2022. jan. 17. 20:08

Igen,nekem is olyasmit mondott,hogy min.50 éves korig,de utána is lehet.

Azért durva!:)

Neked mit mondtak,gyakori ez? A családotokban valakinek volt ilyesmi?

Te mit tapasztaltál a Lenzettotól híztál kicsit?

Nyáron hogy oldod meg a használatát? Hová fújod?

10. eraaa (válaszként erre: 9. - Mongi)
2022. jan. 17. 12:19
És neked mit mondtak, meddig kell /lehet használnod a Lenzettot? Nekem azt mondta az orvosom, hogy legalább 50 éves koromig.
9. mongi (válaszként erre: 8. - Eraaa)
2022. jan. 17. 07:54

Nekem 3 gyerekem van.Kettővel nagyon nehezen estem teherbe-több hónap,év próbálkozás után,de a 3. 2016-ban véletlenül,nem középidőben összejött.Utólag úgy gondolom,hogy ez már a hormonproblémám miatt alakulhatott így.

Szülés után elkezdődött egy időszak,amikor összevissza vert a szívem,nem múlt el,végül kardiológusnál kötöttem ki,aki nem talált semmi kórosat,de aztán el is múlt ez a probléma,csak időnként,menzesz előtt jött vissza.

Utána emésztési panaszaim lettek,végül gasztrológushoz mentem,ahol kivizsgálások után is negatív lett minden,de ráfogtuk,hogy tejfehérje érzékenység-még ha nem is igazolja semmi. Ezután 2 évig diétáztam,de nem teljesen szűnt meg a panaszom.

2019 januárban elkezdődtek a hőhullámok(időnként),majd szép fokozatosan 2020ra a menzeszem is minden 2.hónapban jött meg,ill.a hőhullámok is majdnem mindig jelen voltak.

Elmentem a nőgyógyászhoz,aki azt mondta,hogy ez nem lehet klimax,hisz túl fiatal vagyok...Szóval innen indult a "felfedezése" a tüneteim igazi okának.Végül a 3.nőgyógyász ,aki egyben endokrinológus is-kezdett el rendesen foglalkozni velem.Ő írta fel a Lenzettot-előtte több vérvétel,kivizsgálás,-és mindig vár is vissza ellenőrzésekre,tapasztalatokra.

8. eraaa (válaszként erre: 6. - Mongi)
2022. jan. 15. 12:38
Progeszteron exeltis 200 mg. Szerencsés vagyok, mert van egy 9 éves lányom ❤️ Húú, nekem minden bajom volt, szó szerint minden! 4 évvel ezelőtt egyszercsak nagyon rosszul lettem. Fejfájás, szédülés, hányinger, heves szívdobogás, hőhullámok folyamatosan,izom- csont-izületi fájdalmak, stb. Ügyeleten kötöttem ki, kinevettek, hogy ez pánik. Én úgy gondoltam, hogy a rosszullétemnek köze lehet a fogamzásgátló váltáshoz, ezért elmentem a nőgyógyászomhoz. Annyit mondott, hogy ne szedjem, de nem foglalkozott igazán velem. (pedig már előtte máskor is panaszkodtam neki, hogy hőhullámaim vannak, de akkor kinevetett , hogy nekem olyan nem lehet ) Kerestem másik dokit, aki mindenféle vizsgálatra elküldött. Mivel annyira sokfelé ágazó tünetem, problémám volt, nagyon sok szakrendelésen jártam (belgyógyászat, neurológia, kardiológiai, gasztroenterológia, stb.) Pszichológushoz is elkezdtem járni, mert nem egyszer kötöttem ki az ügyeleten, annyira rosszul voltam, és ott mindig azt mondták, hogy ez pánik. Kb fél évig tartott a kálváriám, mire eljutottunk addig, hogy ezt a rengeteg problémát a petefészkek kimerülése okozza. Azt is vizsgálgatták , hogy mi okozhatja, de az nem derült ki. Először Ladybon tablettát kaptam, de az nem igazán vált be, majd ezután jött a Lenzetto. Bár nekem emellett is vannak időszakonként hőhullámok,kis szédülés, fejfájás, heves szívdobogás, ilyesmi. Neked van valamilyen problémád?
7. mongi (válaszként erre: 4. - Keira777)
2022. jan. 15. 08:31
Igen!
6. mongi (válaszként erre: 5. - Eraaa)
2022. jan. 15. 08:30

Sziaaa!


Én 44 éves vagyok.Most kezdtem,ez a 2.hónapom.

Igen,én is szedek mellé Duphastont 10 napig,bár nem vagyok teljesen biztos az adagolásban,de nemsokára megyek majd dokihoz,és rákérdezek.

Te milyen progeszteront szedsz?

Van gyereked?

Mi volt a fő problémád?

5. eraaa (válaszként erre: 1. - Mongi)
2022. jan. 13. 19:02
Szia! 2 éve használom, korai petefészek kimerülésem van. Nekem havonta 12 napig progeszteront is kell mellé szedni. 38 éves vagyok ☹️
4. Keira777 (válaszként erre: 3. - Mongi)
2022. jan. 13. 15:44
Szia Mongi, te azota elkezdted szedni?
2022. jan. 3. 08:31
Sziasztok!Senki nem használja???
2021. dec. 7. 07:37
Jaj,ne!Senki???:(
2021. dec. 1. 20:28

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Nekem most írta fel a nőgyógyászom,korai klimax tüneteinek megszüntetésére.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook