Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként... fórum

Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Küzdelem a rákkal, 28 éves, kétgyermekes Édesanyaként...

1 2 3 4 5
38. hope_:) (válaszként erre: 35. - Zsuzska..)
2010. febr. 6. 18:01
Köszönöm :)
2010. febr. 6. 18:01

minerva223 és judyt640

nektek is jobbulást és jó egészésget!!!

36. judyt640 (válaszként erre: 25. - Dbdd882da4)
2010. febr. 6. 17:57
Szia nagyon sajnálom ami veled történt borzasztó dolog sajnos senki nincs biztonságban ettöl a kórtól.Énis ilyen fiatalon voltam v.bél tükrözésen mert élénk piros vér volt sokszor nagy wc zésnél tükröztek meg minden nem találtak semmit ez azóta is megvan sztem vbél sipoly de minden egyes vérzésnél eszembejut a rááááááááááák.Most 46 éves vagyok mindig gyerek korom óta sz rekedéssel küzdök érzem hogy nemstimmel valami de nem lépek.Sajnos ez a legdrasztikusabb rák kérlek nagyon figyeld nagyon fiatal vagy.
35. Zsuzska.. (válaszként erre: 32. - Hope_:))
2010. febr. 6. 17:54
csini pocakod van:)
2010. febr. 6. 17:50
Drága Ildikém! Tudod csak keményen. Hiszem,hogy mindketten itt leszünk 20 év múlva is és szeretettel küldözgetjük a jeleket. Győzni kell mert az élet szép! Drukkolok neked a kontroll miatt ,én majd csak márciusban megyek.Szoríts:-)))
2010. febr. 6. 17:48
Gyémánt81 néven megtaláltok!Az az uj nevem!:-))))
32. hope_:) (válaszként erre: 31. - Zsuzska..)
2010. febr. 6. 17:44

Köszönöm :)


Olvasgatom a márciusit is meg az áprilisit is :)

Kicsit határeset vagyok :) eredeti dátumom a márc.25 aztán van a módosított márc.31.

A dokim már viccel az április 1-vel (de akkor inkább már 2-ka :):))

31. Zsuzska.. (válaszként erre: 30. - Hope_:))
2010. febr. 6. 17:33

Köszi..és viszonoztam a jelet is:)

Látom te is a vége felé tartassz a pocaklakóddal:)

van egy fórum itt ahol velünk egyidős pocakosok vannak,gyere csatlakozz!

A fórum neve:2010 áprilisára várt babák

30. hope_:) (válaszként erre: 27. - Zsuzska..)
2010. febr. 6. 17:27

Neked is jobbulást :)

És jó egészséget :) neked és a pocaklakónak :)

29. Zsuzska.. (válaszként erre: 28. - Vkj77)
2010. febr. 6. 17:26
Köszönöm szépen!
28. vkj77 (válaszként erre: 27. - Zsuzska..)
2010. febr. 6. 17:22
Neked is szintén minden jót kívánok!
27. Zsuzska.. (válaszként erre: 25. - Dbdd882da4)
2010. febr. 6. 17:19

Még egy műtétem tuti, hogy lesz..

Mivel azon az oldalon nekem pótlásom van, azt még kiveszik és a csípőcsontomból pótolják..majd valamikor amikor már a kislányom nagyobb lesz:)

26. Zsuzska.. (válaszként erre: 25. - Dbdd882da4)
2010. febr. 6. 17:06

valószínű..bár az onkológus prof. akihez jártam a sugárra azt mondta, hogy ha 2 éven belül nem alakul ki semmi rossz ezután akkor elvileg a fejben lévő daganatok teljesen gyógyulnak!

Bízom benne..csak pozitívan állok mindenhez..és rendszeresen járok kontrollra!!

25. dbdd882da4 (válaszként erre: 23. - Zsuzska..)
2010. febr. 6. 17:03

Istenem!!!Kivánok neked minden jót, és jó egészséget!!!!Nem semmi a te történeted sem!De neked is hála a jó égnek időben volt!!!Eza legfontossabb!A korai felismerés.

Kivánok nagyon sok negativ letetet, és nagyon jó egészséget!

Neked is ki kell várni az 5 évet amig teljessen gyógyultnak nem nyilvánitanak?

24. vkj77 (válaszként erre: 22. - Dbdd882da4)
2010. febr. 6. 16:55
Minden elismerésem a Tied!Kívánok Neked és a családodnak minden jót!!!!!
2010. febr. 6. 16:54

Sziasztok!

Nekem állcsont daganatom volt 2 évvel ezelőtt..egy fogászati kezelés eredményeként alakult ki..legalábbis ezt gondolják!

Egy kb. diónyi gömbszerűséget vettek ki a jobb oldalról a rágófogam alól..

Amikor mentem a leletért és közölték rosszindulatú, egy világ omlott össze bennem és elkezdtem sírni..

épp válófélben voltam az első férjemtől..2 gyerekkel!!

Nagy szerencsémre már mellettem volt a mostani párom akinek mindent köszönhetek!

Ugyanúgy mellettem állt mindenben, mint ahogy nálad a párod!

Én is kaptam kemót és sugarat is..2 hónap alatt 21 kilót fogytam, mert még a víz ivás is szörnyen fájt!!

2 év alatt 6 műtéten estem át..az utolsó tavaly nyáron volt..egy kiújulás a nyakam közepén elől!

Kivették..azóta negatívak a leleteim..és most boldogan várjuk párommal a közös babánkat!!

Ezt tényleg csak az tudja milyen aki átéli..

DE!! sosem szabad feladni, főleg ha család van!!

Van kiért élni!

Minden jót kívánok Neked és jó egészséget!!

2010. febr. 6. 16:51
Köszönöm szépen!!Hát megtanultam egy jó pár dolgot...legfőképp azt hogy az ÉLET EGY AJÁNDÉK!!!
21. Kotkoda28 (válaszként erre: 18. - Dbdd882da4)
2010. febr. 6. 16:47
Szorítok érted és a családodért nagyon szépek a gyermekeid és boldogok lehetnek hogy ilyen erős és kitartó édesanyjuk van. Jó hogy felismerted magadban a pozitív gondolkodás gyógyító erejét.
2010. febr. 6. 16:47

Kibuggyantak a könnyeim,mikor a cikkedet olvastam.


Nagyon gonosz volt eddig veled szemben az élet,de megérdemled,hogy ezután már csak jót kapj tőle!!!


Szívből kívánom,hogy gyógyuljatok meg telejesen Te is és a kisfiad is.

2010. febr. 6. 16:46

Szia!

Nekem is volt ilyen gondom, agydaganattal műtöttek, de szerencsére grade II-es lett.

18. dbdd882da4 (válaszként erre: 3. - Kotkoda28)
2010. febr. 6. 16:45
Persze hogy tisztában vagyok a kiujjulás eséjeivel...DE!Minden a fejben dől el.Én ott idéztem ezt elő!Ott is fogom meggyógyitani!Ha nem az áttétek vitték el, akkor miért halt meg szegény?
17. Kotkoda28 (válaszként erre: 15. - Ef1191cb08)
2010. febr. 6. 16:44
Igen tudom, sajnos. Ép azért kérdeztem csak ép a kérdő jelet hagytam le ( bocsánat érte) hogy az orvosok mit mondanak a cikk írójának hogy lehetnek e később áttétjei persze ez nagyon negatívan hangzik tőlem de aki volt már rákos és túl élte és ilyen jól van annak a közeljövőben sem szabad magát elbíznia mert sajnos nagyon alattomos a rák.
16. dbdd882da4 (válaszként erre: 13. - Ef1191cb08)
2010. febr. 6. 16:39
Sajnos az én családomban is sok ilyen eset volt..Apukám részéről.Bár ő nem abban halt meg.DE ÉN SEM ABBAN FOGOK!:-))))A kisfiam 8 honapos volt, mikor kiderült nálam.
15. ef1191cb08 (válaszként erre: 3. - Kotkoda28)
2010. febr. 6. 16:38
Ő nem áttétes rákos volt.Aki áttétes,az már gyógyíthatatlan sajnos.....
14. dbdd882da4 (válaszként erre: 10. - Gaby76)
2010. febr. 6. 16:37
Öszinte részvétem.....Istenem, és milyen fiatal volt ő is....Nagyon sajnálom!!!sajnos ezzel a mocsok betegséggel az a baj, hogy ha későn veszik észre, már nincs kiút.Nekem hála valami jelnek odafenntről, időbe elkapták a betegséget.Azóta rengeteg kontrollra járok...ami nem kellemes, de a javamat szolgálja!És mindennek renbden kell lennie!
2010. febr. 6. 16:36

Nagyon szépen leírtad a történetedet,gratulálok a csodás gyógyulásodhoz,és kívánom soha többet ne kelljen még hasonlón sem átmenned.Az én édesapám is meghalt,akkor amikor a második lányommal terhes lettem.Még el sem tudtam neki mondani a jó hírt...

Ő is rákos volt,és a családomban gyakori halál ok a rák sajnos.Érdekes,bennem még sosem merült fel,hogy velem is megtörténhet,pedig sajna van esélyem rá.

2010. febr. 6. 16:35
Gratulálok a sikeredhez! Csak így tovább.
2010. febr. 6. 16:35

Köszönöm szépen a drága szavakat....jaj, remélem mindenkinek küldtem a jeleket eddig az uj nevemről, mert sajnos egyébb okok miatt, uj nevem lett.Onnan küldöm a jeleket.És ott folytatom tovább.

Köszönöm mégegyszer nektek!Most mennem kell, kisfiam itt huncutkodik, és nem hagy.De ez igy van jól!!!IMÁDOM a GYERMEKEIMET!Puszilok mindenkit!Szeretettel:ILDI

10. Gaby76
2010. febr. 6. 16:33
Elkapott a sírás. Tegnap temettünk a gim9s osztálytársnőmet. Májrák végzett vele. 32 évet élt és 4 és fél éves kisfiú és a férje magára maradt. Gyönyörű és sportos lány volt. Az egészség szobra...
2010. febr. 6. 16:27

Gartulálok a cikkedhez :) Gyémánt :)

Nagyon erős vagy és egészséges!!! Nagyon vigyázz magadra!!!


Sajnos én is 7 éve veszítettem el édesapámat rákban :( Engem is nagyon megviselt :(

4 éve volt egy méhnyakműtétem mert korai sejtelváltozások voltak de még nem dagant szerencsére nagyon korán észrevették.

Most én is kismami vagyok első gyermekemmel :)


Bízom benne soha többet nem jön velem szemben ez a csúnya betegség!!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook