Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Látom, érzékelem, hallom a szellemeket! Te is tapasztaltál? fórum

Látom, érzékelem, hallom a szellemeket! Te is tapasztaltál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
145. Alissa819 (válaszként erre: 144. - White dragon)
2015. dec. 2. 09:44

Sziasztok! Régen hoztam létre ezt a fórumot így még nem olvastam mindent végig.

White Dragon! Ismerős amit írsz én is tapasztaltam. Nagyon félelmetes dolgok ezek olyat én is tapasztaltam, hogy valaki hozzám ér meg ilyesmi én a mai napig látok dolgokat így tudom, hogy vannak dolgok amiket ha nem is bizonyítottak de vannak, attól, hogy valaki nem látja vagy nem hisz benne én elfogadom. De én hiszem, hogy vannak.

2015. febr. 5. 09:32
van valaki aki látott árnylényt?én igen egy gyorsan suhanó árny a falon.sok minden történt már,kicsi koromban egyedül voltam otthon,és a takaróm huzatát jól megrángatták,nyelni se mertem,olyan is volt hogy anyám szintén egyedül volt otthon,mondta valaki megsimogatta a lábát,úgy megrémült felugrott,és elmesélte mikor suliból haza értem.egyik éjjel éjfél vagy nem tudom pontosan mennyi volt az idő,kopogtak az ablakon én hangosra emlékszem,ősöm halkra emlékszik,nagyon féltem a takaró alatt,lehetett érezni hogy nem emberi kopogás.az volt érdekes mikor egyszer egy egész alakos valamit láttam,egy pillanatra engem nézett,egy pasinak tűnt de nem láttam az arcát,sötét volt.régen olyan is volt többször éreztem hogy figyelnek,olyan is volt hogy láttam mintha igaziak lennének,élnének a felhők,egyszer bámultam a felhőket és láttam egy nagy felhőben mintha egy ember figyelne,amikor azt néztem láttam hogy elbújik,a felhő része mögé,kerestem ilyesmit de nem találtam interneten,csak Atmoszférikus szörnyekről.
2014. dec. 29. 04:32
igen.folyton ijesztgetnek.
2014. okt. 18. 06:06
nem
2014. aug. 29. 11:58

Sziasztok.

Nemtudom olvasgatjátok e még az itteni bejegyzéseket, én most futottam át a ti történeteiteket, és gondoltam én is szívesen beszélgetnék erről a témáról, osztanám meg a személyes tapasztalataimat...

Kiskorom óta jóval fogékonyabb vagyok az ilyen témákra, talán azért mert nem neveltek ellene a kezdetektől fogva. Mindig azt hallani hogy éjszaka a legaktívabbak a szellemek/entitások/energiák vagy hívja mindenki aminek szeretné, az én legdurvább észlelésem mégis nappal történt úgy egy éve.

A házunk udvarán siettem át, amikor jobb oldalról megláttam egy 7-8 éves körüli kisfiút pontosan felém szaladni. Egy pillanat alatt futott át az agyamon hogy mit keres itt egy idegen kisfiú, és hogy el kell ugranom előle mert belém fog ütközni. Annyi időm volt hogy magamelé rántsam a kezem és közben majdnem sikerült elcsúsznom a füvön. Mire visszanyertem az egyensúlyom már úgy tűnt mintha szétfoszlott volna a levegőben. Akkor eszméltem rá hogy nem mindennapi volt amit láttam, még a hideg is kirázott. Többször is volt kisebb-nagyobb furcsa élményem, de mindig tudtam hogy nem az anyagi világot érzékelem. Annyira valóságosnak tűnt, eszembe sem jutott hogy nincs ott, nem fog nekem szaladni, sokáig fel tudtam idézni a ruháját, világoskék pulcsi és sötétebb nadrág volt rajta. Nemtudom hogy szellem volt e vagy talán két dimenzió csúszott össze egy pillanatra ha léteznek ilyenek, de ha így lenne arra kíváncsi lennék ő is látott-e abban a pillanatban...

2014. jan. 23. 18:10

sziasztok,mar reg irtam ide en is. a legutobbi almom az nagyon rossz volt. a kisfiam szobajaba es szinte el sem aludtam amikor ereztem hogy valaki leult az agy szelere,es ereztem egy macskat is ...aztan megjelent az anyukam aki nagyon agressziv volt,utott vagott harapta a kezemet,egyszeruen nem tudtam kiabalni,vallahogy felriadtam,nem mertem vissza aludni,felhuztam a rolot is hogy jojjon be egy kis feny...kaptam apacaktol egy medalt azota hal istennek megszuntek ezek a dolgok.

annyi szokott meg lenni hogy az emeleten a furdobe mindig nyitva van a csap es folyik a viz..ez mar mindennapos. meg kaptam egy kis kutyat aki valamelyik nap,morgott a konyhaba,es egy bizonyos reszt nezett ..a gyerekek is mondtak hogy bacsi bacsi... hat en majdnem ossze csinaltam magam..

2014. jan. 22. 11:47
Mondjuk azzal nincs mit csinálni ha valaki rá van kattanva erre a témára. Haverom pl, egy igazi archaikus ember akivel ha történik valami az nem az élet természetes része hanem ELÁTKOZTÁK bakker, ha nyer valamit lottón vagy valahol akkor rohan ki a temetőbe a nagyanyjához, mert szerinte neki köszönheti a nyereményt. Nem értem én ezt.
138. 832344dc9d (válaszként erre: 134. - 52e9416b15)
2014. jan. 22. 11:44
ne lovald bele magad hülyeségekbe. Vannak napi rutintevékenységek amit szinte tudat alatt végzünk el, le sem tudnánk írni a folyamatot pontosan - ha most megölnének sem tudnám pontosan elmondani hogy melyik ponton kezdem magam szappanozni zuhanyzáskor - ugyanakkor előfordulhat hogy valamilyen okból kihagyunk egy lépést de fel sem tűnik, mert agyunk biztos benne, hogy megcsináltuk hiszen így megy ez már évek óta rendre. Szóval ha kimarad valami képesek vagyunk igen rácsodálkozni a dologra. Fürdőszoba lámpa például, mindig lekapcsolom és mégis megyek ki reggel a minap és ég, akkor most szellem?? Dehogy, egyszerűen csak hiba csúszott rendszerbe, nem vagyunk mi gépek.
137. tolend
2014. jan. 22. 10:10

Sziasztok.


En nem pont szellemeket latok hanem az embereknek a lelket. De lehet, hogy csak kepzelodom. Ha esetleg valakinek van hasonlo tapasztalata es hajlando megosztani azt megkoszonom.

Tovabbi szep napot nektek.

2013. okt. 24. 13:56
Sziasztok! Nem tudtam egy jó ideig használni a hoxát valahogy mindig elfelejtettem feljönni ha valaki még ilyen témában szeretne beszélgetni vegyen fel bátran skypera én nyitottam a fórumot de igazán nem tudok fent lenni szóval ha bárki akar témával kapcsolatban beszélni akkor vegyen fel skypera a címem: alexaa8822
135. sylvia31 (válaszként erre: 129. - 52e9416b15)
2012. szept. 27. 11:13
nem kell tőlük félni és ne nevezzük őket szellemeknek inkább jó erőknek(energiáknak)illetve rossz energiáknak..A jó energiák kimondottan segíteni is tudnak meg óvni védelmezni minket(gondoljunk csak a megérzésekre!!)a rossz ellen pedig be tudod védeni magad azt meg lehet tanulni!Sajnos nem lehet CSAK jó erőket érzékelni akinek megnyílik az a bizonyos harmadik szem(korona csakra)az természetesen mindkét erőt érzékeli..
134. 52e9416b15 (válaszként erre: 132. - F1e23b97ee)
2012. szept. 26. 10:11
Nem jött közbe semmi emlékszem hogy le teritettem sőt ki is simitottam a takarót.
133. Lilla0988 (válaszként erre: 131. - Spiritus)
2012. szept. 21. 18:28
Nem, egyáltalán nem meséltünk róla neki!
132. f1e23b97ee (válaszként erre: 124. - 52e9416b15)
2012. szept. 21. 14:21

Nem lehet, hogy csak csak le szeretted volna teríteni, de közbejött valami? Mondjuk telefoncsengés, kopogtatott a szomszéd, szólt valamelyik gyereked, vagy hasonlók?


Mert én már jártam így elég sokszor.


Mostanában legtöbbször az ajtónkon lévő három zár közül csak kettőt zárok be, de persze abban a tudatban megyek el otthonról, hogy mindegyikre ráfordítottam a kulcsot.

2012. szept. 21. 14:04
És tud róla?
2012. szept. 20. 11:00
Tegnap rákérdeztem, hogy hogy nézett ki az a bácsi. Kíváncsi voltam, hogy mit fog mondani. Azt mondta tűzoltó ruhában volt. A nagybátyám aki már sok éve meghalt tűzoltó volt!
129. 52e9416b15 (válaszként erre: 128. - Lilla0988)
2012. szept. 18. 21:56
Huu kirázott a hideg.
128. Lilla0988 (válaszként erre: 126. - Geridina)
2012. szept. 18. 15:55
Az a helyzet, hogy hiába kérdeztem meg nem emlékszik rá, vagy nem mondja meg! Szóval tanácstalan vagyok. Hétvégén is mondta, hogy mit keres itt ez a bácsi! Senki nem volt rajtunk kívül a lakásban!
127. 52e9416b15 (válaszként erre: 125. - Geridina)
2012. szept. 17. 14:26
Nem de alig kaptam levegőt mikor megláttam az összegyürt plédet.
126. geridina (válaszként erre: 123. - Lilla0988)
2012. szept. 17. 14:20
És nem kérdezted a kislányodat, hogy mit üzent a dédi?
125. geridina (válaszként erre: 124. - 52e9416b15)
2012. szept. 17. 14:19

Jesszusom, most azért engem is kirázott a hideg.

Nem érzel hideg fuvallatot?

2012. szept. 17. 12:29
Huu most az elöbb kirázott a hideg.Képzeljétek mi történt.Beágyaztam és leteritettem az ágyat szép simára pléddel.Most torna után átmentem a másik szobába és az ágyon a plád össze van gyürve.Egyedül vagyok most beparáztam rendesen:(
2012. szept. 8. 07:37

Sziasztok!

Éjjel nagyon furcsa dolog történt a 3 éves kislányommal! Nem tudom eldönteni, hogy álmodta vagy fenn volt. Egyszer csak elkezdett engem szólongatni, aztán csend és azt mondta jó dédi megmondom anyának! És csend! Szóval nem tudom, lehet bebeszélem magamnak de furcsa. Pici korában is játszott "a levegővel" ! Nem mondom a páromnak mert így se szereti ha ilyenekről beszélek!

122. 303b0747dd (válaszként erre: 120. - Viaszvirág)
2012. szept. 8. 01:06
Ja, azt kifelejtettem,hogy még a 6-os számmal vagyok így.Először csak kettőt látok valahol,az már gyanús:) Ha hármat,már gondolkozok.Minél többet egymás mellett,annál rosszabb a szitu..:D De ennél is csak egyszer láttam olyat hogy egymás mellett volt 6db 6-os,egy autóban mikor véletlenül odapillantottam valahova.Más hülyeségem nincs,csak ezekre szoktam figyelni:)
121. 303b0747dd (válaszként erre: 120. - Viaszvirág)
2012. szept. 8. 00:55
Inkább priviben leírom:)
120. viaszvirág (válaszként erre: 119. - 303b0747dd)
2012. szept. 8. 00:49
Jézusmária, mi történt?
119. 303b0747dd (válaszként erre: 108. - 96586135b9)
2012. szept. 8. 00:10
Nekem egy ilyen szimbólumom van álmomban,az a kígyó.Ha egy nagy kúszik mellettem,nem harap meg,csak veszélyre figyelmeztet.Ha több van,és belém marnak,akkor 2napon belül nagy gáz van valamivel kapcsolatban.És az idén álmodtam legelőször azt,hogy baromi sok volt mellettem,meg rajtam tekeregtek,nem tudtam elképzelni hogy mi fog történni.Na,aztán másnap megtudtam,jól be is paráztam a dologtól ami történt:)
118. 303b0747dd (válaszként erre: 113. - Viaszvirág)
2012. szept. 8. 00:04
Ez még a jobbik eset.De van olyan,amikor fekszel az ágyban háton,és valami elkezd lefelé húzni,szorongatja a torkodat,vagy a mellkasodra nehezedik,és nem kapsz levegőt.Ez az alvásparalízis.Sokan átélnek ilyesmit,elég rémisztő tud lenni,és persze mozogni se tudsz.Volt még egy esetem ezzel kapcsolatban.Aludtam,aztán éreztem hogy hátulról összeszorítja valami a kezeimet,nem akart elengedni,közben mormogott valamit,szorította a torkom.Rémületemben elkezdtem valami imát mondani,pedig nem is tudok imádkozni :) Na,és így meg tudtam mozdulni:)
117. viaszvirág (válaszként erre: 116. - E2a54831a9)
2012. szept. 7. 23:47

Én is többször álmodtam ugyanezt, kb. 6-8 alkalommal. És hát mindig ugyanott, itthon az ágyamban.

De aztán azóta sem, egyszer sem.

116. e2a54831a9 (válaszként erre: 115. - Viaszvirág)
2012. szept. 7. 23:40
Hmmm,ezen gondolkoztam én is sokat.De 3x ezt álmodtam volna? És 2x ugyanott?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook