Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként... fórum

Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként...

1 2 3 4 5
2010. febr. 9. 21:42
Deskjet vagyok!uj néven regisztráltam magam.Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, és biztatást!köszönöm szépen!Ildi
97. Marott (válaszként erre: 96. - 9c8432d068)
2010. febr. 9. 21:13
Köszönöm,valóban egy kicsit kioktatást éreztem ki belőle. Fátylat rá, kezdjünk új lappal.
96. 9c8432d068 (válaszként erre: 94. - Marott)
2010. febr. 9. 19:42

Sajnálom,ha félreértettél,én nem akartam,és nem is akarok ilyen szomorú dolgokon vitázni.


Szívből sajnállak,és kívánok Neked egészségben eltöltött hosszú életet.

95. Marott (válaszként erre: 93. - *adelinda*)
2010. febr. 9. 19:02
Nagyon sajnállak, igen vannak akik becsületes harcban alul maradnak.
94. Marott (válaszként erre: 90. - 9c8432d068)
2010. febr. 9. 19:01
Én ebből nem szeretnék vitát nyitni, azt hiszem, ami velem történt, akár tehetek róla, akár nem, de inkább nem tehetek róla, azért igen drágán megfizettem, végigcsináltam tisztességgel............
2010. febr. 9. 18:49

Az én édesanyám vastagbélrákos volt, kigyógyulét belőle. A vastagbél páros szerve a tüdő. 4 év múlva kiújult a rák méghozzá a tüdejében. Megműtötték. Csak 8 hónappal élte túl. Nem sikerült legyőznie. 46 évesen meghalt. 22 évesen elvesztettem őt. Nagyon makacs betegség és nincs menekvés belőle. Akinek egyszer volt, félő hogy kiújul, de akinek sosem volt, szintén beleeshet. Ez nem válogat. Édesanyám példás életet élt fizikailag és lelkileg is, mégis elvitte magával a rák.

Jó egészséget kívánok neked Deskjet és szívből kívánom hogy te NE ÍGY JÁRJ!!!

2010. febr. 9. 16:41
Gratulálok! További jó egészséget kívánok Nektek!
2010. febr. 9. 12:58
Gratulálok!Példamutatóan viselkedtél!A férjed és a családod büszke lehet rád!További jó egészséget kívánok neked és a családodnak!Angéla
90. 9c8432d068 (válaszként erre: 87. - Marott)
2010. febr. 9. 12:43

"Csak tudod, amikor az anyukád haldoklik gyomorrákkal, valahogy el sem hiszed, hogy ez megtörténhet. . . . . . Megtörtént!"


Mint alább olvashattad,sajnos az én anyukámmal is megtörtént..... Sőt az apukámmal is,őt gyomorrák vitte el egy évvel később,mint az anyukámat.

Egy év eltéréssel mindketten február 5-én mentek el.

Ezért írtam le,amit leírtam.

2010. febr. 9. 11:25
57 évesen, 3 unokával, egyikük sajnos epilepsziás,kívánok Neked és családodnak minden jót, legfőképpen nagyon jó egészséget, erőt és kitartást! Legyetek a lehető legboldogabbak!
2010. febr. 8. 16:59
Szép napot és egészséges hetet kívánok mindenkinek!
87. Marott (válaszként erre: 86. - 9c8432d068)
2010. febr. 8. 11:19
Igen valóban ha érzel valamit el kell menned, de ha nem érzel semmit a 10 évből 9 évig, akkor sajnos nem foglalkozol a rohanó világban magaddal. Nagyon sok ember nem is veszi észre az az 1-2 csepp vért, akár 2-3 naponta. Ezért néma gyilkos, mert nincs jele... Ha már van, akkor nagy gáz van. Én a magammal foglalkozó emberek közé tartozom, nőgyógyászhoz, mammo-ra évente eljárok. Csak tudod, amikor az anyukád haldoklik gyomorrákkal, valahogy el sem hiszed, hogy ez megtörténhet...... Megtörtént!
86. 9c8432d068 (válaszként erre: 84. - Marott)
2010. febr. 8. 10:56

Az igaz,hogy sajnos nincs vastagbélrák szűrés M.o.n,de ha valaki úgy érzi,vizsgálatra lenne szüksége,az elmegy a háziorvoshoz,és kap beutalót.

Ennek eleven példája vagyok,a családunkban a nagymamámnak és édesanyámnak is vastagbél rákja volt,édesanyám abban halt meg.

Ezért én elmentem vizsgálatra beutalót kérni,és milyen jól tettem!

Kiderült,hogy polipom van,levették,és szerencsére még időben.

Azóta évente járok tükrözésre,és ez nagyon fontos,mert a tavasszal ismét volt egy polipom,amit azonnal le is vettek.

Már 6 alkalommal volt tükrözésem.


Ettől függetlenül a félsz mindig bennem van,és nagyon együtt érzek mindenkivel,aki hasonló bajokkal küszködik.

85. Zsuzska.. (válaszként erre: 83. - Marott)
2010. febr. 8. 09:02
Jó egészséget és sok-sok jó leletet kívánok!
84. Marott (válaszként erre: 36. - Judyt640)
2010. febr. 8. 08:21
Nem szabad hagynod, menj utána amilyen sűrűn csak lehet járj ellenőrzésre!!!!!! Ha visszaforgathatnám az idő kerekét: az első vérzésnél mentem volna orvoshoz, de akkor már hiába, az én rákom mire vérzett kb. 8-9 éves volt. Semmi jel, se fogyás, se étvágytalanság, csak 1-2 csepp friss vér minden nagyWC-kor. Polypból lett. Sajnos nincs nálunk M.o.-n vastagbélrákszűrés. Már egy csepp vér a székleten nem okés, ha szűrnék, nem jutnánk el idáig. Ha belegondolok az én eddigi gyógykezelésem, rokkantságim már kb. 5 millió Ft, ebből le lehetne szűrni egy kisebb város lakosságát, és kevesebb áldozatot szerezhetne a rák.
83. Marott (válaszként erre: 78. - 5e82b94ccb)
2010. febr. 8. 08:16
Olvastam a cikkedet, időrendben vissza rákerestem a nevedre,és nem találtalak, de SZERENCSÉRE CSAK A NEVED ÚJ!!! Sorstársak vagyunk, 2006-ban operált, sugarazott, kemózott végbélrákból gyógyulok vissza az életbe.....
2010. febr. 7. 18:42

Nem semmi történet, könnyes szemmel olvastam végig. Nem teljesen kívülállóként, mert Anyukám 21 éve küzd a nyelvrákkal, Apu 3 éve halt meg tüdőrákban, és a férjemmel a 2008-as nyarat orvosnál/kórházban töltöttük. Az (kisípolva..)gél TÉNYLEG jó,Anyum és férjem is isszák folyamatosan.



Minden elképzelhető jót, de leginkább egészséget, és sok-sok negatív leletet kívánok Nektek!!!!!! Kata

81. Zsuzska.. (válaszként erre: 79. - Jency83)
2010. febr. 7. 18:33

Valóban nagyon jó az A..(nem reklámozok) :))

Én már egy ideje fogyasztom a gél formájában!

Azóta nem voltam beteg egyáltalán..még megfázva sem..és a leleteim egyre jobbak:))

Még most pocakosan is iszom..és minden rendben van velem és picurkámmal is odabenn!

80. jency83 (válaszként erre: 71. - Dbdd882da4)
2010. febr. 7. 10:32
Tudom, hogy igazad van, sajnos előttem negatív példa volt csak...a rokonságban, ismeretségi körben is. Én azt gondolom, hogy van valami biztosan a hagyományos módszereken kívül, amit feltaláltak a rák ellen, csak a gyógyszeriparnak nem érdeke, hogy piacra kerüljön. Sokak szerint ez egy hülye elmélet(em). Lehet...
79. jency83 (válaszként erre: 70. - Jency83)
2010. febr. 7. 10:27
De a pontos instrukciókat nem tudom, mindenképpen megkérdezem, és, ha meg lesz, jelzem! Persze tudom, hogy ahány ember annyi féle, nem biztos, hogy mindenkinek ez a jó, de azért gondoltam leírom! Mindenek előtt a segítő szándék vezérel, nem pedig a reklám!
2010. febr. 7. 08:06
DESKJET regisztrációs nevem hamarossan törlésre kerül.Ezen a néven megtaláltok.Puszilok mindenkit!Ildi
77. dbdd882da4 (válaszként erre: 75. - Zsubab)
2010. febr. 7. 07:47
Köszönöm szépen!
2010. febr. 7. 07:46
Nagyon szépen köszönöm a rengeteg jelet.Kérlek titeket, az uj nevemre is küldenétek?Mert nem tudom igy viszonozni a jeleket!Köszönöm szépen nektek!Nagyon aranyosak vagytok!
75. zsubab
2010. febr. 7. 07:21

Tiszta szívből kívánok rengeteg erőt a mindennapokhoz, nagyon jó egészséget és kitartást. És hogy millió örömöt találj a gyerekeidben és a szeretteidben és ők is adjanak ugyanannyi jót Neked!

:)

2010. febr. 7. 07:07
Gyémánt81 néven megtaláltok, az az új nevem!Puszilok mindenkit, és nagyon köszönöm a kedves szavakat!!Mindenkinek nagyon jó egéséget, kitartást, szeretetet, boldogságot kivánok!!!Sok szeretettel:ILDI
73. dbdd882da4 (válaszként erre: 43. - Ági640109)
2010. febr. 7. 07:05
köszönöm kedves szavaidat!Végre egy kis jó hir is...!!!Ilyent jó hallani!!Köszönöm!
72. dbdd882da4 (válaszként erre: 59. - Szabina1984)
2010. febr. 7. 06:59
Istenem...Nagyon sajnálom a kisfiad!!!Nagyon jó egészséget kivánok nektek!!!
71. dbdd882da4 (válaszként erre: 68. - Jency83)
2010. febr. 7. 06:50
Ezt azért ennyire kategorikusan ne jelentsük ki , hogy aki az volt, azzal előbb utóbb ugyis végez a kór!Ma már az időben felfedezett rák, nagyon jo eséllyel gyógyitható!Rengetegen vagyunk ebben a táborban, ugyanakkor igen, rengeteg ember meg is hal sajnos...Őszinte részvétem az édesanyád miatt!Puszi:ILDI
2010. febr. 7. 00:01
Aloe...
69. pinkdreams (válaszként erre: 68. - Jency83)
2010. febr. 6. 23:36
És mi az az étrendkiegészítő, amit szed az ismerősöd?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook