Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Látom, érzékelem, hallom a szellemeket! Te is tapasztaltál? fórum

Látom, érzékelem, hallom a szellemeket! Te is tapasztaltál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
115. viaszvirág (válaszként erre: 114. - E2a54831a9)
2012. szept. 7. 19:26
Azért ez félelmetes, nem? Csak azt nem tudtam eldönteni, hogy ezt most álmodtam, vagy ébren voltam. Vagy azt álmodtam, hogy ébren vagyok? Nem tudom, de nagyon rossz érzés volt.
2012. szept. 7. 19:03

Hát én annyit hallottam erről,hogy állítólag lefog a szellem téged,vagy rádfekszik és tőle nem tudsz mozogni.

Arra emlékszem,hogy visszaaludtam,legközelebb mikor felkeltem megint és indultam a mosdó fele (sötétben,mert a kapcsoló messze volt),éreztem hogy valaki áll elöttem,a járásom lelassult és mintha nehezebbek lettek volna a lépéseim,mintha valami taszított volna.Éreztem hogy van ott valaki,és mikor túljutottam azon a ponton ez az érzés elmúlt,akkor már úgy éreztem hogy a hátam mögül figyel engem.

113. viaszvirág (válaszként erre: 112. - E2a54831a9)
2012. szept. 7. 18:44

Igen voltam már így, hogy hallottam, hogy 2 pasas bejön a szobába (aludtam, éjjel volt), beszélgetnek, én meg akarok fordulni, de nem tudok megmozdulni, szólni akarok, de nem jön ki a hang a torkomon.


Nagyon régen volt már, de heteken belül többször. Azóta sose volt.


Ez mi a szösz lehetett?

2012. szept. 7. 18:24
Veletek fordult már elő olyan,hogy éjszaka felkelsz arra hogy ki kell menned a mosdóba.Mozdulnál,de nem tudsz,mintha le lenne bénulva a kezed, a lábad , sőt a fejed is.Csak a szemedet tudod mozgatni.Mikor kiabálni akarsz egy hang sem jön ki a torkodon. 3x tapasztaltam ezt életemben. 2x ugyanazon a helyen és egyszer külföldön.
2012. szept. 7. 15:43
Gyermek-tini koromban nekem rengeteg megérzésem volt, mondjuk ez nem kapcsolódik szorosan a témához...csak azért írom, mert én is úgy gondolom, hogy a gyerekek sokkal nyitottabbak és biztos hogy többet látnak éreznek nálunk. Én ezeket tudatosan elfojtottam, mert megijedtem tőlük, és meg is szűnt az érzékenységem szerencsére.
110. Beu23
2012. szept. 7. 15:26
hát totál kirázott a hideg amiket olvastam...jajj de kár volt ez a fórumot megtalálnom:) amúgy is tök ijedős vagyok:D
109. viaszvirág (válaszként erre: 108. - 96586135b9)
2012. szept. 7. 13:04
Igen, vannak akik megálmodják a történéseket. Félelmetes ez is egyébként.
2012. szept. 7. 12:37

A párom megálmodik dolgokat. Ezt nem is írtam még. Pl. ha foggal álmodik valaki meghal a családban. Ügye ez amolyan "babona" Na ez nála sajna bevált eddig 4x! Ebből kétszer az ő, kétszer az én családomban történt haláleset.


Itt persze az sem mindegy melyik fogról van szó. De olyan is volt, hogy csak letört a fogából egy darab- akkor az egyik rokona szívinfarktust kapott! Rettegek komolyan ha foggal álmodik:(


Édesanyja rákos volt, és épp kinn szolgált Afgánban mikor az anyukája egyik éjjel meghalt. Nem is mertem neki elmondani, azt sem tudtam, hogy kezdjem. Aztán csak kiböktem, mire ő közölte, hogy tudja mert azt álmodta azon az éjjel, hogy az anyukáját fehér lepedőbe csavarják és elviszik. Hát lemeredtem.


Mást is megálmodik nem csak rosszat. Pl: terhes maradtam mikor egy el-távról hazaengedték szintén Afgánból. Csináltam tesztet, nagyon örültem. Igen ám, de ő megálmodta. Vagyis látott a hasamban egy embriót.

Vagy: 4d előtt megálmodta a babánk nemét és úgy lett...

Szóval ő is parafenomén csak ő nem a szellemeket látja....ez is félelmetes.Mondjuk szerintem neki így üzennek...

107. Dyus
2012. szept. 7. 09:04
Szép reggelt mindenkinek!Ki hogy aludt mi történt az éjjel?
2012. szept. 7. 08:41

Hú de bizarr történetek, felborzolódik a tarkómon a szőr. wáááhh...


És még azt hittem, én vagyok para.


Velem csak olyan fordult elő, hogy amióta apukám meghalt -17 éves koromban (Most 27 vagyok)- többször előfordult, hogy álmodtam vele.


Először azután hogy megvolt a temetés. Rettegtem, mert nagyon rossz volt a kapcsolatunk. Július közepe volt, jó meleg de én minden éjjel a fejem búbjáig húzott takaróval "aludtam". Akkor álmodtam vele először. Azt mondta nekem álmomban, hogy nem kell félnem tőle, mert most már tisztán látja, milyen rosszul bánt velünk és soha többé nem fog bántani minket, nagyon sajnálja, hogy olyen volt, amilyen.


És utána nem is féltem.


Kb 2 évvel ez után az akkori párom apukája halt meg és én aznap éjjel, mikor ez történt, vele álmodtam. Egy fehér szobában egy sima négylábú asztalnál boroztak apukámmal. Én szolgáltam fel nekik. Úgy üdvözölte apukám a srác apját, hogy "Rég láttalak, barátom, már vártalak". Fel is ébredtem ez után. Az óra fél 3-mat mutatott.


Reggel mikor felébredtem, nem mertem mondani a barátomnak, hogy mit álmodtam, mert az apukája rákos volt és már eléggé rosszul is volt, kórházban és nagyon aggódott, nem akartam "károkni". Fél óra mólva hívták telefonon, hogy az apukája éjjel kettőkor elment.!!! A hideg kiráz azóta is.


2005-ben apukám anyukája halt meg. Apukám őt is ugyanebben a fehér szobában fogadta és ezt is láttam álmomban... Anyukám másnap készült a nagyihoz látogatóba, mert 2 órányi utazásra volt tőlünk a kórházban. Reggel mikor felkeltem, mondtam anyukámnak, ne menjen, mert a mama nem várja már meg őt...


Félúton volt amikor hívták, hogy meghalt hajnalban...


Azóta közeli rokonom szerencsére nem halt meg. És apukámmal sem álmodtam.

105. viaszvirág (válaszként erre: 104. - 2a4f521b34)
2012. szept. 7. 05:32

Fogalmam sincs, hogy ezek a dolgok hogyan működnek, de a lényeg, hogy igen, fentről láttam és hallottam magam.

Tudom, hogy hihetetlenül hangzik, és ha nem velem történt volna meg, el sem hinném.

104. 2a4f521b34 (válaszként erre: 103. - Viaszvirág)
2012. szept. 6. 23:44

itt nem értek valamit:

kiszállt a lelked és láttad magad fenntről ahogy veszekszel anyósodékkal...

Ha kiszállt, hogy tudtál tovább veszekedni? Ilyen a műtős- kómás- alvós emberekkel szokott megtörténni.. Te hogy tudtál lélek nélkül tovább mozogni, kiabálni?

103. viaszvirág (válaszként erre: 100. - Geridina)
2012. szept. 6. 21:37

Ez még a volt férjem szüleivel való affér volt, a válás miatt szórakoztak velem. Hosszú történet, majd elmesélem személyesen. A lényeg, hogy "magamból kikelve" üvöltöztem velük, mert ők is kiabáltak velem.

És milyen érdekesek a mondások: "magamból kikelve", "magamon kívül voltam". Nem is hinné senki, hogy ezekben a szólásokban rengeteg igazság van.


Halálközeli élményem nem volt egyáltalán. Bár a lányom azt mondta, hogy ilyenkor nem sok hiányzik ahhoz, hogy ne tudjak visszamenni magamba.

102. 26092879c1 (válaszként erre: 101. - Geridina)
2012. szept. 6. 21:07

Porszemek, melyek visszaverik a vaku fényét.


Élőben is láthatsz ilyen "gömböket", ha közvetlen közelről átnézel egy poros napsütötte ablaküvegen.

2012. szept. 6. 20:40

délelőtt valamelyikőtök belinkelte az energiagömbös cikket, azóta utánanéztem, és elhatároztam, hogy este kipróbálom a fényképezést.

Nem hiszitek el, próbáljátok ki. A kertben több energiagömböt fotóztam le. A földhöz közel, a föld felett, stb. Félelmetes

100. geridina (válaszként erre: 92. - Viaszvirág)
2012. szept. 6. 20:29

Ez mikor volt? Még nem mesélted.

Volt halálközeli élményed?

99. Dyus
2012. szept. 6. 19:58
Huh visszajöttem, gondoltam ránézek hogy áll a fórum. Egyre bizarrabb történeteket olvasok, és jön az este, komolyan mondom elkezdtem parázni.Egész nap ezen a fórumon agyaltam.Sok a megválaszolatlan miért...
98. Bernadett_irorszag (válaszként erre: 94. - 303b0747dd)
2012. szept. 6. 19:46
Nekem apukammal volt hasonlo,agressziv volt es molesztalt almomban.
97. pillangó28 (válaszként erre: 90. - E2a54831a9)
2012. szept. 6. 18:20

ez nagyon durva!!

:-O

96. pillangó28 (válaszként erre: 93. - F303be5590)
2012. szept. 6. 18:18
Mint a fórum indító is írta... ha nem tudsz érdemlegesen hozzászólni a témához, vagy nem érdeklődsz a téma iránt,,,, akkor inkább ne gyere! :)
95. viaszvirág (válaszként erre: 93. - F303be5590)
2012. szept. 6. 18:14
Ne gúnyolódjál légyszíves. Egyáltalán nem volt olyan vicces élmény.
2012. szept. 6. 18:08
Sziasztok!Végigolvastam ezt a topikot,még gondoltam is magamban,hogy már nagyon régen álmodtam nagypapámmal aki meghalt már 10éve,ha meg is jelent álmomban,az kellemes volt.Erre most elaludtam az ágyamban egy fél órára,és borzasztóan valóságosan megjelent itt a szobámban,kopaszon és meztelenül,itt lecövekeltem,próbáltam felébredni,a tudatos álmodást meg tudom csinálni,mikor álmomban tudom hogy ez csak álom.Viszont most nem tudtam.Agresszív lett,bezárta az ablakot,ajtót,nekem esett,és meg akart erőszakolni.És közben beszélt és beszélt,hogy most nem menekülök,megkapom a magamét.Éreztem a testét,mindent,fújjj...Na ilyet még nem álmodtam vele,se rémálmom nem volt mostanában,ez durva volt.Lehet hogy ez alvásparalízis,de ha régebben volt is ilyenem,soha nem láttam az ellenséget,és nem ilyen valóságosan történt.Azon csodálkozom,hogy fel tudtam ébredni most egyáltalán.Ez nem fog kimenni a fejemből mostanában,nem hiszem el hogy ilyet álmodok vele...
2012. szept. 6. 18:04
begombáztál? :D
92. viaszvirág (válaszként erre: 59. - Geridina)
2012. szept. 6. 17:08

Hát én is rögtön anyukámra gondoltam. De azért az tényleg félelmetes volt, hogy 3x jó erősen megnyomta a vállamat. Azt gondoltam utána, hogy talán biztosan megúsztam egy karambolt azáltal, hogy lelassítottam.


Én hiszek ezekben a dolgokban, főleg mióta egyszer fentről láttam magam és hallottam, ahogy kiabálok ott lent anyósomékkal. Na, az aztán tényleg félelmetes volt. Vagyis konkrétan kiszálltam magamból.


Pont olyan volt, mint a filmekben, amikor a kórházi ágyon fekszik a beteg és fentről a sarokból nézi, hogy hogyan próbálják megmenteni az életét.

Abban az időben (70-es évek) ezt nem lehetett elmondani senkinek, mert biztos a diliházba vittek volna.

91. Spiritus (válaszként erre: 90. - E2a54831a9)
2012. szept. 6. 16:58
Basszus......
2012. szept. 6. 16:54
Olvastalak benneteket.Érdekes történetek.Én kb 15-16 éves korom óta érzékelek furcsa dolgokat körülöttem ( most 28 vagyok ). De a legdurvább sztorim az kb 1 éve volt. A párommal új lakásba költöztünk. Régi ház volt.Akárhányszor elmentünk otthonról mindent ajtót becsuktunk ( Szekrény , szoba ) a kis yorkink miatt. Valahányszor hazamentünk vagy a szoba ajtó vagy a szekrény ajtó volt kicsit elhúzva. Szinte minden napos eset volt.Elkezdtünk beparázni.Volt egy nap,hazamentünk,bementünk a fürdibe és hirtelen a semmiből olyan erős lábszagot éreztünk amilyet még soha.A fürdiből indult az egész lakást belepte a szag,majd eltünt.Bementünk a fürdibe,hogy utánajárjunk mi volt ez.Akkor a hajvasalóm kiugrott a falra akasztható kis zsebes tartójából.Na itt a párom is be.... pedig ő nem hisz ezekben.Úgy döntöttünk hogy felállítunk gyors egy kamerát hátha. A nagy recsegés és sistergésen kívül a semmiből hirtelen megszólalt egy női hang angolul: the witch slept here ( a boszorkány aludt itt ) Hát mondanom sem kell mit éreztünk. Aznap este filmet néztünk az egyik szobába,feltünt hogy a kutya nagyon csendbe van,átkukucskáltunk a másik szobába.Az ágyon volt a falra nézett fel csóválta a farkát és ugrált jobbra-balra mintha valakivel játszana. Mondanom sem kell hogy aznap nem aludtunk és másnap felkerestünk valakit aki segített nekünk.Aztán el is költöztünk onnan.
89. Alissa819 (válaszként erre: 34. - Cucomuco)
2012. szept. 6. 14:57
Szia! Nekem így kezdődött a dolog legelőször, hogy csak a szemem sarkából láttam egy félrehúzódó vagy éppen elsuhanó árnyat nem szemészeti probléma nagyon sokan tapasztalták ezt! Lehet a későbbiek folyamán fogékonyabb leszel a spirituális dolgokra. :-)
88. Alissa819 (válaszként erre: 31. - 1e76158442)
2012. szept. 6. 14:54

Szia Timcsi!


Ez milyen sűrűn fordul elő veled? Elég érdekes velem még nem fordult ilyen elő de ha szeretnéd felveszem ismerősömmel a kapcsolatot Ő minden ilyesmivel foglalkozik ha szeretnél privátba is elérsz.

2012. szept. 6. 14:52
tőlem megkapod! :)
2012. szept. 6. 14:52
Viszont még egy dolog jutott eszembe. Előfordult, hogy a manóm éjjel vagy este alvás közben olyan keserves sírásba kezdett, hogy 15 perc kellett hogy magához térjen... Hihetetlenül sírt és hiába kapcsoltunk villanyt, szólongattuk..percekig semmi. Már azt hittem ügyelet lesz a vége annyira megrémültünk. Lehet mégsem tűntek el a szellemek? Szokták ilyenkor a fogzást okolni..hát nem tom. Én másra gondolok ilyen sírásnál...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook