Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként... fórum

Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként...

1 2 3 4 5
128. Mono78
2019. szept. 3. 07:16
Sziasztok!! Szeretnék érdeklődni van e köztünk Veszprém megyei akit operálrak nőgyogyászatilag?
127. Napsugár.. (válaszként erre: 123. - Fanny69)
2018. márc. 9. 09:22
Itt vagyok! Még mindig élek! :))) csak más néven vagyok fent. :) mindenkinek pusziii és jó egészséget kívánok szívből!
126. fehérke111 (válaszként erre: 125. - PestiAndi)
2014. nov. 21. 12:27
Azért ezt nem kellene, legalábbis nem így...
2014. nov. 21. 06:38

Félelem....Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel, mint ahogy azzal sem, hogy mi emberek erősek vagyunk és kibírjuk azt, amit az élet ránk mér! Ne feledd: csak azt kapjuk, amit el tudunk viselni és soha nem lehet előre tudni, hogy vajon micsoda lelki-testi fejlődésen is megyünk egyúttal keresztül! Sok új helyzet, ez idáig elképzelhetetlen megpróbálások, megpróbáltatások és sok- sok olyan ember, aki Melletted áll (!! ) és fogat összeszorítva hisz abban, hogy minden, hangsúlyozom: minden! jóra fordul!

Ezt elsőként bizonyítva, ismeretlenül kívánok Neked és Mindenkinek Erőt, Kitartást, Hitet ahhoz, hogy a kéretlen, de kijelölt úton bátran haladjon végig!

Ölelés.

Édesanyámnál majdnem ugyanezeket mondták. 2 héttel ez előtt azt hittem, velünk ez nem történhet meg. Soha nem volt a családunkban ilyen betegség, sebezhetetlennek éreztem magunkat.

Aztán beütött. Nem kérdezett, csak jött és tarolt.

De: Nem visz mindent! Egyszerűen, nem engedem és látom magam előtt a jövőképet sok - sok mozaikban, amiben együtt vagyunk Anyuval és mindenfélét csinálunk. Tegnap, miközben egy durva vizsgálatra vártunk, csináltunk egy új szabályt. Mindenkinek el kellett mondania egy vicces esetet, ami vele történt meg. Tudtunk mosolyogni és Neked, Nektek is ezt ajánlom! Tudjátok pontosan, hogy mennyit fog segíteni!

és most figyelj! Jöjjön most az, amit feltétlen el akartam mondani és tulajdonképpen ezért is regisztráltam ide.... elmentünk egy olyan helyre, ahol képesek a DNS -ből megállapítani melyik gén, géncsoport a felelős a folyamatos osztódásért, mi az ami elromlott.

Nekünk ez megrajzolta azt a jövőt, amit követve plussz erőt kaptunk és megingathatatlanul kitartunk amellett, hogy megcsináljuk, nem győzhet le semmi!

Higgy! Láss! Győzz! Hajrá Lányok és Fiúk!

2011. febr. 5. 08:28

A CITROM 10 000 szer erősebb, mint a

KEMOTERÁPIA

LEMONS are 10 000 times STRONGER than

CHEMOTHERAPY


Fordította angolból:

Ifj. Balla Ferenc

Melbourne-Ausztrália


AZ EREDETI ANGOL SZÖVEG



Elnézést kérek, hogy nem fordítottam le, most veszem a

fáradságot, hogy ingyen és bérmentesen lefordítom mindazoknak

akik nem tudnak angolul. Figyelem ami zárójelben van téve ( ) az

mind az én magyarázatom.


Az a jó, hogy a citromot (nem a tablettát) lehet enni, és a testnek

készíthetünk egy citrom fürdőt, különösen a befolyásolt területeken

(ott ahol rákos).


Vágj fel citromot és add oda a gyerekeknek, hogy szopogassák, vagy

tegyél a pohár vizedben egy pár szeletet, ezzel is megelőzheted a

rákot.

Ha valaki ismersz, aki ezt még nem tudja, kérlek hogy küld el nekik

mert egy óriás szívességet teszel nekik azzal, hogy tudatod velük ezt.


A Citrom ”Citrus” ez egy csodálatos termék, ami MEGÖLI A RÁK

SEJTEKET, 10 000 szer ERŐSEBB MINT A KEMOTERÁPIA.

Miért nem tudjuk mi ezt ???


Azért mert laboratóriumok vannak, akik érdekeltek egy szintetikus

verzió elkészítésére, ami HATALMAS PROFITOT hoz nekik.

Te most úgy segíthetsz a szükségben levő barátaidon, hogy

ezt a tudomásukra hozod, hogy a "valódi citrom lé" (ami nem

laboratóriumban készült) előnyös a betegségek megelőzésében. Az íze

kellemes és NEM termeli azt a rettentő kemoterápiai efecteket (mellék

hatások).


Ha van lehetőséged, hogy egy citromfát ültess a kertedben vagy terasz-

balkonodon, akkor még ma tedd meg.

Hány ember hal meg azért mert ez egy féltve őrző titok, a multi

milliomosok és a nagy cégek nem akarják nyilvánosságra hozni, mert

akkor elesnek az óriás haszontól.


Amint tudjátok a citrom fának nem kell sok hely, és tudjuk hogy sok

fajta létezik belőle. A citromot eheted különböző képen: megeheted a

pépet, a kipréselt lét, készíthetsz hűsítő italokat belőle, sörbet (angolul

sorbet), tésztákat, süteményeket. A citrom hitelesítve van sok

erénnyel, de a legérdekesebb az eredmény amit a cisztákon és a

daganatokon csinál.


Ez a növény egy bizonyított orvoslás az ÖSSZES RÁK TIPUSOK

ELLEN !!!


Egyesek azt mondják, hogy a citrom nagyon hasznos különböző

rákokra. Anti-mikrobus spektrum (színkép) a BAKTÉRIUM,

INFEKCIÓ és GOMBÁS MEGBETEGEDÉSEKRE, az ÉLŐSKÖDŐ

PARAZITÁK ÉS FÉRGEK ELLEN, A VÉRNYOMÁST

SZABÁLYOZZA, AMI TÚL MAGASS, és egy ANTIDEPRESSANT

(DEPRESSZIÓ ELLEN, CSÜGGEDÉS ELLEN), KÜZD A

STRESSZ ELLEN, és az IDEG RENDETLENSÉG ELLEN !!!


Ennek az információnak a forrása elbűvölő. A világ legnagyobbik

gyártójától jön, ami azt mondja, hogy több mint 20 laboratórium

tesztelte már 1970 óta, és a kivonatok ezeknek a kísérleteknek

leleplezték azt hogy: MEGSEMMISITI A ROSSZ INDULATU

CELLÁKAT 12 tipus rákban beleértve a: COLON (bél-), MELL, PROSZTATA, TÜDŐ, és a

HASNYÁLMIRíGY-ben.


Az összetett ebben a fában (citromfa) valóban azt mutatja, hogy

10 000 szer jobb, mint az ADRIAMYCIN, ez az a gyógyszer,

amit használnak világszerte a kemoterápiában, ami meglassítja a

növekedést a rák cellákban.

És ami a legfurcsább, hogy ez a CITROM kivonat típus terápia,

nem csak hogy megöli a rosszindulatú rák cellákat, de NEM

BEFOJÁSOLJA AZ EGÉSSÉGES CELLÁKAT.


Institute of Health Sciences, 819 N. L. L. C. Cause Street, Baltimore, MD 1201



A CITROM 10 000 szer erősebb mint a KEMOTERÁPIA!!!!


Higgyetek benne, és mindenki gyógyuljon meg!

123. fanny69
2010. ápr. 11. 10:32
Miért nem tag már Gyémánt????? Tud Róla valaki valamit???
122. Barát1 (válaszként erre: 121. - 5e82b94ccb)
2010. febr. 26. 22:01
Igazad van mindig csak pozitívan, együtt mindent túléltek szeretetben. A kisfiad is jól viseli majd a műtétet és minden újra rendben lesz. Sok negatív leletet és hosszú boldog életet kívánok.
121. 5e82b94ccb (válaszként erre: 120. - Csocsoszán2)
2010. febr. 26. 21:01
köszönöm szépen a kedves szavakat...ugy néz ki ujjabb nehézség lesz...Kisfiamat ujra meg kell müteni 8-án....
2010. febr. 23. 08:49
mit nagyon akarunk, az sikerül is!Hosszú boldog életet kívánok szeretteid körében.Köszönjük, hogy leírtad.Az én barátnőm is meggyógyult. mellette nem tartott ki a férje, de az akaratereje átsegítette és mi barátnők is segíthetünk picit.Szeretettel gondolok rád.Ibolya
2010. febr. 16. 21:24
Köszönöm szépen Kata!!!köszönöm!!Ildi
118. fanny69
2010. febr. 15. 19:07

Ildi! Minden nap elolvasom az írásodat- ebből merítek erőt, és küldök én is Neked pozitív energiákat! Szeretettek gondolok Rád, és kis családodra.

Kata

2010. febr. 14. 09:01
Mai ismereteink szerint a daganatos megbetegedéseknek csak a 8-10 százalékát tudjuk bizonyítottan levezetni öröklött kórként, ellentétben más betegségekkel, amelyeknél az öröklődési hajlam sokkal magasabb százalékban játszik szerepet, pl. a vérnyomás, a trombózis, a krónikus gyulladásos (reumatikus) betegségek széles skálája, nemkülönben a csontritkulás is. A daganatos betegségeknél tehát szó sincs valamiféle „eleve elrendelésről”, ennek ellenére jó, ha ismerjük felmenőink betegségeit. Tudomásunk van ugyanis néhány daganattípusról, amelyeknél erősen közrejátszik az öröklődési hajlam, a tudomány mai állása szerint az emlő-, a petefészek- és a vastagbél-daganatoknál az átlagosnál nagyobb szerepe van annak, hogy mit öröklünk/kapunk szüleinktől. Érzékeny etikai kérdés, mit tenni akkor, ha ismeretes, hogy génhibát örököltünk akár az egyik, akár mindkét szülőnktől. A mai orvosi megközelítés a durva operációs megelőzés helyett a „várj és figyelj” állásfoglalást helyezi előnybe. Vannak azonban, nem kis számban, hívei a korai, még a betegség jelei előtti beavatkozásnak, különösen az Egyesült Államokban. Egy holland kutatócsoport az International Journal of Cancer című tekintélyes lapban ez év február 15. számában beszámol arról, hogy a rendszeres évenkénti szűrési követéssel csak 3 petefészekrákot sikerült korai stádiumban felfedezni 470 olyan esetben, amelyben öröklött génhiba szerepelt a 40 év körüli nőknél. Sajnos mindhárom esetben már előrehaladott stádiumban volt a daganat. Ismereteink szerint azonban a hajlamosság egymagában koránt sem elegendő ahhoz, hogy az öröklött génhibák robbanjanak, aktiválódjanak az utódoknál. A szüleinkkel azonos betegség megjelenéséhez elengedhetetlen feltétel az azonos élethelyzetből adódó hasonló életmód is, például a dohányzás vagy az egészségtelen táplálkozás. Aki tehát génhibát örökölt akár egyik szülőjétől is, változtasson az elődei által viselt életformán, kerülve mindazt a ma már tömegében ismert rákos megbetegedést aktiváló anyaggal való érintkezést, amiről szüleinknek még nemigen, vagy csak homályos ismereteik voltak. Beleértem ebbe életünk mindennapi velejáróit: a táplálkozást, az ivást, a túlzott napozást, a súlyfelesleget, a foglalkozást, a lelki stabilitást, egészében véve: az élet napi menetének alakítását. Ezekről tudnunk kell, hogy bármelyik meghúzhatja a rák fegyverének ravaszát – ahogyan az orvosok nevezik az öröklött génhibát. Génhibát persze nem csupán örökölni, szerezni is lehet. Sejtjeink a bennük kódolt DNS parancsai alapján osztódnak és elhalnak, ám osztódáskor létrejöhetnek apró, sajnálatos mód továbbvihető „másolási hibák”, s ezek eredményeként rendellenesen működő sejteket kapunk, amelyek nem hallgatnak a kontrollmechanizmusaink szavára. Az életkor előrehaladtával egyre növekszik a a hibák száma, ami a rákos daganatok gyakori megjelenését válthatja ki idős korban. De a szervezetbe folyamatosan bekerülő mérgező anyagok, fizikai és kémiai hatások is hozzájárulhatnak a génhibák keletkezéséhez, amit aztán továbbadunk leszármazottainknak. Nyitott marad továbbra is a nagy, a rákgyógyítás egyetlen lényeges kérdése, amely az olvasóban és bennem is így fogalmazódik meg: öregapám 80 évesen pipázott is, szalonnázott is, mégsem… Magyarán, mivel magyarázható az, hogy ezek a környezetünkből bekerült káros anyagok egyes embereknél génhibát, azaz rákos betegséget okoznak, míg másoknál nincsenek hatással a sejtek károsodására. Ez a rákgyógyítás nagy kérdése, ennek megválaszolását várjuk.
2010. febr. 12. 08:49
Jaj folnyak a könnyeim...35éves vagyok és 3 éve közölték hogy colitis ulcerosám van és nem gyógyítható. ezt nevezhetjük a vastagbélrák előszobájának.Utána néztem sok sok forumon és szakembernél, és lelki oldalról a vastagbél betegségei az elengedés problémáját tükrözi. Meg kellett tanulnom elengedni.Hogy mit? Ezt mindenkinek magának kell tudnia!A múltat...a problémákat...szeretőt...Meggyógyultam!Nyoma sincs a betegségemnek. 2éve minden eredményem negatív. VAstagbelem 2/3 része volt fekélyes sebekkel teli. Nem szedtem be a gyógyszert!!A fejemben tettem rendet:)Szívből kívánom, hogy minden teljesüljön úgy ahogy szeretnéd!Maradj egészséges mind testben és lélekben!!
115. *adelinda* (válaszként erre: 99. - 5e82b94ccb)
2010. febr. 11. 18:01

Hallottam arról, hogy ezt a betegséget leki okok is okozhatják. ha valakitől csak folyamatosan nyelsz és tűrsz és nem adhatod ki magadból. Sajnos az én drága anyukámmal így történt. Volt valaki aki egész életén át utálta és bántotta, de ő nem szólhatott ellene. Ha néha ki is bporult a bili és jól kiosztotta az illetőt, utána minden ment úgy ahogy addig. Mert nem alacsonyodott le odáig hogy folyton veszekedjen vele és sértett kislányt játsszon. Ő inkább büszkén tűrt, és nem is tehetett volna mást. Hiána mondta meg a magáét, nem állt mellé az, akinek kellett volna.


Hogy a hozzászólásodra is reagáljak: ő is küzd9tt hősiesen, a vastagbélből szépen felgyógyult. De nem tudhatjuk mi jön ezután. Ha nem kellett volna tűrnie, ha előbb megtaláljuk a csodás gyógymódot, ami segített neki (de már későn), ha az orvosok nem a saját önös érdekeiket nézik, hanem az övét (!!!!!)... ha sok dolog másképp lett volna, még ma is élne.

2010. febr. 11. 16:38

Igen..

Az erőjük.

Kézzel foghatatlan...

113. ancsi54
2010. febr. 11. 14:58
Nagyon erősek tudtok lenni, az én anyukám tavaly jött ki a rosszindulatu melldaganatból. De van egy beteg lassan 50 éves öcsém akit ápolni kell, és ő tudta, hogy még nagy szükség van rá, nagyon akart meggyógyulni. Valami megváltozott benne, azóta, a napokba volt 70 éves, neki is már csak 1/4 évente kell menni ell.-re. Csodálom az erőtöket, vigyázzatok egymásra.
112. KékZsebElefánt (válaszként erre: 109. - Gabriella67)
2010. febr. 11. 14:30

Hm...

Neked Gratulálok, példa értékű a hozzá állásod:)

Üzenem a 6 gyerkőcnek, hogy csodálatos anyjuk van:)


Zsebi

2010. febr. 11. 14:29

Hm..

Ha elmondod a dokinak, hogy édesanyád is ebbe halt bele, szerintem szűrnek, igen.

És...Inkább előbb, mintsem akkor mikor már késő...

2010. febr. 11. 08:28

Ok. sokan írtátok hogy el kell menni orvoshoz.

Én jelenleg nem érzem hogy bármi bajom lenne.

De ha ezen múlik elmegyek egy teljes kivizsgálásra.Csak kérdés az hogy ott nézik azt is hogy esetleg rákos vagy? szerintem nem.

Pedig anyukám is ebben halt meg.

2010. febr. 10. 22:53

Sziasztok!

Jómagam 6 gyerekes anyukaként két daganatot éltem túl. Az elsőt 1997-ben, a másodikat 2001-ben!

IGENIS VAN TOVÁBB!!!

Ezekről is írtam a blogomban (remélem ez nem reklám: gabi67.b13.)

Mindenkinek sok sikert, szerencsét és boldogságot!

HAJRÁ ANYUKA!!!

2010. febr. 10. 21:11

Most néztem az adatlapodat, és láttam, hogy veszprémi vagy. :) Nem is vagyunk messze egymástól.

Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen nálatok!!!!! :)

2010. febr. 10. 21:09

Elolvastam..... Nekem is van két kis gyerkőcöm. Folyik a könnyem. És ilyenkor arra gondolok, hogy miért bosszankodok naponta apró dolgokon?????? Miért vagyok sokszor türelmetlen??? Hiszen a két kezemet tehetem össze, hogy a legnagyobb kinccsel minden rendben van, az egészségünkkel. De közben rettegek is, minden nap, mert néha olyan hirtelen üti fel a fejét a baj.....egyik napról a másikra. :(

Nagyon - nagyon sok erőt kívánok Neked!!!!!!

2010. febr. 10. 20:50
Köszönöm szépen mindenkinek!!Drága Momo!Veled vagyok!
2010. febr. 10. 12:54

Gratulálok neked!

Erőt,egészséget kívánok neked és az egész családodnak. Gondolom mennyire büszüszke vagy a kedvesedre!

2010. febr. 10. 12:13
Édes Istenem. Fantasztikus a hozzáállásod. Kívánom, hogy sikerüljön. Az anyukám 56. évében hagyott itt minket rákban, nincs még egy éve. Rengeteget jelentett az írásod. Hiszek benned!
103. 5e82b94ccb (válaszként erre: 101. - Banitas)
2010. febr. 10. 10:28
Az is vagyok!Imádom!Köszönöm a jó kivánságaidat! Szeretettel üdvözöllek:ILDI
102. 5e82b94ccb (válaszként erre: 100. - KékZsebElefánt)
2010. febr. 10. 10:28
Köszönöm szépen a soraidat...persze, értem mit szeretnél mondani!:-)))Köszönöm!Puszillak!ILDI
101. banitas
2010. febr. 9. 23:55

GRATULÁLOK!!!!

Nagyon jó gészséget és hosszú boldog éltet kívánok nektek!!!

Irigylésre méltó a férjed kitartása,segítőkészsége!Büszke lehetsz rá!!

2010. febr. 9. 23:45

Ilyen "cikket" olvasva az ember valami egészen más síkba téved el...

Megérti, mert megkell értenie, hogy esendő...

Ahogy azt is,hogy akárki akármit mond, mégis helytáll:

Épp testben ép lélek.

Ahogy rend a lelke mindennek...

közhelyek, tudom.

De milyen jelentőséggel bírnak!

A belső hangra sokan nem figyelnek, sőt, jelenthetem,hogy a nagy többség nem.

Csak akkor, amikor már késő.

Szomorúan olvastam a cikkedet, de mérhetetlen erőt is adott.

Mikor a keserves könnyekből örömkönnyek lesznek..

Írnék,sok mindent...

De nem tudok.

Talán nem is kell.

Serencsét kívánok Neked, Nektek, hosszú-hosszú Boldog életet.

És ha netán egyszer egy lelet nem stimmel újra, ne ess kétségbe, tudd azt, hogy nincs olyan, amivel nem bírsz megbírkózni.

Nem kell hinni ahhoz,hogy értsd amit mondani akarok a következő hasonlatommal:

Krisztus sem kapott olyan keresztet,amit ne tudott volna elvinni a halál tusájáig...

99. 5e82b94ccb (válaszként erre: 93. - *adelinda*)
2010. febr. 9. 21:46

Köszönöm szépen!Hát sokmindentől függ sajnos, ki éli tul, ki nem.Nekem nagyon kezdeti stádiumban volt.És olyan nincs hogy Én ne győzzek!!!!GYŐZNÖM KELL ÉS KÉSZ!PONT VAN A VÉGÉN!HATALMAS PONT!

Nagyon sajnálom a hozzátartozodat!Igen, szörnyű betegség, de meg lehet belőle gyógyulni.Hogy kinek mennyi, és mennyire azt csak oda fennt tudják....sajnos!Az agyban idéztem elő, ott is gyógyitom meg!Azzal hogy szembe nézek vele, és foggal körömmel harcolok ellne...Persze félek én is a kiuujulástól, de nem félhetek örökké,. mert ujra meghivom magamhoz ezt a rohadt betegséget!Azt pedig NEM AKAROM, ÉS KÉSZ!Most csak arra gondolok, hogy mit szeretnék!Nem arra mit nem!És ez igy megy nap, mint nap......Puszillak!Ildi

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook