Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külön hálószoba pro és kontra fórum

Külön hálószoba pro és kontra (beszélgetős fórum)


1 2
59. 4c1a787e8f (válaszként erre: 58. - D41005143d)
2015. jún. 30. 08:27

És mi?


Egyébként nem csak horkolás zavarhat valakit, hanem forgás, nyögés, köhögés stb..

2015. jún. 26. 02:19
nem helyeslem,mert igy a legkonnyebb eltavolodni egymastol.ha horkol az illeto esetleg s azert erre is van megoldas.
57. andi6020 (válaszként erre: 53. - D41005143d)
2015. márc. 23. 15:46
Hát csak nem
56. 4c1a787e8f (válaszként erre: 53. - D41005143d)
2015. márc. 23. 15:32

Már miért? Az alvás, mint biológiai tény egymás mellett történése a párkapcsolat? Képzeld, attól még lehet kufircolni, meg összebújni, hogy a szembecsukás és hortyogás másik szobában történik..

Az éjszaka csukott ajtón át is felébredtem a férjem hangjaira, és az egyik gyerek is.. Közben átmentem megnézni, nincs-e rosszul... Nem is aludtam el reggelig utána.


Vagy szerinted úgy kéne, hogy működjön, hogy az egyik alvás nélkül éljen?

2015. márc. 23. 10:49
Ideális.
54. trapiti (válaszként erre: 53. - D41005143d)
2015. márc. 23. 10:47
Azért az egy ágyban való alváson kívül szerintem más "értelme" is van egy párkapcsolatnak vagy házasságnak... ;)
2015. márc. 23. 03:59
akkor minek egy par lenni?ertelmetlen!
52. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Cseel)
2015. márc. 13. 14:43

Nálunk is ez megy, nem alszunk együtt. Én nagyon-nagyon rossz alvó vagyok, ő meg horkol, és még ezen kívül egy furcsa nyögő hangot ad ki kilégzésnél, amire néha még a gyerek is felébred..


Sokat bújunk este össze, de az alvás részéből nem engedek, mert félésszel élni, dolgozni, gyereket nevelni nem akarok, és meg is betegszem, ha tartósan nem tudok pihenni.


Ennek semmi köze a szerelemhez, meg a kitartáshoz.

51. cseel (válaszként erre: 50. - 1e072b34d7)
2015. márc. 13. 14:15

Eszköz a pihenéshez,szerelmi fészek,stb.


Arra vagyok kíváncsi,ki mit gondol a külön hálószobáról.


Amint sokan le is írták a véleményüket.

50. 1e072b34d7 (válaszként erre: 49. - Cseel)
2015. márc. 13. 14:07
Ez a kérdés is szerepelt a fórumindító hozzászólásban. Nem a hálószobán múlik. A hálószoba csak egy eszköz a pihenéshez.
49. cseel (válaszként erre: 47. - 1e072b34d7)
2015. márc. 13. 13:55

Maga a téma címe


Külön hálószoba pro és kontra.


Kvázi mellette,vagy ellene.


Nem a jó házasság titka a kérdés.

Bár van olyan házasság,amit megmérgez adott esetben a kialvatlanság,az ebből adódó türelmetlenség,tolerancia hiánya,stb.stb.

2015. márc. 13. 13:09
Szerintem attól a pillanattól kezdve hogy "Jóéccakát szivi" és lámpaoltás, kábé mindegy hogy egymás mellett alszik-e két ember vagy nem. A lényeg az összebújás, a szex. stb, minden ilyen fizikai kontaktus ami egy ágyban (is) zajlik általában. Szóval ha tényleg az alvás a lényeg, főleg ha valami miatt zavaró a másik jelenléte (pl. horkolás), akkor szerintem abszolút belefér. :)
47. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Cseel)
2015. márc. 13. 10:35
A jó és hosszan tartó házasság titka a megértés, a tolerancia és az önzetlenség.
2015. márc. 13. 10:10

Egyszerűen nem tudok aludni, ha van mellettem valaki, meg ha idegen helyen vagyok. Ez nagyon nagy probléma és az egyetem óta van. Iszonyú kemény volt és volt, hogy úgy mentem el vizsgázni, hogy szó szerint semmit nem aludtam. Majd 3 órás szóbeli terror... azóta ez van.


Akivel egyszer együtt fogok élni, ezt el kell fogadnia, különben nem megy. Szerintem ez a kérdés nem hangsúlyos, az alvás az alvás, az nem szex. Előtte lehet egyet kufircolni, majd szépen külön alvás után frissen kipihenten síma arcbőrrel ébredve maximális energiával koncentrálva a párunkra. Fáradtan a szex sem működik úgy. Az az igazi probléma.

45. cseel (válaszként erre: 41. - Katinkaboszi)
2015. márc. 12. 23:37

Pusztán kíváncsiság,ki hogy látja ezt a kérdést.

Elvonatkoztatva a saját esetemtől,szeretném tudni,mit gondolnak erről azok is,akik külön alszanak pl.:)

44. cseel (válaszként erre: 42. - Katinkaboszi)
2015. márc. 12. 23:33

Igen,ez egy összetett probléma.

Több minden okozza.Orrsövényferdülésem van,allergiás is vagyok,állandóan tele van az orrom.Sajnos gyermek korom óta küzdök ezzel a kellemetlenséggel,de mostanra elhatalmasodott.

Valóban orvosolni kell,alváslaboros történet lesz.

Csupán nehezen szánom rá magam,de a családom érdekében is megteszem,meg nekem sem jó,ha fáradtan,kialvatlanul ébredek,és egész nap szédelgek.

43. Katinkaboszi (válaszként erre: 39. - Cseel)
2015. márc. 12. 23:22
Az jó :D
42. Katinkaboszi (válaszként erre: 40. - Cseel)
2015. márc. 12. 23:22

Ha ennyire zavarja a családot a TE horkolásod, nem kellene valami egyszerű megoldáson gondolkodni?


Mondjuk egy snasz, mezei horkolásgátló?

41. Katinkaboszi (válaszként erre: 36. - Cseel)
2015. márc. 12. 23:20

Ezek szerint, nélkülünk és a véleményünk nélkül, megoldódott a dolog, rendesen.


De akkor mire lett a fórum?

40. cseel
2015. márc. 12. 22:52

Azt is meg kell érteni,ha nem piheni ki magát,rosszul is lehet.

Pár hete majdnem elütotte egy autó,elaludt a metrón,a buszon.

Nem kívánhatom pusztán önzőségből,hogy valami baja legyen miattam.Kemény munkát végez,és fáradtan nem tudja ellátni a feladatát.

Én meg nagyon hangosan horkolok,a fiam nem tudott egy emeleten aludni velem.leköltözött a földszíntre.

39. cseel (válaszként erre: 38. - Katinkaboszi)
2015. márc. 12. 22:45

Nagyon gyakran mellém bújik.

Nála bújósabb férfival még soha nem találkoztam.

Ma is órákig az ágyban ölelkeztünk délelőtt,majdnem elkésett a munka helyéről,úgy egymásba feledkeztünk:))

Szóval ettől nem kell tartani:D

38. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Cseel)
2015. márc. 12. 22:38

Huh, nah, tólümk eltérőbb bioritmusú párt nem találsz.:)


Férjem a tyukokkal alszik el, a tv előtt, de nem fekszik le addig, míg én, a bagoly, szintén elmegyek aludni.


Egymás nélkül nem tudnánk aludni és mindig mondja, ha kérdezem, miért nem fekszik le, hogy nem érzi, amikor ott szuszogok..


De, ha, nektek ez ekkora gond, menjetek külön szobába, csak majd ne lepődj meg, amikor a párod, nem áll meg az ajtóban és melléd sem bújik.


Egy kapcsolatban kell az összebújás, a másik érintése, az, hogy ha ébredsz, odaszuszogjon a füledbe és akkor máris megnyugszol :D

2015. márc. 12. 18:33
Nekem horkol a párom,amit utálok.Tévére alszik el,ami engem zavar.Sokszor kel hajnalban amivel felébreszt mindenkit.Viszont mivel sokat van távol is,így el se tudnám képzelni hogy külön aludjunk.Örülök ha itthon van és ott szuszog,vagy horkol mellettem.Még akkor is ha én alszom szarul miatta.
36. cseel (válaszként erre: 35. - B00d33e65c)
2015. márc. 12. 18:19

Igen,eleinte nekem is voltak fenntartásaim a külön hálóval kapcsolatban.

Magam sem tudtam volna elképzelni,hogy ne összebújva aludjunk el.

Aztán rájöttem,hogy a hajnali ébresztő borzasztóan bosszant.

Igaz,hogy jó alvóként könnyen álomba szenderültem,de beláttam,hogy így kényelmesebb.

Aztán jövőre,ha nyugdíjba megy a párom,nem lesz szükség külön ágyra:))

35. b00d33e65c (válaszként erre: 34. - Cseel)
2015. márc. 12. 18:11

Örülök hogy nektek javatokra vált.

A mi kapcsolatunkban el nem tudnám képzelni,hogy ha valamit akarunk egymástól akkor bebocsájtást kérjünk egymástól...

Oké,biztos nem így van,de én így tudom elképzelni :D

34. cseel
2015. márc. 12. 18:08

Októberben vettünk egy hatalmas franciaágyat,mert megelégeltük a külön alvást.Januárig bírtuk:D

A párom mindenre felébredt,sajnos rossz alvó.

Gyakran jártam ki éjjel,vagy a telefonon neteztem a takaró alatt.

Most mindketten tudunk pihenni,és minőségben,mennyiségben is jobban tudjuk élvezni az intimitást.Ergo,a mi kapcsolatunknak javára vált.:))

33. b00d33e65c (válaszként erre: 26. - Dominós)
2015. márc. 12. 15:31

:D

Gondolom a válasz:nem is horkolok,hisz nézem a tv-t!!

32. cseel (válaszként erre: 26. - Dominós)
2015. márc. 12. 15:20
:D:D Ez is egy megoldás:D
31. cseel
2015. márc. 12. 15:18

A páromnak nagy szüksége van pihenésre,nem csupán a három műszak miatt,hanem igen kemény,megerőltető fizikai munkát végez 60 évesen.

Az ott dolgozó fiatalok is sorra kidőlnek,az újak két hétig bírják,vagy addig se:O

Fáradtan nem tudja ellátni a feladatát,és itthon is ingerült,a szíve is szúr.

Az éjszakás hét a legrosszabb:O

30. cseel (válaszként erre: 15. - ArkRoyal)
2015. márc. 12. 15:12

Így van!Ott más problémák is voltak!

Nem gondolom,hogy két egymást szerető párnak attól romlana meg a kapcsolata,hogy külön alszik.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook