Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként... fórum

Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként...

1 2 3 4 5
2010. febr. 6. 16:23

Döbbenetes amin keresztűl mentél.

Gyermekeid és a férjed csodálatos.Ez adjon erőt a továbbiakban:)

2010. febr. 6. 16:23
Szívszorító történet! Aki megjárta a pokol tornácát, csak az tudja, mit jelent élni! Kívánom, hogy életed minden percét meg tudd élni örömmel, szeretettel és szerelemmel. Tudj örülni az esőnek és a szélnek, a napnak és a csillagoknak. Férjednek és a gyermekeidnek, szeretteidnek, barátaidnak. És egyáltalán mindennek, ami történik Veled, mert addig tudsz küzdeni! Minden pozitív gondolat csak erősíti a testedet-lelkedet! Örülj és szeress!!
2010. febr. 6. 16:18
Gratulálok a cikkedhez , de még jobban örülök annak , hogy rendbe jöttél!Kívánom , hogy az "új életed"még boldogabb és egészségesebb legyen!
5. de7b7302d3 (válaszként erre: 4. - De7b7302d3)
2010. febr. 6. 16:17
Ja, 43 eves... :((
2010. febr. 6. 16:16
A hideg futkos a hatamon ahogy olvasom a cikked. 2 baratnom maradt miota kikoltoztem Angliaba. Evtizedes baratsagok. Nagyon tiszta, onzetlen baratsagok. Nincs egy oraja, hogy az egyik lanya kuldott egy uzenetet, hogy a baratnom haldoklik. Napjai vannak hatra, mar sarga. Egyfolytaban alszik a morfiumtol amit kap. Vastagbelrakja van. Nala nem volt semmi jele. 1 honapja kerult korhazba eloszor. Addigra mar a maja nem letezett az attetektol, hasnyalmirigy ugyanez. 2 hete mutottek - nem tudtak befejezni annyira verzett a maja meg mindene. Azota iszonyatos fajdalmai vannak,ezert inkabb morfiummal folyamatosan altatva van. A lanya 20 eves. A lany apja kevesebb, mint 1 eve halt meg. Nem volt semmi jel ami alapjan orvoshoz ment volna, nem tudjak, hogy mehetett a rak ilyen messzire jelek nelkul. Adj halat a Jo Istennek, hogy adott Neked jeleket, amik alapjan elmentel orvoshoz. Nem mindenki ilyen szerencses. Nagyon sok boldogsagot kivanok Neked az eletben.
2010. febr. 6. 16:16
Szia kis híján végig bőgtem az írásodat és mélységesen egyet értek veled tegyünk meg mindent önmagunkért. Én a keresztmamámat (anyám helyett anyám volt) veszítettem el így.... Az orvosok mit mondta az áttétekről tudom nem lenne szabad ilyet kérdezni de azzal te is tisztában vagy gondolom hogy ha el is távolítják a rákos részeket éveken belül kialakulhatnak áttétek a szervezetedben.
2010. febr. 6. 16:16

Gratulálok a gyógyulásodhoz! Sokan példát vehetnek rólad és az összetartásotokról!


Ha megengeded adnék egy tanácsot. A héten voltam egy előadáson, egy magyar biológus 15 éve fejlesztett ki egy magyar terméket, talán ismered is Preventa a neve. Az előadáson említette, hogy a rák sajnos nem elkerülhető, ha a sejtek így osztódnak. :( Viszont megelőzhető és akár sokáig lehet vele élni! Sajnos az esély meg van a visszaesésre. Én azt ajánlom csinálj minden évben egy 2-3 hónapos kúrát.


Igaz nekem senki nem halt meg a családomban rákban és én még szoptatok, meg még babát tervezünk, de amint ez lemegy, pár év múlva, én is fogok ilyen kúrákat csinálni. Én a megelőzésben hiszek!


Minden infót megtalálsz a neten, ha rákeresel.


Sok sikert kívánok!


(Remélem nem veszed rossznéven a tanácsomat.)

2010. febr. 6. 16:03
Azért írom ezt a cikket, hogy mindenki vegye komolyan a testünk jelzéseit. És mindig hallgatni kell a belső hangra, a megérzésekre. Mert azok segítenek nekünk, csak hallgassunk rájuk.. nem szabad félni, mert akkor már be is vonzzuk magunknak a rosszat. Nálam is ez történt. Rettegtem a ráktól. Rettegtem, hogy egy nap azt mondják nekem: rákos vagy.. mint attól is rettegtem, hogy beteg lesz a gyermekem. Ez is bejött, sajnos...

Ugrás a teljes írásra: Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook