Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Látom, érzékelem, hallom a szellemeket! Te is tapasztaltál? fórum

Látom, érzékelem, hallom a szellemeket! Te is tapasztaltál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
25. 52e9416b15 (válaszként erre: 24. - Alissa819)
2012. szept. 6. 11:46
Én tudom hogy aput és anyut láttam.Ezt mondtam is a páromnak de hülyének néz:(
24. Alissa819 (válaszként erre: 21. - 52e9416b15)
2012. szept. 6. 11:45
Szia Betti! nem biztos, hogy képzelődsz! nekem is mondták de nem szabad hagyni, hogy kitapossák belőled úgymond ezt a dolgot! :-)
23. Alissa819 (válaszként erre: 18. - Dyus)
2012. szept. 6. 11:45
Értelek annyira sajnálom és őszinte részvétem szerintem apukád lát titeket és ha érzékelsz dolgokat az nem fantázia akik nincsenek közöttünk ugyan úgy velünk vannak csak más formában és soha sem veszítettük el őket. :-) Biztos vagyok benne, hogy apukád ott van de általában a gyerekek nagyon fogékonyak a szellemvilágra ők érzékelik, látják őket ha tapasztalod, hogy magába beszél a kisgyerek vagy beszél valakivel akkor biztos apukáddal nem tudom mennyi idős a gyermeked de elég sokáig érzékelik sokan még felnőtt korban is. :-)
2012. szept. 6. 11:42

Sziasztok!

Én is hiszek benne, bár sokan azt mondják nem lehetséges! 12 éves voltam mikor a nagymamám és rá pár hónapra a nagypapám is meghalt. Közel álltak hozzám! A temetés után eltelt pár hónap és egyik éjjel azt éreztem, hogy valaki betakart! Nem anyukám volt és nem is apukám! Hetekig hallottam a nagymamám köhögését, és senki más nem. A másik nagymamám beteg volt, és mentünk őt meglátogatni és a szobájában ott ült a széken a nagypapám, aki akkor már rég nem élt!

2012. szept. 6. 11:42
Velem is volt már furcsa dolog de a párom azt mondja csak képzelödök.
2012. szept. 6. 11:42

Én is elég sokat foglalkoztam a témával mert rengeteg tapasztalatom volt.


Anyu hamar "hazament", mikor apu halt meg, na ő évekig "követett".


Még olyan is volt, mikor a saját halálomat kezdtem el érezni. Ezt nem nagyon lehet leírni, nem voltam beteg se semmi, csak éreztem, hogy most valamiért megközelített, aztán ezt se tudom minek a hatására de elment.


Húúúú de már évek óta nem foglalkozok ezzel. Remélem most nem kattanok be :)

2012. szept. 6. 11:40
Mit nem adnék ha apukámmal még egyszer beszélhetnék.
18. Dyus
2012. szept. 6. 11:39
Egyedül nem is állt szándékomban szellemet idézni, mert fogalmam sincs róla, hogy hogyan kell. Mármint gondolom erre is vannak bizonyos "szabályok". Csak azért kérdeztem, mert történt pár furcsa dolog már velem, de nem tudom hogy ezt "szellemnek" tudhatom-e be, vagy csak már túl élénk a fantáziám.Mióta nem él apukám nagyon sokminden történt. Legjobban azt szeretném, ha láthatná az unokáját...
17. Alissa819 (válaszként erre: 15. - Spiritus)
2012. szept. 6. 11:37
Akkor az is az lehet, hogy édesanyád valamit akart, mondani neked vagy jelezte, hogy "Itt vagyok!" :-)
16. Alissa819 (válaszként erre: 10. - Spiritus)
2012. szept. 6. 11:36
Nem vonz az ilyen csak már ideje látom a szellemeket és elkezdtem ezzel foglalkozni, hiszen nem sokan látják a szellemvilágot de ha elkezd valaki erősen foglalkozni vele és fogékony rá működni fog!
2012. szept. 6. 11:34
Anyu halála után minden óra a lakásban ugyan abban az órában és percben állt meg. Nem egyszerre. Volt ami kb 2 nap múlva volt ami később, de arra a percre állt be mikor meghalt.
2012. szept. 6. 11:34
Dyus! A szellemidézés van létezik de veszélye is van! Egyedül olyan nélkül ezt mindenkinek mondom ne idézzen szellemet valaki nélkül aki nem ért hozzá mert itt maradhat vagy ide ragad lehetséges apukád jó helyen van de ha tapasztalod, hogy érzed a jelenlétét akkor ott van veled. Én azt mondom neked ha nagyonj szeretnél vele kommunikálni egy olyan embert keres még jobb ha 2 aki ért hozzá! De persze a kommunikációt értsük: van a quita tábla van gyertya idézés de küldök egy linket:
13. Alissa819 (válaszként erre: 11. - Viaszvirág)
2012. szept. 6. 11:34
Mivel korán halt meg lehetséges pedig, hogy Ő nvolt egy fejlettebb lény nem tudom mennyire hiszel a reinkarnációban de az is lehet édesanyád többször élt már ezen a földön és magasabb szintű lény előfordul, hogy Ő volt az sőt én biztos vagyok benne ha volt már olyan érzésed, hogy valami megtörtént akkor neked is több életed volt már :-) Édesanyád jelzett neked:-)
12. Ladybird12 (válaszként erre: 11. - Viaszvirág)
2012. szept. 6. 11:32
engem a hideg is kirázott...
11. viaszvirág (válaszként erre: 5. - Alissa819)
2012. szept. 6. 11:31

Velem azt történt, hogy mentem a 4-es főúton autóval. Egyedül ültem a kocsiban!! Monor környékén azt éreztem, hogy valaki 3x megnyomja jobb vállamat. Hátrafordultam és azt kérdeztem: Mamikám? Mamikám, te vagy? Ugyanis reggel halt meg anyukám.


A lányom azt mondta, hogy ez még korai lett volna, ilyen hamar nem tudnak kommunikálni a halottak.


Nem tudom mire vélni a mai napig sem. Tény, hogy kicsit lassítottam (100-ról 80-ra) és úgy mentem tovább.


Szerinted mi lehetett?

2012. szept. 6. 11:28

Miért vonzzanak ennyire?

Én örültem, hogy megszabadultam a jelenségektől.

2012. szept. 6. 11:27
Na szóval akkor neked is vannak/voltak tapasztalataid :-) Ezzel semmi gond nincs a szellemek nem fognak bántani senkit se esetleg kicsit megijedünk persze ez természetes. :)
8. Dyus
2012. szept. 6. 11:27

Engem nagyon érdekelne ez a téma, ha tudnék, az elhunyt apukámmal csak még egyszer beszélni, mindent megadnék...

Kérlek írd le miket tapasztaltál, hogyan tudsz velük esetleg kommunikálni.Mit mondanak, mit látsz?Nagyon kíváncsi vagyok!

2012. szept. 6. 11:26

Ők igen szellemek róluk is tudok mesélni lelkek igazán nem tudom, hogy hova is mennek hoiva tartoznak de ők biztos vagyok benne, hogy nem ezen a síkon vannak mint mi máshol többek között olvasok olyanokat, hogy régi házakban bolyonganak temetőkben stb... egyszer ajánlom mindenkinek sötétben akár a kertben akár az utcán csináljon pár fotót érdemes, energiagömböket szinte mindig lehet fogni itt egy kép az energiagömbökről:

[link]

2012. szept. 6. 11:24

Még régen én is tapasztaltam furcsaságokat. A legdurvább az volt mikor a zuhanyrózsa elhajlott a kezemben.


Mióta itt lakok azonban semmmi de semmi furcsaságot nem tapasztalok (szerencsére).

2012. szept. 6. 11:23

A legutolsó élményemet írom le neked!

Legjobb barátnőmmel találkoztunk nagymamámnál beszélgettünk hát igazából ez nem volt nagy szám de mégis érzékelhető volt a jelenség... Beszélgettünk hétköznapi témáról egyszer csak egy érdekes jelenség tűnt fel félhomály volt a kislámpa égett mikor elment egy árnyék a szekrény előtt sötét volt de kivehető volt, hogy egy emberi alak ment keresztül a szobán ezután olyan hangot hallottam amit hozzáteszek barátnőm is hallott ezt a telefon rezgéséhez tudom hasonlítani meg is néztük a telefonokat semmi de elég sokáig hallottuk azt csend lett majd megint az alakot utána már nem láttam... De ennél voltak durvább történetek is amikor fánk sütés közben valaki megfogta a vállamat na akkor tényleg beparáztam egy kicsit és akkori osztálytársammal voltunk ketten ő a konyha másik felében sütött! :-)

4. 6f257fd90e (válaszként erre: 3. - Alissa819)
2012. szept. 6. 11:21
Esetleg mesélsz róla? Vagy, hogy pontosan mit is értesz szellem alatt? Halott emberek lelkét, akiket ismersz? Nem ismered őket? Csak bolyongó lelkek?
2012. szept. 6. 11:20
Szia tapasztalataimból tudok neked írni!
2012. szept. 6. 11:17
szia, tudsz konkrét példát írni?
2012. szept. 6. 11:16

Sziasztok!

Először mielőtt írnál sértő vagy bántó üzenetet, figyelmeztetlek, hogy nem poénból alakítottam meg ezt a fórum témát hanem azért mert tudom, hogy sok ember tapasztal különböző szellemi tevékenységeket és én tényleg olyan emberekkel szeretnék beszélgetni akár itt akár esetleg Skypon akik szintén ilyenekkel foglalkoznak vagy esetleg ilyenek érdeklik! Kérlek ha szeretnél akkor ebbe a témába írj! :-)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook