Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként... fórum

Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként...

1 2 3 4 5
2010. febr. 6. 23:33

Sziasztok! Aki hasonló cipőben jár, mint a cikk írója, feltétlenül szedjen valamilyen étrend kiegészítőt!

De inkább leírom a történetemet: Édesanyám tüdőrákos volt, majd pár év múlva az agyában keletkezett áttét...hiába szedte a Culevitet és itta a Kaqun vizet...bízott nagyon az orvosokban és a gyógyulásában is...szeretett volna sokáig velünk maradni és leendőbeli unokáival. A halála óta mindig azt hangoztattam, hogy aki egyszer rákos lesz, az tuti, hogy nem éli túl...előbb-utóbb végez vele a kór! Pár hónappal ezelőtt megismerkedtem valakivel, akinek a férje 1998-ban(!) lett agydaganatos és egy bizonyos szernek köszönhetően, még ma is él!!!Összeszorul a szívem, ha arra gondolok, hogy, ha előbb ismerkedem meg vele az Anyukám még lehet, hogy most is élne...Rajta már nem segíthetek...De szeretnék segíteni azoknak, akiknek még lehet!!!

67. ef1191cb08 (válaszként erre: 62. - Titánia83)
2010. febr. 6. 23:10
Nagyon szép,és igaz.
2010. febr. 6. 23:09
Bocsika, ezt a levelet Deskjetnek írtam, de bárki , akinek tudok segítek, és nem pénzért.
2010. febr. 6. 23:07
Figyike. Tudnál nekem küldeni egy címet? küldenék Neked egy DVD-t. Amit átéltél, hát, nem találok rá szavakat, és hihetetlenül örülök neki, hogy rendbe jöttél. Tudod, nekem az első férjem a 3. cito beadása után elment, , hát nem könnyű az első házassági évfordulót egy temetőben ünnepelni. Én láttam, milyen ez. De ide menj fel. www.tenyek-tevhitek.hu kijön egy olyan, hogy napóleon halála. Menj le a lap aljáig, és felülről az 5. sorban megtalálsz A "csoda". Majd olvasd el azt is, hogy Hogyan győztük le a bechterew kórt, A NET KIADJA nATÚRSZIGET én a feleség vagyok, írjál, üdv Kata
2010. febr. 6. 22:33

Egy hős vagy,semmi kétség....

Nagyon szép családod van,és le a kalappal a kitartásodért!Egészséget és boldogságot kivánok nektek!!!!!

63. gatto4
2010. febr. 6. 21:46

Kedves Deskjet!

Most olvastam a cikket és nagyon meghatott!!!

Le a kapallal, őszintén gratulálok, hogy ezt így végig tudtad csinálni!!!

Sajnos ismeretségi körben több rákos eset is történt mostanában, ami egyik napról a másikra ledöntötte, majd el is vitte őket.

Szörnyű az ilyet átélni, de mindig jó olvasni, hogy a küzdelem végén valaki mégis győzhet a rákkal szemben :)

Nagyon örülök és gratulálok, gyönyörű a családod!!!!

Csak így tovább és nagyon nagyon sok egészséget kívánok Nektek!!!

2010. febr. 6. 21:35

"Erőt kértem az Úrtól, -

s ő nehézségeket adott,

melyeken megedződtem.


Bölcsességért imádkoztam, -

és problémákat adott,

melyeket megtanultam megoldani.


Előmenetelt óhajtottam, -

gondolkodó agyat és testi erőt kaptam,

hogy dolgozzam.


Bátorságot kértem, -

és Isten veszélyeket adott,

melyeket legyőztem.


Szeretetre vágytam, -

és kaptam az Úrtól bajba jutott embereket,

hogy segítsek rajtuk.


Kegyes jóindulata helyett

alkalmakat kaptam a jóra.


Semmit nem kaptam, amit kértem,

és mindent megkaptam, amire szükségem volt.


Meghallgatta imádságomat!"


Kívánok Nektek minden szépet és jót, mi a számotokra a legjobb!


Szeretettel: Titánia

2010. febr. 6. 20:28
Sziasztok! Nekem is volt véres székrekedésem, csalán teát ittam, attól elmúlt. De amikor abbahagytam a teát visszajött. A csalán teát csak kúraszerűen szabad inni. Rájöttem hogy egyszerűen a táplálkozást kell megváltoztatni! Én is voltam tükrözésen és a dokim mondta! Egyszerűen sok rostot kell a szervezetbe bevinni! Búzakorpa kefírbe keverni! Sok zöldség, gyümölcs, és sok vizet kell inni!!!!!!
2010. febr. 6. 20:13

Kedves Deskjet!

kívánok Neked sok kitartást még és nagyon jó egészséget, negatív leletek sokaságát.

Nekem tavaly diagnosztizáltak pajzsmirigyrákot( 35 éves vagyok egy 5 éves kislánnyal), most minden leletem jó viszont várok egy kis méhnyakműtét szövettant a napokban.

Erősek vagyunk!

2010. febr. 6. 20:04

Szia, nagyon sajnálom, amin keresztül kellett mennetek, és ami még sajnos vár rátok. Csakis jókat kívánok..:-(


a rák sajnos nálunk is van, nekem az 5 éves kisfiam beteg, igaz most jól vagyunk, de átérzem, mit érzel...de harcolni kell, feladni nem lehet. Erősek vagytok..

58. hope_:) (válaszként erre: 57. - Rolvisa)
2010. febr. 6. 19:28

rolvisa neked is szívből kívánom leked nzugalomra leljen :)

sajnos semmi nem pótol egy férjet és apukát :)

7 év után is nagyon hiányzik apukám és nagyon büszke vagyok anyukámra a hosszú évekig tartó gondozásáért :) Édesapám a karjaimban hunynt el ...

sokáig tartott neki talpra állni de most szociális munkás és idős emberek nehéz percein segít mert sokat számit ha valaki tartja az emberben a lelket :) sajnos ő is ilyen áron tanúlta meg...

Fő a pozitív gondolkodás és a szeretet :)

2010. febr. 6. 19:19

A gyógyulni akarás, az sokat segít. ne add fel, ne hagyd el magad.A lélekben, fejben sok minden eldől.

Ha az elején vagy sikerül.

Én mondom ezt, akinek a párja már fél éve elhunyt.De áttétei voltak és késői stádium.

Igaz 8 évet harcolt az első koponya műtéte akkor volt ,és jóindulatú.

Nem is hittük el, hogy ennyi év után jöhet a rosszindulatú, a tüdőből szóródik a koponyába.Ezt az első műtétnél még nem mondták, nem is tudták.

Mindent megpróbáltunk,jól viselte a kemót, sugarat, még csak hányingere sem volt,igaz kopasz lett, de az nem számított.(a haja , amit levágtam, az maradt nekem belőle) és nem sikerült.Az utolsó 4 hónap embertelen szenvedés,egy beteg ágyon , mozdulatlanul.Itthon ápoltuk a húgom segítségével.Méltó környezetben a saját otthonában hunyt el.

Nagyon nehéz feldolgozni, elfogadni meg nem is lehet.

Volt egy férjem, a halál megváltoztatta az egész életünket. Soha nem lesz olyan, mint régen.

TE harcolj, bizakodj, fiatal vagy és legyőzheted.Szorítok és imádkozom érted.

2010. febr. 6. 19:12
Nagyon megrázó... A könnyeimet nyelem és nem találok szavakat.Miért, miért?A pozitív gondolkozás ilyen helyzetben nagyon fontos,és erősnek kell lenni.Az ,hogy a család és a csodálatos férj melletted van, fél gyógyulás.Tiszta szívből kívánok erőt,egészséget,kitartást!!!Bízok benne,meg lesz az eredménye!
55. dyoo
2010. febr. 6. 19:01
Nagyon szép kis családod van,kivánok jó egészséget,büszke lehetsz magadra hogy nem hagytad el magad,hogy volt erőd végig csinálni.
54. Zsuzska.. (válaszként erre: 52. - Minerva223)
2010. febr. 6. 18:58
Mind kipróbált:)saját fotók:)
53. ef1191cb08 (válaszként erre: 43. - Ági640109)
2010. febr. 6. 18:56

Az én barátnőm sajnos nem volt ilyen szerencsés,meghalt méhnyakrákban:(((20 évig voltunk barátnők,szörnyű volt így elveszíteni.Pedig együtt jártunk orvoshoz,máig sem értem,hogy miért csak akkor jött vissza a rákszürés eredménye pozitívra,amikor már nem lehetett rajta segíteni????Mert ahol a kemókat kapta kezelték,abban a kórházban azt mondták,ennek évek kellettek amíg eddig jutott,hogy nincs mit tenni.

Nekem is van aranyerem évek óta,nem vérzik de van.És a családban volt is vastag és végbél rákos is,sajnos nálunk gyakori a rák apai és anyai ágon is.

52. minerva223 (válaszként erre: 48. - Zsuzska..)
2010. febr. 6. 18:53

Köszönöm szépen.

Húúúú de finom sütiket láttam nálad:-))

51. Zsuzska.. (válaszként erre: 50. - Lilluska25)
2010. febr. 6. 18:52
el kell hessegetni a rossz gondolatokat!
50. lilluska25 (válaszként erre: 49. - Zsuzska..)
2010. febr. 6. 18:48
tudom azért irtam mert énis iylen vok h a legropsszabbra gondolok,de sajnos amitol félsz az bejon valoban
49. Zsuzska.. (válaszként erre: 47. - Lilluska25)
2010. febr. 6. 18:48
Erre nem szabad gondolni..csak pozitívan hozzáállni!!
2010. febr. 6. 18:47
Minerva..jó egészséget kívánok!
2010. febr. 6. 18:45
konnyu mondani mert énisn ilyen vok de amitol egész életdben rettegsz az sajnos be fog jonni elobb v utobb mert bevonzod...
2010. febr. 6. 18:33
Sok erőt kívánok neked!
45. minerva223 (válaszként erre: 37. - Hope_:))
2010. febr. 6. 18:30
Én is téged. Megkaptam az új "ruhád":-)
44. minerva223 (válaszként erre: 37. - Hope_:))
2010. febr. 6. 18:28
köszönöm szépen nagyon aranyos vagy:-)
2010. febr. 6. 18:20

Az előbb Patrek néven a fiam nevével írtam csak későn vettem észre.

Mégegyszer mindenkinek jó egészséget kívánok!!

42. Patrek
2010. febr. 6. 18:18

Szia! Nagyon megrázó ez a történet ami Veled és sokakkal megtörtént.

A barátnőm 36 éves volt, amikor heves hasi görcsei voltak. Megállapították, hogy vastagbél daganata van. Megoperálták kivettek 8 cm-t, és a környező nyirokcsomókat, mert sajnos már abban is volt. Nagyon sok kemot kapott, aztán mikor már úgy érezte, hogy a teste nem bírja akkor abbahagyta. Eközben a férje a 3 gyerekkel Németországban volt, mert a betegség kialakulása előtt fél évvel költöztek ki! Érezte, hogy neki már több kemo nem kell!! Ez lassan 6 éve volt azóta éli világát, kézilabdázik és neveli a 3 gyerekét. Félig kihullott hajjal étterembe, kávézóba mentünk, a karján az erek feketék voltak és sohasem zavarta. Nyíltan felvállalta, hogy ilyen betegsége volt, és ez nagyon sokat segített neki. A régi barátnői cserben hagyták, maradtam én, aki viszonylag újkeleltű voltam. Ha rossz kedvű volt akkor elküldött a francba, de én visszamentem a kapu alatt. Azóta még szorosabb a barátságom vele és a férjével is. Rendszeresen jár kontrollra, minden egyes vizsgálatot végig izgulunk, de tudjuk, hogy meggyógyult. Bár azért a kis ördögöt nem felejtjük.

Volt egy mondásunk, míg beteg volt.

Éld a mai napot, mert holnapot senki sem tudja, hogy megéri-e. Ha rosszul is volt, de élt. Az egészséges ember sem tudhatja, hogy mi lesz holnap. Mindig a ma volt a fontos! Ez ma is így van!

Biztos vagyok benne, hogy Te is másként értékeled az életet a sok tragédia után. Szokták mondani ami nem pusztít el az megerősít!!

Feladatod van , a gyermekeid felnevelése. Jó egészséget kívánok hozzá!!!

41. Zsuzska.. (válaszként erre: 36. - Judyt640)
2010. febr. 6. 18:15
Ne hagyd..menj el több orvoshoz is, hátha több szem többet lát és észreveszik mi lehet a baj okozója!!
40. dbdd882da4 (válaszként erre: 34. - Minerva223)
2010. febr. 6. 18:12
Szia Drágám!!!örülök hogy megint megtaláljuk egymást!!!Szoritok persze, hogy a fenébe ne!!!Én azóta voltam.Minden negativ lett!16 -án megyek a tükrözésre, de az is jó lesz, mert minden jó!Ott polipot keresnek!!DE UGYSE TALÁLNAK!!!Bibiiiii!!!!:-))))Puszillak Drága Editkém!!
39. dbdd882da4 (válaszként erre: 36. - Judyt640)
2010. febr. 6. 18:09
Vastagbél tükrözésen is voltál??Azóta is vérzik????Nem szabad félni!!!És nem szabad megvárni amig elfajul a polip!!!Ne félj, hanem menj minél előbb orvoshoz!EZ parancs!!!MERT TE IS NAGYON FIATAL VAGY!!!!!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook