Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lenzetto gyógyszer tapasztalatok? fórum

Lenzetto gyógyszer tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
41. Lora Amira (válaszként erre: 39. - Agnes1968)
márc. 26. 09:24
Írj priviben, megvannak még.
márc. 26. 09:19
Igen, megvannak még.
39. Agnes1968 (válaszként erre: 35. - Lora Amira)
márc. 21. 21:17
Ha meg van még a lenzetto spray meg venném.
márc. 21. 21:13
Ha valakinek lenne Lenzetto spray átvenném.
37. Agnes1968 (válaszként erre: 35. - Lora Amira)
márc. 21. 21:08
Lora Amira érdeklődnék meg van e a lenzetto spray
36. sanita
márc. 13. 20:40
Sziasztok kérdezném egy Lenzetto hány napra elég? Nem igazán vagyok ezzel még képben köszi a válaszokat
márc. 9. 18:17

Sziasztok!


Szeretnék eladni 2 doboz frissen vásárolt Lenzetto spray-t. Az egyiknek 2026.02., a másiknak 2026.06. a lejárati ideje.


A gyógyszertári árhoz képest

kedvezőbb áron adnám el.


Ha valakit érdekelne, keressen nyugodtan!


Köszönöm szépen!

34. Agnes1968 (válaszként erre: 30. - Edo7116)
febr. 3. 21:24
Üdvözlöm.Érdeklődnék a Lenzetto meg van e még.
febr. 3. 21:23
Érdeklődnék valakinek Lenzetto spray nem e lenne eladó.
32. Anyuska01 (válaszként erre: 30. - Edo7116)
2023. máj. 9. 21:27
Szia, én a sprayt megvenném
31. 9bbc382386 (válaszként erre: 30. - Edo7116)
2023. márc. 17. 21:09

Nem használt neked?

Lenzettot használok azért kérdezem.

Merre vagy?

Esetleg privátban,mert itt fórumban azt hiszem szabályzatot sértesz 😊

2023. márc. 17. 19:09

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hátha valaki járatos ebben!🙏


El szeretnék adni 1doboz Lenzetto spray-t (2025.09.lejáratú), + 3doboz Duphaston 10mg filmtablettát (2027.03.lejáratú)


Ezeket frissen vásároltam, a blokk is megvan, amit meg tudok mutatni!


Esetleg valakinek szüksége lenne ezekre a gyógyszerekre?

Kedvezőbben adnám el mint amennyiért vettem, ha lenne rájuk vevő!


Nagyon köszönöm a válaszokat, az ötleteket!🙏

2022. dec. 9. 19:39

Sziasztok!

Kinek hogy vált be a lenzetto?

Reggel vagy este fújjátok és milyen progeszteron készitménnyel együtt hasznaljátok.

Remelem lesz valaki 😄

28. mongi (válaszként erre: 27. - Kisdarázs11)
2022. jún. 14. 07:41
Szia! Megoldódott a dolog?
27. kisdarázs11 (válaszként erre: 9. - Mongi)
2022. máj. 6. 21:21

Szia, meg tudod nekem adni a dokid nevét?

Egy poszttal lentebb írtam, hogy én is orvosról orvosra járok, elhajtanak-kiröhögnek, hogy ez nem klimax, pedig teljesen egyértelmű, hogy az... nagyon szeretnék ösztrogénpótlást, mert haldoklom szinte nélküle, de nem találok egy orvost sem, aki érdemben foglalkozna a problémámmal.

Megkérdezhetem, hogy hány évesen írta fel a doki? Illetve hogy mennyi volt akkor az ösztradiol szinted? Menzeszed volt rendesen?

Köszi, ha válaszolsz, sajnos kénytelen vagyok én is így infókhoz jutni, ha már az orvosoktól nem sikerül :S

2022. máj. 6. 17:30

Sziasztok, 42 éves vagyok és megőrülök az ösztrogénhiánytól. Nem tudom, hány orvost jártam már végig Budapesten, endokrinológust és nőgyógyászt is, de nem vettek komolyan...

Folyamatosan hüvelygyulladásom van a szárazságtól, szexuális életet nem tudok élni 1.5 éve emiatt, mert akármit csinálok, elviselhetetlen fájdalommal jár, a párkapcsolatom is ráment... a hőhullámok borzalmasak és iszonyat depressziós is lettem, ami korábban nem volt jellemző.

Az ösztradiolszintem 88 volt legutóbb :(( AZ AMH szintem koromnak megfelelő, 1 fölött, az FSH sem tragikus még, 10 körül, tehát a teljes menopauza messze még, de nem bírom az ösztrogénhiányt, mégsem adnak semmit, mert azt mondják, azt csak menopauza után lehet. Ez igaz?

Ha nem, tudtok dokit javasolni, aki esetleg az eredményeimre a Lenzetto-t felírná? Mi kell hozzá?

Annyira el vagyok keseredve, hogy lassan ott tartok, beszerzem a feketepiacon... :(

25. doroti91 (válaszként erre: 24. - 9bbc382386)
2022. ápr. 12. 18:23
Üdv. Én hormon injekciót használtam,de azt megszüntették és most a lenzettot irták fel.
2022. ápr. 11. 18:24
Megkérdezhetem kinek hogy ajánlotta az orvosa a lenzetto használatát?
23. doroti91 (válaszként erre: 22. - Mongi)
2022. ápr. 4. 22:24
Köszönöm válaszát. Én 22napja használom de főleg este előjönnek a hőhullámok,de majd alakul..
22. mongi (válaszként erre: 21. - Doroti91)
2022. ápr. 4. 07:44
Én egyet.Még.:)
21. doroti91 (válaszként erre: 20. - Mongi)
2022. ápr. 1. 20:35
És mennyit fúj belőle?
20. mongi (válaszként erre: 19. - Doroti91)
2022. márc. 30. 08:29
Nekem 1 hét alatt elmúltak a hőhullámaim.
2022. márc. 18. 08:37
Üdv! Én arra lennék kíváncsi,ki mennyi idő alatt érezte a hatását?
18. mongi
2022. febr. 7. 08:18
Eraaa,merre vagy???:)
17. mongi (válaszként erre: 16. - Eraaa)
2022. jan. 25. 08:35

Most egy kicsit értetlenkedek:

Hogy érted,hogy nincs menzeszed? Most sem? A progeszteron abbahagyásával egy megvonásos vérzés mindig kialakul,nem?

Mivel ragasztod le a fújás helyét,sima ragtapasszal?

Megkérdezhetem,hogy te hol laksz? Én Szegeden.

Ha rosszabbul vagy,akkor 3-at fújsz?Ezt lehet így váltogatni,hogy ha előző nap pl.volt több hőhullám,akkor másnap többet fújsz,majd harmadnap mondjuk megint kevesebbet?


Én sajnos nem kaptam időpontot a dokimhoz,csak február 18-ra.Korábban szerettem volna,de alig dolgozik.Ha így folytatja,akkor én megint bajba fogok kerülni,mert egyáltalán nem érzem magam biztonságban,ha sosem elérhető a doki.:(

16. eraaa (válaszként erre: 14. - Mongi)
2022. jan. 21. 20:01

Nekem a pajzsmirigyemmel nem volt gond eddig, bár már elég rég nézték.

A Lenzetto betegtájékoztatójában benne is van,hogy kisállatokra és gyerekekre veszélyes is lehet. Nagyon figyeltem mindig rá, hogy soha ne érintkeztek se a lányommal, se a kutyussal a fújás után egy ideig, de az állatorvosok azt mondták, hogy valószínűleg a fújásnál a permetből esetleg a földre is került, és így lehetett rá érzékeny a kölyökkutya is. (megduzzadt a nemi szerve és magasabb volt az ösztrogén szintje a kelleténél) Akkor kezdtem el a combomra fújni, és pluszba még le is ragasztottam mindig óriási tapasszal. Nekem kettőt kell fújni, de ha rosszabbul vagyok, akkor 3-at is.(mióta nálam ez elkezdődött, azóta nincs menstruációm sem, a petefészkek teljesen kimerültek )

Szem problémáim nem voltak, bár sokszor viszket a szemem allergia miatt. Izületi fájdalmak az egész kezdetén voltak, de akkor a csontjaim, izmaim, kb. mindenem fájt. Sokkal érzékenyebb lettem a frontokra, időjárás változásokra. Eddig még nem diétáztam, de úgy érzem, hogy eljött az ideje, plusz egy kis torna, edzés is kell. 😅

15. mongi
2022. jan. 19. 08:48

Szem panaszaid voltak esetleg?

Említetted az izületi fájdalmakat,azok hol és hogyan jelentkeztek?

Diétázol valamire?

14. mongi
2022. jan. 19. 08:46

Hát,igen,sajnos nem lehet tudni előre,hogy kivel mikor mi lesz.:(

Nálunk anyunak is,nővéremnek is nagyon későn jött a klimax,viszont az egyik unokatestvéremnél hasonlóan hamar-de nem tudom pontosan,mert nem igazán tartjuk a kapcsolatot.

Nekem is van mellé kis pajzsmirigy alulműködésem.Azt hittem szinte ezek együtt járnak.Neked nincs?

Én is inkább sovány alkat vagyok/voltam,de az elmúlt 1-1,5 évben-ahogy a menzeszem is ki-ki maradt-olyan "lötyögős" lett rajtam minden.Alig ettem,de ez nem változott,ezért inkább próbáltam elfogadni.Idén magamtól elkezdtem szedni a barátcserjét-még a Lenzetto előtt-ami nem volt rossz,mert csökkentek a hőhullámok,de aztán hozzászokott a szervezetem.Közben kaptam a pajzsmirigyemre is gyógyszert,amitől pikk-pakk lement a plusz zsír,soványabb voltam,mint régen-Hát,nagyon örültem!!!! A Lenzettoig.Azóta rendesen megjön,nincs hőhullám,de visszajöttek a plusz kilók,pedig diétázok. Ezt februárban említeni fogom a dokinak,de nagyon úgy érzem,hogy ez egy ördögi kör lesz,és nem lehet jó megoldást találni.Valamit valamiért.:(


Nálunk 2 cica van benn...

Hogy okozott hormonzavart?Sokszor hozzáért az alkarodhoz?

Ráfújás után,1 óra elteltével elvileg eltűnik,nem?

Én 1-et fújok.Te?

13. eraaa (válaszként erre: 11. - Mongi)
2022. jan. 18. 20:57

Nekem azt mondták, hogy sajnos ez manapság már egyre gyakoribb, és egyre fiatalabb nőket is érint. Szerencsés vagyok, hogy van egy lányom, az orvosok azt mondták, hogy ő az én csodám ❤️ Szerettem volna még én is egy tesót neki, de azt mondták, hogy csak petesejt donorral lenne lehetséges. Nálunk anyukámnak is korábban jött a menopauza, talán 42-43 éves kora körül kezdődött, csak neki társult mellé pajzsmirigy probléma is, amivel meg is műtötték.

Én mindig nagyon vékonyka voltam, bármikor, bármennyit, bármit ehettem, soha nem volt rajtam felesleg. És kb.fél éve elkezdtem kicsit hízni, de csak a kritikus területekre, tipikus "változókori hájasodás" 😅

A Lenzettot először az alkalomra fújtam, de most már jó ideje kénytelen vagyok a belső combomra fújni, mert a karom általában ekcémás. De azt mondta a doki, hogy oda is lehet. És amúgy volt egy másik probléma is vele, lett egy kölyökkutyánk, akinél hormonális zavart okozott, hogy én használom a sprayt. De így jó, mert a combomat jobban el tudom takarni télen, nyáron.

Neked hányat kell fújni?

12. mongi
2022. jan. 17. 20:09
Egyébként néha-nagyon néha nekem is vannak gyenge hőhullámok a Lenzetto mellett is,de emlékszem, hogy azt mondta a doki, hogy ez előfordul és normális.:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook