Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Látom, érzékelem, hallom a szellemeket! Te is tapasztaltál? fórum

Látom, érzékelem, hallom a szellemeket! Te is tapasztaltál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
55. Szilvita (válaszként erre: 52. - Ladybird12)
2012. szept. 6. 12:45
Csak annyit, hogy máshova, de hova?
54. kkrisztina72 (válaszként erre: 23. - Alissa819)
2012. szept. 6. 12:45
Nekem is voltak komoly élményeim...egy időben rengeteget olvastam ezekről...megálmodtam képről-képre dolgokat,éreztem a nagyapám jelenlétét akit nagyon szerettem és akkor -bár 7-8 éves lehettem_tudtam!!!hogy őt érzem.
53. 52e9416b15 (válaszként erre: 26. - Ladybird12)
2012. szept. 6. 12:45
Ültem a szobába.A párom mellettem aludt néztem a tv.Tejüveges volt a szoba ajtó.Az elöszobába tök sötét.Egyszer csak azt éreztem az ajtóra kell néznem.Mikor oda néztem akkor láttam az ajtó elött két ember alakot.Mögöttük tök sötét szoval nem lehette semmi lámpa vagy hasonló.Fogták egymás kezét.Utána a páromra néztem hogy felkeltem hogy ö is nézze meg,de mire vissza fordultam eltüntek.Lehet hülyén hangzikde szerintem apuék voltak.
52. Ladybird12 (válaszként erre: 49. - Szilvita)
2012. szept. 6. 12:44
lejjebb írnak erről :)
51. kkrisztina72 (válaszként erre: 20. - Spiritus)
2012. szept. 6. 12:43
Szia!Erre én is kíváncsi lennék.Mire is gondolsz?Kifejtenéd ?
2012. szept. 6. 12:42

Sziasztok !

Érdekes dolgok, történések, amiket leírtatok. Szinte végig a hideg rázott, ahogy olvastalak benneteket.

Nekem is volt már ilyen élményem. Bátyám 99-ben halt meg. Sajnos az legutolsó pillanatig nem lehettem vele, kiküldtek minket, csak a felesége maradhatott bent..... Miután elment, hazamentem én is, a konyhában kezdtem mosogatni kínomban. Éreztem, hogy a konyha sarkában van, és elköszön... Félelmetes volt. Nemrég történt, hogy a konyhában mikor főztem, valaki megérintette a vállam, azt hittem a férjem, hátrafordultam, de nem volt ott senki. Én nagyon félek az ilyen dolgoktól, úgyhogy egy időben a tükörbe is féltem belenézni :D

49. Szilvita (válaszként erre: 48. - Ladybird12)
2012. szept. 6. 12:35

:D Igen, én is most olvastam tovább:)


Nekem apám öngyilkos lett két hónapja. Nem tartottuk a kapcsolatot, nem tudtam hol él, tíz éve nem láttam:( Hova kerül, aki öngyilkos lesz? Félve kérdezem csak...

48. Ladybird12 (válaszként erre: 47. - Szilvita)
2012. szept. 6. 12:33
engem folyamatosan ráz :D
47. Szilvita (válaszként erre: 35. - Bowie)
2012. szept. 6. 12:29
Jujj, a hideg is kirázott!
2012. szept. 6. 12:25

Sziasztok!

Én is átéltem már különböző "élményeket"

Egyszerűen nem hittem el, hogy nem ült az ágyamra senki, mert én tökéletesen éreztem, mikor feküdtem. Ez nagyon sokszor előfordult, volt, hogy meg is kérdeztem a férjem, hogy mi baj van? (Ő él). szétnéztem, sehol senki nem volt.

Aztán a konyhában többször jártam úgy, hogy megnyomták a hátam, karom vagy bármit, szintén nem hittem, hogy senki nem volt körülöttem, pedig határozott myomásokat éreztem. De én már nem félek, sőt hívom édesanyámat! érdekes dolgok ezek.

2012. szept. 6. 12:25
volt hogy azt álmodtam(jelzem nem ismertem a férjem anyukáját) hogy anyósom átölel, és üzente hogy a padláson a sarokban hagyta a férjem régi játékait és néhány ruháját és hogy az most pont jó lesz a kisunokájának... amióta meghalt nem voltunk fent a padláson, ezt elmondtam a férjemnek, átment apósomhoz, felment a padra, és tényleg ott volt...egy dobozban...
44. bowie (válaszként erre: 40. - Spiritus)
2012. szept. 6. 12:24

4 éves volt akkor, semmit nem tudott. Mi mindenkire, aki meghalt, csak annyit mondtunk, hogy elment papaországba, mamaországba..ha állat pusztult, akkor halországba..stb..ennyit tudott.

Néha sajnálkozott, hogy kár, hogy nem vihetett papa oda telefont, meg nem értette, hogy én azt mondtam ő lát minket, amikor nem is vitt távcsövet.:)

43. bowie
2012. szept. 6. 12:22

Gyerekkorunkban unokatesómék vettek egy házat és abba amikor beköltöztek heteken át látott a konyhában a sarokban ülve egy ráncos öregembert, aki cigizett. Senki más nem látta..ő már állandóan félt, és zokogott, hogy "ti nem látjátok? nem igaz, hogy nem látjátok"

Aztán egyszercsak elmúlt, hogy tényleg eltűnt e, azt nem tudni, lehet Zsuzsi csak nem beszélt róla többet.

2012. szept. 6. 12:21
Egy esetben segíthettem egy öngyilkos emberen átjutni egy másik világba, mint amilyen szférába került. Azt éreztem, hogy 8.-án kell a szeánszának megtörténnie és láttam mellette egy 16-os számot is. Utólag elmondta az özvegye, hogy akkor 8.-án lett volna a születésnapja és 16 éve hunyt el. Többször szerettem volna ilyen esetben elhunyt embereken segíteni, de nagyon kevésnek lehet. Ezt mai napig nem tudom mitől függ, hogy mikor lehet-mikor jön el az idejük, ugyanakkor azt sem zárom ki, hogy lehet csak nekem nem lehetett ebben segíteni. Más. Ha hiszünk a karmában akkor a családi karma törvénye szerint míg valakinek vissza kell ide születnie addig vissza is fog és sokszor gyermekeinkben akár egy általunk személyesen is ismert felmenőnk lelke honol. Ahogyan én előző körben nagymamám voltam, akit nem ismertem, mert születésem előtt halt meg, de mindig róla beszéltem kicsinek minden bajom van ami neki volt, többször megéltem, hogy "ő" vagyok. Stb...Senkinek nem beszéltem erről, de több ilyen beállítottságú ismerősöm is megerősített azóta ebben. De most ezt az életemet élem, ezzel van dolgom és nem nézek másképpen, vagy furán anyámra, aki anno a lányom volt.
2012. szept. 6. 12:21
hitetlenek...
40. Spiritus (válaszként erre: 38. - Bowie)
2012. szept. 6. 12:21
És a fiad mennyit tudott erről, mennyi idős volt?
2012. szept. 6. 12:21

sziasztok! na ezt magyarázzátok meg hetetlenek....

2008 tavaszán egyik éjjel arra ébredtem, hogy egy nagy és igen csak erős fény iszonyatos sebességgel a hasamnak csapódott és fizikai fájdalommal járt. rá 3 napra elmentem orvoshoz , és uh on kimutaott egy 4 hetes terhességet! rögtön az jutott eszembe ami 3 nappal korábban történt! lehet hogy akkor kaptt lelket a kislányom??? vagy mi lehetetett ? de biztos vagyok benne hogy van összefüggés a fény és a terhesség közt...

38. bowie
2012. szept. 6. 12:18

Aztán a nevelőapám 2 éve hirtelen halt meg, vízbe fulladt. A kisfiam karácsony előtti napon felébredt és azt mondta: papa azt üzeni, hogy boldog karácsonyt.

És mesélte,hogy a haja és ruhája csuromvizes volt, de azt mondta nem fázik, mert jó nagy, meleg tüzet raktunk neki...(hamvasztva volt).



A nagymamámnak sokáig az illatát éreztem itt ott, váratlanul.

37. Dyus (válaszként erre: 35. - Bowie)
2012. szept. 6. 12:15
Ez nálam is hasonlóan történt.Apukám képét a pénztárcámban hordom.Néha el szokta kérni a képeket belőle.Benne van még a párom képe, az anyukámé, a hugomé,a barátnőmé, a keresztfiamé.Legelsőnek mindig az apukám képét veszi ki, és utána a többit. Mikor meglátta a fiam apukám fényképét, egyből mondta, hogy tata. És előtte talán egyszer említettem neki, hogy ki van a képen.
2012. szept. 6. 12:08
Amikor meghalt a tatám, teljesen kiborultam, nagyon szerettem őt. A mamámnál aludtam aznap éjjel. A sámlin ültem, beszélgettünk, én sírtam, nem tudtam vigasztalódni. Egy váratlan pillanatban kinyílt az ajtó mellettem magától. Én ezt nem paranormális jelenségnek tudtam be, de olyan időzített volt, és észrevehető, hogy a szobában lévő sógorom is megjegyezte, tőlem függetlenül.
35. bowie
2012. szept. 6. 12:07

Azt mondják, hogy azok a bolyongó lelkek, akik nem találtak megnyugvást, nem végezték el a dolgikat, és az öngyilkosok rekednek meg a 2 világ között.

Nekem apukám gyerekkoromban halt meg, nem rémlik, hogy tapasztaltam volna a jelenlétét. Aztán megszületett a kisfiam...mégis most is elszorul a torkom..ő éjjelente sokáig játszott és kacagott valakivel..aztán, amikor meglátta apukám fényképét elsőnek, olyan egy éves volt. Nézte a képet, simogatta az arcomat és azt mondta: papa


Aztán egyszer történt valami, mert megrémült a kisfiam, és olyan igazi rémült sírásba kezdett. És akkor én annyira megijedtem, hogy csak azt hajtottam, hogy kérlek menj el...azóta nem jött vissza.

2012. szept. 6. 12:03

sziasztok

én nem tudom ez mi lehet, szellem-e vagy csak képzelődök, de pár hete néha a szemem sarkából látok egy mozgó valamit árnyékot, de ha odanézek eltűnik. Fogalmam nincs, hogy mi lehet, de elég ijesztő, mert eddig nem volt ilyen. Aztán lehet, hogy csak a szemészetre kéne elmennem. :o) mindenesetre furcsa...

33. napocskaszemű (válaszként erre: 30. - Spiritus)
2012. szept. 6. 12:01
Nekem az a tapasztalatom, hogy a szellemi és érzelmi tisztaság fokmérője annak, hogy milyen lények, szellemek, entitások tudnak és kívánnak a személyre hatni. Gyakorlatban is ezt tapasztaltam akár magamon, vagy máson. Ha éppen le voltam valamiért pukkanva elég sötét dolgok jöttek felém, nyilván a maradék energiámra, plusz még védeni sem volt sem erőm, sem érdeklődésem. Mikor viszont erős és kiegyensúlyozott vagyok sokkal emelkedettebb lények, vagy elhunytak jöttek, és érdekes, mert "elhunyt" emberi szellem kevesebb is.
32. Dyus (válaszként erre: 23. - Alissa819)
2012. szept. 6. 12:00
Köszönöm.Vasárnap lesz épp 2 éves a kisfiam.Apukám halálának évfordulója pedig pont tegnap volt.Én ezt sem a véletlennem tudom be, hogy így született a kisfiam.
2012. szept. 6. 12:00

Sziasztok ide csöppentem,jó lenne ha már valaki segitene nekem,csak bolyongok.

Gyönyörü családom van,szerető párom,nem nyomorgunk,anyukám velünk lakik aki teljesen egészséges és mindig a halál jár a fejemben,ilyenkor elszomorodom,elsősorban anyukámat féltem,már kicsi koromban is szoktam úgy elaludni,hogy zokogok anya meg ne haljon,most megint rajtam van,mi ez???

30. Spiritus (válaszként erre: 29. - Napocskaszemű)
2012. szept. 6. 11:56

Tehát jó emberhez, jó szellem jönne?


Amúgy sosem bántottak vagy ilyesmi, de akkor is rémisztő.

A szomszéd ház még anno a Fókuszban is szerepelt mint parajelenség központ... na gondolhatjátok mennyit számít az a fél méter fal....

29. napocskaszemű (válaszként erre: 1. - Alissa819)
2012. szept. 6. 11:53

Sziasztok!


Én is érzékelem őket, azt már tudom irányítani, hogy mikor mennyire legyek nyitott, mert volt amikor nagyon megijesztettek. Elhunyt apám szokott a legtöbbször jönni mikor úgy érzi kell, tőle egyáltalán nem félek. Temető mellett lakok azt viszont nagyon érezni. Alig várom, hogy elköltözzek. A halottakat sajnos, vagy nem sajnos, de "pont eléggé" látom és hallom. Ezért zárom már magam, mert nemegyszer csak úgy elkezdték mondani amit akartak és nagyon félelmetes is tud lenni, meg zavaró. A látványról nem is beszélve...:( Mindenesetre alig van amelyiknek maradt annyi ereje, hogy fizikai síkon megnyilvánuló "sértést" tudjon okozni. A nyitottabb emberek, mint lámpások világítanak nekik ezért jönnek a személy közelébe. Amennyi éppen a személyben ragyogó fény annyi a "biztonsága", hogy mennyire tiszta lény jön felé. Az elhunyt rokonok látogatása a leggyakoribb.

28. Alissa819 (válaszként erre: 25. - 52e9416b15)
2012. szept. 6. 11:50
Betti! Ne hagyd, hogy hülyének nézzen ha nem hisz benne neki ne meséld el mond el olyannak akik hisznek neked mert sokan át élnek hasonlókat lehet az ismerőseid közül is vannak hasonló érdeklődésűek csak valaki nem szívesen beszél róla volt egy barátnőm 8 év után tudtam meg, hogy ő is hisz ezekben a dolgokban. :-)
27. Alissa819 (válaszként erre: 22. - Lilla0988)
2012. szept. 6. 11:49
Szia Lilla! :-) Te is fogékony vagy ezekre a spirituális dolgokra nagyon örülök neki, hogy ennyien írtok mert vagyunk sokan akik látnak dolgokat és soha se engedjétek azt, hogy ezt fantáziának titulálja valaki is. Mert aki ilyen dolgokat lát az magasabb rendű "lény" Ha a reinkarnációban is hisztek vagy volt olyan érzésetek, hogy megtörtént valami akkor az csak is azt jelenti, hogy nem először születtél a Földre, de mivel nektek is vannak tapasztalatitok ezért biztos, hogy már éltetek a Földön.
26. Ladybird12 (válaszként erre: 25. - 52e9416b15)
2012. szept. 6. 11:49
de mi történt pontosan?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook